امتیازات Assassin’s Creed Origins

چه متایی را برای این بازی پیش‌بینی می‌کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
9pce_ss_1a0ab42e93e51c48ad9a6bda7f408958e09a43b0.1920x1080.jpg

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC,PS4,Xbox One
Release Date: 27 October 2017

بالاخره انتظار‌ها کم کم دارد به پایان می‌رسد و فقط یک روز دیگر مانده است تا ببینیم، آیا این بازی می‌تواند سری را دوباره به ریشه‌هایش بازگرداند و موفقیت نسخه‌‌های قدیمی را تکرار کند یا نه؟

ممنوعیت منتشر شدن نقد‌ها برداشته شده است و امتیازات بازی در حال منتشر شدن هستند.
----------------------------------------------------------

GamesRader: 100
Gaming Age: 100
GameSpace: 97
Digital Chumps: 95
SomosXbox: 93
Hobby Consolas: 93
Forbes: 93
We Got This Covered: 90
Cheat Code Central: 90
Gamers' Temple: 90
Usgamer:90
GRYOnline.pl: 90
GameRevolution: 90
3DJuegos: 90
IGN: 90
Gameblog.fr: 90
Twinfinite: 90
XGN: 90
Critical Hit: 90
Digitally Downloaded: 90
EGM: 90

JeuxActu: 90
AC Origins به راحتی بهترین نسخه این مجموعه از زمانی که ACII با Ezio بازی کرده‌ایم، است. با تشکر از رزولوشن 4K، چشم انداز مصری کاملا خیره‌ کننده است. سیستم مبارزات بازی اصلاح شده‌ است و همچنین به علاوه با مکانیک‌های حدید مخفی‌کاری. یک بازی که شما باید بخرید.

IGN Spain: 90
Eurogamer Italy: 90
GameStar: 89
LaPS4: 88
The Games Machine: 88
PC Games: 88
Atomix: 87
Areajugones: 87
GamingTrend: 85
God is a Geek: 85
SpazioGames: 85
GameCritics: 85
PlayStation LifeStyle: 85

Dualshockers: 85
AC Origins به یاد ماندنی‌ ترین ورود در سری در سال‌ها است و به سوالات قدیمی ما مثل، چرا Assassins انگشت دست خودشان را قطع می‌کنند؟ پاسخ می‌‍دهد و اگر شما تازه وارد هستید، این بازی یک عنوان عالی‌ است که با آن شروع کنید.

InsideGamer.nl: 85
PSX-Sense.nl: 85
IGN Italia:85
Stevivor: 85
Polygon: 85
Game Informer: 85
Multiplayer.it: 85
Everyeye.ir: 85
Vandal: 84
Merlin'in Kazani (Turkey): 81
Shacknews: 80
Gamer.nl: 80
Worth Playing: 80
Gaming Nexus: 80
Attack of the Fanboy: 80
Hardcore Gamer: 80
TheSixthAxis: 80
Trusted Reviews: 80
Destructoid: 80
CGMagazine: 75
TrueGaming: 75
Power Unlimited: 74

GameSpot: 70
AC در طول تاریخ دستخوش تغییرات زیادی شده است و Origins اولین قدم برای آغاز یک ماجراجویی جدید است. با وجود مشکلاتی که دارد؛ اما چشم انداز آینده آن ارزشمند است.

M3: 70
Slant Magazine: 70
Easy Allies: 70
New York Daily News: 60
Metro GameCentral: 60
Digital Trends: 60
RPG Site: 60

----------------------------------------------------------

Metacritic: 82 (52 Reviews)-PS4
Metacritic: 85 (28 Reviews)-Xbox One
Metacritic: 84 (21 Reviews)-PC

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
برو یک نگاه به دریافت هایی که اون داشته بکن!
"تکبیر
واقعا کمر صنعت بازی خم شد با این پست"

من موندم واقعا این پست متشنج نیست؟ قبول دارم اون دوست هم دیگه بیش از حد زیاده روی کرد!

ولی واقعا دادن همچین پستی زیاده روی نیست؟
اگر قراره جلوی جو سایت گرفته بشه چرا از اون پست گرفته نشد تا جو خراب نشه؟
راستی این چطور؟
داداش قبول داری زیادی چرت میگی؟:-?
ناظم که بقول خودش حساسیت زیاد رو پست داره چرا از این پست ها گذشته تا کار به جای بدتر برسه؟

داداش تو که نقل و قول بعدیه ایشون رو ندیدی بهتره اصلا حرفی نزنی
اون کلمه ای اون جناب بعد از حرف دوستون گفتن اگه برادر من بهم میگفت من میزدم تو دهنش تازه اومدم بهترین حرفم رو بهش زدم
اگه اینجا قراره کسی قراره خلاف جمع صحبت کنه باید انتظار واکنش افراد رو هم داشته باشه و بهشون هم دلیلش رو بگه نه این که با گفتن از وقتی که تو تویه باغچه داشتی بازی میکردی من داشتم سریه اساسین رو بازی میکردم درصورتی که نه میفهه من چندسالمه و نه از سابقه گیمیریه من خبر داره همین جمله نشون میده چقدر ایشون عقلش میکشه البته بهتره درمورد نقل و قول قبلیه ایشون بحثی نشه
بعدشم اگه من تو این انجمن سر دعوا رو باز میکنم و باعث و بانیه همه بحث ها منم پس چرا من بن نشدم؟:| چرا اصلا پست هایه من پاک نشده؟ پس بهتره از رویه هوا چیزی نگیم و اگه می خوایم چزی بگیم قبلش دلیل این حرف رو بپرسیم
پ.ن: ساعت 7:30 بازی انلاک میشه بریم به سمتش:D

• Like
Reactions: Paradise Lost

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
درصد بسیاری از تغییرات بازی خواسته طرفدارا بوده و سازندم گوش کرده بهشون!حالا یکی از تغییرات راضی نیست قرار نیست همیشه همه چی باب دل همه باشه کسی ناراضیه خیلی راحت میتونه بازی نکنه دشواری نداریم!

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
یکی از سایتای فارسی به بازی ۷۰ داده و در نقدش نوشته ماموریت ها مثل همیشه تکراری و خسته کنندس و مدام باید چرخه ی تکراریِ رفتن به نوک برج؛ شناسایی هدف و قتل اون رو تکرار کنید.
حالا نمیدونم باید حرف اینا رو باور کرد یا نمره ۹ IGN رو..!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یکی از سایتای فارسی به بازی ۷۰ داده و در نقدش نوشته ماموریت ها مثل همیشه تکراری و خسته کنندس و مدام باید چرخه ی تکراریِ رفتن به نوک برج؛ شناسایی هدف و قتل اون رو تکرار کنید.
هیچکدوم در نهایت خود شما هستی که تعیین میکنی از بازی خوشت میاد یا نه

ولی به شخصه فکر میکنم اگر یه مورد منفی یا مثبت تو خیلی از نقدها اومده میشه یه قضاوت نسبی داشت.

AC تونسته یه شخصیت نسبتا قابل قبولی بوجود بیاره. محیط مصر باستان مخصوصا تو یه بازی اوپن ورلد خیلی تازگی داره. اگه اشتباه نکنم خودم آخرین بازی که تو مصر بود رو بازی کردم به دوران PS1 برمیگرده. خارج از همه ی نمرات و اینها یوبی موفق شده بعد از مدتها نظر منو به بازیش جلب کنه>:D<:D

• Like
Reactions: uriel

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
هیچکدوم در نهایت خود شما هستی که تعیین میکنی از بازی خوشت میاد یا نه

ولی به شخصه فکر میکنم اگر یه مورد منفی یا مثبت تو خیلی از نقدها اومده میشه یه قضاوت نسبی داشت.

خب با همین نقدهاست که تصمیم میگیریم یه بازی رو بخریم یا نه.
مسلمأ با یه نقد نباید تصمیم گرفت اما بالاخره هر کدوم تاثیر خودشو بر ذهن مخاطبش داره

• Like
Reactions: sorrowful

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خب با همین نقدهاست که تصمیم میگیریم یه بازی رو بخریم یا نه.
مسلمأ با یه نقد نباید تصمیم گرفت اما بالاخره هر کدوم تاثیر خودشو بر ذهن مخاطبش داره
من با حرف شما 50 در صد موافقم. منتها نقد باید مورد به مورد بررسی بشه. مثلا ممکنه شمای نوعی بقول بعضی از دوستان نقد گیم اسپات یا هر جای دیگه رو قبول نداشته باشید و یا بالعکس داشته باشید. خودم ولی ترجیح میدم از همین بچه های بازی سنتر که بازی رو تجربه کردن نظر بگیرم چون لااقل سلیقه ی خیلیاشون میدونم به من نزدیکه. یه منتقد شاید مواردی براش مهم باشه که برای من مهم نیست یا بالعکس. البته من نمیخوام ارزش نقد رو پایین بیارم به هیچ وجه ولی مورد به مورد بررسی بشه خیلی بهتره تا مثلا متای یه بازی. چون معتقدم خیلی وقتا متا نشوندهنده ی ارزش یه بازی نیست

• Like
Reactions: armintn

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
والا اگه ایرانی ها یه نمره نزدیک به متای کلی و به قول معروف هم رنگ جماعت بدن، همه میگن که محافظه کار هست و خواسته خودش رو مورد سرزنش قرار نداده و رفع مسئولیت کنه فقط ، اگه هم اینطور بشه خب اولین چیزی که به ذهن آدم میاد کم دادن برای جلب توجه هست!
در مجموع حرف آخر رو خود آدم باید بزنه ، یونیتی که متای کمتری از این داشت (فقط برای مشکلات فنی ) برای من عالی بود حالا چه برسه به این که متای بالا تری داره
مشکل من فقط نحوه ی اجرا روی ps4 معمولی هست چون میگن کیفیت کلی بازی پایین هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Digital Trends 60/100

یه نگاهی به نمره ای که به سایر بازی های اخیر یوبی داده بندازیم بد نیست :D
South Park The Fractured But Whole 50
Ghost Recon Wildlands 50
For Honor 60
Watch Dogs 2 70
Division 50
Unity 40

توی مورد South Park اگه اشتباه نکنم، منتقد کلا با سریال و فلسفه این مجموعه مشکل داره، حالا چرا میاد این بازی رو نقد می کنه نمی دونم!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مشکل من فقط نحوه ی اجرا روی ps4 معمولی هست چون میگن کیفیت کلی بازی پایین هست
کی گفته کیفیت اجرایی رو ps4 معمولی پایینه؟ من الان دارم بازی میکنم هوش از سرم برده\m/
مطمئن باش اگه من کم و کاستی در این بخش میدیدم حتما بهش اشاره میکردم ولی دقیقا یوبی اومد تو تریلرها یه کیفیت نشون داد تو بازی اصلی چندین پله قوی تر از اون رو ارائه داد

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
کی گفته کیفیت اجرایی رو ps4 معمولی پایینه؟ من الان دارم بازی میکنم هوش از سرم برده\m/
مطمئن باش اگه من کم و کاستی در این بخش میدیدم حتما بهش اشاره میکردم ولی دقیقا یوبی اومد تو تریلرها یه کیفیت نشون داد تو بازی اصلی چندین پله قوی تر از اون رو ارائه داد

چندین جا خوندم، از طرفی طبیعی هم هست به هر حال سخت افزار قوی تر خروجی بهتر داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
یوبی سافت با این نسخه حداقل میفهمه که چقد خوبه حداقل یک سال بین آی پیش وقفه بندازه تا افتضاح نشه مثل هر سال :D
+ اینکه بده دست یک کارگردان درست مثل اشرف اسماعیل :-" مثل اینکه تنها فردیه که میتونه این سریو نجات بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر