انتظارات و ایده های شما در The last of us 2 Multiplayer

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
میگم که اینا اگه یه چیز استاندارد و تاکتیکی درست کنن حتی میتونه لیگ eSport هم داشته باشه مث گیرز ، نمیدونم چرا ناتی داگ به مالتی های شاهکارش اهمیت نمیده تا حداقل یه سرور درست حسابی بذاره جای تاسف داره واقعا.
ناگتى از اول سينگل ساز بود انصافا كار بد توكارنامه نداره ولي مولتي هاش شايد از حد اقل امكانات استفاده ميكنه مثلا مولتي فوقالعاده هيجان انگيز انچارتد دو و بعد سه و لست هيچ كدوم سرور ندارن ولي همين الان بري انچارتد رو نسخه دوم رو باز كنى پلير هست توش بعد اين همه سال ولي جداي اين ها فوقالعاده لذت بخش هست نميشه خورده گرفت بهشون
پتانيسل رو داره ولي خدا كنه سمتش ولي سرور اختصاصي رو بزنه
ليگ هم فك نميكنم سمتش بره كلا مولتي هاي ناگتى جنبه فانش بيشتره تا تاكتيكال نميدونم شايد من اين طور حس ميكنم

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
ناگتى از اول سينگل ساز بود انصافا كار بد توكارنامه نداره ولي مولتي هاش شايد از حد اقل امكانات استفاده ميكنه مثلا مولتي فوقالعاده هيجان انگيز انچارتد دو و بعد سه و لست هيچ كدوم سرور ندارن ولي همين الان بري انچارتد رو نسخه دوم رو باز كنى پلير هست توش بعد اين همه سال ولي جداي اين ها فوقالعاده لذت بخش هست نميشه خورده گرفت بهشون
پتانيسل رو داره ولي خدا كنه سمتش ولي سرور اختصاصي رو بزنه
ليگ هم فك نميكنم سمتش بره كلا مولتي هاي ناگتى جنبه فانش بيشتره تا تاكتيكال نميدونم شايد من اين طور حس ميكنم
به هر حال اگه سرور های خوبی نداشته باشه از این بخش نمرات عالی نمیتونه بگیره
فک کنم فقط لست بود که حالت تاکتیکال داشت که خیلی هم خوب بود

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
به هر حال اگه سرور های خوبی نداشته باشه از این بخش نمرات عالی نمیتونه بگیره
فک کنم فقط لست بود که حالت تاکتیکال داشت که خیلی هم خوب بود
ميگم سرور اختصاصى حتما لازمه
لست فقط بود بقيه فان هستن

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان جایی اشاره شده بازی مولتی پلیر جدیدی که ناتی داگ توسعه میده ایا سبکش بتل رویاله یا خیر ؟
قطعا مود های مختلفی داره و احتمالش نزدیک صفره که بیان صرفا بتل رویالش کنن، دو تا دلیل هم داره:
1. خوب بودن بخش آنلاین نسخه اول که اصلا بتل رویال نبود
2. اشباع بودن سبک بتل رویال

• Like
Reactions: m1647

Vice City FM

Gold User
Aug 2, 2021
2,394
قطعا مود های مختلفی داره و احتمالش نزدیک صفره که بیان صرفا بتل رویالش کنن، دو تا دلیل هم داره:
1. خوب بودن بخش آنلاین نسخه اول که اصلا بتل رویال نبود
2. اشباع بودن سبک بتل رویال
صرفا حدس: با این وضعیت اینترنت ایران بعید می‌دونم بشه بدون vpn بشه بازیش کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر