Knack II

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Rezahajizadegan, ‏Sep 4, 2017.

1. Rezahajizadegan

کاربر سایت

Knack II

Developer: SIE Japan Studio
    Publisher: Sony Interactive Entertainment
    Platform: PlayStation 4 (exclusive)
    Release: 5 September 2017
    Genre: Action, platformer, Beat'em up
    Mode: Single-player, multiplayer

voldmort, artour-2198, agent 360 و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    خب بازی بعد از 12 ساعت و نیم تموم شد
    تجربه این بازی به صورت رایگان خیلیی به من چسبید:D یعنی قشنگ حس کردم 40 دلار سود کردم:D
    بازی خیلی بهتر از اون دمویی هست که تو استور قرار گرفته مخصوصا با اپگریدهایی که تا اخر بازی میتونید بدست بیارید
    البته اینو بگم گیم پلی بازی به صورت coop خیلی قشنگ تر میشه یک سری کمبو ها هست که فقط میتونید تو coop اجراشون کنید که خیلی جالبن
    داستان بازی خوبه نابود نیست خوبه:D یه چیز ساده و جمع و جور که نمونش رو زیاد دیدیم:D
    تنوع محیطی قابل قبوله ولی به غیر از خود شخصیت نک گرافیک بازی نسل هشتمی نیست خیلی از بازیا نسل هفت( یا شایدم نسل 6:-":D) اونم تو سبکی مشابه این گرافیکشون از این بازی بالاتره
    بازی دوتا نکته خیلی خوب داره که من همیشه برام تو اولویت های هر بازی بوده اونم تنوع دشمن ها و کامبت هست که این بازی توش عالیه تو هر چپتر دشمنایه جدید و کامبت جدید
    ولی نکته منفیش برام این بود که عملا بازی هیچ چالشی نداره یعنی صفر صفر نااابود:| یعنی حتی اسم کلمه پلتفرمر برا این بازی خنده داره:))
    بازی چندتا باس فایت داره که جالب طراحی شدن مخصوصا باس اخر که خیلی فان بود ولی خب در حد فان نه چیز دیگه ای:D
    در اخر بازی بنظر من کاملا ارزش تجربه رو داره به شرطی که زیاد خرج خردیش نکنید در حد این که کرایش کنید:D یا این که تو استور یه تخفیف خیلی خفن بخوره:D
    این بازی بنظر من نمرش رو 70 هست و کاملا ارزش این نمره نه بالاتر در حد 80 و نه پایین در حد 40 رو داره واقعا بی انصافیه کسی به این بازی 40 بده
    یه تشکر ویژه هم از اقا علیرضا @FUTURE بکنم که بعد از فهمیدن رایگان شدن چند ساعته بازی تو استور نیوزیلند تو انجمن خبر دادن دمت گرم عجب حالی دادی\m/

robb stark, Milad_HW, Sony+ و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    Lol
    من هنوز خودم نرسیدم بازیش کنم :D با چنتا بازی دیگه سرم گرمه...ولی سونی هم دمش گرم هنوز بازیو پس نگرفته...فک نکنم کلا زحمتشو به خودشون بدن...چون بازی فرست پارتی هم هست دیگه فشاری هم از شرکتهای دیگه واسه Revoke کردن لایسنس بازی روش نیست...
    ولی فک کنم راحت چندصد نفر بازیو رایگان زدن به رگ :D روزی که همه میخواستن Destiny 2 بزنن، توی Gaf سر Knack 2 بحث میکردن :))
    در کل نوش جان <:-P منم به زودی Goty رو تجربه میکنم :D

Milad_HW و blechh این نوشته را Like کرده اند.
  4. Sony+

کاربر سایت

شاید کلا اون چند ساعت مجانی شدن بازی ترفند خود سونی بود برای سر زبون افتادن و تبلیغات پنهان.

5. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    سونی بجای این کارا بهتر بود یه جک دکستر یا قسمت جدید رچت کلنک (نه یه ریمبک البته سری خیلی ضعیف شده) میساخت کلن ایده های چرند این استودیو فراموش میکرد

guppy این نوشته را Like کرده است.
  6. Sony+

کاربر سایت

رفقا آخرین ورژن پچ برای رجین 2 خاورمیانه چند هستش؟

7. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    یک بنده خدایی تو یک سایت همسایه اومده بازی رو نقد کرده بهش نمره 7.5 داده نمرش مشکلی نداره نه کمتر از 70 و نه بیشتر از 80 حقش نیست بنظرم
    ولی یکی از دلایلی که اومده از بازی نمره کم کرده اینه که بازی تمرکزش رو بخش کواپ بوده و به همین دلیل پازل ها و چالش های بازی رو بخش تک نفره برا طرف بسیار سخت تکرار میکنم بسیار سخت میدونه:)):))=))
    دارم دو ساعت به این جمله میخندم:)) یا طرف تا حالا بازیی که پلتفرم باشه و چالش و سختیه قابل قبولی داشته باشه ندیده(چون اصلا این بازی نه چالش داره نه پازل های سخت:D) یا اولین بازیش همین نسخه دوم نک بوده یا اصلا نمیدنه بازی پلتفرمر به چی میگن:|:))
    حتی کلمه چالش برانگیز یا سخت به هر گوشه این بازی بدی بسیار مسخره میاد مثل جوک میمونه اصلا:|

#36 blechh, ‏Sep 24, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Sep 24, 2017
    Journey, FUTURE, jhoobin و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. Sony+

کاربر سایت

رفقا یک لینک میخوام برای بدست آوردن همه گجتها.مرسی

9. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    این نقدی که می‌گی رو اتفاقی امروز بهش برخوردم و یه نگاهی بهش انداختم...من مطمئنم طرف اصلا بازیو تجربه نکرده...چنتا از تصویرای توی نقد که کلا واسه نسخه‌ی اوله =)) بقیه‌اش هم از تریلرای بازی کپچر شده :))
    فک کنم واسه همین اومده گفته بازی سخته چون من موجودی نمی‌شناسم که Knack 2 رو تجربه کرده باشه و بگه سخته یا چالش داره...اتفاقا بازی به اندازه‌ای آسونه که بچه 2 ساله چشم بسته میتونه مراحل پلتفرمینگ و مبارزات رو رد کنه. من کل بازی داشتم حرص می‌خوردم که چرا هیچ چالشی تو بازی نیست...:|

blechh و Milad_HW این نوشته را Like کرده اند.