فروشنده PC | اکانت For Honor-Division-Rainbow Six siege-Ghost Recon wild lands

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Rating - 100%
13   0   0
یک اکانت یوپلی دارم که برای خودم بوده شامل چهارتا بازی bazi.png

Ghost Recon Wildlands

Division

For Honor

Rainbow Six Siege =Caveira,Jackal,Ela

خوبیه یوپلی اینکه میتونید هر نام کاربری که بخواین واسش انتخاب کنید

ایمیل هم عوض میشه ایمیل خودتونو میزارمقبلش تو تلگرام برای اینکار هماهنگی انجام میدیم

قیمت اکانت :330

قیمت بازی های رایگان و تایمی که بازی شده و چیزای دیگه روی اکانت حساب نکردم کاری که هیچکس نمیکنه هر کس میاد چهارتا کاراکتر باز میکنه قیمت میکشه روش !

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Rating - 100%
13   0   0
بازی Assassin creed Originsتوش هست که قابلیت اجرا نداره چون به اکانت استیم خودم لینک شده من unlinkمیکنم که شما بتونید بازی های جدیدتون رو اضافه کنید ولی AC ORIGINS قابلیت اجرا رو نداره همچنین قیمت روش کشیده نمیشه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
Rating - 100%
13   0   0
بازی Assassin creed Originsتوش هست که قابلیت اجرا نداره چون به اکانت استیم خودم لینک شده من unlinkمیکنم که شما بتونید بازی های جدیدتون رو اضافه کنید ولی AC ORIGINS قابلیت اجرا رو نداره همچنین قیمت روش کشیده نمیشه
با ساپورت یوبی صحبت کن، رسید خرید بازیتو نشونش بده، که اونم از استیم خریدی، از رسید استیم، یا حالا هر چی عکس از تایم پلی یا این که تو لایبری است، یک اکانت جدید یوپلی درست کن، بگو برات صد رد صد منتقل میکنن...اینجوری هم بازی خودت حیف نون نمیشه، هم اون کسی که اکانت یوپلی ات رو بخره دق مرگ نمیشه، در ضمن unlink کنی بازم زمین بری، و اسمون بری این حساب یوپلی به حساب استیمت وصله! پس اصلا بیخیال فروشش شو! بعد هم با این قیمت دلار خریدن همون بازیها واسه چند وقته دیگه غیر ممکنه، من قبل این یک اکانت مثل این داشتم فروختمش الان با پول همون یک بازی رو خریدم، هر چند حالا شاید هم دلیل خودتو داشته باشی که مهم است.....

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Rating - 100%
13   0   0
با ساپورت یوبی صحبت کن، رسید خرید بازیتو نشونش بده، که اونم از استیم خریدی، از رسید استیم، یا حالا هر چی عکس از تایم پلی یا این که تو لایبری است، یک اکانت جدید یوپلی درست کن، بگو برات صد رد صد منتقل میکنن...اینجوری هم بازی خودت حیف نون نمیشه، هم اون کسی که اکانت یوپلی ات رو بخره دق مرگ نمیشه، در ضمن unlink کنی بازم زمین بری، و اسمون بری این حساب یوپلی به حساب استیمت وصله! پس اصلا بیخیال فروشش شو! بعد هم با این قیمت دلار خریدن همون بازیها واسه چند وقته دیگه غیر ممکنه، من قبل این یک اکانت مثل این داشتم فروختمش الان با پول همون یک بازی رو خریدم، هر چند حالا شاید هم دلیل خودتو داشته باشی که مهم است.....
میرم باهاشون صحبت میکنم یکی دیگه قبلا اینو گفته بود،استیم رو که خودت میتونی آن لینک کنی واسه بازی های جدید مشکلی نیست این چهارتا بازی هم که نسخه یوپلی هستن،جدید هم بخواد بخره مشکلی برای طرف پیش نمیاد
قضیه اینکه من اصلا این چهارتا رو بازی نمیکنم بود و نبودشون تو صنعت گیم برام مهم نیست خریدشون از روی خریت بوده D:

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Rating - 100%
13   0   0
یوبی سافت بازی رو برام انتقال داد
دست شما هم درد نکنه که گفنی D:

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر