PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

reza9622003

کاربر سایت
May 7, 2011
54
سلام دوستان.با گوشی گلکسی اس 8 و اینترنت همراه اول و سرعت 13 مگ به ثانیه در مدت 1ساعت و نیم تقریبا همه 45 گیگ رو دانلود کردم.حالا اکانت بازی رو چجوری تهیه کنم؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان.با گوشی گلکسی اس 8 و اینترنت همراه اول و سرعت 13 مگ به ثانیه در مدت 1ساعت و نیم تقریبا همه 45 گیگ رو دانلود کردم.حالا اکانت بازی رو چجوری تهیه کنم؟
الان اینکه با فلان گوشی و سرعت دانلود کردین رو هم باید میگفتین؟:D
شما باید بری توی استور کنسول و اسم بازی رو سرچ بزنی و با 40 دلار ناقابل بازی رو خریداری کنی به همین راحتی!
من نمیدونستم تو دیسک هم داره عرضه میشه
داشتم پیش خرید میکردم خوب شد دیدم گفتم پس فقط به صورت DLC اینترنتی باشه
طبق تجربه ی قبلی فکر میکنم باید حالا حالا صبر کنید تا قیمت نجومیه دیسک پایین بیاد
شاید 2 یا 3 ماه!

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
واقعا فرهنگ غنی ما اینجا نشون داده میشه بازی هنوز ریلیز نشده 15 نفر رای دادن!!!!!
توقع داریم سونی استور بزنه واسه ایران زبان فارسی اضافه کنه و فلان!!!
از اول تاپیک هم یک پست در میون بحث که تو چرا این قیمت میخری تو چرا اینجوری میخری

دوستان روی ps pro حالت 1080 شصت فریم نشون میده؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی به صورت فیزیکی ۱۹۰ تو توپخونه اومده . الان بگیرم یا صبر کنم ارزون تر میشه ؟ البته زیاد صبر نمیشه کرد .

بازی ۴۰$ هستش
دیگه خودت میدونی بهتره صبر کنی یا نه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
الان اینکه با فلان گوشی و سرعت دانلود کردین رو هم باید میگفتین؟:D
شما باید بری توی استور کنسول و اسم بازی رو سرچ بزنی و با 40 دلار ناقابل بازی رو خریداری کنی به همین راحتی!

طبق تجربه ی قبلی فکر میکنم باید حالا حالا صبر کنید تا قیمت نجومیه دیسک پایین بیاد
شاید 2 یا 3 ماه!
اتفاقا از معود بازی هاس که قیمت اک من دیدم ۱۷۰ بود خوبه قیمتش معقوله

• Like
Reactions: all4u

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اتفاقا از معود بازی هاس که قیمت اک من دیدم ۱۷۰ بود خوبه قیمتش معقوله
سلام منصور
کراش که اومد بازم 40 دلار بود من پیش خرید کردم 130 پام در اومد(دلاری 3300 گرفته بودم)
الان فرض رو بگیریم دلاری 3750 ؛بازم دیسکش باید 150 بشه که بی وجودا خیلی گرون تر میفروشن!
به قول خودت 170 دارن انچارتد رو میفروشن یعنی دلاری 4250 تومان!(واسه همین میگم نجومیه)
اگر قیمت دیسک آک الان 150 بود بازم به نظرم معقولانه بود ولی بیشتر انصافا نمی ارزه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
منم از الان دارم دیتا دانلود میکنم انتظار به پایان رسید(خیلی هم زود گذشت این چند ماه:|)\m/ با اجازه دوستان نظرسنجی هم از الان باز میکنم:D

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
توی سایتهای خارجی هم برخی افراد زودتر از موعود به هر طریق بازی میکنند و نظر میدهند.چه ربطی به فرهنگ داره؟
خودت داری میگی اونا بازی میکنن نظر میدن
فک نکنم کسی اینجا بازی کرده باشه چون حداقل ی پست باید بود که در رابطه با بازی نوشته شده باشه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خودت داری میگی اونا بازی میکنن نظر میدن
فک نکنم کسی اینجا بازی کرده باشه چون حداقل ی پست باید بود که در رابطه با بازی نوشته شده باشه
دیگه از فردا اکثر دوستان بازی رو شروع میکنن از جمله خودم الانم اگه کسی میخواد نمره بده به پای خودشه (من خودم همینجوری 10 دادم تا وقتی بازی کردم نمره واقعی به بازی بدم):D

• Like
Reactions: voldmort and Sony+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر