PlayStation For Honor

سلام دوستان
بازی Foe honor دیسک فیزیکیش رو خریدم میزارم تو دستگاه آپدیت حدودا 18 گیگ می خواد خیلی طول میکشه و دستگاه باید مدت زمان طولانی روشن بمونه تا آپدیت تموم شه که مقدور نیست.
حالا می خوام ببینم میشه آپدیت رو از اینترنت با pc دانلود کنم بعد با فلش نصب کنم تو Ps4 بازی رو اجرا کنم.
ممنون میشم کمک کنید.
چرا یوبی سافت یکسری از بازیهاشو مثل همین یا Division رو الزاما بایستی اپدیت رو دریافت کنی و موقع بازی هم به اینترنت وصل باشی؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
الکمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک[-o<[-o<[-o<[-o<[-o<[-o<[-o<[-o<[-o<[-o<
سلام
بازی for honor کلا آنلاینه ، باید آپدیت باشه تا بتونی بازی کنی .
میتونی آپدیت ها رو با psxDownloader رو pc بگیری بعد با همین نرم افزار بریزی رو ps4 . یه ذره ریختنش داستان داره اگه کار نکرده باشی . منم همین کارو میکنم هر دفه آپدیت میده .

• Like
Reactions: mrm

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
سلام دوستان
بازی Foe honor دیسک فیزیکیش رو خریدم میزارم تو دستگاه آپدیت حدودا 18 گیگ می خواد خیلی طول میکشه و دستگاه باید مدت زمان طولانی روشن بمونه تا آپدیت تموم شه که مقدور نیست.
حالا می خوام ببینم میشه آپدیت رو از اینترنت با pc دانلود کنم بعد با فلش نصب کنم تو Ps4 بازی رو اجرا کنم.
ممنون میشم کمک کنید.
چرا یوبی سافت یکسری از بازیهاشو مثل همین یا Division رو الزاما بایستی اپدیت رو دریافت کنی و موقع بازی هم به اینترنت وصل باشی؟؟؟؟
میشه اما دردسر داره ولش کن میتونی با نت ۴ جی اریانسل شبانش بزن زود دانولد شه تموم شه
بلی صدرصد باید همیشه انلاین باشیو ۹۹ درصد مواقع هم بازی میپره بیرون و دیوونت میکنه دی

• Like
Reactions: mrm

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
مشکل حل شد با برنامه ی PSX Download Helper
خیلی راحته کار کردن باهاش
تو youtube یه فیلم کامل آموزشی ازش دیدم .
ممنون از دوستان که راهنمایی کردن

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
نسخه Starter Edition بازی For Honor هم‌اکنون در پلتفرم استیم به طور رایگان در دسترس است و در صورت دانلود می‌توانید آن را برای همیشه از آن خود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر