امتیازات Assassin’s Creed Origins

چه متایی را برای این بازی پیش‌بینی می‌کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
9pce_ss_1a0ab42e93e51c48ad9a6bda7f408958e09a43b0.1920x1080.jpg

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC,PS4,Xbox One
Release Date: 27 October 2017

بالاخره انتظار‌ها کم کم دارد به پایان می‌رسد و فقط یک روز دیگر مانده است تا ببینیم، آیا این بازی می‌تواند سری را دوباره به ریشه‌هایش بازگرداند و موفقیت نسخه‌‌های قدیمی را تکرار کند یا نه؟

ممنوعیت منتشر شدن نقد‌ها برداشته شده است و امتیازات بازی در حال منتشر شدن هستند.
----------------------------------------------------------

GamesRader: 100
Gaming Age: 100
GameSpace: 97
Digital Chumps: 95
SomosXbox: 93
Hobby Consolas: 93
Forbes: 93
We Got This Covered: 90
Cheat Code Central: 90
Gamers' Temple: 90
Usgamer:90
GRYOnline.pl: 90
GameRevolution: 90
3DJuegos: 90
IGN: 90
Gameblog.fr: 90
Twinfinite: 90
XGN: 90
Critical Hit: 90
Digitally Downloaded: 90
EGM: 90

JeuxActu: 90
AC Origins به راحتی بهترین نسخه این مجموعه از زمانی که ACII با Ezio بازی کرده‌ایم، است. با تشکر از رزولوشن 4K، چشم انداز مصری کاملا خیره‌ کننده است. سیستم مبارزات بازی اصلاح شده‌ است و همچنین به علاوه با مکانیک‌های حدید مخفی‌کاری. یک بازی که شما باید بخرید.

IGN Spain: 90
Eurogamer Italy: 90
GameStar: 89
LaPS4: 88
The Games Machine: 88
PC Games: 88
Atomix: 87
Areajugones: 87
GamingTrend: 85
God is a Geek: 85
SpazioGames: 85
GameCritics: 85
PlayStation LifeStyle: 85

Dualshockers: 85
AC Origins به یاد ماندنی‌ ترین ورود در سری در سال‌ها است و به سوالات قدیمی ما مثل، چرا Assassins انگشت دست خودشان را قطع می‌کنند؟ پاسخ می‌‍دهد و اگر شما تازه وارد هستید، این بازی یک عنوان عالی‌ است که با آن شروع کنید.

InsideGamer.nl: 85
PSX-Sense.nl: 85
IGN Italia:85
Stevivor: 85
Polygon: 85
Game Informer: 85
Multiplayer.it: 85
Everyeye.ir: 85
Vandal: 84
Merlin'in Kazani (Turkey): 81
Shacknews: 80
Gamer.nl: 80
Worth Playing: 80
Gaming Nexus: 80
Attack of the Fanboy: 80
Hardcore Gamer: 80
TheSixthAxis: 80
Trusted Reviews: 80
Destructoid: 80
CGMagazine: 75
TrueGaming: 75
Power Unlimited: 74

GameSpot: 70
AC در طول تاریخ دستخوش تغییرات زیادی شده است و Origins اولین قدم برای آغاز یک ماجراجویی جدید است. با وجود مشکلاتی که دارد؛ اما چشم انداز آینده آن ارزشمند است.

M3: 70
Slant Magazine: 70
Easy Allies: 70
New York Daily News: 60
Metro GameCentral: 60
Digital Trends: 60
RPG Site: 60

----------------------------------------------------------

Metacritic: 82 (52 Reviews)-PS4
Metacritic: 85 (28 Reviews)-Xbox One
Metacritic: 84 (21 Reviews)-PC

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ارمین جان این همه هایپ کرده من که ناامید شدم خداییش ۸۲ کمه حداقل میتونستن ریسک الکی نزارن رو سیستم مبارزات مثل بلک فلگ متاش خیلی بهتر میشد از این وقتی اکثر نقدها تعریف و تمجیده از دنیای غنی بازی
شما مشخصه یه دقیقم بازی نکردی!تا جاییکه میدونم یه نفر باید بازی میکرد تا بتونه فکت صادر کنه شما عادت داری کلا درباره همه بازیا تست نکرده نسخشو بچیپی؟
سیستم مبارزات شما بازی کردی که میگی مشکل داره؟مشکلش چیه دقیقا که مایی که داریم بازی میکنیم نفهمیدیم ولی شمایی که بازی نکردی از ما بیشتر میدونی!شمایی که میای شوتر اول شخصو با اساسین مقایسه میکنی باید بدونی ولفنشتاین نسخه قبل متاش زیر 80 ولی خیلیا دوسش داشتن و متاشو زیر سوال بردن.حداقل میای چیزای پرت رو باهم مقایسه میکنی اینام یادت باشه!
شما اکثر پستات درباره اکثر بازیا تست نکرده داری نظر میدی!اکثر اونایی که تو این فروم مثبتن درباره بازی برخلاف شما حداقل بازی کردن و از رو هوا نظر نمیدن برخلاف شمایی که حداقل درباره چندتا بازی اخیر نکردی یه دقیقه تست کنی بعد فکت صادر کنی!هنوزم منتظر منبعت درباره شکست بازی مورد نظر هستم که هر دفعه سر اون بازیم بحثو پیچوندی!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ارمین جان این همه هایپ کرده من که ناامید شدم خداییش ۸۲ کمه حداقل میتونستن ریسک الکی نزارن رو سیستم مبارزات مثل بلک فلگ متاش خیلی بهتر میشد از این وقتی اکثر نقدها تعریف و تمجیده از دنیای غنی بازی
ببین مشکل اینه که خیلی از سایت ها دارن به اسم نمره می دن، به اسم یوبی و اساسین!

مبارزات خیلی خیلی درگیر کننده تر از قبل شده! بدون مشکل نیست اما کاملا بهتر از قبلیهاست. جدا از این بخش بازی واقعا غنی کار شده، جزییات فراوونی توی بازی هست که خیلی ها هیچ جا دیده نشده، خیلی ها هم توی خود بازی های یوبی!

یدونه مثال از نمره دادن به اسم رو توی پست قبلیم دادم! الانم برای مثال شما نمره 7 گیم اسپات به این بازی رو نگاه کن. بعد ببین به Syndicate داده 9! فقط توی بحث ماموریت های فرعی اگه نگاه کنی، توی Syndicate چندتا منطقه شده لندن که توی هر کدوم 5 یا 6 مدل ماموریت هست و انجام می دی تا اون منطقه برای شما بشه و مجدد تکرار همون مراحل برای منطقه بعد! اما تا اینجا که من رفتم بالای 20 تا ماموریت فرعی رفتم که حداقل دلیل و داستانی پشتش بودن.

در مورد مخفی کاری، توی بازی های قبلی کل امکانات شما این بود که از بالا بپری، یا از جایی که مخفی شدی بکشی، یا از پشت دیوار سوت بزنی! توی این نسخه علاوه بر همه این ها شما امکان این رو داری از Senu برای پرت کردن حواس استفاده کنی، از جنازه ها استفاده کنی، از تیرکمون و حیوانات و ...

یه مورد از تجربه خودم، توی یه ماموریت باید یکیو می کشتم، کمپی که توش بود خیلی دشمن زیاد بود و همه هم لول بالا، گفتم پس شروع کنم مخفی کاری که توی درگیری مستقیم نمی شه کاری کرد، تقریبا 30 دقیقه طول کشید، کارم تموم شد خواستم برم سراغ هدف اصلی، دیدم اصلا توی اون منطقه نیست، رفته بود داخل شهر به کاراش برسه به همراه بادیگارد ها! تا الان چنین چیزی رو دیده بودین؟ کسی که نمره 6 داده در این مورد ها هم گفته؟!

اینی که از بازی فعلا دارم دفاع می کنم، برای اینه که تا الان واقعا تجربه خوبی داشتم باهاش، هیچ مشکل آزار دهنده ای هم نداشتم، نه که مشکل نباشه، همیشه جا برا پیشرفت هست، اما چیز جدی من ندیدم!

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
الکی ۹ و ۹,5 ندین شلاقی و منطقی برخورد کنین با بازی مستقل بدین نمره رو متاش بره پایین یوبی دیگه الکی گول ن

داداش بی خیال این نمره ها شو-البته من هنوز هم بازی نکردم- اما یادمه سر AC 3 اصلن توی نخ نفد و نمره نبودم همین طور بازی رو خریدم خدا می دونه به قدری از بازی (اولین بار) اون سال لذت بردم که گاهی اوقات آرزو میکنم کاش میشد برگردم به همون زمان! مشابه اون احساس رو شاید فقط در اولین تجربه ی GTA ها داشتم! اما بعدن که رفتم سایت ها رو نگاه کردم دیدم همه AC 3 رو می کوبن از فن های قدیم تا هر کسی که اولین بار سراغ بازی اومده بود، بعضی ها از مشکل باگ ها میگفتن، یه عده بحث نخ نمای اینکه بازی از ریشه دور شده، و یه عده به سیستم مبارزات جدید و بخش دریا ایراد گرفته بودن در حالی که از نظر من هیچ کدوم از این ایراد ها به بازی وارد نبود پس از ساعت ها تجربه کردن و اصلن هم به باگ شدید برنخوردم
کلن بعضی ها دیوار کوتاه تر از یوبی گیر نمیارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Milad_HW

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
یه مورد از تجربه خودم، توی یه ماموریت باید یکیو می کشتم، کمپی که توش بود خیلی دشمن زیاد بود و همه هم لول بالا، گفتم پس شروع کنم مخفی کاری که توی درگیری مستقیم نمی شه کاری کرد، تقریبا 30 دقیقه طول کشید، کارم تموم شد خواستم برم سراغ هدف اصلی، دیدم اصلا توی اون منطقه نیست، رفته بود داخل شهر به کاراش برسه به همراه بادیگارد ها! تا الان چنین چیزی رو دیده بودین؟ کسی که نمره 6 داده در این مورد ها هم گفته؟!
کاری به بحثتون ندارم ولی آره دیدیم بهترش رو
تو MGS V معمولی بود این قضیه :D بعد از کلی مخفی کاری، خیلی از تارگت ها با ماشین از محل دور میشدن و میرفتن اینور اونور:D

درکل چیزی که مشخه وقتی یه بازی حدود نصف نقدهاش 8 و 7 هستش نمیشه گفت منتقدا گیر الکی دادن یا گیم اسپات حالش خوب نبوده و ...
همین گیم اسپات جزو معدود سایت هایی بود که برای نسخه اول یه 9 خوشگل داد.بازیی که متاش شد 81

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کاری به بحثتون ندارم ولی آره دیدیم بهترش رو
تو MGS V معمولی بود این قضیه :D بعد از کلی مخفی کاری، خیلی از تارگت ها با ماشین از محل دور میشدن و میرفتن اینور اونور:D

درکل چیزی که مشخه وقتی یه بازی حدود نصف نقدهاش 8 و 7 هستش نمیشه گفت منتقدا گیر الکی دادن یا گیم اسپات حالش خوب نبوده و ...
همین گیم اسپات جزو معدود سایت هایی بود که برای نسخه اول یه 9 خوشگل داد.بازیی که متاش شد 81

شما یوبی سافت سال 2007 رو با الان مقایسه می کنی که گیر دادن بهش جوریه که فکر می کنن باعث روشنفکریه؟! یا حتی گیم اسپات رو با چیزی که الان هست مقایسه می کنی؟! و اینکه بنده نگفتم بازی 100 درصد کامل هست و همه باید 10 بدن! نه، اما به هیچ وجه نمره 6 و حتی 7 برای این بازی قابل قبول نیست!

اون مورد هم که گفتم یکی از موارد هست، چون خودم MGS V رو کامل بازی نکردم نمی خوام مقایسه کنم.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
شما یوبی سافت سال 2007 رو با الان مقایسه می کنی که گیر دادن بهش جوریه که فکر می کنن باعث روشنفکریه؟! یا حتی گیم اسپات رو با چیزی که الان هست مقایسه می کنی؟! و اینکه بنده نگفتم بازی 100 درصد کامل هست و همه باید 10 بدن! نه، اما به هیچ وجه نمره 6 و حتی 7 برای این بازی قابل قبول نیست!

اون مورد هم که گفتم یکی از موارد هست، چون خودم MGS V رو کامل بازی نکردم نمی خوام مقایسه کنم.
دقیقا حرفت درسته اونی که ۶-۷ هم داده تعریف و تمجیدهاش بیشتره از انتقادهاش ولی خب باز یوبی کم کاری کرده مشخصه میتونست خیلی راحت این بازی با کیفیت بالاتری بده بیرون

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بازی از هر نظر بهتر از قبله توصیم اینه حتما بازیش کنید سختی بسیار چالش انگیز لول اپ عالی گرافیک خوب البته نسبت با یونیتی پسرفت داشته ولی خیلی خوبه بازم داستان تا این جای کار عالیه واقعا بازگشت به ریشه رو داره راستی جاسپر کید وظیغه آهنگ سازی بازی رو بر عهده داره موزیک در یک کلام شاهکاره با روح روان بازی می کنه اون خاطرات نسخه1و2 محاله تکرار بشه ولی بازم این نسخه برای من که فن اساسین هستم شاهکاره
میشه دقیقا بگید کجا اشاره شده که اهنگساز بازی جسپرکیده؟

• Like
Reactions: deadkin

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
میشه دقیقا بگید کجا اشاره شده که اهنگساز بازی جسپرکیده؟
آهنگ ساز بازی خانم Sarah Schachner هست و اصلا جسپرکید هیچگونه حضوری نداره! فقط آهنگ ساز گفته می خواد از کارهای جسپرکید که برای شماره دوم بوده الهام بگیره!

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من تو بین همه نسخه ها با بلک بیشتر حال کردم.چون اصلا برام خسته کننده نبود...ضرب اهنگ بازی فوق العاده بود برای من...
این نسخه مثل بلک ضرب اهنگش بالاهست؟؟

• Like
Reactions: Ps42014

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
آهنگ ساز بازی خانم Sarah Schachner هست و اصلا جسپرکید هیچگونه حضوری نداره! فقط آهنگ ساز گفته می خواد از کارهای جسپرکید که برای شماره دوم بوده الهام بگیره!
منم بخاطر اطلاعات غلط دوستمون تعجب کردم و ازشون سوال پرسیدم.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دقیقا حرفت درسته اونی که ۶-۷ هم داده تعریف و تمجیدهاش بیشتره از انتقادهاش ولی خب باز یوبی کم کاری کرده مشخصه میتونست خیلی راحت این بازی با کیفیت بالاتری بده بیرون

با توجه به اون حجم از تبلیغات قبل انتشار روی وان ایکس من فکر میکنم بازی از نظر کیفی و فنی خودش رو در وان ایکس بطور کامل نشون بده و در اونجا شاهد باگ نباشیم دیگه وگرنه چه دلیلی بازی که این همه براش زحمت کشیده شده روی کات سین ! مشکل داشته باشه جز این می تونه باشه که تمرکز و وقت اصلی رو برای وان ایکس گذاشتن؟ روی PC هم که راضی نیستن بیشتر کاربرها
من حتی حدس میزنم بعد وان ایکس و بهینه سازی کامل براش برن سراغ کنسول های معمولی و آپدیت
دادن برای رفع باگ

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: pbgame

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
بازی کاملا رضایت بخشه و کمتر از 8 حقش نیست.
سری AC به نظرم توی این شماره دوباره جون گرفته و میشه امیدوار بود توی شماره بعدی با بر طرف کردن ضعف ها و
اضافه کردن نکات مثبت بیشتر, یه AC عالی از هر نظر داشته باشیم.(مثل شماره 2 و BH ) .

AriG14

کاربر سایت
Oct 31, 2017
1
بازی کردم تا حدودی
گیم پلی انقلابی داره نسبت به سری های قبلی بخصوص سایندیکت که آخرین نسخه بود
برای دوستانی که RYSE بازی کردن بتل و سیستم مبارزش تا حدودی به رایز شبیه هست و سیستم مبارزه تغیرات زیادی کرده
جالب ترین تغیر بازی انتخاب دیفیکالتی بود . به شخصه قبلی ها که دیفیکالتی نداشتن رو ترجیح میدادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر