نقد و بررسی Middle-Earth: Shadow of War

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
vty0_1.jpg

اگر از طرفداران دنیای تالکین یا فیلم ارباب حلقه‌های پیتر جکسون باشید، قطعا نام بازی «Shadow of Mordor» را شنیده اید. عنوان موفقی که در سال ۲۰۱۴ توسط استدیو «Monolith» منتشر شد و با به دست آوردن نظر مثبت رسانه‌ها و بازیکنان، توانست به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کند، تا جایی که ناشر بازی، «Warner Bros» تصمیم گرفت با سرمایه بیشتری نسخه بعدی را نیز راهی بازار کند. اکنون شماره بعدی این عنوان، «Shadow of War»، بعد از سه سال بازگشته تا موفقیت‌های خود را تکرار کند، ماموریتی که می‌تواند سرنوشت این فرانچایز را مشخص کند.

داستان دقیقا پس از پایان نسخه قبل آغاز می‌شود، جایی که قهرمان داستان یعنی تالیون پس از گرفتن انتقام خود از Black Hand وارد داستانی تازه شده، ماجرایی که این‌بار فقط به انتقام محدود نبوده و باید خود را برای نبردهای حماسی‌تر و فتوحات گسترده آماده کنید. دنیای بازی فضاسازی خوبی مانند نسخه قبلی دارد و به لطف هنر قلم تالکین، با اینکه قهرمان ما یعنی تالیون، کاملا ساخته ذهن استدیو سازنده بوده اما باز هم دنیای خارق‌العاده Middle-Earth و موجودات شگفت‌انگیزش، روایت جالبی را برای شما تدارک دیده‌اند...

نقد و بررسی Middle-Earth: Shadow of War - بازی سنتر

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من متاسفانه نمیتونم اصلا صفخه اصلی سایت رو باز کنم، پیغام میده که associated account میخواد !!! این چه مشکلی هست؟ کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟ من متاسفانه نقد و برررسی ها رو نمیتونم مطالعه کنم توی صفحه اصلی...

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,138
نام
Melkor
نقد و بررسی خیلی خوبی بود ممنون
من متاسفانه نمیتونم اصلا صفخه اصلی سایت رو باز کنم، پیغام میده که associated account میخواد !!! این چه مشکلی هست؟ کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟ من متاسفانه نقد و برررسی ها رو نمیتونم مطالعه کنم توی صفحه اصلی...
نه والا من همچین مشکلی نداشتم:D

• Like
Reactions: uriel

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
منم همین مشکل رو دارم

• Like
Reactions: uriel

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد

منم همین مشکل رو دارم
سعی میشه تو اولین فرصت مشکلی که دارید حل بشه، به مدیریت ارجاع دادم.

@uriel @mahdi-ps4
الان باید مشکل حل شده باشه.

منم این مشکل رو هنوز دارم و همون پیغام associated account میاد
برای من هنوز مشکل داره صفحه اصلی.
مشکل دسترسی به صفحه اصلی براتون حل شد.

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
سعی میشه تو اولین فرصت مشکلی که دارید حل بشه، به مدیریت ارجاع دادم.

@uriel @mahdi-ps4
الان باید مشکل حل شده باشه.

مشکل دسترسی به صفحه اصلی براتون حل شد.
منم خیلی وقته دارم . منتهی فک میکردم مشکل کلی هست نمیدونستم تک به تک حل میکنید . به هر حال من مشکل مورد بحث رو هنوز دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر