PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اره ولی من می خواستم کسایی که بازی کردن خودشون راهنمایی کنن
یه عکسی یا چیزی از منطقش بدید
من پلاتش کردم ولی اصلا چیزی از بازی یادم نمیاد :D تو پیدا کردن اون سکه ها هم تا جایی که یادمه مشکلی نداشتم؟

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اره ولی من می خواستم کسایی که بازی کردن خودشون راهنمایی کنن
راستش من دلو رودشو دراوردم ولی عجیبه که میگی نیست چون تو نقشه علامت زده. بهرحال یا خوب نگشتی یا باگ میتونه باشه . اگه پیدا نکردی بازیرو حذف کن دوباره اپدیت کن شاید درست شد

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
یه عکسی یا چیزی از منطقش بدید
من پلاتش کردم ولی اصلا چیزی از بازی یادم نمیاد :D تو پیدا کردن اون سکه ها هم تا جایی که یادمه مشکلی نداشتم؟
تمام سکه هارو پیدا کردم فقط یکی از سکه ها پیدا نمیشه حتی برای بار دوم هم بازی رو از اول رفتم فقط یکی از سکه هارو نمیتونم پیدا کنم ولی بقیه رو پیدا کردم نمیدونم باگه یا نه بازیم هم اورجینال هست.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
تمام سکه هارو پیدا کردم فقط یکی از سکه ها پیدا نمیشه حتی برای بار دوم هم بازی رو از اول رفتم فقط یکی از سکه هارو نمیتونم پیدا کنم ولی بقیه رو پیدا کردم نمیدونم باگه یا نه بازیم هم اورجینال هست.
خب بازم میگم حداقل یه عکسی چیزی از محلش قرار بدید شاید اشتباه میگردید؟ احیانا اون منطقه تقریبا خرابه و قدیمی نیست که وسطش یه کامیون پارک شده؟

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
راستش من دلو رودشو دراوردم ولی عجیبه که میگی نیست چون تو نقشه علامت زده. بهرحال یا خوب نگشتی یا باگ میتونه باشه . اگه پیدا نکردی بازیرو حذف کن دوباره اپدیت کن شاید درست شد
تو نقشه علامت زده ولی وقتی به محل میرم هیچ سکه ای نیست فقط یکی از سکه ها پیدا نمیشه و بقیه رو پیدا کردم

خب بازم میگم حداقل یه عکسی چیزی از محلش قرار بدید شاید اشتباه میگردید؟ احیانا اون منطقه تقریبا خرابه و قدیمی نیست که وسطش یه کامیون پارک شده؟
نه اشتباه نمیگردم و محل بازی بار دوم تغییر کرد یعنی محلش فرق نمیکنه هر بار که از اول بازی رو میرم به هر حال یکی از سکه ها پیدا نمیشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Jack cooper

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
نه اشتباه نمیگردم و محل بازی بار دوم تغییر کرد یعنی محلش فرق نمیکنه هر بار که از اول بازی رو میرم به هر حال یکی از سکه ها پیدا نمیشه
و برای بار سوم میگم حداقل بگید کدومشون هست کدوم منطقه هستش که تو پیدا کردنش مشکل دارید :D
اگه برای پلاتش دارید میرید و ویدئویی که powerpyx گذاشته رو دنبال میکنید اون ویدئو یه مشکل کوچیک داره و جای یکی از سکه هارو اشتباه نشون میده

• Like

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
احیانا نقشه یه جایی توی دریاچه رو نشون نمیده؟نزدیک یه مجسمه؟

• Like

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
احیانا نقشه یه جایی توی دریاچه رو نشون نمیده؟نزدیک یه مجسمه؟
اون دریاچه هم رفتم که باید بری زیر اب

و برای بار سوم میگم حداقل بگید کدومشون هست کدوم منطقه هستش که تو پیدا کردنش مشکل دارید :D
اگه برای پلاتش دارید میرید و ویدئویی که powerpyx گذاشته رو دنبال میکنید اون ویدئو یه مشکل کوچیک داره و جای یکی از سکه هارو اشتباه نشون میده
این پاور پیکس چی هست مال یو تیوب ؟ اون منطقه ای که مشکل دارم بار اول که بازی رو تا اخر رفتم . و برای بار دوم که بازی رو شروع کردم تو یه منطقه دیگه سکه بهم نداد . الان تمام سکه ها رو پیدا کردم جز یکی ولی هنوز هیچ کدومو تو سر جای خودش نزاشتم . عکسم تو اولین فرصت میزارم.

به احتمال قوی باگه

Last edited by a moderator:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
عالیه عالی:D
خیلی وقت بود فن آرت نکشیده بودی برای بازی ها:D (غیر از چیبی ها:-")
ولی واقعا خیلی خوب در اومده!:x
راست میگی ۱۰۰۰ بار بهش گفتم تروخدا همش چیبی نکش
اما کو گوش شنوا :-" . خیلی خوب شده :>

• Like
Reactions: Kainé

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بهترین جا بنظرم همون مپی هست که آزاد هستیم و باید بریم 3تا دستگیره رو بچرخونیم!!!
گمون نمیکنم پیستول حساب باشه چون سایلنت پیستول خودش مجزا هست.

• Like
Reactions: victor hogo

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان فقط تروفي the way of the warrior مونده . سوال اينكه حتما بايد save ها رو كلا حذف كنم ويا اينكه new game كفايت ميكنه?!
ضمنا تروفي رو اول مرحله ٥ ميده يا اينكه تا اخرش بريم?!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر