Nioh: Complete Edition برای PC تایید شد + جزئیات و سیستم مورد نیاز

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
27291150695752542223_Nioh_2017_10-02-17_001.jpg

نقش آفرینی تحسین شده استودیو بازی سازی KOEI Tecmo که تا پیش از این بعنوان یک انحصاری PS4 شناخته می شد، امروز برای پلتفرم PC نیز تایید شد. پک کامل این بازی تحت عنوان Nioh: Complete Edition حاوی تمامی محتویات اضافی و بسته های الحاقی در تاریخ 7 نوامبر از طریق Steam بر روی PC عرضه خواهد شد.

صحبت های کارگردان بازی آقای Fumihiko Yasuda در مورد تایید نسخه Team NINJA" :PC به این موضوع که گیمرهای زیادی مشتاق تجربه Nioh بر روی PC هستند کاملا آگاه بوده است. حال خوشحالم که اعلام کنم این عنوان خواستنی سرانجام تحت عنوان Nioh: Complete Edition در اختیار طرفداران ثابت قدم پلتفرم PC قرار خواهد گرفت! امیدوارم همه شما از این درام به یاد ماندنی لذت کافی را برده و در مبارزات Yokai این تجربه اکشن عمیقا به چالش کشیده شوید."

Nioh بر روی PC تنها به صورت دیجیتالی عرضه می شود. نسخه نهایی این عنوان دو حالت بازی را پیش روی بازیکنان قرار می دهد. اولین حالت Action Mode که بازیکنان می توانند با 60 فریم ثابت به تجربه بازی بپردازند و حالت دیگر Movie Mode نام دارد که گزینه ای سینمایی است که رزولوشن تصویر را به 4K ارتقا می دهد. این گزینه ها دنیای تاریک و زیبای Nioh را زنده تر از همیشه برای بازیکنان عرضه خواهند کرد.

در ادامه با جزئیات سیستم مورد نیاز این بازی بر روی PC همراه باشید:

MINIMUM:
    • OS: Windows® 10 64bit, Windows® 8.1 64bit, Windows® 7 64bit
    • Processor: Intel® Core™ i5 3550 or over
    • Memory: 6 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 VRAM 3GB or over?AMD Radeon™ R9 280 VRAM 3GB or over
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 100 GB available space
    • Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played
RECOMMENDED:
    • OS: Windows® 10 64bit, Windows® 8.1 64bit, Windows® 7 64bit
    • Processor: Intel® Core™ i7 4770K or over
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 VRAM 6GB or over?AMD Radeon™ R9 380X VRAM 4GB or over
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 100 GB available space
    • Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played
Nioh: Complete Edition is coming to the PC on November 7th, official PC requirements | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
PCـبازها باید خیلی بیکار باشن با وجود انحصاری های فوق العاده مثل Divinity II و Total War: Warhammer II برن سراغ همچین چیزی. همون رو کنسول میموند بهتر بود.
والا این انحصاری های وزینی که شما نام بردی حتی تو این فروم ترد مربوطه هم نداره!!! ( از بس که سبکش همه پسنده و ماشالاه کسی طرفش رفته!) . این بازی های شطرنج گونه که یه حرکت من بزنم و یه حرکت کامپیوتر بزنه طرفداری نداره و بعد نیم ساعت بازی کردن آدم خوابش میبره!.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
والا این انحصاری های وزینی که شما نام بردی حتی تو این فروم ترد مربوطه هم نداره!!! ( از بس که سبکش همه پسنده و ماشالاه کسی طرفش رفته!) . این بازی های شطرنج گونه که یه حرکت من بزنم و یه حرکت کامپیوتر بزنه طرفداری نداره و بعد نیم ساعت بازی کردن آدم خوابش میبره!.
برای جواب دادن به پست بیخود یه نفر لازم نیست بازی های دیگه و در کنارش طرفدارانش رو زیر سوال ببرید. خصوصا سبک هایی که هیچ اطلاعی ازشون ندارید. اینکه از این سبک ها خوشتون نمیاد ولی به طرز جالبی همشون رو هم امتحان میکنید، یه جای کار میلنگه.
شطرنج هم قاعدتا همه نمیتونن بازیش کنن و توانایی ذهنی بالایی میطلبه. Just saying...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اومدم فروش بازی ها رو بگم بعد یادم افتاد که مطمئنا تمامی 302,398 نسخه به فروش رفته Total War در روز اول و 577,218 نسخه Divinity 2 بدون احتساب GoG و Humble رو ستاد های خیریه خریدن که سازنده های بیچاره ورشکست نشن. وگرنه این بازی ها که هیچ طرفداری ندارن.
دقیقا مثل شطرنج که خودتون اشاره کردین و هیچ طرفداری نداره و منسوخ شده. :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اومدم فروش بازی ها رو بگم بعد یادم افتاد که مطمئنا تمامی 302,398 نسخه به فروش رفته Total War در روز اول و 577,218 نسخه Divinity 2 بدون احتساب GoG و Humble رو ستاد های خیریه خریدن که سازنده های بیچاره ورشکست نشن. وگرنه این بازی ها که هیچ طرفداری ندارن.
دقیقا مثل شطرنج که خودتون اشاره کردین و هیچ طرفداری نداره و منسوخ شده. :D
این رو هم اضافه کنم که رکورد تعداد بازیکنان آنلاین همزمان رو هم تو سبک CRPG با چیزی حدود 93 هزار پلیر (اگه اشتباه نکنم) زد ! درست اندازه ویچر 3 ! خیلی حرفه CRPG اندازه یه بازی RPG جهان باز پلیر همزمان داشته باشه !
پ.ن : به یـ سریا باید گفت اگه حرفی واسه گفتن نداری مجور نیستی اظهار نظر کنی ...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل

لول.سه روزه Total War عرضه شده تو قسمت نظرات برین ببینین خیلی از افراد بالای 30-40 ساعت بازی کردن.نسخه قبلی را هم خیلی ها بالای 1000 ساعت بازی کرده بودن.کلا تنها مشخصه اینجور بازیها اینه که برعکس به شدت اعتیاد آور هستن و خسته کننده نمیشن.Divinity هم هکذا.

مثال برای توتال وار (الان یکدور سریع نگاه کردم 73 ساعت هم بود.73 ساعت در تقریبا 4 روز):

qalm_untitled-1.png

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,557
نام
Mehrdad
خدایی نامردی نیست؟ :D ما هم قیمت کامل بازیرو پرداخت کردیم ولی بدون dlc های مربوطه :D این تاخیر رو یک پلتفرم هم خدایی خودش نعمتیه اگر اینده نگر به قضیه نگاه بشه :D
البته شخصا چیز خاصی رو از دست ندادم چون اینقدررررر باس های بازی سختند که هنوز راه زیادی تا 100% شدن داره چه برسه به dlc(فول سینگل و کم کم بازی میکنم) :D بی شوخی سر بعضی از باس هاش میگفتم خدا پدر مادر فرام سافور را بیامرزه ! :D البته از تیم نینجا کمتر هم انتظار نمیره.

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
یه نکته‌ای رو تو سایت همسایه گفتم اینجا هم بگم:D
نکته‌ی جالبی که تو صفحه‌ی SteamDB بازی دیدم اینه که صفحه‌ش در اصل یک سال پیش ایجاد شده! به طور دقیق بخوام بگم می 2016! یعنی از خیلی وقت پیش برای نسخه‌ی PC برنامه داشتند. حتی همون زمانی که کارگردان بازی گفت فعلا برنامه‌ای برای نسخه‌ی PC نداریم. حالا اینکه داره تقریبا با یک سال تاخیر منتشر میشه واسه اینه که یا با سونی قرارداد داشتن، یا میخواستن بازی روی PS4 فروش خودش رو کنه و بعد روی PC پورت کنن تا اینطوری پول کسایی که پی‌سی گیمرن ولی PS4 هم دارن رو داشته باشن، یا هم اینکه نسخه‌ی PC واقعا تا الان آماده نبوده... اگه میخواید خودتون چک کنید:
Nioh: Complete Edition / 仁王 Complete Edition · AppID: 485510
البته برای کامل دیدن هیستوری باید لاگین باشید.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
يكي از بهترين خبر هاي اين روزاي گيم بود ، رو PS4 بسيار زياد بازيش كردم ولي خيلي دوس داشتم كه DLC هارو هم بگيرم . كه ديگه همرو روي PC ميگيرم .
خيلي خوبه نيوه . اصلا سبكش هم متفاوته اصلا نميشه گفت مثل سري سولز يا بلاده كلا تفاوت هاي زيادي هم چه در ظاهر قضيه و چه در عمق گيمي با هم دارن .
جالبه با DLC جديد ظاهرا New Game + 3 هم براتون باز ميشه كه من نميدونم اسمش چيه ولي ولي قبليش Way of Samurai بود .
نكته بعدي اينكه اي كاش برا PC از همون اول بالانس كنن گيمش رو ، چون رو PS4 طوري ميشد كه انقد لول اپ ميكردي باس هاي سخت با يه ضربه كوزاريگاما و يا نيجتسو پاور ميفتادن ، كه خب بازي رو خيلي مسخره ميكرد كه در نهايت سازنده مثلا ميومد كار رو درست كنه ميزد لول هاي مارو پاك ميكرد با اپديت و خيلي مي أورد پايين كه باز دوباره ادم رو مجاب به خرحمالي ميكرد كه بشيني ساعت ها فارم و لول اپ كني ، خلاصه اينكه اميدوارم يه چيز حسابي رو Pc تحويل بدن .
اين بازي در عين اينكه داراي بخش كواپ هست ولي لذتش به تك نفره رفتن و تجربه چلنج و سختي هاش هستش .
براي كسايي كه PC باز صرف هستن و PS4 ندارن بايد بگم يه شاهكار بي چون و چرا داره مياد كه قطعا ازش لذت ميبريد و از اين شاهكار نهايت استفاده رو ببريد .

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
منتظر این خبر بودم و مطمئنم فروش خیلی خوبی خواهد داشت
به احتمال خیلی بالا P5 هم بزودی میاد رو پی سی و اونم بجور میفروشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تنها مورد نگران کننده ای که وجود داره، خود Tecmo Koei و کارنامه پورت کردنش هست که رک و راست بگم داغونه :D
واقعا حیفه که همچین عنوان رو بد پورت کنن. از اون حالت های گرافیکی میشه امیدوار بود مشکلی وجود نداشته باشه ولی مشکلات تکنیکی رو نمیشه اطمینان داشت.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
تنها مورد نگران کننده ای که وجود داره، خود Tecmo Koei و کارنامه پورت کردنش هست که رک و راست بگم داغونه :D
واقعا حیفه که همچین عنوان رو بد پورت کنن. از اون حالت های گرافیکی میشه امیدوار بود مشکلی وجود نداشته باشه ولی مشکلات تکنیکی رو نمیشه اطمینان داشت.
اتفاقا از اون حالت های گرافیکی من مطمئنم پورت مستقیم از PS4 Proـه و احتمالا فاجعه در بیاد تهش:D چون اون 2 تا حالت به صورت همزمان نمی تونه وجود داشته باشه، یا 60 فریم یا 4کی، دقیقا مثل PS4P:-??

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اتفاقا از اون حالت های گرافیکی من مطمئنم پورت مستقیم از PS4 Proـه و احتمالا فاجعه در بیاد تهش:D چون اون 2 تا حالت به صورت همزمان نمی تونه وجود داشته باشه، یا 60 فریم یا 4کی، دقیقا مثل PS4P:-??
خوب آره. خودشون هم گفتن یکی از این حالت ها رو میتونین انتخاب کنین نه هر 2تا رو در آنِ واحد.
مشکل اینه که جدیدا این TC یه حرکتایی زده ملت پوکر فیس شدن. سر بازی Blue Reflection اومده گفته روی PS4 روی 1080 اجرا میشه بنا به فلان دلیل. روی PC روی 720! به فلان دلیل. و در آخر گفته:
We hope you accept this
:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر