1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

بررسی علت بن شدن کنسول و راه حل ها و راه های پیشگیری

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط hojjjat2, ‏Aug 21, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    Sina
    بحث حلال و حرامی اینکار مثل بحث آتیست ها با خداپرستان هست
    کسی که میخواد از بازی اصل استفاده میکنه،کسی هم که دوست داره میتونه از اکانت هکی استفاده میکنه پس هیچ وقت طرفین نمیتونن همدیگر رو قانع کنند و این مباحث بی فایدست :)

2. کاربر سایت

نام:
    نیما
    آقا خوبه پست اول گفتن نیاین درمورد بد یا خوب بودن اک هکی بگین باز شما بحث میکنید راجع بهش؟ خیلی باحالید :D

voldmort و RohFa این نوشته را Like کرده اند.
  3. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    انگار‌‌ دوستان‌‌ دلال روش جدید کشف کردن کنسول رو از بن ‌در میارن بازم‌‌دروغ به مردم

فروشنده با انصاف باشید دروغ تحویل مردم ‌ندن

رفقا کاری نکنید که دستگاه بن ‌بشه یعنی ارزش نداره این کارها رو بکنید نهایتا با ۳۰تومن ضرر تو ۱ماه ۲تا بازی بخرید تمام کنید بفروشید
    کنسول میخرید ۱تومن‌ برا ۲۰تومن کاری میکنید که کنسول بن‌‌بشه

بازم یاد نمایندگی سونی تو ایران افتادم خخخ میگفت بازی ها به ما ارزونتر میده خدا این فروشنده‌‌ های عزیز رو‌‌حفظ‌کن که باعث شادی تو‌ دل ما میشن

mostafa682, artour-2198, RohFa و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    محمد
    بنده هم بر حسب تجربه میگم امکان نداره کنسول بن شده رو از بن شدن در آورد
    تنها راه اینه اگر بن موقت شده باشه طرف با پشتیبانی سونی صحبت کنه و به هر طریقی قانع کنه اشون که دیگه تکرار نمیشه و دلیل بن شدن هم چیز خیلی حادی نبوده باشه و اونا خودشون از بن در بیارن

البته راه دیگه شم اینه که مادربرد دستگاهتون رو عوض کنن
    اگر این داستان درست بود پس چرا یک مقاله در این مورد توی اینترنت نمیشه پیدا کرد !!! بیچاره این خارجی ها همیشه از ما ایرانی ها عقب هستن =))
    همونقدر که موبایل فروش های علائدین از گوشی چیزی می فهمن همون قدر هم فروشنده های کنسول هم توی توپ خانه از کنسول چیزی می فهمن ( البته شاید به تعداد انگشت های یک دست بشه توشون باسواد در زمینه کنسول پیدا کرد )
    رفته بودم کنسول برای یکی از فامیل ها بگیرم همشون میگفتن کنسول کپی خور داریم فلان قیمت !!! برات 10 تا بازی میریزیم مفت فقط 400 - 500 تومن اضافه

من :| کنسول @-) سونی 8-}

saeedscorpion و mostafa682 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    daniel
    جریمه بار اول که تا ابد نخواهد بود ؟

6. کاربر سایت

نام:
    ali
    نه خیر بار اول معمولا 1 تا 3 هفته و سری دوم 1 تا 3 ماه و بار سوم ابدو یک روز:D

danielo این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

خداوکیلی دیگه الان خرید بازی ها با تخفیف از خرید اکانت های هکی ارزونتر در میاد:| یکسری بچه کید هستن میگن هر بازی جدیدی اومد باید همون روز بازیش کرد، میره اکانت هکی میخره از اون طرف کنسولش بن میشه که صد در صد حقش هست، از طرف دیگه یکسری دزد رو نان و اب میده از طرف دیگه اون بدبختی که بابت بازی هاش پول داده رو بدبخت میکنه! کسی بیاد اینجا بحث پایرسی رو با اکانت دزدی برای من توضیح بده با جفت پا تا حلقومش میرم:D:|

mostafa682, shahriyar_pc, sttiger و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

یسری از همکارا چندتا مادربورد دارن که تو این مواقع جابه جا میکنن بعدا که مادربورد از بن در اومد دوباره رو یه دستگاه دیگه میزارن
    یا در یسری مواقع اکانت بن میشه نه دستگاه

shylord, King-1 و dooste.man83 این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    میلادشهبازی
    من پلاس رو هکی میگرفتم...خدایی پول دادن به پلاس اونم ۵۰ دلار واقعا زیاده و نمیارزه... مگه استیم بابت سروراش پول میگیره از مردم؟ تازه کیفیت خیلی بهتری هم داره... حالا یه سری میگن بازی مجانی میده هر ماه و قابلیت های اضافه داره ولی من که توی این ۴ سال چیزی از قابلیت ندیدم... بازی هم که اکثرا چرت و پرت مجانی میکنه

Sony+ این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

مطمعنى؟ جاى موثقى نوشته؟ چون منم بن شدم. نه تونستم با پشتيبانى تماس بگيرم و نه اينكه جايى نوشته بود كه بار اول و دوم مدت زمانش اينقدره. حتى من كد ارور كه وارد كردم تو قسمت ساپورت به طور دقيق نوشته بود بن دائم! بار اولمم هست بن شدم.

11. کاربر سایت

نام:
    ali
    توی فروم سایت یادمه چندتا از بچه ها بحث کردن همچین حرفی زدن و منم به نقل از اونا گفتم و اینکه منبع موثقی واسش باشه من خبر ندارم
    یه عکس از اون پیام بن شدن بفرست توی تاپیک مشکلات ps4 حتما جواب میگیری
    اگر میدونید که دقیقا نوشته بن دایم پس احتمالا به ف... رفته!

stanley این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    محمد
    نوع بن شدن شما بستگی داره شما با اکانت چیکار کردید
    مثلا پول داخل اکانت اون طرف رو رفتید خرج کردید و بازی خریدید یا یا کسی تو لیستش تماس گرفتید یا دوستی اضافه و کم کردید بطور کلی داخل اکانت دست برده باشید یا به کسی فحش داده باشید و همچین کارهایی اینا بن دائم داره یا اینکه طرف حسابی شاکی بشه و یک ایمیل پر تف برای ساپورتشون بنویسه و تهدید به شکایتشون کنه و ... اونا هم قطعا عکس العمل تند نشون میدن
    موقت معمولا مال موقعی هست که هیچ کاری با اکانت طرف نکرده باشید و طرف هم فقط یک گزارش ساده داده باشه برای برگشت اکانت خودش

13. کاربر سایت

نام:
    malek
    خدایی اینو راست میگی.منی که روزی نهایت ۲ ساعت بازی میکنم چرا با یکی که روزی ۲۵ ساعت بازی میکنه باید جفتمون ۵۰-۶۰ دلار بدیم.لااقل پلاس ساعتی هم میذاشت واسه کم مصرف ها

MiladKhafan این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید