امتیازات Sonic Mania

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
350

سازنده : Headcannon/PagodaWest Games
ناشر : Sega
پلتفرم : PC/X1/PS4/Switch
Gaming Age 100/100
TheSixthAxis 100/100
The Jimquisition 95/100
Hobby Consolas 93/100
GamesBeat 93/100
The Games Machine 91/100
Vandal 90/100
Everyeye.it 90/100
SpazioGames 90/100
Metro GameCentral 90/100
Attack of the Fanboy 90/100
DualShockers 90/100
Gameblog.fr 90/100
Meristation 90/100
GameSpot 90/100
We Got This Covered 90/100
IGN 87/100
COGconnected 86/100
LaPS4 85/100
IGN Spain 85/100
Playstation Universe 85/100
CGMagazine 85/100
Game Informer 85/100
GameCrate 85/100
GamePro Germany 80/100
Game Revolution 80/100
PlayStation LifeStyle 80/100
USgamer 80/100
God is a Geek 80/100
Push Square 80/100
Destructoid 80/100
VideoGamer 70/100
App Trigger 70/100
Slant Magazine 60/100
Eurogamer Essential

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
من بازی رو از استور خریدم....خیلی باحال و خوبه ولی به نظرم ارزش 20 دلار رو نداره(مگر اینکه بخواهید حمایت کنید که اون بحث دیگریس و دلیل خرید من هم همین بود)
یکم انتظار تغییرات بیشتر مخصوصا تو زمینه گرافیک و ..... داشتم میتونستن گرافیک رو همون 2D نگهدارن ولی یکم بروز و خوشگلترش کنن.
امیدوارم تو شماره های بعد بیان با همین گیم پلی و زاویه دوربین بازی بسازن. مطیمنا فروش خوبی می کنن(به ریمن های جدید نگاه کنن فقط که چطور با حفظ فرمولای قدیم موفق شدن)

حجم بازی هم 200 مگ بیشتر نیس:D:D

.

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
خوشحالم از موفقیت بازی
امیدوارم بازی اصلی یعنی Sonic Forces موفقیت Generations و Colors رو بتونه به دست بیاره یا حتی بیشتر

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
من بازی رو از استور خریدم....خیلی باحال و خوبه ولی به نظرم ارزش 20 دلار رو نداره(مگر اینکه بخواهید حمایت کنید که اون بحث دیگریس و دلیل خرید من هم همین بود)
یکم انتظار تغییرات بیشتر مخصوصا تو زمینه گرافیک و ..... داشتم میتونستن گرافیک رو همون 2D نگهدارن ولی یکم بروز و خوشگلترش کنن.
امیدوارم تو شماره های بعد بیان با همین گیم پلی و زاویه دوربین بازی بسازن. مطیمنا فروش خوبی می کنن(به ریمن های جدید نگاه کنن فقط که چطور با حفظ فرمولای قدیم موفق شدن)

.
این که خریدید فقط یک نسخه از سونیک هست?
یه جا خوندم کسانی که پیش خرید کردن نسخه hedgehog هم داخلش هست. این فقط یک نسخه بازسازی شده هست?من نسخه ری پک PC رو دانلود کردم با حجم 4.8 گیگ!!!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
این که خریدید فقط یک نسخه از سونیک هست?
یه جا خوندم کسانی که پیش خرید کردن نسخه hedgehog هم داخلش هست. این فقط یک نسخه بازسازی شده هست?من نسخه ری پک PC رو دانلود کردم با حجم 4.8 گیگ!!!
نسخه pc تاخیر خورده ! امکانش هست بگید چه طور و از کجا دانلود کردید ؟ :-/

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318

.

خواهشا اگه درباره چیزی اطلاع دقیق ندارید نظر ندید.
این بازی توسط اکثر فن های سونیک به sonic hedgehog 4 ترجیح داده شد که گرافیک خیلی بالاتری داره. دلیلش هم زنده کردن گرافیک ۱۶ بیتی اصیل بوده و بس.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
خواهشا اگه درباره چیزی اطلاع دقیق ندارید نظر ندید.
این بازی توسط اکثر فن های سونیک به sonic hedgehog 4 ترجیح داده شد که گرافیک خیلی بالاتری داره. دلیلش هم زنده کردن گرافیک ۱۶ بیتی اصیل بوده و بس.
خوبی شما؟؟؟
من نظر شخصیمو گفتم که ای کاش گراقیکش بهتر میشد......حالا ملت باهاش حال می کنن یا نه رو من کاریش ندارم
نمیشه یه نظر شخصی در مو گرافیک بازی هم داد

.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
گیم تو استیم ریلیز و توسط ali213 هم کرک شد ...
مثل این که حجمش 400 مگ هم نمیشه :D
------------------ویرایش------------------
مثل این که ریلیز ali213 همون نسخه فول انلاکه :| من که کرکی تو پوشه بازی ندیدم !

آخرین ویرایش:

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
خب من اون زمانی که دستم به بازی نمیرسید چنتا سوال از بازی sonic mania ولی کردم کسی جواب نداد. دیروز این بازی کرک شد خودم نصبش کردم نظرمو میگم:

اولین نکته ی آزار دهنده اینه که به رزولوشنش (که مال کنسولهای 16 بیتی بوده) دست نزدن! حداقل میتونستن تکسچرها رو با رزولوشن بالاتر بنویسن که این کار رو نکردن. یعنی همینطوری دو بعدی باشه ولی رزولوشن بالاتر.

دومین نکته ی منفی اینه که کل تنظیمانتی که در قسمت آپشن بازی انجام میدید بعد از خروج از بازی کلش میپره. فقط مراحلی رو که رفتید سیو میشه. البته نمیدونم این مشکل مربوط به نسخه کرک شده هست یا از خود بازیه.

نکته مثبتشم این بود که آهنگهای اورجینال رو به زیبایی رمیکس کردن و در عین حال به ملودی اصلی هم وفادار موندن که خیلی عالیه بخصوص آهنگ green hills zone 2 که فوق العاده بود.

در کل جا داشت بعد اینهمه مدت انتظار و تبلیغات آنچنانی ای که واسش کردن بیشتر از اینا روش کار کنن.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
خب من اون زمانی که دستم به بازی نمیرسید چنتا سوال از بازی sonic mania ولی کردم کسی جواب نداد. دیروز این بازی کرک شد خودم نصبش کردم نظرمو میگم:

اولین نکته ی آزار دهنده اینه که به رزولوشنش (که مال کنسولهای 16 بیتی بوده) دست نزدن! حداقل میتونستن تکسچرها رو با رزولوشن بالاتر بنویسن که این کار رو نکردن. یعنی همینطوری دو بعدی باشه ولی رزولوشن بالاتر.

دومین نکته ی منفی اینه که کل تنظیمانتی که در قسمت آپشن بازی انجام میدید بعد از خروج از بازی کلش میپره. فقط مراحلی رو که رفتید سیو میشه. البته نمیدونم این مشکل مربوط به نسخه کرک شده هست یا از خود بازیه.

نکته مثبتشم این بود که آهنگهای اورجینال رو به زیبایی رمیکس کردن و در عین حال به ملودی اصلی هم وفادار موندن که خیلی عالیه بخصوص آهنگ green hills zone 2 که فوق العاده بود.

در کل جا داشت بعد اینهمه مدت انتظار و تبلیغات آنچنانی ای که واسش کردن بیشتر از اینا روش کار کنن.

این بازی نه ادعا ریمیک داشت نه ریمستر - سونیکی جدید ساختن بر طبق سونیک ها موفق سگا جنسیس
با همون گرافیک با همون حال و هوا با همون گیم پلی
مثل این میمونه بگن یه بازی ساختیم رو همون کنسول قدیمی کار میکنه رو کنسول ها جدیدم قابل بازیه
( چون بین کل سونیک ها فقط سونیک ها 1 - 2 و ..... سگا جنسیس محبوب ترینن )
اگر به گرافیک بود همون سگا یه بازی داشت به سم sonic 3d blast , مراحل بالاشو ببین باور نمیکنی سگا جنسیس همچین بازی داشته

• Like
Reactions: aliatlas

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
این بازی نه ادعا ریمیک داشت نه ریمستر - سونیکی جدید ساختن بر طبق سونیک ها موفق سگا جنسیس
با همون گرافیک با همون حال و هوا با همون گیم پلی
مثل این میمونه بگن یه بازی ساختیم رو همون کنسول قدیمی کار میکنه رو کنسول ها جدیدم قابل بازیه
( چون بین کل سونیک ها فقط سونیک ها 1 - 2 و ..... سگا جنسیس محبوب ترینن )
اگر به گرافیک بود همون سگا یه بازی داشت به سم sonic 3d blast , مراحل بالاشو ببین باور نمیکنی سگا جنسیس همچین بازی داشته
نکنه شما فرق رزولوشن و گرافیک رو نمیدونید!!! :) عرض کردم ای کاش رزولوشنش رو درست کرده بودن یعنی وقتی فول اسکرینش میکنی پیکسل پیکسل نشه. میتونستن با extend کردن تکسچرهای اصلی (که طبیعتاً نیاز به بازنویسی داره) رزولوشن رو بالا ببرن بطوری که به گرافیک اصلی وفادار بمونن. ولی امان از گُشادیشون!!

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
نکنه شما فرق رزولوشن و گرافیک رو نمیدونید!!! :) عرض کردم ای کاش رزولوشنش رو درست کرده بودن یعنی وقتی فول اسکرینش میکنی پیکسل پیکسل نشه. میتونستن با extend کردن تکسچرهای اصلی (که طبیعتاً نیاز به بازنویسی داره) رزولوشن رو بالا ببرن بطوری که به گرافیک اصلی وفادار بمونن. ولی امان از گُشادیشون!!
اینا کلا سعی کردن بازی حال و هوای همون سگا جنسیس رو داشته باشه. به همین خاطره که تکسچرها، رزولوشن و سایر المان های گرافیکی به قول شما پیکسل پیکسله. همین موارد باعث میشه حس نوستالژیک رو توی وجود آدم زنده کنه و در عین حال، چیزای جدیدی برای عرضه داشته باشه. مسلما برای کسی که با سگا جنسیس و سونیک خاطره داره (رو تی وی 14 اینچ)، اینا مشکل به حساب نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر