SONY Paris Games Week 2017

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
huam_sony-teases-big-game-announcement-at-paris-games-week-174981_expanded.jpg

کنفرانس دوشنبه ۸ آبان، ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان

امیدوارم سونی تو PSX یه نمایش درست حسابی از Gow به اضافه نمایش گیم پلی از FFVII داشته باشه به همراه اعلام تاریخ انتشار Dreams. زودتر این آشغال رو بدن بیرون برن سراغ بازی بعدی. یه نسله هیچ کاری نکردن در صورتی که نسل قبل سه تا بازی ساختن. خاک تو سرشون.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
وای تریلر GOW فقط میتونم بگم WOW و WOOOOW و WOOOOOOOOOOW
سیستم کمبت بازی بی نظیره خیلی عالیه مگه داریم خشن تر از این کریتوس دوست داشتنی لعنتی.البته تو این تریلر کریتوس اپگرید شده بود
24 میلیون تریلرهای بازی دیده شده که یه رکورد تو تمام بازی ها این نشون میده چقد ملت منتظر این عنوانن و تشنه.
گرافیک:|:| اینا دارن چیکار میکنن واقعا مغز منفجر کن بود مثل همیشه کم تر از اینم از سانتا و ناتی تو خلق بنچمارک انتظار نمیره
همچنان میگم ارتئوس خیلی نچسبه نمیدونم مشکلش چیه ولی اصلا به دلم نمیشینه خیلی نچسبه شایدم واسه خاطر اموزش دیدنشه پسر کریتوس باید با ابهت تر باشه
شاید اگه موهاش و قیافش مثل همون ارت ها زرد بود خیلی تو دل برو تر بود گرچه شخصیت اینده سری ارتئوسه.
هرکیم بگه بازی خشونتش کم شده از این به بعد با جفت پا برید تو حلقش:D
اونجا که حرکات ترکیبی با سپر و تبرش میزنه فوق العادست.اون صحنه ای که جای QTE های نسخه های قبلی جایگزین شده خییلی خوبه یعنی قشنگ میشه
دشمنارو لت و پار کرد و لذت برد از این گیم پلی عالی کاملا نو و دلچسب.قشنگ هنوزم حس اون ضربات سنگین رو سر دشمنا احساس میشه واقعا عالی بود این تریلر
رابطه بین ارتئوس و کریتوس هم جالب میزد در حین مبارزه بازی رو از حس خشکی بیرون میاره.این شیوه کات سین و گیم پلی ای هم که کوری به کار گرفته خیلی خوبه
ولی نمیدونم چرا اینقد نمایشای بازی کوتاه و کم فروغه انگار دوس ندارن چیزی زیاد نشون بدن شایدم گذاشتن واسه PSX ادامه همین تریلر رو ببینیم
تاریخ انتشار لعنتی رو هم مشخص کنید.
ربات های جدید محبوب دل ها هورایزن هم خیلی خوب بودن چیزای جدیدی هم که به گیم پلی اضافه شد خوفناک میزد.اون گرگ یا ببره که اتیش مینداخت هم طراحیش عالی بود
TLOU هم حرفی باقی نمیذاره درکش سخته که این تریلر IN-GAME بود واقعا وقتی نیل از گرافیک هورایزن حیرت زده شد بود گفت به تیم گفتم ما باید از این گرافیک فراتر بریم واقعا دارن بهش عمل میکنن و هدفشون اینه.نحوه کارگردانی عالیه
دترویت: چقد حس هیوی رین رو انتقال میده لعنتی خیلی خواستنیه.کارا شخصیتش خیلی خوبه.این انتخاب های گوناگون بازی هم جالبه بازی ساکرپانچ هم کاملا غیر قابل باور بود وقتی لوگو رو نشون داد من قشنگ گفتم WTF ساکرپانچ داره چی میسازه.اون محیطای ژاپن خوب بودن اما خود شخصیت جزئیات خاصی نداشتن صرفا یه چشم ژاپنی ساده درش اورده بودن
اسپایدی هم شدیدا مورد انتظاره اینسومنیاک بازی بد نمیسازه مخصوصا اگه بحث گیم پلی و بازگشت به خونه بعد چندین سال باشه.
در ادامه بازهم باید بگم پشمام:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
این ریسینگ جدید Codemasters که معرفی شد، یاد و خاطره MotorStorm رو زنده کرد و حالا مشخص شده که بازی توسط همون بچه های Evolution ساخته میشه که مدتی پیش به Codemasters ملحق شدن! صبر ندارم برای تجربه Onrush!

کاملاً مشخص بود و اینجا هم گفتم که انتظارش میره! :D کلاً منتظر هستن یه چیزی پخش بشه تا سریع بزنن تو کار مقاله نویسی.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من درک نمیکنم از چی تریلرهای گاو خوشتون میاد؟ به نظر من که تا الان همه نمایش هاش مزخرف محض بودن! واقعا با این نمایش کوتاه از کشتن چهارتا جونور این همه هایپ شدید؟

من شخصا هنوز هیچ نکته خاصی توی گیم پلی بازی ندیدم. کلا در هیچ زمینه ایش. امیدم اینه که تو PSX بیان یه نمایش مثل آدم داشته باشن. یکم کامبت بازی درست تر نمایش داده بشه، خشونتش رو نشون بدن، یه باس فایت خیلی اپیک و خلاصه هرچیزی که ما به عنوان تردمارک گاو میشناسیم! من فعلا گاو جدید رو صرفا یه اکشن معمولی میدونم و اصلا هایپ نیستم براش.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من درک نمیکنم از چی تریلرهای گاو خوشتون میاد؟ به نظر من که تا الان همه نمایش هاش مزخرف محض بودن! واقعا با این نمایش کوتاه از کشتن چهارتا جونور این همه هایپ شدید؟

من شخصا هنوز هیچ نکته خاصی توی گیم پلی بازی ندیدم. کلا در هیچ زمینه ایش. امیدم اینه که تو PSX بیان یه نمایش مثل آدم داشته باشن. یکم کامبت بازی درست تر نمایش داده بشه، خشونتش رو نشون بدن، یه باس فایت خیلی اپیک و خلاصه هرچیزی که ما به عنوان تردمارک گاو میشناسیم! من فعلا گاو جدید رو صرفا یه اکشن معمولی میدونم و اصلا هایپ نیستم براش.
در کمال احترام یوآر رانگ:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کنفرانس جالبی بود برای منی که هنوز هم PS4 ندارم (کسی نمی خواد یدونه گیفت کنه؟ :D)

بازی Hong Kong Massacre خیلی جالب بود، ترکیبی از اکشن های John Woo و Max Payne و Hotline Miami. البته نوع گیم پلی بی شباهت به بازی Hatred هم نبود:D

Ghost of Tsushima اصلا روانی بود، واقعا تریلر خیلی قشنگی داشت، ستینگ بازی هم خیلی خوبه و اینکه حالت واقعی هم داره باز بهتر، البته اشاره به افسانه ها همیشه جای خود رو داره :D (از همین الان برای Assassinـی که توی ژاپن بخواد ساخته بشه نگرانم که انگ تقلید بهش بخوره :D)

Concrete Genie ازون دست بازی های خاصِ که پیش خودم فکر می کنم اصلا چطور همچین چیزی به ذهن سازنده رسیده.

Far Cry 5 رو نمی دونم، بعضی وقت ها شدیدا بهش امیدوارم، بعضی وقت ها می گم نه، این اونطوری که باید نمی شه، نمایش co-op امشب خوب بود. (توضیحات بیشتر اینکه برای بازی به Xbox Live یا PS Gold نیاز هست، همه مراحل رو می شه co-op بازی کرد، اما پیشرفت مراحل فقط برای Host هست و وقتی از اون حالت خارج بشین به دنیا خودتون بر می گردید؛ البته توی این حالت XP و Loot سرجاش باقی می مونه، انتخاب مراحل فقط توسط Host صورت می گیره، استفاده از Gang for Hire هم همینطور - قابلیت اینو هم ندارین که هر کدوم به یه نقطه از نقشه برین و حداکثر فاصله تعریف شده، بیشتر بشه به صورت خودکار یکی رو بر می گردونه پیش رفیقش )

Spiderman خیلی گیم پلی جذابی داره، ولی خوب زیاد باهاش آشنا نیستم، ایشالله آشنا می شیم :D

Detroid بعد از اولین نمایش معرفی، دومین نمایشی بود که برام جالب بود و به نظر خیلی خوب و احساسی میاد. ایشالله اینم همراه HR بتونیم به زودی تجربه کنیم :D

God of War هم بازم برام جالب بود و هنوزم موزیکش برام تازگی داره، واقعا اون آهنگ فوق العاده کار شده. مبارزات خیلی روون هست و همه چی کامله، فقط یکم زمانش رو بیشتر کنین انصافا:-?

Shadow of Colossu که دیگه نگم، خیلی خوبه لعنتی، خیلی!

The last of Us 2 هم که رسما فیلم بود، جزییات روانی می کنه آدمو! چطوری آخه؟! فیزیک، انیمیشن، افکت، همه چی پرفکت بود.

ولی بازم یه کنفرانس دیگه اومد و خبری از WiLD نشد :(:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر