خبر خوش وزیر ارتباطات دولت جدید

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
آقای جهرمی، وزیر ارتباطات دولت دوازدم در آخرین پست اینستاگرامی خود این نوید را داده است که کاربران ایرانی مستقیما با شرکت Valve و Riot برای انجام بازی های رایانه ای متصل خواهند شد.

ایشان نوشته اند “در اولين اقدام طبق اعلام كاربران و به خصوص جوانان استفاده كننده از بازی های رايانه ای، اتصال مستقيم با دو شركت ولو و ریوت برقرار گرديد و هم اكنون بهبود بالای پنجاه درصد در بازی های دوتا۲، کانتر استریک و لیگ آو لگندس شاهد خواهيم بود، لطفا اسامی ديگر بازی های پر طرفدارتان را با بنده در ميان بگذاريد”

Capture.jpg

با توجه به این گفته باید در انتظار تغییرات عمده ای در بازار بازی های رایانه ای ایران و همچنین ارتقای سرعت اتصال به شبکه های جهانی باشیم.

Read the whole post here.

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
اینم پست جدید وزیر و خبرهای عالی و عالی تر:
View attachment 78884

من نمیدونم این یارو داره از چی حرف میزنه پینگ همیشگی من در بازیه دوتا 2 180 بود الانم همونه هیچ تغییری نکرده هیچ چند روزه پکت لاست هم اضافه شده بش
درمورد انتقال سرور ها هم 2 ریال بده اش به همین خیال باش!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
باید سرور زده بشه نه فقط برای کانتر و دوتا . الان بازیهای بیشتری هستن که ما داریم بازی میکنیم
وضعیت سرعت و پینگ روی کنسولها هم که افتضاح

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
نمیخاد خبر خوش اینجوری بده
محدودیت ترافیکو برداره
والا طرح 512 نامحدودم 5 روز دیگه تموم میشه اومدم تمدیدش کنم گفتن این طرح برداشته شده بیا طرح همسفر بگیر 90 گیگ سالیانه130 تومن و 300 گیگ هم بخر میشه 300 تومن
آخه من با 300 گیگ چه کنم؟

• Like
Reactions: raya2

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
NaViiDiiهمین سادگی ملت واسه اینا بهترین چیزه :D ۱میلیارد مثلا میگیری ازشون ۱۰۰هزار تومنشو برمیگردونی بهشون دعا به جون یارو میکنن :D
راه بهتری سراغ دارید شما ؟ :D مثلا نت نخریم؟ بازی نکنیم به نشونه اعتراض؟ این حرفا گفتنش از پشت مانیتور و لپ تاپ و گوشی دردی رو دوا نمیکنه.مردم که ساده ان.هم شما ساده ای هم من هم بقیه :D ولی راه زرنگ بودن چیه؟ راهی رو میشناسی شما بگید خوب. یا باید بری تو خیابون اعتراض کنی مثل امریکا و پای اسپری فلفل و چوب و باتومش هم وایسی یا اگه اهلش نیستی و نیستم و نیستیم , صرفا ساده خوندن مردم و از این حرفا دردی رو دوا نمیکنه.یا باید خارج از دنیای مجازی و توی عمل و توی جامعه دست به اقدام اعتراضی زد یا اگه اهلش نیستیم در مورد مردم هم قضاوت نکنیم و نظر ندیم. منظورم هم اصلا شما نیست.کلی میگم.خودم هم همینم...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
همین سادگی ملت واسه اینا بهترین چیزه :D ۱میلیارد مثلا میگیری ازشون ۱۰۰هزار تومنشو برمیگردونی بهشون دعا به جون یارو میکنن :D

• Like
Reactions: IMANOKA

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
Mr. Childrenیارو به خوابم نمی دید که وزیر بشه. حالا فرصت پیدا کرده برای بهبود چهره ی نکبتش بین مردم با این وعده وعیدهای دوزاری. به شدت ازین مدل فرصت طلبیا نفرت دارم.​
به خواب نمیدید؟شما سابقه کاریشو ببین طرف تو 20 سالگی کجا مشغول بوده (دیگه خودت تا تشو برو) . کلا بهتره در مورد اینچیزا حرف نزنیم چون فقط اعصای خودمونه که خورد میشه . همه همین حسو دارن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
Mr. Childrenبخش اول رو ادامه نمیدم. ولی جوابم هنوزم همونه! در ثانی من بعید میدونم "همه" این حس رو داشته باشن! دوستان میگن "تا اینجاش که خوب بوده"! تا کجاش دقیقا؟ استفاده از الفاظی مثل "بنده ی خدا"، "حالا ومده یه حرکت مثبتی بکنه" و ... نشون دهنده ی اینه که یا در جریان نیستن یا به سادگی اهمیتی نمی دن​
چه ربطی داره یک چیز انداختن تو دهنتون طرف فلانه طرف اینجوریه اگه بخوای اینجوری نگاه کنی خیلیا از اونداوایل که من و شما بدنیا نیومده بودیم تو این خط بودن بعد از سال ۸۸ خط عوض کردن یکدفعه پیش مردم عزیز و بزرگ شدن و از این حرفا کلا همه سر یک سفره ان خیالت راحت اطلاعاتی و .. ذالک نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر