PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اقا این بازی چقدر قشنگ بود ، خیلی باهاش حال کردم تو 3 روز 2بار تا اخر بردمش :D
بعضی قسمتاش از نسخه اصلی واقعا جلوتره مثل سکو بازی یا مخفی کاری . تو زمینه گرافیک هم خیلی خفن بود مخصوصا 3تا چپتر اول که رسما فکم چسبید زمین از گرافیک و گیمپلی . درکل خیلی بازیه توپیه حتما تجربش کنید . بنظر من این بازیو نمیشه یه dlc دید چون از همه جهات یه بازیه کامله .

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان به نظرتون این dlc با آنچارتد 4 یه جا تو یک پکیج عرضه میشن؟ خبری هست در این مورد؟
احتمال داره ولی من بعید میدونم چون حجم این dlc با اپدیت نزدیکه 50 گیگه . درکل به عنوان یه بازیه کامل ومستقل بهش نگاه کن چون واقعا از همه جهات کامله .

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
منم بازی رو بالاخره گرفتم و تموم کردم
بازی از لحاظ گرافیکی به نظرم یک جاهایی از نسخه 4 بالاتر بود
ولی از لحاظ گیم پلی به غیر از 1_2 تا چپتر و مخصوصا چپتر اخر زیاد خوب نبود
در کل تجربه بازی رو به همه توصیه میکنم
نمره بنده حقیر هم به بازی 9/10

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: all4u

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
منم بازی رو بالاخره گرفتم و تموم کردم
بازی از لحاظ گرافیکی به نظرم یک جاهایی از نسخه 4 بالاتر بود
ولی از لحاظ گیم پلی به غیر از 1_2 تا چپتر و مخصوصا چپتر اخر زیاد خوب نبود
در کل تجربه بازی رو به همه توصیه میکنم
نمره بنده حقیر هم به بازی 9/10

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
قرارم نبود این آنچارتد شاهکار باشه. دیگه تو این سری نوآوری خیلی سخته. هدف این آنچارتد بیشتر رفع دلتنگی و فن سرویس بود. همین که کلوئی از نیتن دریک بگه یا سم حرفا و تیکه هاز بامزه بندازه طرفدارای آنچارتدو راضی میکنه. با این حال بازی باحالی بود. گاهی وقتا یه بازی باید باحال باشه، همین

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
creative director بازی (Shaun Escayg) ، بعد از 7 سال ناتی داگ رو ترک کرد...

“Seven years ago I joined the talented team at Naughty Dog on a project still in its infancy, The Last Of Us,”

“Well, the rest is history. Left Behind, Uncharted 4 were fleeting and Uncharted: The Lost Legacy pushed my creative growth even further—I will miss all my dogs.”

توی اینستاشم عکس از لوگوی اونجرز گذاشته ، احتمالاً تشریف میبرن کریستال داینامیکس برای کار روی اونجرز :D
9n8j_26227918_394874540964365_8280228743713128448_n.jpg
“To new adventures—bring it 2018!,”
پ.ن : بمب زدن وسط ناتی داگ ، دو روز دیگه احتمالاً نیل هم میره :D
پ.ن 2 : پست اول کمر اینترنت رو شکست ، چیه آخه اونهمه عکس با سایز بزرگ !!!!!

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
دوستان تو اول بازی که باید چند تا سکه مانند هست رو از سراسر نقشه جمع کنیم هر کاری می کنم یکی از سکه هارو پیدا نمیکنم حتی برای بار دوم بازی رو شروع کردم بازم همون طور شد باید چه کرد نمیدونم باگه یا باید کاره دیگه ای کرد

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان تو اول بازی که باید چند تا سکه مانند هست رو از سراسر نقشه جمع کنیم هر کاری می کنم یکی از سکه هارو پیدا نمیکنم حتی برای بار دوم بازی رو شروع کردم بازم همون طور شد باید چه کرد نمیدونم باگه یا باید کاره دیگه ای کرد
در اینجور مواقع یو.تیوب بهترین راهکاره:D

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
در اینجور مواقع یو.تیوب بهترین راهکاره:D
یوتیوب هم زدم فایده نداشت

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708

یوتیوب هم زدم فایده نداشت
یعنی کله جاهایی که تو یوتیوب زده بود رفتی ولی بازم نبود ؟

• Like
Reactions: ehsan M

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
creative director بازی (Shaun Escayg) ، بعد از 7 سال ناتی داگ رو ترک کرد...

“Seven years ago I joined the talented team at Naughty Dog on a project still in its infancy, The Last Of Us,”

“Well, the rest is history. Left Behind, Uncharted 4 were fleeting and Uncharted: The Lost Legacy pushed my creative growth even further—I will miss all my dogs.”

توی اینستاشم عکس از لوگوی اونجرز گذاشته ، احتمالاً تشریف میبرن کریستال داینامیکس برای کار روی اونجرز :D
9n8j_26227918_394874540964365_8280228743713128448_n.jpg
“To new adventures—bring it 2018!,”
پ.ن : بمب زدن وسط ناتی داگ ، دو روز دیگه احتمالاً نیل هم میره :D
پ.ن 2 : پست اول کمر اینترنت رو شکست ، چیه آخه اونهمه عکس با سایز بزرگ !!!!!
این بابا باید یه جایی بره که بتونه OW بسازه. :D
تو همین لاست لگسی هم تا جایی که میتونست بازیو به سمت اپن ورلد کردن پیش برد، تا حدی که آدم دلش میخواست او جنگل بزرگو بگرده اونم با ماشین. کلا زیاد روحیش به بازیای خطی طور نمیخورد بنده خدا. :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
هی ما میگیم اگر فلانی و فلانی رفتن، ولی اون یکی ها فلان بازی رو ساختن و حساب پس دادن که میتونند کار شاخ بسازن!:-"
باز اونا هم میرن:|

بیشوخی کسی مونده بعد از TLOU2 بازی بسازه؟ یا قراره بعدش کرکره رو پایین بکشن؟:-" ، نیل هم بعیده دیگه بتونه سه تا AAA رگباری پشت سر هم دووم بیاره:-"

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
هی ما میگیم اگر فلانی و فلانی رفتن، ولی اون یکی ها فلان بازی رو ساختن و حساب پس دادن که میتونند کار شاخ بسازن!:-"
باز اونا هم میرن:|

بیشوخی کسی مونده بعد از TLOU2 بازی بسازه؟ یا قراره بعدش کرکره رو پایین بکشن؟:-" ، نیل هم بعیده دیگه بتونه سه تا AAA رگباری پشت سر هم دووم بیاره:-"
پیشنـهاد بهتر بهشون میشـه با آزادیـه عمل بیش تر اینا همـ میرن یا اینکه مثه بروس میرن دنبال تجربه هایـه تازه ...
من بشخصه بعد بروس دیگه هر کی از ناتیداگ بـره واسمـ مهمـ نیست :D
تازه ایشون لـاست خودش تنها نساخت که ، یه همکار داشت که کارش از این همـ بهتره : Kurt Margenau :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر