PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان من میتونم فقط دیتای بخش سینگل رو بریزم و قسمت سینگل رو بازی کنم یا کل دیتای بازی رو باید بریزم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من میتونم فقط دیتای بخش سینگل رو بریزم و قسمت سینگل رو بازی کنم یا کل دیتای بازی رو باید بریزم؟
همش بايد ريخته بشه.
مگر اينكه ديتاي قابل بازيو جوري تنظيم كرده باشن كه كل بخش سينگل پلير باشه
در اون صورت هم بايد اتصالتون به اينترنت رو قطع كنيد وگرنه بخوايد نخوايد دانلود رو ادامه ميده
البته اگه با psx ميخوايد انتقال بديد كه بايد همه فايلارو داشته باشيد چيزي كه بالا توصيح دادم مربوط به وقتيه كه با كنسول بخوايد دانلود كنيد

• Like
Reactions: db07 and sorrowful

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
من از adsl استفاده مي كنم ولي تازگي nat type ام ٣ شده
تماس بگیرید با سرویس دهندتون
قبلش dns رو رو ۸.۸.۸.۸ و ۴.۲.۲.۱ تست کنید
نت ۳ بود بگید بهشون باید اینطوری نباشه
با نت ۳کاملا با بازیا مشکل پیدا میکند
تنها دلیلی که من ایران هنوز adsl دارم همین نت ۳ بودن نت سیمکارتاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehrdad122

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
بازی تا اینجا که بازی کردم فوق العاده قشنگه . به نظرم کلویی پتانسیل اینو داره که شخصیت اصلی uncharted های بعدی بشه ... عاشق این کاراکترم :D

تصور اینکه گرافیک lastofus 2 چی بشه دیوونه کنندس .. همین الانشم detail از تلوزیون میزنه بیرون :D

-------------
مولتی این بازی با un4 یکیه ؟ یعنی پلیر های un4 با lost legacy میتونن با هم بازی کنن ؟

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بازی تا اینجا که بازی کردم فوق العاده قشنگه . به نظرم کلویی پتانسیل اینو داره که شخصیت اصلی uncharted های بعدی بشه ... عاشق این کاراکترم :D

تصور اینکه گرافیک lastofus 2 چی بشه دیوونه کنندس .. همین الانشم detail از تلوزیون میزنه بیرون :D

-------------
مولتی این بازی با un4 یکیه ؟ یعنی پلیر های un4 با lost legacy میتونن با هم بازی کنن ؟
اره مولتیشون یکیه

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
کلا خیلی جالبه ... بعضی شرکت ها هستن (حالا نمیگم کدوما :D ) پشت سر هم بازی ها تکراری با کیفیت معمولی (تازه نصف مد هاشم باید بعدا پول بدی بخری ) میدن حقشه 8 -9 بگیره اما این بازی که DLC محسوب میشه که در بدترین حالتش یه سر و گردن از بقیه بازیا بالاتره حقش 7 ه ؟ :D

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
کلا خیلی جالبه ... بعضی شرکت ها هستن (حالا نمیگم کدوما :D ) پشت سر هم بازی ها تکراری با کیفیت معمولی (تازه نصف مد هاشم باید بعدا پول بدی بخری ) میدن حقشه 8 -9 بگیره اما این بازی که DLC محسوب میشه که در بدترین حالتش یه سر و گردن از بقیه بازیا بالاتره حقش 7 ه ؟ :D
زیاد رو ign حساب نکن، مشتی جوجه منتقد ریخته تو این شرکت که گند میزنن به متای بازی=))

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
زیاد رو ign حساب نکن، مشتی جوجه منتقد ریخته تو این شرکت که گند میزنن به متای بازی=))

اخه واقعا مسخرس از همچین بازی ایراد گرفته شه . این نسل حداقل از نظر گرافیک و حزییات(کاری به بقیه قسمتها ندارم) uncharted و horizon zero dawn چتد مرتبه از بازی های دیگه بالاتر بودن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خب بازی رو تموم کردم، فوق‌العاده زیبا بود. با کاراکتر کلویی همیشه حال میکردم، تو این نسخه خیلی خوب پرداخته شده بود. امیدوارم بعد ها بازم انچارتد بسازن. فقط یه باگ مسخره داشت. 2 بار همه جا سفید شد...

واقعا nd تو یه level ه دیگس.

• Like
Reactions: only sony

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر