دومین تریلر رسمی بازی «Red Dead Redemption 2» منتشر شد

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
در سال 2010 بازی‌ای با نام «Red Dead Redemption» توسط «Rockstar Games» منتشر شد که موجب تحسین همگان شد؛ این بازی که در غرب وحشی اتفاق می‌افتاد، یک بازی open-world و ماجراجویی بود. اگر در یادتان باشد در ماه March شرکت راکستار از دنباله‌ی این بازی همراه با یک تریلر رونمایی کرد.

حالا بالاخره انتظار‌ها به پایان رسیده و دومین تریلر رسمی بازی فوق‌‌العاده مورد انتظار «Red Dead Redemption 2» منتشر شده؛ این تریلر محیط و بخش‌هایی از داستان بازی را نشان می‌دهد.

با توجه به تریلر جدید این بازی، داستان قانون شکنی با نام «Arthur Morgan» و گروه «Van der Linde» می‌گوید که همانطور که آنها غارت می‌کنند، مبارزه و سرقت در راه خود در سراسر قلب وسیع آمریکا برای زنده ماندن؛ در آخر تریلر نیز می‌توانید مشاهده کنید که تاریخ انتشار بازی همچنان بهار 2018 است.

این بازی برای PS4 و Xbox One در تاریخ گفته شده، منتشر می‌شود.

منبع

Read the whole post here.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اتفاقا call of juarez رو هم من بازی کردم، ولی این یکی open world بود، مرحله آخرش هم یه یارویی بود که هی دینامیت پرتاب می کرد.:-??
اون GUN بود مال شرکت Activision .....
پ.ن : برا PC بازی منتشر میشه ولی خوب موقعش رو دیگه خدا میدونه ...

• Like
Reactions: Hassan

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اون GUN بود مال شرکت Activision .....
پ.ن : برا PC بازی منتشر میشه ولی خوب موقعش رو دیگه خدا میدونه ...
کجا تایید کرده میشه؟ چراا اطلاعات غلط میدی ماهم ارزو داریم بشه ولی راکستار چیزی نگفته فن نیستم که اینا رو میگم اشتباه برداشت نکنی:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
کجا تایید کرده میشه؟ چراا اطلاعات غلط میدی ماهم ارزو داریم بشه ولی راکستار چیزی نگفته فن نیستم که اینا رو میگم اشتباه برداشت نکنی:D
یبار تو تاپیک خود بازی توضیح دادم الانم میگم قرار نیست راکستار تایید کنه یا نه راکستار براش مهم نیست من PC گیمر چی میخوام تا تهش سکوت میکنه (مثل GTA V) ولی انقدری عقل داره و از قضا صاحب و بالاسرش هم T2 چپ و راست داره اسکناس هاشو سر GTA V میشماره که PC رو نادید نگیره ینی مجبوره که نگیر چول در حال حاضر چه بخواد یا نخواد سهم بزرگی از بازار گیمینگ به لطف استیم مال PC هستش ...
بازی که ساخته الانم تو استیم در دسترسه :D منتها بازم با اطمینان نمیشه گفت که برای PC عرضه میشه یا نه ! راک استاره دیگه کاراش حساب کتاب نداره :|

Midnight Club 2 on Steam
ی درصد احتمال بده بیخیال سود بازی رو PC بشن ! جدای از اینا T2 اگه بخواد منتشر میشه راکستار سندیگو سیخی چنده ؟ مهم بازار هدف . دلیلی وجود نداره بازی رو PC منتشر نشه ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SaeedKING

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
مشخص نیست چون راکستار سندیگو تاحالا برای pc بازی نساخته:-"

بازی که ساخته الانم تو استیم در دسترسه :D منتها بازم با اطمینان نمیشه گفت که برای PC عرضه میشه یا نه ! راک استاره دیگه کاراش حساب کتاب نداره :|

Midnight Club 2 on Steam

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

Midnight Club 2 on Steam
اون که بازی منقرض شده نسل 6 البته از این سریم دیگه رو pc بازی عرضه نکرده خیلی دوست داشتم اخریش بازی کنم=(( کلن فاز این راکستار سندیگو معلوم نیست چیه حتی ریمستر l.a noire رو حاظر نشده رو pc عرضه کنه:|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یبار تو تاپیک خود بازی توضیح دادم الانم میگم قرار نیست راکستار تایید کنه یا نه راکستار براش مهم نیست من PC گیمر چی میخوام تا تهش سکوت میکنه (مثل GTA V) ولی انقدری عقل داره و از قضا صاحب و بالاسرش هم T2 چپ و راست داره اسکناس هاشو سر GTA V میشماره که PC رو نادید نگیره ینی مجبوره که نگیر چول در حال حاضر چه بخواد یا نخواد سهم بزرگی از بازار گیمینگ به لطف استیم مال PC هستش ...

ی درصد احتمال بده بیخیال سود بازی رو PC بشن ! جدای از اینا T2 اگه بخواد منتشر میشه راکستار سندیگو سیخی چنده ؟ مهم بازار هدف . دلیلی وجود نداره بازی رو PC منتشر نشه ...
ببخشید پستام زیاد شد
--------------
بنظرم اگه t2 راکستار انقدر به بازار هدف گیر میدادن الان اینجا نبود خیلی هم راحت میتونستن کلی ات اشغال ریمستر شده از سندیگو تو استیم عرضه کنن در واقع همون طور که خودت گفتی اصن براشون مهم نیست وگرنه الان پورت نسخه اول رو pc الان داشتیم

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به نظر شما کارکتر بازی همون جان مارسون هست؟ توی نسخه 2 کارکتر بازی کسی دیگه هست ؟
کاراکتر بازی همونیه که تریلر نشون دادن اسمش آرتور مورگانه ولی ممکنه مثل GTAV با بیشتر یه کاراکتر روبرو باشیم. یه نفر اینسایدری که قبلا چند تا پروژه ی راکستار رو لیک کرده بوده گفته که جان مارستون تو بازی هست ولی کاراکتر قابل بازی نیست یعنی NPC محسوب میشه

-------------------------------------------------------------------------

در مورد PC هم باید بگم که چند وقت پیش ازشون سوال شده بود در جواب از پلتفورم PC تعریف کرده بودن و در ادامه گفته بودن در مورد هر بازی بصورت مستقل تصمیم میگیرن و اینکه همه بازی ها برای بازار PC مناسب نیستن.
یعنی خیلی جوابشون دو پهلو بوده ولی یه جورایی بوی اینو میداده که برای PCمنتشر نمیشه. ولی در کل نمیشه اصلا رو هیچ چیز راکستار حساب کرد هیچ شرکتی مثل اینا مرموز نیست من خودم به شخصه فکر میکنم بعد یک سال رو PC هم میاد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر