The Evil Within 2 | PC

The-Evil-Within-2-712x445.jpg

سازنده : Tango Gameworks
ناشر : Bethesda Softworks
سبک : Survival horror
پلتفورم : PlayStation 4 ,PlayStation 3 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Oct 13, 2017

توضیحات :

Preload_times.png

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات The Evil Within 2 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا
صفحه بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

Minimum
  • (OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions
  • CPU: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 or better
  • 8 GB RAM, 40GB free HDD space
  • GPU: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB or better
Recommended
  • (OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions
  • CPU: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X or better
  • 16 GB RAM, 40GB free HDD space
  • GPU: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB or better

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
اون قسمتی که باید Chip پیدا کنیم و میریم اون اتاقی که یه تخت هست و یه نفر روشه و باید رمزو وارد دستگاه کنیم،رمز دستگاه چی هست؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اون قسمتی که باید Chip پیدا کنیم و میریم اون اتاقی که یه تخت هست و یه نفر روشه و باید رمزو وارد دستگاه کنیم،رمز دستگاه چی هست؟
دور و ورت رو یه نگاه بندازی چند تا فیلم رادیولوژی میبینی . رو یکیشون نوشته.

• Like
Reactions: kamyy and fosil

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
سلام بازی رو نصب کردم بازی میکنم...به نظرم از نسخه اولش بهتر و روان تر هست ...
فعلا که دو تا چپتر بازی کردم..نظری ندارم تا پایان بازی ....!
به هر حال تو این همه بازی بی در و پیکر و خسته کننده open world !!!! یه بازی رو به جلو خیلی غنیمته......

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
سلام
منم امروز تمومش کردم..خیلی خوب بود البته من نسخه اولش رو بیشتر دوس داشتم....چون متنوع تر بود..
تو این نسخه دوم که دیگه خیلی شبیه سایلنت هیل شده بود یعنی اون محیط تقریبا open world
منو یاد شهر تپه خاموش مینداخت...
امیدوارم نسخه سوم اخرین نسخه و بهترین نسخه اش باشه و دیگه گندش رو در نیارن و لوث اش کنن هی شماره بعدی بسازن
در کل نمره من 8.5 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
آیا با توجه به نمرات پایین ارزش داره ؟ چند ساعت گیم پلی دارد ؟ لازمه حتما شماره یک رو رفت ؟ داستان بازی توی وهم و خیال هست یا واقعیت ؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
آیا با توجه به نمرات پایین ارزش داره ؟ چند ساعت گیم پلی دارد ؟ لازمه حتما شماره یک رو رفت ؟ داستان بازی توی وهم و خیال هست یا واقعیت ؟
100% ارزش داره ولی ترسناک نیست (برعکس شماره یکش که ترسناکتر بود)، گیمپلیش هم 10 ساعتی میشه،به نظرم شماره 2 رو یکم بازی کن اگر از اتمسفر و جو بازی خوشت اومد برو سراغ شماره یکش+دی ال سی ها بعد که اونا رو تموم کردی بیا سراغ شماره 2 چون داستانشون به هم مرتبطه.
داستان بازی هم یجورایی میشه گفت توی وهم و خیالِ واقعی :|
به نظرم بازی رو از دست نده داستان خوبی داره و تجربه خوبی میشه واست اگر بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
100% ارزش داره ولی ترسناک نیست (برعکس شماره یکش که ترسناکتر بود)، گیمپلیش هم 10 ساعتی میشه،به نظرم شماره 2 رو یکم بازی کن اگر از اتمسفر و جو بازی خوشت اومد برو سراغ شماره یکش+دی ال سی ها بعد که اونا رو تموم کردی بیا سراغ شماره 2 چون داستانشون به هم مرتبطه.
داستان بازی هم یجورایی میشه گفت توی وهم و خیالِ واقعی :|
به نظرم بازی رو از دست نده داستان خوبی داره و تجربه خوبی میشه واست اگر بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی
بازیش جهان باز شده راهنما داره یا گیج کننده هست ؟؟ شماره یکش چی ؟؟

کلا با بازی های جهان باز حال نمی کنم ( به جز assassin black flag و far cry primal )

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
بازیش جهان باز شده راهنما داره یا گیج کننده هست ؟؟ شماره یکش چی ؟؟

کلا با بازی های جهان باز حال نمی کنم ( به جز assassin black flag و far cry primal )
شماره دو اوایل تا اواسطش حدودا نیمه جهان بازه و بعدش خطی میشه، یکش هم کلا خطیه، منم مثل شما با بازیا جهان باز زیاد حال نمیکنم ولی از اونجایی که این بازی هر گوشه کنارش یه سوپرایز داشت باعث شد بازی تکراری نشه.

• Like
Reactions: kamyy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
امتیاز ک مثل کال افه فقط 3 امتیاز فرق دارن :D

اما بازی قسمت اول خیلی خوبه البته مشکلاتی داره خشک بودن گیم پلی داره ولی داستانی زیبا داره
گیم پلی هم ساعت دقیق یادم نیس ولی یه 10 12 ساعتی هست ک البته بدون DLC ها
بازی هم آنچنان ترسناک نیس ولی قشنگه. احساس میکنم یجاهایی هم میخواست مثل اویل 4 بشه البته نمیشه:-"
بازی هم بیشتر خطی هس
همین دیگه. در آخر حتما بازیش کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر