Hitman:Blood Money

نام:Hitman:BloodMoney
سازنده:IO InterActive
ناشر:Eidos InterActive
تاریخ عرضه:D ماه 84
سیستم: pc ps2 xbox
همه شما میدونید که سری بازیهای HitMan جز معروف ترین بازی ها در کشور ما به حساب میاد.
بازی Hitman:Blood Money جدیدترین نسخه از این سری بازی هست که توسط شرکت IO Interactive طراحی و ساخته شده و در E3 امسال دمو ای از این نسخه را شاهد بودیم و اولین پیشرفت محسوس این بازی در گرافیک بسیار بالا اون بود به طوری که جزییات آن در حد بازی Splinter Cell یا حتی فراتر کار شده است. شروع بازی در دمو نمایش داده شده از کازینویی در شهر لاس وگاس بود و مامور 47 بیرون ساختمان ماموریات خود را شروع میکند.فضای شهر به خوبی طراحی شده و نور پردازی و طراحی ساختمان ها و آسمان شهر به دقت صورت گرفته.با دیدن مامور 47 متوجه طراحی عالی با جزییات بسیار بالا این شخصیت میشوید.پس از ورود او به ساختمان کازینو گاردهای محافظ نیم نگاهی با بی تفاوتی به وی میکنند و به دفتر کازینو می روند.47 نگاهی به اطراف انداخته و وجود یک آوای عربی زیبایی فضا را دوچندان جذاب کرده است.
مامور47 در این مرحله تنها یک Sniper در درون کیف خود دارد و هدف وی بدست آوردن یک اسلحه سبک برای انجام دادن ماموریت خویش است.در اینجاست که شاهد یک قابلیت جدید از وی میشویم آن هم دزدیدن اشیا از اشخاص است.47 بعد از نزدیک شدن به یکی از گاردها در یک لحظه اسلحه او را دزدیده و به سرعت به سوی طبقات بالا رفته تا ماموریت اصلی اش را به پایان زساند. او با کمک آسانسور خود را روی بام کازینو می رساند و در آنجا باز هم شاهد قابلیت جدیدی از وی میشویم که آن تغییز دادن اشیا و جا به جا کردن آن ها است که به اصطلاح فیزیک نام دارد.
مامور 47 قرقره آسانسور را از جایش در آورده و عملا آن را از کار می اندازد و با قراردادن یک بمب در کنار درب اسانسور خیال خود را از بابت پشت سرش راحت کرده و با آرامش کامل اسلحه خود را درآورده و...
به گفته طراحان بازی قابلیت های حرکتی حدیدی به 47 داده شده به طوری که میتواند از بالکان بالارفته یا مثلا اجساد را در یخچال یا سطلهای زباله پنهان کند اما باید همنند نسخه های پیشین مراقب باشید که اجساد دیده نشوند و گرنه ممکن است انجام ماموریت ها بسیار مشکل یا حتی غیرممکن شود.از دیگر نکات جدید در این بازی امکان گروگان گرفتن افراد است که باعث میشود دشمنان یا به سویتان شلیک نکنند یا اگر شلیک کنند تیرها به گروگان اصابت کند و شما جان سالم به در ببرید.موضوع بازی مربوط به درگیری بین دو گروه خرابکار است.47 به استخدام یکی از آنها در آمده و باید به قول معروف دانه درشتهای گروه رقیب را نابود کند. نکته جالب اینست در این بازی وجود پول برای خرید وسایل لازم است.این پول در عوض ماموریت هایی که به پایان رسانده ایم به حساب بانکی ما ریخته میشود. و شما با این پول می توانید اسلحه های قوی تر و بهتری بخرید.همچنین سایر لوازم مورد نیاز را بدست آورید البته توجه کنید که هرچه ماموریت را به سر و صا تر به انجام رسانید در عوض پول بیشتری را بدست می آورید.به گفته شرکت درجه سختی بازی نیز مانند سابق است تنها یک مرحله آموزشی کامل برای این بازی در نظر گرفته شده است که از سختی مراحل بازی می کاهد . موزیک متن بازی نیز توسط موزیک ساز معروف بازی های کامپیوتری یعنی Jesper Kyd ساخته شده که با مراحل بسیار هماهنگ است.
این بازی در پاییز امسال بر روی PS2 و Xboxو PC عرضه می شود.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز می باشد. :cheesygri
Hitman:BloodMoney Official Trailer
Hitman:BloodMoney Screen Shots!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ROONEY190

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط zxc0012004:
نه لازم نیست

همین Patch ورژن 1.2 رو دانلود کن (حدود 9 مگ حجمشه)
بعد از نصب پچ باید با کمک Daemon Tool و secu ROM و Image ی که داری بازی رو به روال عادی اجرا کنی و ازش لذت ببری. (البته قبلش همون طوری که آرشام گفت باید Shader Model رو روی Normal قرار بدی)
در ضمن هنوز برای این پچ هیچ گونه Crack ی هم نیومده (جهت اطلاع)
سلام.
بازیه من کرک شدست یعنی با امیج و دمون و ... سرکاری ندارم.
فقط کرک نشده یعنی چی؟؟
بگیرم یا نه؟؟

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
سلام.
بازیه من کرک شدست یعنی با امیج و دمون و ... سرکاری ندارم.
فقط کرک نشده یعنی چی؟؟
بگیرم یا نه؟؟
شما تنها کاری که باید بکنی اینه که 1.2 رو نصب کنی.Mini Image رو با dt مانت کنی.با securom loader بازی رو اجرا کنی.همین!
(البته ممکنه پچ به دلیل استفاده از کرک نصب نشه که اون وقت باید یه نسخه ای از بازی رو نصب کنی که خودش کرک رو کپی نکنه.)

sakamoto

کاربر سایت
Feb 4, 2006
97
نام
sakamoto
برای افزایش سرعت زیاد در بازی در فایل hitmanbloodmoney.ini این خط را در آخر اضافه کنید :
shaderquality low
یا می توانید از این استفاده کنید :
shaderquality medium
و یا از این استفاده کنید :
shaderquality high

ببینید با کدام روان تر اجرا می شود. خیلی سرعت بالا خواهد رفت !
حتما" امتحان کنید خیلی خیلی سرعت را بالا می برد.

sakamoto

کاربر سایت
Feb 4, 2006
97
نام
sakamoto
ضمنا" بچه ها من یک مشکل عجیب دارم :
در داخل بازی فقط صدای پا شخصیتها و گلوله میاید و اصلا" صدای حرف زدن شخصیتها و همچنین اهنگ متن بازی به گوش نمی رسد !
همچنین نوشته های مربوط به حرف زدن شخصیتها در داخل بازی هم نشان داده نمی شود. من وقتی که بازی را ریختم می گوید که فایل mscvr71.dll را ندارید. با این حال من از یک فایل مشابه آن از یک بازی دیگر کپی گرفتم که این بلا سرم آمده !
من نمی دانم این ایراد از چی هست ؟
البته ایرکت ایکس 9 سی را هم روی کامپیوترم ریخته ام. شاید چون ویندوز ایکس پی ام قدیمی هست اینجوری شده !
نمی دانم جریان چی هست ؟ لطفا" یکی کمک کند انگار تمام شخصیتها لال هستند !!
ضمنا" بعضی موقعه ها بطور خود به خود از بازی بیرون می پرد به خصوص وقتی رمز all weapons را می زنم اینجوری می شود.
بازی من 6 تا سی دی هست.

saeid1733

کاربر سایت
Nov 19, 2005
21
سلام. آقا هیچکس جواب منو نمیده؟:( لطفاٌ یه سایت معرفی کنین که تمام مراحل هیتمن رو واسه گرفتن بالاترین امتیاز بگه.(مثل Spoiler هائی که یکی از دوستان واسه 3 مرحله از مراحل هیتمن گذاشتن و خیلی هم مفید بودن)

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
سلام به همه دوستان
من تازه بلود مانب رو گرفتم ولی به یک مشکل عجیب بر خوردم
1 . نمی تونم رزولوشن رو 1280 در 1024 کنم و هر وقت این کار رو می کنم از بازی میاد بیرون
2 . توی مرحله اپرا بعد از چند دقیه از بازی میاد بیرون
کسی تا حالا مشکل مثل مال من رو داشته و کسی می دونه من باید چی کار کنم ؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به سينا:
1-رم كارته گرافيكت احتمالا كم مياره
2-براي منم اين مشكل زياد پيش ميومد تا ويندوزمو عوض كردم درست شد
من لين بازي رو تموم كردم واقعا پايانش محشره
يه نصيحت به دوستان:هميشه براي زندگي بجنگيد حتي اگه 1 ضربان از قلبتون باقيست
پايان اين بازي رو دلم نمياد به بچه ها بگم چون مزش از بين ميره

saeid1733

کاربر سایت
Nov 19, 2005
21
سلام. آقا هیچکس جواب منو نمیده؟ لطفاٌ یه سایت معرفی کنین که تمام مراحل هیتمن رو واسه گرفتن بالاترین امتیاز بگه.(مثل Spoiler هائی که یکی از دوستان واسه 3 مرحله از مراحل هیتمن گذاشتن و خیلی هم مفید بودن)

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام
نوشته شده توسط saeid1733:
سلام. آقا هیچکس جواب منو نمیده؟ لطفاٌ یه سایت معرفی کنین که تمام مراحل هیتمن رو واسه گرفتن بالاترین امتیاز بگه.(مثل Spoiler هائی که یکی از دوستان واسه 3 مرحله از مراحل هیتمن گذاشتن و خیلی هم مفید بودن)
سعی کن خودت فکر کنی
مطمئن باش لذتش از اینکه بری سراغ Spoiler و Walkthrough و ...

در هر حال
فکر کنم بتونی توی سایتایی مثل IGN و Game Spot و Game FAQs چیزی رو که می خوای پیدا کنی.
نوشته شده توسط jadogar:
سلام به همه دوستان
من تازه بلود مانب رو گرفتم ولی به یک مشکل عجیب بر خوردم
1 . نمی تونم رزولوشن رو 1280 در 1024 کنم و هر وقت این کار رو می کنم از بازی میاد بیرون
2 . توی مرحله اپرا بعد از چند دقیه از بازی میاد بیرون
کسی تا حالا مشکل مثل مال من رو داشته و کسی می دونه من باید چی کار کنم ؟
مشخصات سیستمتو بگو لطفاً
فکر کنم هنوز همون AMD 64 با سوکت 754 رو داری نه ؟ تا اونجایی که یادمه 2.8 بودش
کارت گرافیکت چیه
قبلنا که Onboard بودش
ولی مسلماً یه صفایی به سیستم دادی که اومدی تو خط Hitman

Patch ورژن 1.2 رو هم دانلود کن ببین چی میشه. فکر کنم کمکت کنه...

این پست آرشام هم میتونه برای لینک Patch 1.2 کمکت کنه.

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط saeid1733:
آقا من نزدیک 6 بار از اول تا آخر بازی کردم! من ایده آلترین حالت رو میخوام.در ضمن مگه این سایتها پولی نیستن؟!
سلام

شما امتحان کن
من خودم همین الان تست کردم و راهنما با فرمت txt از Game FAQs گرفتم.
برو به این صفحه. چند تا راهنمای متفاوت هست. ببین کدومشو خوشت میاد بیارش. فقط یه موردی اینکه اینا برای PS2 و XBOX و یا XBOX 360 هستن، ولی بعید می دونم مراحل اونا با PC فرقی کنه.

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
مشخصات سیستمتو بگو لطفاً
فکر کنم هنوز همون AMD 64 با سوکت 754 رو داری نه ؟ تا اونجایی که یادمه 2.8 بودش
کارت گرافیکت چیه
قبلنا که Onboard بودش
ولی مسلماً یه صفایی به سیستم دادی که اومدی تو خط Hitman

Patch ورژن 1.2 رو هم دانلود کن ببین چی میشه. فکر کنم کمکت کنه...

به سينا:
1-رم كارته گرافيكت احتمالا كم مياره
2-براي منم اين مشكل زياد پيش ميومد تا ويندوزمو عوض كردم درست شد
من لين بازي رو تموم كردم واقعا پايانش محشره
يه نصيحت به دوستان:هميشه براي زندگي بجنگيد حتي اگه 1 ضربان از قلبتون باقيست
پايان اين بازي رو دلم نمياد به بچه ها بگم چون مزش از بين ميره

ممنون از دوستان
من تازه یک کارت گرافیک 6600 که 256 مگ رم با برد آلباترن خریدم(البته AGP )
می دونم بهترین برد نیست ولی فقط همین توی بازار بود
راستی من این پچ رو باید از کجا بیارم ؟
حال و حوصله وب گردی ندارم
آدرس کاملش رو برام بنویسید
راستی احمدجان آی دی توی بازی دات کام پی بود؟
من اون موقع مدل کامپیوترم رو گفته بودم
ممنون

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط jadogar:
ممنون از دوستان
من تازه یک کارت گرافیک 6600 که 256 مگ رم با برد آلباترن خریدم(البته AGP )
می دونم بهترین برد نیست ولی فقط همین توی بازار بود
راستی من این پچ رو باید از کجا بیارم ؟
حال و حوصله وب گردی ندارم
آدرس کاملش رو برام بنویسید
راستی احمدجان آی دی توی بازی دات کام پی بود؟
من اون موقع مدل کامپیوترم رو گفته بودم
ممنون
سلام

لینکی که من داده بودم می بردت پیش پست شماره ی 288 که آرشام توی اون زحمت کشیده بود و لینک رو داده بود. من اینکارو کردم تا کپی رایت لینک رو برای آرشام حفظ کنم.

ولی حالا که حوصله نداری باشه
بیا اینم لینک مستقیم دانلودش :

http://ftp.eidos.co.uk/pub/uk//hitmanbloodmoney/patches/hitmanbloodmoneypatch12_eng.zip

ID من توی بازی دات هم همینی بود که الان هست
توی تاپیک راهنمایی برای خرید قطعات جدید با رضا (intery) کل می انداختیم.
من همونیم که از AMD متنفر بودش و حاضر بود Celeron ببنده ولی AMD 64 بیتی رو نه ...

حالا اینو بگو ببینم درست یادم بود یا نه ؟؟؟

snake

کاربر سایت
Jun 26, 2006
2
درود

درود بر تمامی بازی خوره های نیک سرشت
یه مشکل دارم عزیزان
هیچ کدوم از دمو ها وسط بازی به من نشان داده نمیشه
هیج اروری هم نمیده
من نسخه 5 cd رو دارمچ
با تشکر:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند