Bruce Starley استودیوی Naughty Dog رو ترک کرد.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
سلام
دقایقی پیش Bruce Starley یکی از کارگردانان استودیوی موفق Naughty Dog که در کارنامه ی خودش آثاری همچون Uncharted 2 و The Last of us رو داره در صفحه ی توییتر رسمی خود اعلام کرد که استدیوی Naughty Dog رو ترک کرده.
پیش از این اعلام شده بود که او روی ادامه ی عنوان The Last of Us سمتی نخواهد داشت.

Capture.jpg

cg6TuF

منبع : توییر Bruce Starley

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من جدا خیلی دوست داشتم مایکرو میومد ازش حمایت کنه و یه IP بزرگ برای خودش خلق میکرد، اما متاسفانه مایکرو علاقه ای به این قبیل کارها نداره و نشون نمیده. وگرنه مثلا الان MM استدیو زیرمجموعه مایکرو بود و LBP و Tearaway و Dreams بازی های انحصاری Xbox، یا QD استدیو مایکرو بود و Heavy Rain و Beyond و Detroit بازی های Xbox و احتمالا کوجیما هم الان داشت DS رو منحصرا برای X1 میساخت. و خیلی موارد دیگه.

میگم بدبختانه مشکل مایکرو اینه که هزینه خاصی برای تشکیل استدیو نمیکنه و GeoW و Halo هم حیثیتی بود، باقی استدیوهارو هم میزنه تخته میکنه. خودشون هم معلوم نیست دارن چیکار میکنن.
حرف های من ۱۰۰ درصد ترول ماکروسافت بود:D به نطر من این که ماکرو نمیتونه و اسپنسر نمیخواد منطقی نیست ماکزو در اصل نمیخواد انقدر هزینه زیاد برای بازی های AAA کنه و از بالا و نادلا دستور اومده بیشتر تمرکزشون بره رو بازی های انلاین محور و شبکه ای و همون قدرت بیشتر بازی های مولتی پلتفرم رو Xb1 x اینا درامدشون بیشتر از ویندوز و لایو هست و متاسفانه نمیخوان تو بخش فرست پارتی هزینه زیادی کنن و به همون گرز و هیلو و فورتزا راضین که به نطر منم تو بلند مدت ضربه میخورن و سونی کلا سابقه و استودیو های با ویفیتی داره و قورت میده ماکرو رو تو این زمینه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ساخت بازی های AAA (حتی اینجور بگم کلا ساخت بازی) مزخرف ترین شغل دنیاست. ساعت کاری های وحشتناک بالا که چند ماه مونده به گلد شدن(و یا تریلر) بیشتر هم می شه و عملا چند ماه از استودیو بیرون نمی زنی و همونجا می خوابی رو با حقوقی که اصلا ارزش اون ساعت ها رو نداره مخلوط کنید میشه کار توی یه استودیو AAA. البته من از شرایط حقوقی ناتی داگ خبری ندارم، ولی اون ساعت های کاری زیاد و 24ـی کار کردن قبل از یه تاریخ مهم همه جا هست و آدم بعد از یه مدت خسته می شه واقعا. خلاصه توطئه ای در کار نیست، خسته شده بنده خدا:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
تیتر خبر رو که خوندم اولین کاری که کردم تقویم گوشه تصویررو نگاه کردم ! خبر اینقدر مضخرف و مسخره و اسف ناکه که باورنکردنیه! اخه رو چه حساب ول کرد رفت

• Like
Reactions: only sony

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
اساسا گیمینگ برای لذت بردن بنا شده و توهین به کسی نباشه اما غیر منطقیه که بخوای بخاطر فن شرکت یا کنسول خاصی بودن خودتو محدود کنی:Dمثلا فن سونی باشی از Halo،Forza یا GEOW بدت بیاد و خدا خدا کنی نسخه های بعدیه این فرنچایز ها Fail شن و یا از اون بدتر فن بوی باشی و کلا این عناوین رو هیچی حساب نکنی یا برعکسش حاکم باشه و مایکرو فنی باشی که Uncharted،GOW،KillZone برات ناخوشایند باشه و فکر کنی کاشکی این عناوین نبودن تا گیمر ها بیشتر سمت مایکرو و کنسولای برن تا سونی!!:Dعزیز من تو گیمری و هدفت از دسته گرفتن دستت اینه که یه حس خوب برای خودت ایجاد کنی و مشغله ها و گرفتاری روزمره رو فراموش کنی و نفسی تازه کنی،رو همون اساس IP های بالا که سهله کاش برای جفت سونی و ماکرو این تعداد چند برابر شه تا ما بیشتر کیف کنیم و از زندگیمون که بخشیش گیم زدن هست بیشتر لذت ببریم:Dمن خودم کنسول PS4 دارم و مشغول مقدمه چینی هستم تا PRO رو هم تهیه کنم و اگر امکانش بود و شرایطش مالیش مهیا بود صد در صد کنسول های این نسل مایکرو رو هم میگرفتم و شاهکاری مثل Forza Horizon 3 با اون گرافیک و گیم پلی عالیش رو هم تجربه میکردم یا با Master Chief و Halo تجدید خاطره میکردم!! اینقدر دنبال این نباشید که فلان IP مطرح رقیب یه نسخه ی ناموفق داشته باشه و شما کیف کنید و ترولش کنید!! اگر خواسته هایی که بعضی در راستای همین کل کل ها پیدا میکنن عملی شه و مثلا مبگم،شاهکار هایی مثل Uncharted یا Halo یه نسخه ی فیل شده داشته باشن این "کل"دنیای گیمینگ هست که ضربه میبینه چون گیمر ها انتظار میکشن و وقتی در نهایت با یه اثر ناامید کننده روبرو میشن فقط به اون معنیه که تو اون مقطع از عنوان هایTop موجود در مارکت کاسته شده!!شمایی هم که گیمر هاردکور هستی بهتر از همه میدونی که هیچ چیز لذت بخش تر از یه سال گیمری با کلی عناوین مطرح و رنگارنگ که همشون ارزش وقت گذاشتن رو داشته باشن نیست!!شما هم گیمری نه سهام دار ارشد سونی یا مایکروسافت.....اولویت شما هم قاعدتا باید همون سرگرم شدن و لذت بردن باشه نه چیز دیگه

اگر اوضاع اقتصادی هم اجازه نمیده همه ی عناوین موجود تو بازار رو تجربه کنید یا اگر اونقدر درگیر فن بازی شدید که تجربه ی عناوین شرکت رقیب به منزله ی خیانت(!)میشه براتون دلیل نمیشه که دیگه فکر کنید دیگران لذت میبرن از فن بوی بازی های شما!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر