امتیازات Assassin’s Creed Origins

چه متایی را برای این بازی پیش‌بینی می‌کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
9pce_ss_1a0ab42e93e51c48ad9a6bda7f408958e09a43b0.1920x1080.jpg

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC,PS4,Xbox One
Release Date: 27 October 2017

بالاخره انتظار‌ها کم کم دارد به پایان می‌رسد و فقط یک روز دیگر مانده است تا ببینیم، آیا این بازی می‌تواند سری را دوباره به ریشه‌هایش بازگرداند و موفقیت نسخه‌‌های قدیمی را تکرار کند یا نه؟

ممنوعیت منتشر شدن نقد‌ها برداشته شده است و امتیازات بازی در حال منتشر شدن هستند.
----------------------------------------------------------

GamesRader: 100
Gaming Age: 100
GameSpace: 97
Digital Chumps: 95
SomosXbox: 93
Hobby Consolas: 93
Forbes: 93
We Got This Covered: 90
Cheat Code Central: 90
Gamers' Temple: 90
Usgamer:90
GRYOnline.pl: 90
GameRevolution: 90
3DJuegos: 90
IGN: 90
Gameblog.fr: 90
Twinfinite: 90
XGN: 90
Critical Hit: 90
Digitally Downloaded: 90
EGM: 90

JeuxActu: 90
AC Origins به راحتی بهترین نسخه این مجموعه از زمانی که ACII با Ezio بازی کرده‌ایم، است. با تشکر از رزولوشن 4K، چشم انداز مصری کاملا خیره‌ کننده است. سیستم مبارزات بازی اصلاح شده‌ است و همچنین به علاوه با مکانیک‌های حدید مخفی‌کاری. یک بازی که شما باید بخرید.

IGN Spain: 90
Eurogamer Italy: 90
GameStar: 89
LaPS4: 88
The Games Machine: 88
PC Games: 88
Atomix: 87
Areajugones: 87
GamingTrend: 85
God is a Geek: 85
SpazioGames: 85
GameCritics: 85
PlayStation LifeStyle: 85

Dualshockers: 85
AC Origins به یاد ماندنی‌ ترین ورود در سری در سال‌ها است و به سوالات قدیمی ما مثل، چرا Assassins انگشت دست خودشان را قطع می‌کنند؟ پاسخ می‌‍دهد و اگر شما تازه وارد هستید، این بازی یک عنوان عالی‌ است که با آن شروع کنید.

InsideGamer.nl: 85
PSX-Sense.nl: 85
IGN Italia:85
Stevivor: 85
Polygon: 85
Game Informer: 85
Multiplayer.it: 85
Everyeye.ir: 85
Vandal: 84
Merlin'in Kazani (Turkey): 81
Shacknews: 80
Gamer.nl: 80
Worth Playing: 80
Gaming Nexus: 80
Attack of the Fanboy: 80
Hardcore Gamer: 80
TheSixthAxis: 80
Trusted Reviews: 80
Destructoid: 80
CGMagazine: 75
TrueGaming: 75
Power Unlimited: 74

GameSpot: 70
AC در طول تاریخ دستخوش تغییرات زیادی شده است و Origins اولین قدم برای آغاز یک ماجراجویی جدید است. با وجود مشکلاتی که دارد؛ اما چشم انداز آینده آن ارزشمند است.

M3: 70
Slant Magazine: 70
Easy Allies: 70
New York Daily News: 60
Metro GameCentral: 60
Digital Trends: 60
RPG Site: 60

----------------------------------------------------------

Metacritic: 82 (52 Reviews)-PS4
Metacritic: 85 (28 Reviews)-Xbox One
Metacritic: 84 (21 Reviews)-PC

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
همون ویچرش دقیقا بعد ابدیت چه مشکلی داره؟ من خودم نزدیک ۲۰۰ ساعت دارم تو بازی نه فریم ریت کم میشه نه یه دونه باگ داره. چیزی هم هست که تو خیلی از جاها مثل df هم این موضوع رو گفتن. حالا واسه توجیح کردن مشکلات تکنیکی لازم نیست از خودتون واسه بازیای دیگه ایراد تخیلی دربیارین!
ویچر بعد چندماه بالاخره باگهاش درست شد و نگفتم الان کلا باگه گفتم هنوزم داره!این بازیم چه بخواین چه نخواین موفق شده و هرکی بازی کرده خوشش اومده حالا یه عده به در و دیوار میزنن که قبول نکنن ذره ای اهمیت نداره!بشینن تا بازگشت خالق اصلی به یوبی بزنن تو سرشون اونایی که خریدن دارن لذتشونو میبرن از بازیی که موفق ظاهر شده و نواقص کمی داره!
ایراد تخیلی کسی نگرفت ویچر تا چندماه مشکل و باگ داشت که اخر یه اپدیت 17-18 گیگی دادن که اکثرش رفع شد!واسه زیر سوال بردن بازیی که خوب ظاهر شده لازم نیست از خودتون ایراد تخیلی دربیارین!!!!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
تکراری نباشه یک بحثه ببین خود ویچر ۳ کلا سبک جدیدی تو ماموریت های جانبی پایه گذاری کرده تو سبک بازی های RPG از بیشتر بچه ها بپرسی متوجه میشی چقدر با عظمت و منحصر به فردن کویست هاش اینجا هم طبق اکثر نقد ها و رویکرد بازی که میخواستن تو این نسخه بیشتر به سمت RPG برن مبارزات تاکتیکی تر و ماموریت ها جانبی به اون بازی نزدیک کردن منم چیزی فکت نکردم گفتم اگه وقت بیشتری میزاشتن پولیش تر حداقل میکردن دیگه بهونه ای نمیدادن برای باگ های عجیب بیان نمره کم کنن به طور مثال
نه خب مشکل پستت این بود که انگار (به فرض) کپی کردن ساید های Witcher بد بوده. که نیست. حتی اگه از همونا الگو گرفته باشن کاملا نکته مثبتیه که ساید کوئست ها تکراری نباشن و متفاوت. سیستم مبارزه هم جدیده. اینا در واقع پایه عنوان های بعد رو گذاشتن دقیقا مثل AC1 که تو نسخه های بعدی با feed back ی که میگیرن میتونن خیلی پیشرفتش بدن.
باگ هم تو بازی Open World طبیعیه. همشون دارن. دلیلشم مشخصه چون انقدر حالات متفاوت اتفاق می افته که تو تست خودشون بهش بر نمیخورن. اما چیزی نیست که رو اعصاب باشه اینجا یا تجربه عوض کنه. با آپدیت خیلی راحت حلش میکنن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
متا رفت رو 83 با ۳۵ نقد

M3 70
Assassin's Creed Origins is gorgeous to look at and experience and mostly okay to play. The lack of interesting gameplay news is disappointing and so are the many technical bugs. However the setting of Egypt remains a a stunner throughout.

ایرادهایی که گرفته مثل اکثر سایت های دیگه باگ های تکنیکی و فقدان گیم پلی جذاب ولی دنیای بازی پر زرق و برق و زیبا توصیف کرده

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
ویچر بعد چندماه بالاخره باگهاش درست شد و نگفتم الان کلا باگه گفتم هنوزم داره!این بازیم چه بخواین چه نخواین موفق شده و هرکی بازی کرده خوشش اومده حالا یه عده به در و دیوار میزنن که قبول نکنن ذره ای اهمیت نداره!بشینن تا بازگشت خالق اصلی به یوبی بزنن تو سرشون اونایی که خریدن دارن لذتشونو میبرن از بازیی که موفق ظاهر شده و نواقص کمی داره!
ایراد تخیلی کسی نگرفت ویچر تا چندماه مشکل و باگ داشت که اخر یه اپدیت 17-18 گیگی دادن که اکثرش رفع شد!واسه زیر سوال بردن بازیی که خوب ظاهر شده لازم نیست از خودتون ایراد تخیلی دربیارین!!!!
من تو پستم اصلا حرفي از ac اوردم؟
مشکلات تکنیکیم اکثر بازیای این سبک دارن همون ویچرش بعد چندین گیگ و چندسال هنوز مشکل داره
ويچر كه خب برطرف شده،امسالم ما هورايزون- shadow of warداریم كه جفتشون حداقل از لحاظ تكنيكي عالي بودن.كسيم كاري به خوب ظاهر شدن بازي نداره، بحث مشكلات تكنيكيه كه خب همه جا الان بحثش هست

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من تو پستم اصلا حرفي از ac اوردم؟

ويچر كه خب برطرف شده،امسالم ما هورايزون- shadow of warزعيم كه جفتشون حداقل از لحاظ تكنيكي عالي بودن.كسيم كاري به خوب ظاهر شدن بازي نداره، بحث مشكلات تكنيكيه كه خب همه جا الان بحثش هست
این فکر میکنم جنس باگ هاش فرق داره با ویچر و تکنیکیه مثل یونیتی هست احتمال زیاد

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
متا رفت رو 83 با ۳۵ نقد

M3 70
Assassin's Creed Origins is gorgeous to look at and experience and mostly okay to play. The lack of interesting gameplay news is disappointing and so are the many technical bugs. However the setting of Egypt remains a a stunner throughout.

ایرادهایی که گرفته مثل اکثر سایت های دیگه باگ های تکنیکی و فقدان گیم پلی جذاب ولی دنیای بازی پر زرق و برق و زیبا توصیف کرده

خیلی سر یکی دو نمره حتی تا پنج نمره (نظر شخصی) هم حساس نباشید قبلن هم گفتم یونیتی که متای خیلی پایین تری داشت برای من شاهکار بود یه مسئله ای هم هست که بنده احساس میکنم منتقد ها تحت تأثیر نام سازنده قرار میگیرن تا حدود زیادی ، مثلن چون که اسم یوبی بخاطر مسائل گذشته باگ ها و مشکلات فنی بد در رفته حالا باگ ها حتی کمتر هم باشه نسبت به قبل ، ولی بیان بگن برای باگ نمره کم می کنیم هیچ کس اعتراضی نمی کنه (در حالی که همه میدونیم باگ ها درست میشن ) یا اگه تغییرات به دل شون نشینه سریع پای ایراد میذارن چون بازی عرضه سالانه و یکسری افت ها هم داشته قبلن حالا فرض کنید شرکتی مثل راکستار بیاد یه گیم پلی جدید ارائه کنه فکر نکنم منتقدی پیدا بشه که جرأت کنه حتی گذری انتقادی بکنه! چون اسم راکستار به خوبی در رفته
مثلن سر بلک فلگ یه عده چنان از این بازی بد میگن بخاطر دریا و مبارزات دریایی (با این استدلال که سبک AC این نیست) که تا خود آدم بازی نکنه به اصل ماجرا پی نمی بره
من هم شاید بازی رو گرفتم قطعن قشنگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خیلی سر یکی دو نمره حتی تا پنج نمره (نظر شخصی) هم حساس نباشید قبلن هم گفتم یونیتی که متای خیلی پایین تری داشت برای من شاهکار بود یه مسئله ای هم هست که بنده احساس میکنم منتقد ها تحت تأثیر نام سازنده قرار میگیرن تا حدود زیادی ، مثلن چون که اسم یوبی بخاطر مسائل گذشته باگ ها و مشکلات فنی بد در رفته حالا باگ ها حتی کمتر هم باشه نسبت به قبل ، ولی بیان بگن برای باگ نمره کم می کنیم هیچ کس اعتراضی نمی کنه (در حالی که همه میدونیم باگ ها درست میشن ) یا اگه تغییرات به دل شون نشینه سریع پای ایراد میذارن چون بازی عرضه سالانه و یکسری افت ها هم داشته قبلن حالا فرض کنید شرکتی مثل راکستار بیاد یه گیم پلی جدید ارائه کنه فکر نکنم منتقدی پیدا بشه که جرأت کنه حتی گذری انتقادی بکنه! چون اسم راکستار به خوبی در رفته
مثلن سر بلک فلگ یه عده چنان از این بازی بد میگن بخاطر دریا و مبارزات دریایی (با این استدلال که سبک AC این نیست) که تا خود آدم بازی نکنه به اصل ماجرا پی نمی بره
من هم شاید بازی رو گرفتم قطعن قشنگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
RPG Site 6/10

Assassin’s Creed: Origins گیم پلی جهان بازی جذاب و عمیقا رضایت بخشی را در سرزمین مصر باستان ارائه می دهد. جلوه های بصری خیره کننده و محیط های غنی بازی، گشت و گذار در محیط آن را بسیار لذت بخش می کند. اما باگ های بیش از حد در زمان انتشار این بازی، بسیار ویرانگر بوده و به طور قابل توجهی به تجربه این بازی آسیب می زنند. به این موارد روایت نادرست از رشد و پیشرفت شخصیت های بازی و سیستم مبارزه ضعیف آن که نتوانسته به پتانسیل کامل خود برسد را اضافه کنید، انگار سیستم مبارزه بازی چیز مهمی را کم دارد. بدون در نظر گرفتن این موارد، Assassin’s Creed: Origins ویژگی های بسیاری را به طرفداران قدیمی این فرانچایز و بازیکنان جدید ارائه می کند اگرچه همچنان مشکلات فنی بازی آن هم در روز انتشار بسیار سوال برانگیز است.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
من تو این مدتی که بازی کردم انصافا به این همه «باگ های عجیب و اعصاب خردکن» که یه سری سایت ها اشاره کردن برنخوردم. بازی باگ داره، ولی در حد استاندارد یوبی سافت!! یعنی اینکه مثل Unity نیست که حتی بعد از چندین آپدیت حجیم، بازم کلی باگ و ایرادات فنی داشت، از این نظر خیلی بالاتر از اون عنوان هست. ایراد اصلی بازی به نظرم شیوه روایت داستان هست، هر چقدر شخصیت اصلی جالبه ولی داستان یه جوری روایت میشه که آدم حال نمیکنه باهاش، باید خودتون بازی کنید تا متوجه بشید چی میگم :D و البته بزرگترین چالش سازنده خلق یه سیستم مبارزه کاملا جدید برای بازی هست، یه سری سایت ها از سیستم مبارزه به عنوان نکته مثبت یاد کردن، یه سری به عنوان نکته منفی. به نظر خودم بازی تو مرز بین Action/Adventure و RPG گیر کرده (مبارزات، سطح بندی شخصیت و ماموریت ها، لوت کردن، اسلحه ها و ...) و هویت مستقلی نداره، هر چند این موضوع شاید ایراد بزرگی نباشه ولی دلیل اینکه بعضی ها بهش نمرات پایین تر دادند این قضیه هست.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
بازی از هر نظر بهتر از قبله توصیم اینه حتما بازیش کنید سختی بسیار چالش انگیز لول اپ عالی گرافیک خوب البته نسبت با یونیتی پسرفت داشته ولی خیلی خوبه بازم داستان تا این جای کار عالیه واقعا بازگشت به ریشه رو داره راستی جاسپر کید وظیغه آهنگ سازی بازی رو بر عهده داره موزیک در یک کلام شاهکاره با روح روان بازی می کنه اون خاطرات نسخه1و2 محاله تکرار بشه ولی بازم این نسخه برای من که فن اساسین هستم شاهکاره

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
من تو این مدتی که بازی کردم انصافا به این همه «باگ های عجیب و اعصاب خردکن» که یه سری سایت ها اشاره کردن برنخوردم. بازی باگ داره، ولی در حد استاندارد یوبی سافت!! یعنی اینکه مثل Unity نیست که حتی بعد از چندین آپدیت حجیم، بازم کلی باگ و ایرادات فنی داشت، از این نظر خیلی بالاتر از اون عنوان هست. ایراد اصلی بازی به نظرم شیوه روایت داستان هست، هر چقدر شخصیت اصلی جالبه ولی داستان یه جوری روایت میشه که آدم حال نمیکنه باهاش، باید خودتون بازی کنید تا متوجه بشید چی میگم :D و البته بزرگترین چالش سازنده خلق یه سیستم مبارزه کاملا جدید برای بازی هست، یه سری سایت ها از سیستم مبارزه به عنوان نکته مثبت یاد کردن، یه سری به عنوان نکته منفی. به نظر خودم بازی تو مرز بین Action/Adventure و RPG گیر کرده (مبارزات، سطح بندی شخصیت و ماموریت ها، لوت کردن، اسلحه ها و ...) و هویت مستقلی نداره، هر چند این موضوع شاید ایراد بزرگی نباشه ولی دلیل اینکه بعضی ها بهش نمرات پایین تر دادند این قضیه هست.
راستی راه رفتن اهسته نداره دقت کردی؟ مثل ویتچره در حالت دویدنه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این فکر میکنم جنس باگ هاش فرق داره با ویچر و تکنیکیه مثل یونیتی هست احتمال زیاد
جنس باگ هاش فرق میکنه ؟ وااات ؟!

به والله اصلا اینجوری که میگین نیست ! حداقل مایی که تجربه کردیم میگیم نیست

باگ داره و منم خودم جز نکات منفی ذکرش کردم ولی اصلا تا این حد نیست !

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
الکی ۹ و ۹,5 ندین شلاقی و منطقی برخورد کنین با بازی مستقل بدین نمره رو متاش بره پایین یوبی دیگه الکی گول ن

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
الکی ۹ و ۹,5 ندین شلاقی و منطقی برخورد کنین با بازی مستقل بدین نمره رو متاش بره پایین یوبی دیگه الکی گول ن
چیو گول نزنه یوبی؟ دیگه این همه تریلر و پیش نمایش و ویدیو یوتیوبرها، دقیقا منظورتون از گول زدن چیه؟!

شلاقی برخورد کنین که متا بره پایین؟! بازی نکرده خیلی خوب نقد می کنین واقعا!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چیو گول نزنه یوبی؟ دیگه این همه تریلر و پیش نمایش و ویدیو یوتیوبرها، دقیقا منظورتون از گول زدن چیه؟!

شلاقی برخورد کنین که متا بره پایین؟! بازی نکرده خیلی خوب نقد می کنین واقعا!
ارمین جان این همه هایپ کرده من که ناامید شدم خداییش ۸۲ کمه حداقل میتونستن ریسک الکی نزارن رو سیستم مبارزات مثل بلک فلگ متاش خیلی بهتر میشد از این وقتی اکثر نقدها تعریف و تمجیده از دنیای غنی بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر