FIFA 18 Ultimate Team

سلام به دوستان عزیز مخصوصاً علاقه مندان به بخش آلتیمیت تیم فیفا همونطور که میدونید EA از بخش « Ultimate Team » در FIFA 18 رونمایی کرد.

از مدت‌ها پیش می‌دانستید کارت بازیکنان اسطوره‌ای یا به اصطلاح‌ « Icons » امسال از انحصار ایکس باکس خارج شده و به PS4 نیز می‌آیند. ولی این همه ماجرا نبوده زیرا EA خصوصیات تازه‌ای به این بخش اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها که « ICONS Stories » نام دارد، به این صورت است که هر بازیکن اسطوره‌ای، سه کارت مختلف خواهد داشت که هر کارت، مربوط به دوره ای از زندگی حرفه‌ای او می‌باشد. مثلا رونالدینیو را در نظر بگیرید که کارت اول او برای سال ۲۰۰۲ و مربوط به دوران بازیگراش در PSG میشود. دومین کارت او برای سال ۲۰۰۴ است؛ زمانی که برای بارسلونا بازی میکرد و تقریبا همه‌ی لالیگا را در اختیار داشت و در نهایت آخرین کارت او برای دوره‌ی قهرمانی لیگ با میلان در سال ۲۰۱۰ است.

Ronaldinho-FIFA-18-1-681x383.jpg

فقط رونالدینیو سال ۲۰۰۴ !

وجود بازیکنانی مثل پله، یاشین، هانری، مارادونا و رونالدو از قبل برای این قسمت تایید شده بود و حالا EA اضافه شدن بازیکنان دیگری مثل رونالدینیو، پیتر اشمایکل، پاتریک ویرا، ریو فردیناند، مایکل اوون، روبرتو کارلوس، آلساندرو دل‌پیرو و بسیاری از بازیکنان ارسطوره‌‌ای دیگر را تایید کرد.

ویژگی دیگر اضافه شده به این بخش؛ خوشحالی های جذاب‌تر هنگام بازکردن بسته های مختلف است که برای بعضی از بازیکنان مثل کریستین رونالدو، گریزمان و دله الی خوشحالی های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.

از ویژگی‌های جدید سری بازی‌های فیفا است. این ویژگی یک سری مسابقات هفتگی است که در آن‌ها باید در برابر تیم‌هایی قرار بگیرید که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده‌اند، اما توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

EA اعلام کرده Squad Battle‌ها بهترین جوایز را در بین حالت‌های تک‌نفره بخش آلتیمیت تیم بازی خواهند داشت و با برنده شدن در این مسابقات، قادر خواهید بود جوایز با‌ ارزشی به دست بیاورید. این ویژگی در اختیار کاربران PC ،PS4 و Xbox One خواهد بود.

همچنین اعلام شده است که بازیکنان جدیدی مانند Ruud Gullit از تیم ملی هلند، Roberto Carlos از تیم باشگاهی رئال مادرید و Jay Jay Okocha از Premiere League انگلستان و بسیاری از بازیکنان دیگر به بخش Ultimate Team عنوان FIFA 18 اضافه خواهند شد.

از این پس اگر پکی را باز کنید و بازیکن بزرگی مثل کریستیانو رونالدو یا دله علی در آن موجود باشد، شاهد یک سری انیمیشن‌ها و افکت‌های خاص خواهید بود. درست است که این مساله تاثیری روی گیم‌پلی بازی ندارد، اما به هر حال از لحاظ بصری تنوع خوبی به بازی خواهد بخشید.

تغییر دیگر در بخش آلتیمیت تیم، جایگزینی Manager Task‌ها با Objective‌ها است.

EA ادعا کرده که این تغییر باعث خواهد شد تا بازیکنان اشتیاق بیش‌تری به تجربه بازی داشته باشند. Objective‌ها مواردی خواهند بود که می‌توانید با انجام آن‌ها، جوایز خاصی دریافت کنید؛ مواردی مثل ثبت پنج کلین شیت یا انجام ۲۰ بازی که به نظر می‌رسد انجام دادن آن‌ها هم کار خیلی سختی نباشد.

یکی از ویژگی‌های خوب بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۷، چالش‌های ساخت ترکیب (Squad Building Challenges) بود که در آن‌ها باید ترکیب خاصی را بر اساس چالشی که انتخاب کرده بودید می‌ساختید تا جوایز با‌ارزشی به دست بیاورید.

این بخش از بازی در فیفا ۱۸ هم وجود خواهد داشت و تغییراتی هم در آن اعمال شده است که یکی از آن‌ها، کارت‌های Brick هستند که قادر خواهید بود تیم‌تان را با محوریت آن‌ها بسازید و در نتیجه کار راحت‌تری در رسیدن به شیمی موردنظر چالش داشته باشید. EA همچنین اعلام کرده که اضافه شدن این کارت‌ها باعث خواهد شد تا تنوع بیش‌تری را در چالش‌ها شاهد باشیم.

یکی دیگر از نوآوری‌های بازی فیفا ۱۷، بازیکنان Ones to Watch بودند؛ بازیکنان بااستعدادی که یک نسخه از کارت آن‌ها با توجه به عملکرد‌شان در دنیای واقعی، دچار تغییر می‌شد. البته این بازیکنان کارت‌های معمولی خودشان را هم در بازی داشتند.

حال EA پیرو ارائه اطلاعات جدید از بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۸، اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch بازی را هم معرفی کرده است که از بین بازیکنانی انتخاب شده‌اند که اخیرا در فصل نقل و انتقالات به تیم جدیدی منتقل شده‌اند. اسامی این پنج بازیکن به شرح زیر است:

• الکساندر لاکازت
  • روملو لوکاکو
  • خامس رودریگز
  • لئوناردو بونوچی
  • داگلاس کاستا

البته این پنج بازیکن اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch هستند و بازیکنان بیش‌تری را هم در بازی شاهد خواهید بود. آخرین بخشی هم که EA اخیرا اطلاعاتی در مورد آن ارائه کرد، قسمت Champions Channel است که در آن می‌توانید هایلایت‌ها و همچنین مسابقاتی را که در Weekend League برگزار شده‌اند، تماشا کنید.

بازی فیفا ۱۸ در تاریخ ۷ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
تا توجه ملت به چلنجها نیست حتما مارکویی و چلنجهای ادونس رو انجام بدین بچه ها.یک سان با قدرت 82 در آوردم قیمتش 25 هزاره!خیلی خوبه چلنجها الان.

با اولتیمیت بازی کردی؟من یک بازی رفتم نابودم کرد.:D
اگر اتفاق خاصی نیفته الیت دو میشم من.دو تا مگاپک واسه 20 25 تا بازی آفلاین واقعا عالیه... شاید 100 هزار تا بشه ازش در آورد.
بازی اول یکم غرور داشتم گفتم افلاین چیزی نیست واسه من روی درجه التیمیت زدم تا دقه ۳۰ سه تا خوردم :)) از اون به بعد لجندری میزنم :D روی لجندری میشه با یه تیم معمولی اکثر بازی ها رو برد ! واقعا بخش خوبیه.من الان تنها هزینه ای که دارم میکنم فیتنسه تا کلی کوین جمع کنم یه تیم خوب از ایتالیا ببندم.انگلیس رفتن در حال حاضر فایده ای نداره با توجه به قیمت ها !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من که فلن دارم اسکواد بتل میزنم و از کوین بوست ها استفاده میکنم تا یه پولی بیاد دستمون تیم قابل قبولی واسه انلاین ببندیم.

واقعا مد خیلی خوبیه این اسکواد بتل

خیلی خوبه این بتل ایکواد....خود آلتیمیت کم معتادمون میکرد اینم بهش اضافه شده دیگه هیچ...این دو رو من اصلا وقت نکردم سیزن بازی کنم....همش گیر بتل اسکوآد و آبجکت ها بودم.... :-??

دوستان این قسمت بتل اسکواد جایزشو کی میدن ؟؟ مثل فوت چمپیونز پنجشنبه 9 شب به بعد میده ؟؟ پک ها منظورم هست...

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
آقا یکی که تو اولتیمیت حرفه ای چند تا بازیکن ارزون و باگ برای لیگ انگلیس تو اکثر پست ها معرفی کنید ممنون

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
خیلی خوبه این بتل ایکواد....خود آلتیمیت کم معتادمون میکرد اینم بهش اضافه شده دیگه هیچ...این دو رو من اصلا وقت نکردم سیزن بازی کنم....همش گیر بتل اسکوآد و آبجکت ها بودم.... :-??

دوستان این قسمت بتل اسکواد جایزشو کی میدن ؟؟ مثل فوت چمپیونز پنجشنبه 9 شب به بعد میده ؟؟ پک ها منظورم هست...
بامداد دوشنبه

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
بازی اول یکم غرور داشتم گفتم افلاین چیزی نیست واسه من روی درجه التیمیت زدم تا دقه ۳۰ سه تا خوردم :)) از اون به بعد لجندری میزنم :D روی لجندری میشه با یه تیم معمولی اکثر بازی ها رو برد ! واقعا بخش خوبیه.من الان تنها هزینه ای که دارم میکنم فیتنسه تا کلی کوین جمع کنم یه تیم خوب از ایتالیا ببندم.انگلیس رفتن در حال حاضر فایده ای نداره با توجه به قیمت ها !

به جز بازی اخر سه تای دیگه رو راحت رو لجندری میبرم الان.تازه نصف تیمم استراحت میدم.ولی تیم اخر دیشب رونالدو کچله رو داشت دهن ما رو سرویس کرد.هر چی زد گل شد:D
جای اینکه پولتو بدی به فیتنس بازیکن ذخیره بخر.

مثکه فوری میده.همینش عالیه!من از الان رو جوایز فردا حساب باز کردم.
دروازه بان براي bpl كي خوبه؟
هیچکس تو هیچ لیگی خوب نیست.بعضیا مثل دخیا از سرطان بهترن.:D

===========
دوباره میپرسم.اگر کسی درفت رفته از جوایزش بگه.مثل پارسال بده؟
مارکت من هنوز هم رو وب اپ لاک هست.برای بقیه باز شد؟

• Like
Reactions: aminda and BatiGoal

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من احتمالا الايت سه تموم كنم. يا گلد يك. چنتا بازي ديس كانكت نميشد به الايت دو اميد داشتم:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من احتمالا الايت سه تموم كنم. يا گلد يك. چنتا بازي ديس كانكت نميشد به الايت دو اميد داشتم:D

بتل اسکوآد خو آفلاینه....چطور dc شدی ؟؟؟:Confused:

توی آفلاین dc میشی ....توی آنلاین چکار میخوای بکنی ؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بتل اسکوآد خو آفلاینه....چطور dc شدی ؟؟؟:Confused:

توی آفلاین dc میشی ....توی آنلاین چکار میخوای بکنی ؟؟
وسط بازي كلا از التيميت پريد بيرون!
امسال كلا فان ميخوام بازي كنم ببينم به رونالدينيو ميرسم يا نه:دي
چلنج ماركي رو حتما بريد. ده كا خرج كردم ٥٠-٦٠ كا سود شد. يه سري اشغال ١.٥ كا پولشونه. فيرمينو و يه اينفورم ٧٦ و دركسلر و ربيوت هم درومدن.
اين كارت ٨٥ دكو با كميستري استايل هانتر چشممو گرفته! امارا رو ميديدم اكثر اونايي كه كارتشو استفاده كرده بودن بالا ٥٠ تا گل و پاس گل داشت. ايكونام op ن كلا.

• Like
Reactions: aminda and yonestm

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خب اين التيميت ١٨ هم شروع شد و اعتياد ما هم بدتر از اون شروع شد :دي
تو دو روز از ريليز گذشته فقط ١١٠ كا از بازي كردن بدست اوردم با كوين بوست تعداد دستارو بشمرين ديگعه :دي ان شالله با جوايز اليت اسكواد بتل و كوينايي كه از درفت دروردم با يه ٣٠٠-٤٠٠ كا يه تيم bpl باگ ببنديم بريم تو كار فوت چمپ :دي
دوستان راسي
كسي كوين خواست با قيمت خيلي خوب يكي از دوستام كه خيلي مطمئنه داره ميفروشه
براي خريداي بالا ٣٠٠ كا هر ١٠٠ كا ٥٠ تومن
براي ١٠٠ كا هم ٦٠ تومن
الان سايتا همه رو ٨٠ تومن هستن..
روش خريد و فروشش هم خودش كامل بهتون توضيح ميده

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
ده باری تقریبا درفت بازی کردم..8 تا رو بردم
چند بار جایزش 2 rare gold و پک 7.5k
یه بار 50k و 5k
یه بار هم پک 50k,35k ,25k با هم :-"
300k در اوردم از 20 دلار فیفا پوینت و 30 k کوین

• Like
Reactions: Radiance

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
بچه ها یه نظری در مورد تیم ما بدین
فعلا با فقیری بستیم
تا فوت چمپز این هفته رو بریم با همین تیم و جایزه های اسکاد بتل بیاد
چه کنیم؟

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    178.5 KB · مشاهده: 50

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
من الیت 3 شدم با الیت 2 یک برد فاصله داشتم که بازی اخر رو 3-2 باختم :-( نتیجه دست کم گرفتن CPU بود :D

fut.JPG

اینم از تیم ما :D دنبال الکس ساندرو و بونوچی هستم :D مهاجم فلن همینا خوبه چون با هرکسی میشه گل زد توی این نسخه :D

• Like
Reactions: aminda

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوباره میپرسم.اگر کسی درفت رفته از جوایزش بگه.مثل پارسال بده؟
مارکت من هنوز هم رو وب اپ لاک هست.برای بقیه باز شد؟
من یه درفت رفتم
پکش چرت بود. دقیقا مثل قبله

برای منم ترانسفر لاک هستش

• Like
Reactions: Radiance

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر