1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
  اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
  اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
  اعلام بازخور بهبود PingTime
  بستن اطلاعیه

بدون نگرانی بایوس مادربردهای X370 گیگابایت را آپدیت کنید

گفتگو در 'تکنولوژی' ایجاد شده توسط Aria_P, ‏Sep 4, 2017.

 1. عضو تحریریه

  ارسال ها:
  47
  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 17, 2017
  چندین روز قبل گیگابایت در وب سایت رسمی خود با انتشار آپدیت بایوس برای مادربردهای X370-Gaming K7 و X370-Gaming 5 اقدام نمود، لازم بذکر است که در بایوس منتشر شده به دلیل خطا در محاسبات ولتاژ داینامیک پردازنده های Ryzen، باعث اعمال ولتاژ بیش از اندازه به پردازنده های Ryzen می شد.

  [​IMG]

  کمپانی گیگابایت در اولین ساعات بروز مشکل به حذف فایل، بایوسهای معیوب از وب سایت خود اقدام نمود. این کمپانی به سرعت با انتشار بایوس F8 برای مادربرد X370-Gaming 5 و F6 برای مادربرد X370-Gaming K7 اقدام به رفع مشکل نمود و به کاربران این امکان را داد تا از آپدیت های ویژۀ جدید بدون هیچ نگرانی بهره ببرند. همچنین برخلاف شایعات ایجاد شده توسط برخی رسانه ها تمامی مادربردهای گیگابایت که از چیپست X370 بهره می برند، آپدیت بایوس دارای مشکل را دریافت نکرده اند و مشکل بوجود آمده تنها در دو مدل نامبرد، مشاهده شده است که گیگابایت به سرعت به رفع این مشکل اقدام نمود. همچنین شما کاربران گرامی می توانید از طریق لینکهای ذیل اقدام به دریافت و به روزآوری بایوس مادربرد خود کنید:

  http://download.gigabyte.us/FileList/BIOS/mb_bios_ga-ax370-gaming5_f8.zip

  http://download.gigabyte.us/FileList/BIOS/mb_bios_ga-ax370-gaming-k7_f6.zip

  لازم بذکر است بعضی رسانه های ناآگاه به محض وقوع این اتفاق به نشر آن پرداختند ولی همچنان پس از گذشت 3 روز از تاریخ انتشار آپدیت و اصلاحیه جدید از سوی گیگابایت از انتشار آن خود داری نموده اند. کمپانی گیگابایت ضمن اعلام رفع مشکلات مذکور به کاربران اطمینان خاطر داد که در صورت آپدیت بایوس های جدید هیچگونه مشکلی را تجربه نخواهند نمود.


  Read the whole post here.
   
  aliatlas و a2010 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید