امتیازات بازی Cuphead

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد

klam_header.gif

Developer: Studio MDHR
Publisher: Microsoft
Release Date: 29 Sep 2017
امتیازات بازی:
Attack of the Fanboy 10/10
Games Radar - 5/5
Destructoid - 9.5/10
Generación Xbox 9.5/10
Everyeye.it 9.3/10
Press Start Australia - 9/10
Vandal 9/10
Atomix 9/10
Game Rant 9/10
Gameblog.fr 9/10
The Games Machine 9/10
JeuxActu 9/10
Slant Magazine 9/10
CGMagazine 9/10
IGN Spain 9/10
IGN 8.8/10
Impulsegamer 8.6/10
Critical Hit 8.5/10
Polygon - 8.5/10
Post Arcade (National Post) 8.5/10
The Daily Dot 8/10
God is a Geek 8/10

Shacknews - 8/10
Gamespot - 8/10
VideoGamer 8/10
Game Informer 8/10
Metro GameCentral 8/10
Yahoo 8/10
Eurogamer Italy 8/10

Twininfinte 3/5

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
باشه فهمیدیم خیلی خوبه (با نهایت احترام) حالا چرا شما انقدر گیر دادی؟
:D
دوست عزیز اگه منظودت نمرات متروید ایشون 5.6 بار متای بازی گذاشتن در حالی که تغییری نکرده بود نه من طرفدار این بازیم نه شما وکیل ایشونی:))

• Like
Reactions: ClaP TraP

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
بازی مثل این که دقیقاً همون چیزیه که باید باشه: یه پلتفرمر فوق سخت! ولی سخت از نوع دارک سولز! از نوعی که حتی وقتی می بازی با اینکه اعصابت خورد میشه ولی میدونی تقصیر خودت بوده نه بازی و فوری برمیگردی و دوباره مرحله رو میری، و دوباره، و دوباره تا اینکه باس فایت رو فتح کنی! (البته دلیل نمیشه که بعضی ها سه دقیقه توی Tutorial بیست ثانیه ای گیر کنن:D) خیال هم نکنید که چون بازی Co-op داره دونفری بازی آسونتره! درجه سختی بازی وقتی دوتایی بازی میکنی دوبرابر میشه:))
اولین بار که شنیدم باورم نمیشد ولی کل بازی هم با دست طراحی شده=D> از این بازی حمایت کنید که سازنده ها واقعاً با عشق و علاقه ساختنش.
-----------------------------------------------
Polygon
When I think of my time with Cuphead, instead of frustration I'll remember the dozens of tiny breakthroughs, when the impossible became possible, and a game that built an identity around difficulty helped me to feel, however briefly, undefeatable

Destructoid
Cuphead's incredible style belies its magical complexity. It's so much more than a hard-as-hell shoot-'em-up with artistic flair. It's cerebral in a way that these kind of games rarely are. Cuphead's commitment to forcing the player to understand is commendable. Those who don't have the patience to learn won't get far. That's the kind of stand-your-ground moxie that makes this a hallmark of game design. My praise runneth over.

GamesRadar
A potent cocktail of authentic 1930s aesthetics, jazzy tunes, ingenious boss designs, and gameplay founded on the fundamentals inherent to the best 2D shooters. Cuphead sure is swell.

GameSpot
Cuphead GS.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
IGN Spain 9.0/10
Multiplayer.it 9.2/10

به نظرم امتیازات خیلی خوبی گرفته، به هر حال اکثر مراحل بازی Boss Rush هست و گویا مراحل پلتفرمر هم همون طور که میشد انتظار داشت، کیفیتشون به اندازه مبارزه با Boss ها نیست و مشخص بود که نمرات پایین تر هم میگیره. البته یه سری سایت ها هم به درجه سختی بیش از حد بازی گیر دادن. در کل اگه در نهایت متاش بالای 85 بشه که عالیه، ولی دیگه امیدوارم حداقل بالای 80 بمونه :D

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
انتظارم از بازی بیشتر بود من که اینقدر سر این بازی هایپ بودم انتظار بالا 88 رو داشتم
امیدوارم متایه بازی پایین تر نیاد
الانم که رفتم چک کردم هنوز بازی لانچ نشده معمولا از ساعت 8:30 بازیا انلاک میشدن این فکر کنم بره 9 شب به بعد

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
دوست عزیز اگه منظودت نمرات متروید ایشون 5.6 بار متای بازی گذاشتن در حالی که تغییری نکرده بود نه من طرفدار این بازیم نه شما وکیل ایشونی:))
من فقط واسه شوخی نقل قول کردم
اتفاقا خودم طرفدار Cuphead هستم و عاشق این سبکم حتما تجربه ش میکنم

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
به به...بالاخره منتشر شد :x
امتیازا خیلی عالی هستن و به نظر میرسه انتظارا رو برآورده کرده <:-P
فقط من نگرانیم اینه که بعد از چند سال که طرفدارا منتظرش بودن، حالا که عرضه شده خیلی سروصدای زیادی پیرامون بازی نیستش و یه جورایی همه نظرا رو نتونسته به سمت خودش جلب کنه...که فک کنم بیشترش به خاطر تاریخ عرضه‌ی بازی هستش که دقیقا توی نقطه‌ی اوج عرضه AAAها داره منتشر میشه...
در کل مطمئنم آخر سال از نظر طراحی هنری و انیمیشن‌ها جوایز زیادی رو میگیره که واقعا هم حقشه <:-P

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان بازی ساعت 16:30 انلاک شد
بازی روانی کنندس چقدر فان چقدر جالب دارم ذوق میکنم خیییییلی عالیه:))
همون اول کار سه تا باس میریزه سرت:)) یه خورده سخته ولی نه خیلی(همون اول سه بار مردم:)))
با متایه 84 فکر میکردم عالی باشه ولی نه در این حد
راستی فقط یه نوع شلیک نمیکنه چندین نوع تیر داره که شلیک کنید البته باید بخرید گیم پلی که تا الان بازی کردم عالی بوده
اومدم از پا بازی بلند شدم تا بهتون بگم این تجربه فوق العاده رو از دست ندید
یه چیز دیگه هم بگم اگه میتونید بازی رو اورجینال بخرید یعنی حتی اگه ایکس باکس هک هم شده بود(خدا لعنت کنه مایروسافت رو که بازیا انحصاریش رو برا پی سی هم میدهx-()سازنده های بازی کلی برا این بازی زحمت شیدن از اجاره خونشون تا طراحی فوق العاده تمام مراحل با دست

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Attack of the Fanboy 100
The artists and animators, those working on the dastardly enemy AI or scripting, the musicians that contributed to this game should all take a bow. The wait was long and now it’s easy to see why, but Cuphead is most certainly a must play title in a year full of must play games.

The Daily Dot 80
The Cuphead experience is consistently wonderful. The nostalgic visuals, energetic soundtrack, and jubilant writing make this feel unlike anything you’ve played before. Some of the mechanics and gameplay tropes will be familiar to anyone who has played modern indie platformers, but the unique quirks presented here are among the best in recent memory.

Vandal 90
Cuphead is a game that not only has an audiovisual section with overflowing personality and unique appeal, but also a title with practically flawless gameplay and with challenging final bosses of the first order that give us some of the most intense, crazy and fun battles that we have played in recent years.

Post Arcade (National Post) 85
Cuphead ought to handily quash any lingering questions as to whether video games should be considered works of art.

God is a Geek 80
A stunning visual feast that belies an intense level of difficulty. Cuphead won't be for everyone, but it's still a very good game.

Atomix 90
Cuphead is loaded with an impressive atmosphere, but the difficulty really lies (beyond the game mechanics) in the bosses, who usually add random elements that you just can never read, as well as the timing that you have to measure based on your mistakes. That is, in our view, what really makes Cuphead difficult.

متا هم رفت رو 86

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر