امتیازات Super Mario Odyssey

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
H2x1_NSwitch_SuperMarioOdyssey_image1280w.jpg
Developer and Publisher: Nintendo
Release Date: October 27 2017
Platform: Nintendo Swtich

امتیازات:

EDGE 10/10

zrpMnRi.jpg
Super Mario Odyssey receives first review in EDGE, awarded with a perfect score - Nintendo Everything
* این 20امین امتیاز کامل در تاریخ Edge و دومین 10/10 امسال هستش...
لیست بازیهایی که از Edge امتیاز کامل گرفتن:
Super Mario 64 (1996)
Gran Turismo (1997)
The Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998)
Halo: Combat Evolved (2001)
Half-Life 2 (2004)
Halo 3 (2007)
The Orange Box (2007)
Super Mario Galaxy (2007)
Grand Theft Auto IV (2008)
LittleBigPlanet (2008)
Bayonetta (2009)
Super Mario Galaxy 2 (2010)
Rock Band 3 (2010)
The Legend of Zelda: Skyward Sword (2011)
The Last of Us (2013)
Grand Theft Auto V (2013)
Bayonetta 2 (2014)
Bloodborne (2015)
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)
Super Mario Odyssey (2017)
VideoGamer 100
Game Revolution 100
USgamer 100
GamesRadar+ 100
Game Rant 100
Guardian 100
IGN 100
FNinitendo 100
Cubed3 100
Gameblog.fr 100
NintendoWorldReport 100
Trusted Reveiws 100
Nintendo Enthusiast 100
Nintendo Life 100
Switch Player 100
Telegraph 100
TheSixthAxis 100
Vooks 100
Metro GameCentral 100
COGconnected 100
Critical Hit 100
Digitally Downloaded 100
EGM 100
GamesBeat 100
GameSpot 100
God is a Geek 100
GameInformer 98
AusGamers 98
Wccftech 97
Meristation 97
XGN 97
Everyeye.it 97
IGN Spain 97
Vandal 96
Polygon 95
Stevivor 95
CGMagazine 95
Destructoid 95
IGN Italia 95
Multiplayer.it 94
Post Arcade (National Post) 90
4Players.de 90
Eurogamer Italy 90
JeuxActu 85
M3 80
PLAY!Zine 75

متا : 97

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ویدئو گیم پلی های این ماریو ادیسی رو دیدم تو یوتیوب یعنی قشنگ شوکه شدم ! :eek: تنوع گیم پلی و تنوع محیط دیوانه وار عالیه ! نیتندو و بازی هاش ! نیتندو و دنیایی که توسط بازی هاش ساخته رو هر کسی نمیتونه حسش کنه ! حالا هر کسی دوست داره خوشش بیاد ! یا نیاد ! من با این سن 34 سالم وقتی بازی رو دیدم انگاری رفته بودم به روز ها و خاطرات بچگی و نوجوانی خودم و یعنی چشمام داشت برق میزد ! اصلا یه حالی شدم این بازی رو دیدم و نمیتونم اصلا واژه ای براش پیدا کنم :x

کسایی که پشت ساخت این ماریو و زلدا و کلا بازی های انحصاری نیتندو هستن یعنی دیوانه وار اینا باهوشن و میدونن چی باید بسازن و میدونن مردم و گیمر های به معنای واقعی گیمر چی میخوان از این بازی !

کسایی هم که فکر میکنن نینتندو برای بچه هاست و از این نگاه های کوتاه بینانه دارن بذار این طوری فکر کنن !! و تو دنیای بسته خودشون زندگی کنن !! آخه بابا شما بیاین دوران فامیلی گیم اینا که حتی سیوی هم نبود یعنی بازی های اینا میساختن و از بس سخت بود که اشکمون قشنگ در میومد ! یه بازی بود معروف بود به نام جکی چان ! ( جکی چان سگ پلی استیشن 1 رو منظورم نیست ) من اولین بار این بازی رو تو یه کلوبی دیدم یکی داشت بازیش میکرد و دیوانه وار عاشق این بازی شدم و داداشم که هشت سال از من بزرگ تر بود بهش گفتم میذاری این جا یک ساعت بازی کنم و داداشم خلاصه گفت بازی کن و بعد میام میبرمت ( سنم خیلی کم بود ) خلاصه داداش من بعد 3 ساعت اومد و من اصلا متوجه نشدم زمان کی گذشت و عجب بازی بود :Praying: و بعد هم که کنسول میکرو جنیوس ( فامیلی گیم ) رو خریدم و این بازی جکی جان رو هم خود داداشم هم عاشق این بازی بود و بازی رو بعد از مدت ها تموم کردیم و بازی شدید سخت بود و غول مرحله آخرش هم یه عنکبوت بود که دهن آدم رو سرویس میکرد البته قبلش یه غول دیگه بود که اونم سخت بود لامصب ! عجب بازی بود ! شاهکار بود ! شاهکار ! یادش بخیر اون بازی شاهکار لاک پشت های نینجا و بازی به شدت خیلی خیلی خیلی خیلی سخت به نام قورباغه نینجا !!!! :blink: ( یه اسم انگلیسی داشت یادم رفته ) وای هنوز که یادم میاد و یاد اون بازی میوفتم واقعا چقدر سخت بود اون بازی ! اونم شاهکار بود !

دوستان عشق گرافیک و تکسچر و افکت های سنگین گرافیکی دنبال بازی های نیتندو نیان ! چون این جا خبری نیست ! نیتندو استایل و سبک بازی هاش فرق میکنه و فرق خواهد داشت ! میخواد قرن 500 باشه !! میخواد قرن بی نهایت باشه ! نیتندو بازی هاش استایل و سبک خودش رو دارن و نیتندو بازی هاش یه چیزی دارن که بازی های بسیاری از کمپانی ها ندارن ! هر کمپانی سیاست و دیدگاه هاشون فرق هایی داره و یک کمپانی دنبال بازی های آنلاینه و یکی دنبال بازی های آفلاین AAA پر گرافیک و پر زرق و برق و یکی مثل نینتندو ؟؟؟!!! خب اینا دنبال یه چیزی هستن که توصیف کردنش خیلی سخته ! یه حس زنده شدن خاطرات و نوستالژی و بردن یه انسان حتی 34 ساله که ببرتش به دوران گذشته خودش !

شما بازی های نینتندو رو بازی میکنی یه حسی بهت دست میده که هیچ جور نمیشه توصیفش کرد ! این متا ها ؟ خب مشخصه ! چون تمامی کسایی که بازیش کردن نینتندو باعث شده که همه ما و منتقد ها بریم تو دنیای بازی ! سرگرمی و تفریح و لذت ! نینتندو و بازی های انحصاریش یه چیزی دارن که مال خودشونه و هیچ جوره نمیشه توصیفش کرد ! اصولا یه چیزا رو نمیشه براش واژه ای پیدا کرد .

خلاصه کسایی که از نینتندو و بازی هاش خوششون نمیاد ! خب نیاد ! ولی ترول کردن نینتندو و بازی هاش ؟؟!! خب این ترولی که میکنن سرانجامش اینه که سر آخر خودشون ترول میشن و دنیای بسته و کوچیک خودشون رو بیشتر و بیشتر به بقیه نشون میدن !

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
بازی sonic forces هم نمراتش داره منتشر می شه من حقیقتا به عنوان فن بازی روم نمی شه تاپیکش رو با نمراتی که منتشر شده بزنم
بزن یه ذره فحش بدیم به این سگای آشغال. واقعا نینتندو هم بازی میسازه سگا هم بازی میسازه.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
واقعا شوخی نیست متای 97 با 97 تا نقد8-| شخصا اگر ps4 فروش رفت صد در صد یک سویچ میخرم :d ببینیم این حرف منتقد ها واقعیت داره یا نه:D
نزدیک 170 ساعت زلدا بازی کردم (با wii u ) واقعا چیز عجیب و غریبیه یه ترکیب عجیبی از دارک سولز و شادو اف کلوسوس و یه سری بازی rpg دیگه مثل اسکایریم و ویچره با خلاقیت خاص و البته لول دیزاین معرکه نینتندویی:D خداوکیلی باید تجربه کرد بازی های نینتندو رو تا متوجه عظمتشون شد
خدایی این همه خلاقیت رو از کجاشون میارند :D جالبه وقتی بازی می کنی اصلا حس این دنیا رو دیگه نداری حس می کنی دوباره 8 سالت شده داری میکرو بازی می کنی :D اصلا عجیبه این انحصاری های نینتندو حیف که سوییچ کپی خورر نیست (دقیقا برعکس wii u ) وگرنه منم یه سوییچ می گرفتم به خاطر همین ماریو
زلدا 97 از 108 نقد
ماریو 97 از 99 نقد
خدایی بقیه بازی های نسل هشت مقابل این دو تا سو تفاهم بودند:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من درباره بازی اشتباه کرده بودم:Dیادم نبود هدفش فقط سرگرمیه(بخاطر اینکه سرگرمم نکرد بلکه سردرد بهم داد) یکم جوگیرانه رفتار کردم بازی تو نوع خودش خوبه تبریک و خوش به حال طرفداراش~o)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر