PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
کراش بندیکوت 40 دلاری که یه ریمستر بود این همه مدت از عرضش میگذره زیره 175 تومن نیومده بعد شما توقع داری هفته دیگه انچارتد بیاد زیر 140 تومن بعدشم خیلی سریع بشه 100 تومن ! خیلی زیاد این قیمتی که فرمودید خوش خیالی هست به نظرم
نه شما خیلی جو گیرید
انگار فروشنده ای
خبری نیست کرش نیاد پایین چه ربطی داره
خوب الان ۱۷۵ تومان هست شما برو بخر البته اگه کاربری
واسه شما خیلی خیالی هست
بازی خطی هست و چیز اضافی نداره
انلاین هم نداره
خیلی زود قیمتش میاد پایین
اگه امثال شما بزارن

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
نه شما خیلی جو گیرید
انگار فروشنده ای
واسه شما خیلی خیالی هست
انلاین هم نداره
اگه امثال شما بزارن
البته بازی بخش مولتی‌پلیر هم داره! :-"

• Like
Reactions: all4u

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کجا نوشته بازی مولتی داره؟
مولی رو انچارتد ۴ داره که لباسای و ،،، این بازی براش به صورت اپدیت میاد!
چطوری مولی داره؟؟؟هیچ جایی بهش اشاره نشده
کی گفت اشاره نشده مولتی 4 به صورت جداگانه تو LL هست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,297
نام
مهدی
نه شما خیلی جو گیرید
انگار فروشنده ای
واسه شما خیلی خیالی هست
انلاین هم نداره
اگه امثال شما بزارن
نمیدونم با چه ادبیاتی باهات صحبت کردم که اینقدر پریشون شدی و بدجواب دادی ولی مطمن باش سایت میدونه من بخوام جواب کسی رو بدم جوری بهش کاری میکنم که بعدش دیگه حتی فروم هم باز نکنه ولی من با شما یه سری معامله کردم بلک اوپس3 بهت فروختم حتی تخفیف خوبه هم بهت دادم اما شما اینجوری پاسخ دادی ولی من حرمت نون نمک میزارم.
در مورد کرش هم چه خطی باشه چه نباشه چه انلاین باشه چه نباشه قیمتش میمونه همینجور که بقیه بازی ها موندن فرقی نداره.اونی که وارد کنندست تصمیم میگیره چجور قیمت بزاره و اینکه میگید خبری نیست نیاد پایین هم فکر کنم اشتباهه چون حتما خیلی خبرها بوده که پایین نیومده.در مورد اینکه میفرمایید من کرش رو بخرم باید بگم چه کرش چه هر عنوان دیگه ای من همه بازی ها رو روز اول میخرم با هر قیمتی که هستن و خیلی افراد دیگه هم میشناسم که همینجورن چون قرار نیست همه مثل هم فکر و زندگی کنن.
بازی هم مولتی پلیر انچارتد4 رو همراهش داره.همه جا هم اشاره شه شما درست مطالعه نکردی.
موفق باشی دوست من

• Like
Reactions: sorrowful and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
نمیدونم با چه ادبیاتی باهات صحبت کردم که اینقدر پرشیون شدی و بدجواب دادی ولی مطمن باش سایت میدونه من بخوام جواب کسی رو بدم جوری بهش کاری میکنم که بعدش دیگه حتی فروم هم باز نکنه ولی من با شما یه سری معامله کردم بلک اوپس3 بهت فروختم حتی تخفیف خوبه هم بهت دادم اما شما اینجوری پاسخ دادی ولی من حرمت نون نمک میزارم.
در مورد کرش هم چه خطی باشه چه نباشه چه انلاین باشه چه نباشه قیمتش میمونه همینجور که بقیه بازی ها موندن فرقی نداره.اونی که وارد کنندست تصمیم میگیره چجور قیمت بزاره و اینکه میگید خبری نیست نیاد پایین هم فکر کنم اشتباهه چون حتما خیلی خبرها بوده که پایین نیومده.در مورد اینکه میفرمایید من کرش رو بخرم باید بگم چه کرش چه هر عنوان دیگه ای من همه بازی ها رو روز اول میخرم با هر قیمتی که هستن و خیلی افراد دیگه هم میشناسم که همینجورن چون قرار نیست همه مثل هم فکر و زندگی کنن.
موفق باشی دوست من
اگه نارحتتون کردم حلال کنید معذرت میخوام قصدم این نبود

• Like
Reactions: ps34

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
کی گفت اشاره نشده مولتی 4 به صورت جداگانه تو LL هست
دوست عزیز این بازی الان کجاش انلاین جدا داره؟
میشه لینک بدید؟
انلاین رو تاکید کردن که مونیه که برای انچارتد ۴ هست
تو این بازی قسمت انلاین جداست؟مد جدید داره؟اصلا همچین چیزی اولین باره میشنوم

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوست عزیز این بازی الان کجاش انلاین جدا داره؟
میشه لینک بدید؟
انلاین رو تاکید کردن که مونیه که برای انچارتد ۴ هست
تو این بازی قسمت انلاین جداست؟مد جدید داره؟اصلا همچین چیزی اولین باره میشنوم
دوست عزیز برو پست های سه صفحه اخر تاپیک u4 بخون دوستان گفتن همون مولتی به صورت جدا در ll هست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
شما با دقت بخون
Uncharted The Lost Legacy Includes Uncharted 4 Multiplayer
انلاین نداره
همون مال انچارت ۴ هست!!!!
مولتی پلیر بازی به مولتی u4 متصله و درواقع همونه
اگه منظورتون اینه توقع یه مولتی جدید داشتید این یه بازی جدا نیست که همچین چیزی ارائه بده یه dlc هست که بصورت stand alone منتشر شده همینکه اجازه دادن به مولتی u4 فقط با خرید دی ال سی 40 دلاری دسترسی پیدا کنید خودش خیلیه
فقط بخش تک نفره خودش 40$ میارزه
dlc چی؟
بازی فیزیکی اومده و ۱۷۵ تومان هست هفته دیگه زیر ۱۴۰ تومانه
انلاین هم که نداره
قیمت خیلی سریع میاد رو۱۰۰
mathisnotbullshit.jpg

با چه فرمولی حساب کردید؟ چون من هرجور حساب میکنم با عقل جور درنمیاد تو یه هفته از 175 بشه 140 بعدم سریع بیاد رو 100

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
مولتی پلیر بازی به مولتی u4 متصله و درواقع همونه
اگه منظورتون اینه توقع یه مولتی جدید داشتید این یه بازی جدا نیست که همچین چیزی ارائه بده یه dlc هست که بصورت stand alone منتشر شده همینکه اجازه دادن به مولتی u4 فقط با خرید دی ال سی 40 دلاری دسترسی پیدا کنید خودش خیلیه
فقط بخش تک نفره خودش 40$ میارزه

mathisnotbullshit.jpg

با چه فرمولی حساب کردید؟ چون من هرجور حساب میکنم با عقل جور درنمیاد تو یه هفته از 175 بشه 140 بعدم سریع بیاد رو 100
در مورد قرمول چیزی نمیدونم
اما قیمت صدصد همین میشه ۱۰۰ هم کارکردش میشه
حالا شما خیلی دوست داری گرون باشه خوب گرون بخر
برای بنده گرون نیست چون از ایران نمیخرم
حوصله بحث با ادمای بی منطق رو هم ندارم
اصلا ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیون
بازیه هرکی دوست داره بخره

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
شما با دقت بخون
Uncharted The Lost Legacy Includes Uncharted 4 Multiplayer
انلاین نداره
همون مال انچارت ۴ هست!!!!
تا اونجا که من میدونم وقتی میگن انلاین داره منطورشون اینه که شما میتونی مولتی نسخه ۴ رو با دیسک این بازی، بازی کنی یعنی نیازی نیست نسخه ۴ رو داشته باشی که به مولتیش دسترسی پیدا کنی ، شما دیسک یا نسخه دیجیتالی این بازی رو هم بگیری میتونی مولتی نسخه ۴ رو بازی کنی. حالا شایدم اشتباه کنم ولی فکر کنم اینطور باشه.

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
در مورد قرمول چیزی نمیدونم
اما قیمت صدصد همین میشه ۱۰۰ هم کارکردش میشه
حالا شما خیلی دوست داری گرون باشه خوب گرون بخر
برای بنده گرون نیست چون از ایران نمیخرم
حوصله بحث با ادمای بی منطق رو هم ندارم
اصلا ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیون
بازیه هرکی دوست داره بخره
والا حرف شما این وسط بی منطقه
من منظورم این نیست که نمیخوام ارزون بشه به شخصه تا وقتی بالای 50% تخفیف نزنن (اونم رو نسخه دیجیتالی)سمت خریدش نمیرم چون علاقه ای بهش ندارم u4 هم فقط بخاطر اینکه رایگان از یکی از دوستام گرفتم بازی کردم وگرنه پولی براش نمیدادم
بازار ایران هیچوقت همچین وضعی نبوده که یه عنوان پر طرفدار بصورت فیزیکی بیاد توش بعد ظرف یک هفته کلی قیمتش کاهش پیدا کنه تا وقتی میتونن بفروشن و خریدار هست قیمتش بالا میمونه
100% زیر 100تومن هم میاد ولی نه به این زودیا حداقل چند ماه طول میکشه تا انقدر کاهش قیمت داشته باشه

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
والا حرف شما این وسط بی منطقه
من منظورم این نیست که نمیخوام ارزون بشه به شخصه تا وقتی بالای 50% تخفیف نزنن سمت خریدش نمیرم چون علاقه ای بهش ندارم u4 هم فقط بخاطر اینکه رایگان از یکی از دوستام گرفتم بازی کردم وگرنه پولی براش نمیدادم
بازار ایران هیچوقت همچین وضعی نبوده که یه عنوان پر طرفدار بین بصورت فیزیکی بیاد توش بعد ظرف یک هفته کلی قیمتش کاهش پیدا کنه تا وقتی میتونن بفروشن و خریدار هست قیمتش بالا میمونه
100% زیر 100تومن هم میاد ولی نه به این زودیا حداقل چند ماه طول میکشه تا انقدر کاهش قیمت داشته باشه
خوب شاید اینطوریه اما هفته دیکه بنده ۱۴۰ میخرم
حالا بازار ایران هرطوریه باشه
خوب نرید تا نتونن اون قیمت بفروشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر