PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
لینک دانلود بازی برای ریجن 1

پارت اول :
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n.../f/UP9000-CUSA07737_00-UNCHD4LOSTLEGACY_0.pkg

آپدیت روز اول بازی ورژن 1.01 با حجم 812 مگ :
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...CUSA07737_00-UNCHD4LOSTLEGACY-A0101-V0100.pkg
دوست عزيز بقيه پارت ها نيست ؟ منم ميخوام دانلودش كنم..
--
انصافا من تا الان داشتم فوش ميدادم سر اين كه بازي رو گرون تر گرفتم تا نسخه Deluxe باشه چون تو انلاين اصلا انتظارات رو براورده نكرد و اشغال بود عملا :) اما اينجا خوب جبران كرد ٤٠ دلار رو عملا ١٠ دلار برام افتاد :دي

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوست عزيز بقيه پارت ها نيست ؟ منم ميخوام دانلودش كنم..
--
انصافا من تا الان داشتم فوش ميدادم سر اين كه بازي رو گرون تر گرفتم تا نسخه Deluxe باشه چون تو انلاين اصلا انتظارات رو براورده نكرد و اشغال بود عملا :) اما اينجا خوب جبران كرد ٤٠ دلار رو عملا ١٠ دلار برام افتاد :دي
بقيه پارتارو خودتون دربياريد :|
0 اخر لينكو تغيير بديد تا جايي كه لينك ميده بريد جلو

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بقيه پارتارو خودتون دربياريد :|
0 اخر لينكو تغيير بديد تا جايي كه لينك ميده بريد جلو
اهان من دوستم براي دانلود ميكنه خودم اشنا نيسم :دي
براش فرستادم.
--
اون ٧ ساعت گيم پلي كه گفته شد به صورت سريع و با رد كردن كات سين هاس يا خيلي مفصل بازي كنيم همچين چيزي در مياد؟ چون حجم بازي واقعا زياده..

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
این نظرسنجی بیخوده
باید حداقل یک هفته بعد از عرضه این نظر سنجی برگذار میشد تا همه بازیش کنند نه این که هنوز بازی به ایران نرسیده طرف اومده فقط بخاطر ناتی داگ 10 داده:|
این نظر سنجی پاک بشه خیلی بهتره

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این نظرسنجی بیخوده
باید حداقل یک هفته بعد از عرضه این نظر سنجی برگذار میشد تا همه بازیش کنند نه این که هنوز بازی به ایران نرسیده طرف اومده فقط بخاطر ناتی داگ 10 داده:|
این نظر سنجی پاک بشه خیلی بهتره
اره یه کم زود گذاشتمش ولی نهایتش تا فردا پس فردا همه بازی میگیرن چه فرقی داره؟ البته الان بستمش هر وقت دوستان امادگیش داشتن نمره بدن :D

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
بازی 41 گیگه که 38 ساعت دیگه انلاک میشه.
میتونید اول انتخاب کنید که کدوم دانلود بشه اول.سینگلش یا مولتی.
10 گیگش اول دانلود میشه که احتمالا همون سینگل هست و مابقی هم در ادامه دانلود میشه.

ضمنا کسایی که مثل خودم پری اوردر کردن بازی jak and daxter:the precursor legacy رو هم رایگان براشون میره تو دانلود و من همین الان دانلود کردم با حجم 1.2 گیگ.فردا هم قابل بازی کردن هست.
اگه به این بازی علاقه دارین میتونید پری اوردر کنید تا با یه تیر دو نشون بزنین.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
ای کاش میومدن یک حرکتی میزدن سر حجم بازی ... مثلا قسمت سینگل رو از مولتی جدا میکردن تا برای افرادی که قبلا نسخه 4 رو دانلود کردن نیازی به دانلود مجدد قسمت مولتی نباشه
بهترین کار این بود که مثلا این گزینه دانلود سینگل رو اختیاری میزاشتن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این بازی jak and daxter:the precursor legacy بدرد بخور هست ؟
بازیش برای نسل ششمه ساخته مارک سرنی متاش هم 90 خودم خیلی باهاش حال نکردم ولی برای زمان خودش بازی خیلی خوبیه:D البته گول نسخه 2.3 که اپن ورلدن اسلحه ماشین دارن نخور این نسخه حالت سندباکس داره اسلحه هم نداره بجاش مراحلش زیبا کار شده (مثل ماریو که ستاره پیدا میکنه شما با جست و جو پاورسل بدست میاری )یکی دوتا باس خوب داره یه جاهاییش هم سواری داره :)) در کل مفت بهت بدن ارزش داره:D

• Like
Reactions: dooste.man83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر