عنوان «Forza Motorsport 7» گلد شد

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
مراحل ساخت عنوان «Forza Motorsport 7» به پایان رسیده و این عنوان گلد شده است.

Forza-Motorsport-7-1-e1504868638267.jpg

دارندگان نسخه‌ی استاندارد و Deluxe بر روی کنسول Xbox One و رایانه‌های شخصی از تاریخ ۳ اکتبر (۱۱ مهر) به بازی دسترسی پیدا خواهند کرد و کسانی که نسخه‌ی Ultimate بازی را خریداری کنند ۴ روز زودتر یعنی از تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) می‌توانند به تجربه‌ی این بازی بپردازند.

همچنین دمویی نیز برای این بازی در نظر گرفته شده است که در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برای دو پلتفرم مذکور منتشر خواهد شد. این دمو شامل ۳ تجربه متفاوت به شرح زیر خواهد بود:

Porsche 911 GT2 RS در پیست دبی

Mercedes-Benz Tankpool در پیست Mugello ایتالیا

Nissan NISMO GT-R LM در پیست Nürburgring شهر نوربورگ آلمان

Read the whole post here.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من جدیدا علاقه بازی های ریسینگ پیدا کردم برای همین هیچی ازشون نمیدونم فقط نید فور اسپید میشناسم و البته
Forza Horizon 3 که روی کنسول دوستم بازیش کردم و علاقه مم بخاطر همین Forza Horizon 3 بود
میخوام بدونم دقیقا چه فرقی Forza Horizon 3 با Forza Motorsport 7 داره؟
چون Forza 3 که تازه اومده
کدومش بهتره؟ ماشیناس؟ مسابقاتش؟ کیفیتش؟ کلا یه نفر یه توضیح بده ممنون میشم

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
من جدیدا علاقه بازی های ریسینگ پیدا کردم برای همین هیچی ازشون نمیدونم فقط نید فور اسپید میشناسم و البته
Forza Horizon 3 که روی کنسول دوستم بازیش کردم و علاقه مم بخاطر همین Forza Horizon 3 بود
میخوام بدونم دقیقا چه فرقی Forza Horizon 3 با Forza Motorsport 7 داره؟
چون Forza 3 که تازه اومده
کدومش بهتره؟ ماشیناس؟ مسابقاتش؟ کیفیتش؟ کلا یه نفر یه توضیح بده ممنون میشم
در همین حد بهت بگم که سری horizon سبکش آرکیده و مثل نید فور اسپید میمونه یعنی میزان خسارت به ماشین و همچنین هندلینگ ماشین ها فانتزی هست.
اما سری motor sport سبک واقع گرایانه داره و بیشتر شبیه GT و project cars و assetto corsa است.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
در همین حد بهت بگم که سری horizon سبکش آرکیده و مثل نید فور اسپید میمونه یعنی میزان خسارت به ماشین و همچنین هندلینگ ماشین ها فانتزی هست.
اما سری motor sport سبک واقع گرایانه داره و بیشتر شبیه GT و project cars و assetto corsa است.
مرسی داداش دمت گرم
پس بنظر من همون با horizon بیشتر حال کنم

• Like
Reactions: masoud101

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
البته واژه گلد شدن برای بازی های ماکروسافت تعریف نشده . چون تا سال دیگه همین موقع حجم بازی ۴ برابر شده و تا ۶ ماه اول روی ۹۰ درصد رایانه های شخصی غیر قابل بازیه. (گیرز ۴ ، فورتزا هورایزن ۳ ، هیلو ۵ و ریکور نمونه هاشن!)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
البته واژه گلد شدن برای بازی های ماکروسافت تعریف نشده . چون تا سال دیگه همین موقع حجم بازی ۴ برابر شده و تا ۶ ماه اول روی ۹۰ درصد رایانه های شخصی غیر قابل بازیه. (گیرز ۴ ، فورتزا هورایزن ۳ ، هیلو ۵ و ریکور نمونه هاشن!)
کلا یک عده بیکار تو استودیو های ماکروسافت هستن پول میگیرن آپدیت الکی میدن بیرون هر کیم آپدیتش بی محتوا تر و حجم بیشتری داشته باشه مورد تقدیر قرار میگیره

• Like
Reactions: negmis

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
کلا یک عده بیکار تو استودیو های ماکروسافت هستن پول میگیرن آپدیت الکی میدن بیرون هر کیم آپدیتش بی محتوا تر و حجم بیشتری داشته باشه مورد تقدیر قرار میگیره
ماشالاه اینقدر استودیوهای وزین و بازی های رنگارنگی داره که جیبمون خالی شده از بس خرج کردیم براشون . یه مشت عمله و عقب مونده جذب کردن که 10 سانت خاک روی ایکس باکس ها خوابیده!. قد 10 برابر حجم ریکور تا الان براش فقط پچ اومده تا قابل بازی بشه .
اینا کلا بازی رو تو فاز آلفا و تست نشده ریلیز میکنن و بعدش شروع میکنن به درست کردن اون آشغالی که ساختن !.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
ماشالاه اینقدر استودیوهای وزین و بازی های رنگارنگی داره که جیبمون خالی شده از بس خرج کردیم براشون . یه مشت عمله و عقب مونده جذب کردن که 10 سانت خاک روی ایکس باکس ها خوابیده!. قد 10 برابر حجم ریکور تا الان براش فقط پچ اومده تا قابل بازی بشه .
اینا کلا بازی رو تو فاز آلفا و تست نشده ریلیز میکنن و بعدش شروع میکنن به درست کردن اون آشغالی که ساختن !.
لول فقط یه دونه ریکور بوده که به خاطر مشکلات تکنیکی براش چند تا پچ اومده وگرنه هیلو و گیرز و همین فورتزا فقط به خاطر محتوای جدیدی که براشون عرضه میشه حجمشون زیاده. خیلی از بازیهای دیگه هم همین طورن و مثلا بتلفیلد ۱ و تایتانفال ۲ هم حجمشون نزدیک ۶۰ گیگ هست و هر ماه هم براشون آپدیت جدید میاد. ضمن اینکه همین بازی که بحثش هست از نظر محتوا و پرفورمنس یه سر و گردن از تمام ریسینگ های این نسل بالاتره.

negmis

کاربر سایت
Jul 11, 2014
23
نام
PC GAMER
اشکال نداره مهم اینه ما همچنان عاشق مایکروسافت هستیم . اتفاقا APEX بهترین بهنینه سازی روی پلتفرم معظم PC داشته
بهتر از اینه که Driveclub کلا به خاطره ها بسپاره دی:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
لول فقط یه دونه ریکور بوده که به خاطر مشکلات تکنیکی براش چند تا پچ اومده وگرنه هیلو و گیرز و همین فورتزا فقط به خاطر محتوای جدیدی که براشون عرضه میشه حجمشون زیاده. خیلی از بازیهای دیگه هم همین طورن و مثلا بتلفیلد ۱ و تایتانفال ۲ هم حجمشون نزدیک ۶۰ گیگ هست و هر ماه هم براشون آپدیت جدید میاد. ضمن اینکه همین بازی که بحثش هست از نظر محتوا و پرفورمنس یه سر و گردن از تمام ریسینگ های این نسل بالاتره.
فروبری جان الا gears 4 حجمش رو pc بیشتر از 100 گیگ شده!:D همین هفته هم اپدیت داده با حجم 10 گیگ
ادم بخواد بازی رو هم بخره واقعا پشیمون میشه با این حجم! تازه با idm هم نمیشه دانلود کرد باید از خود استور دانلود کنی~X(

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
همه نوع گیر دادنی دیدیم الی گیر دادن به آپدیت بازی
بازی رو ساپورت کنن و براش محتوا اضافه کنن یه چیز میگن،اضافه نکنن یه چیز میگن
باید بریم به مایکرو بگیم از این به بعد مشکل دانلود و نت ما هم تو ایران در نظر بگیرن و محتوا برای بازیشون اضافه نکنن، بلکه دوستان راضی بشن:))

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
فروبری جان الا gears 4 حجمش رو pc بیشتر از 100 گیگ شده!:D همین هفته هم اپدیت داده با حجم 10 گیگ
ادم بخواد بازی رو هم بخره واقعا پشیمون میشه با این حجم! تازه با idm هم نمیشه دانلود کرد باید از خود استور دانلود کنی~X(
آره ویندوز 10 انگار خیلی جالب نیست :D رو خود Xbox One هم حجمش بالا هست ولی من منظورم اینه که مثلا برای X1 هر چیزی به بازی اضافه شده، محتوا بوده و بازی از روز اول ایرادات ریز و درشت تکنیکی نداشته که به خاطر اون بخواد چپ و راست آپدیت بدن. ولی در کل به نظر میاد مایکروسافت برای عرضه بازی هاش روی PC باید بیشتر از اینا تلاش کنه و بعضا دیدم طرف واسه یه آپدیت 5 گیگی، مجبور شده کل دیتای بازی رو از اول بگیره!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید هیلو 5 نسخه ی PC نداره

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
قضیه حجم صدگیگی بازی که صددرصد حداقل روی خرید من تاثیر گذاشته! تجربه ای که من داشتم تا Forza Horizon 3 دانلود شد هیچوقت یادم نمیره و اون بازی حدود 50 گیگ بود!
بیش از 90 گیگ دانلود کردم تا دانلود تموم شد، چون دوبار تا 20 گیگ دانلود شد و برگشت به اول:| علاوه بر اون با این که از شبانه نامحدود استفاده می کردم مجبور بودم بالای سر PC بشینم تا دانلود بشه، چون هر از مدتی همینجوری تفننی دانلود رو قطع می کرد، من باید دوباره Resume می زدم و دعا می کردم دانلود برنگرده از اول~X(و وقتی هم که به 50 گیگ رسید، دانلود تموم نشد که:D تا 53 گیگ اینا ادامه داد:)) آخر دانلود دستام بدون اختیار می لرزید، یه ده سالی فکر کنم پیر شدم تا تموم شد.
الان یکی از دلایلی که هنوز FH3 رو روی PC دارم همینه که میدونم اگه پاکش کنم هیچوقت دیگه دوباره دانلودش نمی کنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر