امتیازات Call of Duty: WWII

چه متایی را برای این بازی پیش‌بینی می‌کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
6qwd_cod_ww2.jpg

Developer: Sledgehammer Games
Publisher: Activision
Platforms: PC,PS4,Xbox One
Release Date: 3 November 2017

امسال Call of Duty: WWII تقریبا وضعیتی مشابه با AC Origins دارد؛ عنوانی‌ که بعد از چندین سال برگشته به جنگ جهانی دوم و همه انتظار دارند که بتواند دوباره روز‌های اوج این سری را تداعی کند؛ در بخش تک نفره بدرخشد و در بخش چند نفره نیز بتواند به شدت بازیکنان را درگیر کند. آیا می‌‍‌توانیم انتظار داشته باشیم که این نسخه شروع جدیدی برای این سری باشد و این فرانچایز را به روز‌های اوجش برگرداند؟ جواب این سوال در روز جمعه ساعت 7.30 صبح مشخص خواهد شد.

محدودیت منتشر شدن نقد‌ها برداشته شده است و نقد‌ها در حال منتشر شدن هستند.

Digital Chumps: 95
GamesBeat: 94
XboxAddict: 92
GameSpot: 90
Windows Central: 90
AusGamers: 90
Impulsegamer: 90
Gamers' Temple: 90
God is a Geek: 90
Hardcore Gamer: 90
JeuxActu: 90
PlayStation LifeStyle: 90
PSX-Sense.nl: 90
Attack of the Fanboy: 90
GamingTrend: 90
Game Informer: 88
The Games Machine: 86
XGN: 85
NZGamer: 85
Meristation: 85
IGN Italia: 85
Multiplayer.it: 85
COGconnected: 85
Critical Hit: 85
EGM: 85
Power Unlimited: 84
Hobby Consolas: 84
IGN Spain: 83
Vandal: 82
3DJuegos: 80
SpazioGames: 80
Everyeye.it: 80
Xbox Achievements: 80
GamesRadar: 80
Telegraph: 80
Eurogamer Italy: 80
Gameblog.fr: 80
PC Gamer: 70
M3: 70

Metacritic: 80 (49 Reviews)-PS4
Metacritic: 80 (10 Reviews)-Xbox One
Metacritic: 75 (7 Reviews)-PC​

آخرین ویرایش:

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
مرحله اول بازی دقیقا کپی پیست شده ی مرحله ی نرماندی Medal of Honor 1 هست! :)) یعنی من دقیقا یادمه گروهبانه داد میزد "banger رو بیار" تو اینم دقیقا همینه. :))

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
مرحله اول بازی دقیقا کپی پیست شده ی مرحله ی نرماندی Medal of Honor 1 هست! :)) یعنی من دقیقا یادمه گروهبانه داد میزد "banger رو بیار" تو اینم دقیقا همینه. :))
medal of honor 1 ?!!

Medal of Honor Frontline/Allied Assault

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
مثلا قرار بوده افتاق دیگه ای بیوفته ؟! چه این بازی، چه بازی دیگه و یا حتی فیلمها هم مثل هم هستند .. این جزییات هست که تغییر میکنه

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
آفرین تو کمر بازی رو با این حرفت شکوندی! هنو نمیدونین عملیات اورلرد چجوری تو واقعیت پیش رفت! بعد میاین خیلی ناشیانه بازی رو میکوبین! یادمون باشه سالها بعد اگه خواستن d.day دیگه ای بسازن بهشون بگیم از سیم چین برا سیم خاردارا استفاده کنن وگرنه بازم میشه کپی از medal of honor

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
چه فازیه انصافا؟ cod هیچ وقت بازی بدی نداده بیرون... مثلا titanfall 2. که این همه ازش تعریف شد قابل مقایسه با infinit warfare که این همه کوبیدنش بود؟ همیشه جو بدی نسبت به کد داشتن بچها...الانم که دارم ولفنشتاین 2 بازی میکنم به گرد پای هیچ کدوم از کال او ها نمیرسه ولی این همه ازش تعریف میشه! حالا این دفعم که بازی بعد مدتها به حق خودش رسیده باز این همه حرف توشه! یکم منصف باشینا هیچ شوتری به کال او نمیرسه
به عنوان کسی که هر دوتا بازی رو تموم کردم میگم titanfall 2 خیلی بهتر بود. نمیدونم چرا فروش خوبی نداشت ولی هم مولتی و هم سینگل عالی داره.

• Like
Reactions: s.1

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
مگه چندتا جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده که قرار باشه بازی کپی نباشه؟! :D ماهیت و اتفاقات جنگ جهانی دوم یه چیزه! مهم اینه که چه شرکتی بتونه به بهترین نحو ممکن این جزئیات رو در قالب گیم بازسازی کنه که به نظر میرسه اکتیویژن توو کارش به شدت از بقیه موفق تر بوده!

لطفا با این دلایل بسیار بچه گانه سعی در کوبیدن بازی نداشته باشید چون بی فایدس و متای بازی داره نشون میده بازی چقدر خوبه! :D

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
فک کنم شما اصلا توجه نکردی که جفت این دو تا بازی دقیقا دارن یک واقعه (D-Day) و یک محل (ساحل اوماها در نورماندی) رو نمایش میدن! و منبع جفتشون هم فیلم نجات سرباز رایان بوده! مسئله اینجاست که اگه این دوتا بازی شبیه هم نبودن اون وقت سازنده اشتباه کرده بود!

• Like
Reactions: " MaMaSaN "

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا سلیقه ای هست اما من یکی با دیدن تریلرهاش از اول بهش امید داشتم همین که دیگه ربات کشون نداره 1 دنیا می ارزه.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
مگه چندتا جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده که قرار باشه بازی کپی نباشه؟! :D ماهیت و اتفاقات جنگ جهانی دوم یه چیزه! مهم اینه که چه شرکتی بتونه به بهترین نحو ممکن این جزئیات رو در قالب گیم بازسازی کنه که به نظر میرسه اکتیویژن توو کارش به شدت از بقیه موفق تر بوده!

لطفا با این دلایل بسیار بچه گانه سعی در کوبیدن بازی نداشته باشید چون بی فایدس و متای بازی داره نشون میده بازی چقدر خوبه! :D
عجب منطقی ! من کم آوردم به شخصه! شما خیال میکنی تمامی روایات از تاریخ عین چیزی بوده که واقعا اتفاق افتاده ؟ :)):|روایت درست جنگ جهانی باید بیس خوبی داشته باشه نه اینکه دقیقا تو ۲ تا بازی همه چی عین هم باشه! درک غلطیه این و البته عجیب! :-??

honix

کاربر سایت
May 3, 2015
26
گیم پلی ww2 واقعا بی نظیره. قشنگ مخاطب رو میره تو فضای جنگ
ولی ولفنشتاین2 بعد از نیم ساعت دیگه دلیلی به ادامه بازی نداشتم.. همش تیراندازی های تکراری و خسته کننده اونم تو یه فضای بسته[-(

• Like
Reactions: Jack.bauer

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین

داداش قصد کوبیدن این بازی رو اصلا ندارم من خودم یکی از طرفدارهای کالافم البته به جز دو نسخه اخیر:D
ولی اگه شرکتی تونسته باشه اون حس و حال جنگ رو به بهترین شکل پیاده کنه( فقط هم هدفش این باشه نه مثلا بیاد یک داستان رو تو قالب جنگ جهانی تعریف کنه مثل همین بازی) اون بتل فیلد 1 هست:D
متا هم داره اینو نشون میده 88 :D
البته این بازی ها بقدری نوع شوتینگشون با هم فرق داره که میشه گفت اصلا تو سبک هم نیستن:D ولی این که میگی اکتیویژن به شدت از بقیه موفق تره این میشه یه فکت:D شرکت های دیگه هم هستن که تحسین زیادی درمورد این جریان شدن

• Like
Reactions: hitman68

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
داداش قصد کوبیدن این بازی رو اصلا ندارم من خودم یکی از طرفدارهای کالافم البته به جز دو نسخه اخیر:D
ولی اگه شرکتی تونسته باشه اون حس و حال جنگ رو به بهترین شکل پیاده کنه( فقط هم هدفش این باشه نه مثلا بیاد یک داستان رو تو قالب جنگ جهانی تعریف کنه مثل همین بازی) اون بتل فیلد 1 هست:D
متا هم داره اینو نشون میده 88 :D
البته این بازی ها بقدری نوع شوتینگشون با هم فرق داره که میشه گفت اصلا تو سبک هم نیستن:D ولی این که میگی اکتیویژن به شدت از بقیه موفق تره این میشه یه فکت:D شرکت های دیگه هم هستن که تحسین زیادی درمورد این جریان شدن
داداش هیچوقت بازی که هنوز بازی نکردی فکت نده اینم جنگ جهانی خوب پیاده کرده دیگه بهتر از اینا نمیشه معمولا داستانی بتلفیلدم که قسمت های کوتاه کوتاه بود از موارد مختلف

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
داداش هیچوقت بازی که هنوز بازی نکردی فکت نده اینم جنگ جهانی خوب پیاده کرده دیگه بهتر از اینا نمیشه معمولا داستانی بتلفیلدم که قسمت های کوتاه کوتاه بود از موارد مختلف
جالبه شما این جمله رو برای بقیه بکار میبری بعد خودت از کسایی هستی که اساسین جدیدو بازی نکرده که اتفاقا جزو بهترینهای سری بود نسخشو پیچیدی!دستینی 2 رو همینطور و ... !شما خودتو درست کن نمیخواد برا بقیه نصیحت کنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر