SONY Paris Games Week 2017

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
huam_sony-teases-big-game-announcement-at-paris-games-week-174981_expanded.jpg

کنفرانس دوشنبه ۸ آبان، ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من الان برای بار دهم تریلر TLoU2 رو دیدم، این چه جوری میتونه بازی باشه؟ بحث فقط گرافیک نیست، شدت پرداخت به جزییات، اتمسفر، کارگردانی، همه چیز انقدر قویه که اصلا نمیشه تصور کرد این بازیه. شما اون قسمتی که اون زن پیره داره به اون زن جوونه نگاه میکنه و سوال میپرسه رو یبار دیگه ببینید و اینبار به حرکت چشم هاشون فقط دقت کنید. کامل احساس رو منتقل میکن و با مخاطب صحبت میکنن. یا نفس نفس زدن زنه و بالا پایین شدن شکمش وقتی چاقو روشه! واقعا انگار بازیگرهای واقعین و اینم نه یه بازی بلکه فیلمه. واقعا تو کت من نمیره این بازیه. جدی میگم. شاید برای اولین بار تو تاریخ زندگیم هست که به معنی واقعی کلمه پشمام ریخته. کف کردم واقعا.

پ.ن: گرافیکش هم برای ورژن پرو بود.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
دوستان یه جوری میگن tlou چقد خوبه ، چقد خوفه و فلان و ....
خب عزیزان بهترین استودیو بازی سازی جهانه ناتی داگ ، این چیزا توشون عادیه ، منتهی چون خیلی کم پیش میاد تعجب میکنیم :D
منتظر گوتی جدید مثل همیشه و فروش بیش از 10 میلیون مثل uncharted 4 :D

دوستان فعال در بخش تریلر ، gamersyde تریلر گذاشته . لطفا اگه زحمت نمیشه با کیفیت بالا قرار بدید

Last edited by a moderator:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خدایی باید بجای سخنان مایکل پکتر سخنان منو تیتر خبری کنن:D

من از اون دسته ای بودم که اعتقاد داشتم سونی E3 رو سانسور کرده. اینکه میگن نمایش امروز نصف E3 بوده درسته. دقیقا قرار بوده همه ی اینا رو همون E3 ببینیم. گذاشتن یه هفته مونده به رلیز وان اکس اینا رو نمایش بدن هایپ اونو بخوابونن. الان همه ی تیترای خبری سایتا و .... نمایش سونیه نه وان اکس

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
لعنت به هرچی کلاس و فلان و بیساره که زارت باید ساعت 6 تا 8:30 باشه که کنفرانس رو نتونم ببینم:((

خوب...تریلرها رو یه سریش رو دیدم و دارم میبینم بقیشون رو...نظرم رو بگم:-"

اول از همه Ghost of Tsushima !
تا شنیدم بازی ساکرپانچه معرفی شده پیچیدم بیرون و رفتم که تریلر رو ببینم! :-"
اول اینکه چرا حالت فان و طنز نداشت:)) از اینا بعید بود:-" حالا میگیم این نسل جاشون رو با اینسامنیاک عوض کردن...اونا اسپایدیشون طنز داره جای Resistance ، دل خودم رو خوش میکنم:|
در مورد تریلر...به به عجب محیط هایی:x مخصوصا اونجا که تو رودخونه از اس پیاده شد و جلوش قلعه/برج بود! خیلی خوف بود! >:)
اما شخصیت اصلیش طراحیش به دلم ننشست خیلی ساده ـست:-" یعنی کلا که خیلی ژاپنی واقعی طراحی کردن( و نه ژاپنیه ژاپنیزه مثل Genji و اینا:-" ) ، این مورد یکم...جالب نیست برام:-" حالا امیدوارم تا بازی میاد خاص تر بشه...باشد که به امید خدا مثل تغییر Cole توی Infamous 2 ، اینجا هم دوباره همچین حرکتی برن:-" حالا ژاپنیزه هم نه،ولی یکم خاص تر بشه طراحیش! :D
بازی هم که گویا OW و این حرفاست که از ساکرپانچم همین انتظار رو میرفت طبق بازی های قبلیش! به امید خدا مپش هم بزرگ باشه! (این تنوعی که نشون دادن قاعدتا باید بزرگ باشه:-" )

به سلامتی کلاس تموم شد و اومدم خونه ، بقیه ی تریلرها رو شروع کردم به دیدن! اول از همه گل سر سبد کنفرانس! >:)
God Of War !
فقط میتونم بگم اووووففف! عجب سیستم مبارزات خفن و گولاخی:| هوش از سر آدم میبره :| تبره با این افکته یخ و اینا،حس قدرتی که باید بده رو خیلی خفن و خوف میداد>:) و باز هم اوفففف!
البته من هنوز یادم نرفته...جان خودشون یه سلاح دیگه نشون بدن:(( من میخوام!:-"

Spider Man
خود پیتر پارکر رو نشون دادن ، جالبک میزنه! گرچه طراحیش بهترم میتونست باشه:-" ولی تریلر اینم خیلی چسبید و حال داد! >:) به به! :x منتظریم!!!! :x

Detroit
اول از همه جا داره بگم که کارا با اقتدار یکی از کاوایی ترین کاراکترهای بازی هاست! خیلییییی 20ـه! :-" :x :x :x (میتونه بهترین هم باشه:-" یکم باید فکر کنم ببینم کاوایی تر داشتیم یا نه:-" )
ولی در مورد بازی ، بازم سیستم انتخاب ها رو به رخ کشیدن! خیلی خفن میزنه! :D خیلییی گسترده ـست! از نکات مثبت بازی های این سبکیه 60 دلاری با ایپزودیک همین گستردگی انتخاب هاست! چون هرجایی امکان تموم شدن بازی هست و میتونند تغییرات خیلی زیادی توی بازی بدن!
ولی ایپزودیک ها بالاخره تا ایپزود آخر تا حدود خیلی زیادی باید مشابه پیش بره! امکان تموم شدن بازی هم نیست...کلا نکته منفیه براشون! خوبه باز کیجی وجود داره که اینجوری بازی بسازه! :x
و باز هم بگم کارا... :x :x :x

Shadow of the Colossus
آهنگی که پخش میشد خیلی خوب بود! :x
و ... بازسازی به این میگن،دومین باز سازیه خفنیه که این نسل PSبازهای قدیمی تجربه میکنند! واقعا دیدن محیط هایی که نشون دادن دلنشین بود! خیلی خوب بود کلا این هم:x
البته من که از نسخه ی PS2 چیزی یادم نمیاد و تمومشم نکردم:| ، این بازسازی برام خیلیییییی ارزش داره! لحظه شماری میکنم براش:x

The Last of Us Part 2
درد داشت!=)) اینجوری که اینا همدیگه رو لت و پار کردن واقعا درد داشت:-" مخصوصا شکوندن دست طرف خیلی نابود بود:|
دقیق نمیتونم فعلا چیزی بگم...و قلب بزارم و اینا! چون هم دوستان قدیمیمون رو نشون ندادن، هم...خوب دقیق نمیدونم:-" ولی با توجه به بازیه قبل مشخصه میترکونه! امیدوارم فقط بتونه تا اون حد بترکونه:-"
و... Joel میخوام:( :| با این تئوریه کذاییه ملت ( :-" ) بعید میدونم اگر قرار بوده نشونش هم بدن،دیگه تا موقع عرضه نشونش بدن:|

OnRush
به به! بالاخره این نسل ریسینگ برام تعریف شد! =)) تا قبل از این اصلا سبک ریسینگ برام این نسل معنیی نمیداد:|
ولی این از هموناست که من میخوام>:)
بازی هم کدمستره ، نمیدونم تایید شده یا نه ولی مطمئنم همون بکس MSـن! چون اسم بازیشون باز هم سر هم نوشته شده:))

Horizon : Zero Dawn - Frozen Wild
به به! ربات هاش جدید خفن میزدن>:) همشون هم توی اون سرما به سیستم های گرمایشی مجهز بودن و آتیش ول میدادن:))
ولی حال داد! آخرش که پرید رو یه پرنده و باز پرید هوا تیر زد هم بسی حرکت خفن و باحالی بود:D خوشمان آمد! :D
البته من کلا زیاد با محیط های برفی میونه خوبی ندارم:-"

Concrete Genie
وااااااو! فوق العاده :x @-)@-)@-)
میشه گفت سورپرایزی بود در حد بازی ساکر پانچ! خیلیییی خوب بود! :x از اون بازی هاییه که فقط تو اروپا معرفی میکنند:)) (مرحوم Puppeteer :( )
از اون تجربه های لذت بخش و متفاوته که فقط و فقط توی این بازی میشه حسش کرد! :x نمایشش رو خیلی دوست داشتم و عجیب گرفتم! :x
دم سازنده هاشون گرم! امیدوارم چنان جو مثبتی از همین نمایش اول دور بازی راه بیفته که همه برن سراغش و بازی موفقی بشه و در ادامه هم از این تیم بازی های خاص و دوست داشتنی و متفاوت ببینیم! :D
هر سالی که بیاد GOTY رو میدم بهش...البته منظورم Googooli of the Year هست! =))

the Garden Between
اینم کار جالبی میزد! اما کلا بازی هایی که با کنترل زمان سر و کار دارن،از روی نمایش یکم سخته سر در اوردن از ساز و کارشون!
ببینیم در آینده چطور میشه! اما به نظرم دوست دارن سبک پازل و این حرفا باهاش حال کنند! :D

----
خیلیییی نوشتم:| چندتا بازی دیگه هم بود،که انشاالله خوب در بیان و لذت بخش باشن! :x اما در کل کنفرانسی که هیچ انتظاری بین E3 و PSX ازش نمیرفت فوق العاده بود! هرچقدر E3 امسال بی بخار بود، پاریس خیلییییی حال داد! :x

Deus EXX

کاربر سایت
May 22, 2015
132
عرضه دقیق هیچ بازی جز شدو کلوسوس اعلام نشد باز همینا رو میارن مراسم دیگه آخر همه به به چه چه همین god of war چند تا کنفرانس بود هنوز زده 2018 یا last of us 2
بازی Ghost of Tsushima باحال بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یادم رفت بگم برای دریمز هم فاتحه بخونیم بره:-" حالا هی بگن خبری در راه است! کوووو:|
البته دریمز هم برام مهم نیست...برام Mm مهمه زودتر برن سراغ پروژه بعدی:(

@Akiba

نیل دراکمن بارها گفته که تلو یعنی رابطه ی بین الی و جوئل و بدون این دو نفر بازی معنا نداره. اینو بعد از گل کردن اون تئوری کذایی بازم تکرار کرد. فکر کنم جوابشو داده باشه
امیدوارم! ولی با این تریلر اخیر هم احساس میکنن حتی اگر باشه خیلی به حاشیه رونده میشه:(

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
يه چيزي رو توي تريلر دلست ٢ توجه كردين ؟
كل تريلر توي one shot فيلم برداري شده بود ، يعني اگه تمام بازي اينطوري بشه ، مثل متال گير و گاد جديد ، كه من در اين صورت سر به بيابون ميگذارم . كه خب بعيد به شخصه اينطوري بشه ، استايل بازي شايد اينطوري نباشه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یادم رفت بگم برای دریمز هم فاتحه بخونیم بره:-" حالا هی بگن خبری در راه است! کوووو:|
البته دریمز هم برام مهم نیست...برام Mm مهمه زودتر برن سراغ پروژه بعدی:(

امیدوارم! ولی با این تریلر اخیر هم احساس میکنن حتی اگر باشه خیلی به حاشیه رونده میشه:(
A
fter nearly a year since our announcement that we’re working on The Last of Us Part II, we’re finally ready to reveal a bit more of the game. The following is an all-new in-game cutscene on the latest iteration of the Naughty Dog engine, running on a PlayStation 4 Pro. Enjoy!

At its core, The Last of Us is still very much about Ellie and Joel, but for this reveal, we wanted to showcase several new characters that are integral to their next journey. We’re sure you have many questions after watching this scene. We’re also pretty sure that we’re going to see all sorts of theories about whom these characters are, where and when this scene takes place, and how all of this fits into Ellie and Joel’s next story. For now we’re keeping mum, but we’re excited to see what y’all make of this piece of the puzzle.

With all of Naughty Dog working on The Last of Us Part II, we’re making great headway into the project. From art, technology, gameplay, and story, this is by far our most ambitious game yet. You’re in for an intense, beautiful, harrowing, and emotionally moving ride. We’re extremely proud of the game we’re crafting and can’t wait to show you even more – and we promise you won’t have to wait as long for the next big reveal!

Until next time, endure and survive!

تایید دوباره

بازی در مورد الی و جوئله. منتها خواستن که کاراکترهای جدید رو نشون بدن

بازی رو پرو اجرا شده.

قول دادن نمایش بعدی بازی زودتر اتفاق بیفته

و مهمترین نکته

بازی جاه طلبانه ترین کار ناوتی داگ تا به اکنونه

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
يه چيزي رو توي تريلر دلست ٢ توجه كردين ؟
كل تريلر توي one shot فيلم برداري شده بود ، يعني اگه تمام بازي اينطوري بشه ، مثل متال گير و گاد جديد ، كه من در اين صورت سر به بيابون ميگذارم . كه خب بعيد به شخصه اينطوري بشه ، استايل بازي شايد اينطوري نباشه
بعیده اینطوری باشه چون تریلر اولی تک پلان نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر