امتیازات Assassin’s Creed Origins

چه متایی را برای این بازی پیش‌بینی می‌کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
9pce_ss_1a0ab42e93e51c48ad9a6bda7f408958e09a43b0.1920x1080.jpg

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC,PS4,Xbox One
Release Date: 27 October 2017

بالاخره انتظار‌ها کم کم دارد به پایان می‌رسد و فقط یک روز دیگر مانده است تا ببینیم، آیا این بازی می‌تواند سری را دوباره به ریشه‌هایش بازگرداند و موفقیت نسخه‌‌های قدیمی را تکرار کند یا نه؟

ممنوعیت منتشر شدن نقد‌ها برداشته شده است و امتیازات بازی در حال منتشر شدن هستند.
----------------------------------------------------------

GamesRader: 100
Gaming Age: 100
GameSpace: 97
Digital Chumps: 95
SomosXbox: 93
Hobby Consolas: 93
Forbes: 93
We Got This Covered: 90
Cheat Code Central: 90
Gamers' Temple: 90
Usgamer:90
GRYOnline.pl: 90
GameRevolution: 90
3DJuegos: 90
IGN: 90
Gameblog.fr: 90
Twinfinite: 90
XGN: 90
Critical Hit: 90
Digitally Downloaded: 90
EGM: 90

JeuxActu: 90
AC Origins به راحتی بهترین نسخه این مجموعه از زمانی که ACII با Ezio بازی کرده‌ایم، است. با تشکر از رزولوشن 4K، چشم انداز مصری کاملا خیره‌ کننده است. سیستم مبارزات بازی اصلاح شده‌ است و همچنین به علاوه با مکانیک‌های حدید مخفی‌کاری. یک بازی که شما باید بخرید.

IGN Spain: 90
Eurogamer Italy: 90
GameStar: 89
LaPS4: 88
The Games Machine: 88
PC Games: 88
Atomix: 87
Areajugones: 87
GamingTrend: 85
God is a Geek: 85
SpazioGames: 85
GameCritics: 85
PlayStation LifeStyle: 85

Dualshockers: 85
AC Origins به یاد ماندنی‌ ترین ورود در سری در سال‌ها است و به سوالات قدیمی ما مثل، چرا Assassins انگشت دست خودشان را قطع می‌کنند؟ پاسخ می‌‍دهد و اگر شما تازه وارد هستید، این بازی یک عنوان عالی‌ است که با آن شروع کنید.

InsideGamer.nl: 85
PSX-Sense.nl: 85
IGN Italia:85
Stevivor: 85
Polygon: 85
Game Informer: 85
Multiplayer.it: 85
Everyeye.ir: 85
Vandal: 84
Merlin'in Kazani (Turkey): 81
Shacknews: 80
Gamer.nl: 80
Worth Playing: 80
Gaming Nexus: 80
Attack of the Fanboy: 80
Hardcore Gamer: 80
TheSixthAxis: 80
Trusted Reviews: 80
Destructoid: 80
CGMagazine: 75
TrueGaming: 75
Power Unlimited: 74

GameSpot: 70
AC در طول تاریخ دستخوش تغییرات زیادی شده است و Origins اولین قدم برای آغاز یک ماجراجویی جدید است. با وجود مشکلاتی که دارد؛ اما چشم انداز آینده آن ارزشمند است.

M3: 70
Slant Magazine: 70
Easy Allies: 70
New York Daily News: 60
Metro GameCentral: 60
Digital Trends: 60
RPG Site: 60

----------------------------------------------------------

Metacritic: 82 (52 Reviews)-PS4
Metacritic: 85 (28 Reviews)-Xbox One
Metacritic: 84 (21 Reviews)-PC

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
برای من که به شخصه AC با همون Broderhood تموم شد.بعد اون چندتا نسخه را بازی نکردم و یکی دوتایی که بازی کردم را هم نصفه و نیمه ول کردم.خلاصه انتظاری ندارم که به پایان برسه.:D

کلا IP جذابیتش را برام از دست داده.یاد AC2 و اون دموی استیج سونی به خیر وقتی پاتریک میگفت ما به این بازی diversity اضافه کردیم.که واقعا هم راست میگفت و یکی از بهترین بازی های نسل قبل خلق شد.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
با این تغییرات مثبت نحوه مبارزات و ماموریت های فرعی و کلا تغییرات تو سبک بازی به نطرم نوید متای بالایی میده این نسخه و از Blackflag کمتر نمیشه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
با همه وجود امیدوارم موفق تر از همیشه عمل کنه. بازی های کمی هستن که الان برام اهمیت دارن و سری AC همیشه یکی از این بازی ها باقی می مونه.
بازخوردها تا اینجا خیلی خوب بود، امید زیادی نسبت به این نسخه وجود داره. یکی از تفاوت های این نسخه با نسخه های قبل این بود که تریلر به تریلر بهبود و ارتقا کیفیت بازی رو احساس می کردم، در مورد دو نسخه قبلی این دقیقا برعکس بود خصوصا سیندیکیت که کلا ناامید بودم ازش.
حالا که دارم پست میدم یه چیز دیگه هم بگم، اینکه سری مرده، کسی دیگه AC بازی نمیکنه، بعد برادرهود و قسمت دوم و فلان نسخه این سری مرد، یوبی باید به این سری استراحت بده، خلاقیت نداره و این جملات تکراری رو اگر ممکنه سعی کنید پیش خودتون یا حداقل کمتر اینجا حداقل بگید. به نظرم "همه" حداقل چند صدبار این جملا رو شنیدن بسه دیگه حالا هر چی بازی شد مهم نیست.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
یک بازی وقتی زیاد کش بره مطمئنن هر چقدر هم عناصر اصلیش رو بدون نقض کنه واقعا بعد چندین نسخه کسالت اور میشه، این اتفاق نه تنها فقط برای سری AC افتاد بلکه برای چندین بازی برتر و خارق العاده دیگه ای افتاد! مثل COD و خیلی از بازی های مشهور دیگه یا حتی GOW! و خیلی بازی های بزرگ دیگه که با کش زیاد الان موفقیت اولیه خودشون رو از دست دادن مثل سری Halo مسلما کسی که Halo 3 رو بازی کرده باشه متوجه کیفیت غیر قابل انکارش با Halo 4 یا 5 میشه! بعضی بازی های بزرگ برای اینکه بتونن برند خودشون رو حفظ کنن باید از تکرار بپرهیزنند، نمونش رو هم تو سری GOW و Tomb Rider و خیلی بازی های مشهور دیگه دیدیم! AC با نسخه اول شروع شد با نسخه دوم به اوج رسید، و نسخه Brotherhood بنظرم بلوغ این سری بود! بقیه نسخه ها فقط سنگینی روی گردن این سری بودند و با این که خیلی از عناصر اصلی بازی رو دوباره باز نویسی و پیشرفت دادن نتونست اون طور که باید هست باشه!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
امیدوارم بازی واقعا خوب باشه، نمره های خوبی بگیره و فروش خوبی هم داشته باشه! جدا از اینکه خود بازی موفق می شه، می تونه استانداردی بشه برای سایر بازی های یوبی! از ماموریت های فرعی با معنی گرفته تا توجه به جزییات ریز، عرضه به موقع و وقت کافی دادن به سازنده ها! به نظرم این بازی شدیدا روی آینده یوبی و بازی هاش تاثیر گذار هست.

یک ساعتی مونده به انتشار نقدها، ببینیم چه می کنه!

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
حداقل اینه که اینسری تلاششنو کردن که واقعا چیزی به بازی اضافه کنن سیستم مبارزات جدید حالا خوب یا بد اضافه کردن درجه سختی که من خیلی وقت بود منتظرش بودم امیدوارم نتیجه بگیرن

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
خداکنه مثل نسخه بلک ضرب اهنگش بالا باشه.
چون بنظزم بلک درسته از ریشه ها فاصله گرفته بود ولی گیم پلی و لول دزاینر بازی برای من عالی بود...ماموریتاشم خیلی متنوع بود..
امیدوارم متای بالایی بگیره

• Like
Reactions: uriel

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
trustedreviews
This is the most fun I’ve had playing Assassin’s Creed. The refinement of the formula may take the series away from its roots, but it makes for a significantly improved experience.
While the AI and mechanics can become a tad chaotic at times, it doesn’t make the game any less fun; it perhaps makes the game play in a manner that may not have been intended by the developers. Rather than pulling off that perfect stealth kill and sneaking off undetected, you’re far more likely to batter a target to death while their army fights a lion on fire and a viper let loose, with villagers fleeing while randomly kicking off with a nearby hippo.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,831
نام
نریمان
IGN: 9/10

Ploygon: 8.5/10
Gamereactor Denmark: 9/10

+
Outstanding world, amazing RPG-feeling, cool protagonist, great story, solid combat, highly varied content
-
Bad facial animations

=============

اشرف دوباره روسفیدمون کرد. :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر