FIFA 18 Ultimate Team

سلام به دوستان عزیز مخصوصاً علاقه مندان به بخش آلتیمیت تیم فیفا همونطور که میدونید EA از بخش « Ultimate Team » در FIFA 18 رونمایی کرد.

از مدت‌ها پیش می‌دانستید کارت بازیکنان اسطوره‌ای یا به اصطلاح‌ « Icons » امسال از انحصار ایکس باکس خارج شده و به PS4 نیز می‌آیند. ولی این همه ماجرا نبوده زیرا EA خصوصیات تازه‌ای به این بخش اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها که « ICONS Stories » نام دارد، به این صورت است که هر بازیکن اسطوره‌ای، سه کارت مختلف خواهد داشت که هر کارت، مربوط به دوره ای از زندگی حرفه‌ای او می‌باشد. مثلا رونالدینیو را در نظر بگیرید که کارت اول او برای سال ۲۰۰۲ و مربوط به دوران بازیگراش در PSG میشود. دومین کارت او برای سال ۲۰۰۴ است؛ زمانی که برای بارسلونا بازی میکرد و تقریبا همه‌ی لالیگا را در اختیار داشت و در نهایت آخرین کارت او برای دوره‌ی قهرمانی لیگ با میلان در سال ۲۰۱۰ است.

Ronaldinho-FIFA-18-1-681x383.jpg

فقط رونالدینیو سال ۲۰۰۴ !

وجود بازیکنانی مثل پله، یاشین، هانری، مارادونا و رونالدو از قبل برای این قسمت تایید شده بود و حالا EA اضافه شدن بازیکنان دیگری مثل رونالدینیو، پیتر اشمایکل، پاتریک ویرا، ریو فردیناند، مایکل اوون، روبرتو کارلوس، آلساندرو دل‌پیرو و بسیاری از بازیکنان ارسطوره‌‌ای دیگر را تایید کرد.

ویژگی دیگر اضافه شده به این بخش؛ خوشحالی های جذاب‌تر هنگام بازکردن بسته های مختلف است که برای بعضی از بازیکنان مثل کریستین رونالدو، گریزمان و دله الی خوشحالی های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.

از ویژگی‌های جدید سری بازی‌های فیفا است. این ویژگی یک سری مسابقات هفتگی است که در آن‌ها باید در برابر تیم‌هایی قرار بگیرید که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده‌اند، اما توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

EA اعلام کرده Squad Battle‌ها بهترین جوایز را در بین حالت‌های تک‌نفره بخش آلتیمیت تیم بازی خواهند داشت و با برنده شدن در این مسابقات، قادر خواهید بود جوایز با‌ ارزشی به دست بیاورید. این ویژگی در اختیار کاربران PC ،PS4 و Xbox One خواهد بود.

همچنین اعلام شده است که بازیکنان جدیدی مانند Ruud Gullit از تیم ملی هلند، Roberto Carlos از تیم باشگاهی رئال مادرید و Jay Jay Okocha از Premiere League انگلستان و بسیاری از بازیکنان دیگر به بخش Ultimate Team عنوان FIFA 18 اضافه خواهند شد.

از این پس اگر پکی را باز کنید و بازیکن بزرگی مثل کریستیانو رونالدو یا دله علی در آن موجود باشد، شاهد یک سری انیمیشن‌ها و افکت‌های خاص خواهید بود. درست است که این مساله تاثیری روی گیم‌پلی بازی ندارد، اما به هر حال از لحاظ بصری تنوع خوبی به بازی خواهد بخشید.

تغییر دیگر در بخش آلتیمیت تیم، جایگزینی Manager Task‌ها با Objective‌ها است.

EA ادعا کرده که این تغییر باعث خواهد شد تا بازیکنان اشتیاق بیش‌تری به تجربه بازی داشته باشند. Objective‌ها مواردی خواهند بود که می‌توانید با انجام آن‌ها، جوایز خاصی دریافت کنید؛ مواردی مثل ثبت پنج کلین شیت یا انجام ۲۰ بازی که به نظر می‌رسد انجام دادن آن‌ها هم کار خیلی سختی نباشد.

یکی از ویژگی‌های خوب بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۷، چالش‌های ساخت ترکیب (Squad Building Challenges) بود که در آن‌ها باید ترکیب خاصی را بر اساس چالشی که انتخاب کرده بودید می‌ساختید تا جوایز با‌ارزشی به دست بیاورید.

این بخش از بازی در فیفا ۱۸ هم وجود خواهد داشت و تغییراتی هم در آن اعمال شده است که یکی از آن‌ها، کارت‌های Brick هستند که قادر خواهید بود تیم‌تان را با محوریت آن‌ها بسازید و در نتیجه کار راحت‌تری در رسیدن به شیمی موردنظر چالش داشته باشید. EA همچنین اعلام کرده که اضافه شدن این کارت‌ها باعث خواهد شد تا تنوع بیش‌تری را در چالش‌ها شاهد باشیم.

یکی دیگر از نوآوری‌های بازی فیفا ۱۷، بازیکنان Ones to Watch بودند؛ بازیکنان بااستعدادی که یک نسخه از کارت آن‌ها با توجه به عملکرد‌شان در دنیای واقعی، دچار تغییر می‌شد. البته این بازیکنان کارت‌های معمولی خودشان را هم در بازی داشتند.

حال EA پیرو ارائه اطلاعات جدید از بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۸، اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch بازی را هم معرفی کرده است که از بین بازیکنانی انتخاب شده‌اند که اخیرا در فصل نقل و انتقالات به تیم جدیدی منتقل شده‌اند. اسامی این پنج بازیکن به شرح زیر است:

• الکساندر لاکازت
  • روملو لوکاکو
  • خامس رودریگز
  • لئوناردو بونوچی
  • داگلاس کاستا

البته این پنج بازیکن اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch هستند و بازیکنان بیش‌تری را هم در بازی شاهد خواهید بود. آخرین بخشی هم که EA اخیرا اطلاعاتی در مورد آن ارائه کرد، قسمت Champions Channel است که در آن می‌توانید هایلایت‌ها و همچنین مسابقاتی را که در Weekend League برگزار شده‌اند، تماشا کنید.

بازی فیفا ۱۸ در تاریخ ۷ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

amirmehdi_tz

کاربر سایت
Nov 11, 2012
19
خوب اگه دیلی و لگ داری که منم اینجورم تو fut معمولا دفاع رو سخت تر میکنه اگه هم که روونه که هیچی سعی کن رو پا بازیکنا حریف نری تا جایی میتونی دفاع راست و چپتو تو instruction بهشون بگو جلو نرن stay back while attacking
ممنون
دیلی و لگ که خب مال ما ایرانیاس ولی کلا دفا کردن تو 18 تقریبا غیر ممکنه تو سطح فوت چمپیون با اینترنت ما
فک کنم گل بیشتر بزنم یهتر باشه چون گلرو حتما میخورم:D

• Like
Reactions: aminda

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
ممنون
دیلی و لگ که خب مال ما ایرانیاس ولی کلا دفا کردن تو 18 تقریبا غیر ممکنه تو سطح فوت چمپیون با اینترنت ما
فک کنم گل بیشتر بزنم یهتر باشه چون گلرو حتما میخورم:D
دقیقا همینه!
من همیشه نفطه قوتم اکثرا توی فیفا ها دفاع کردنم بود!
نمیدونم ea چه بلایی سر بازی آورده که جزو محالاته که با این وضعیت نت گل نخوریم

• Like
Reactions: amirmehdi_tz

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
به ما که هیچی نداد، یه هفته اس هیچی درنمیاد از تو پکام. کاستا عالیه :D
2f8d251fe53e92a5c0bca39ff8296521.jpg

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
اون الساندرینیه رو نیمکتت؟واقعا انقدر قدرتهاش زیاد شده؟واسه نیمکت بگیرم؟
الان صلاح otw دارم رو نیمکت ولی واقعا آشغاله!محض سوددهی نگهش داشتم.

• Like

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
اون الساندرینیه رو نیمکتت؟واقعا انقدر قدرتهاش زیاد شده؟واسه نیمکت بگیرم؟
الان صلاح otw دارم رو نیمکت ولی واقعا آشغاله!محض سوددهی نگهش داشتم.
آره از تو پک داده، بد نیست ولی اونقدرا هم که استتسش میگه عالی نیست، ولی دریبلینگشو دوست دارم.
تعویضی فقط pizzi، حتما امتحان کن.
تو گروه تلگرام بچه ها عضو نیستید؟ یکی از بچه ها هفته پیش الیت شد :D

نه نیستم.لینک بدین عضو بشم

BC Ultimate Team

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Radiance and aminda

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
آره از تو پک داده، بد نیست ولی اونقدرا هم که استتسش میگه عالی نیست، ولی دریبلینگشو دوست دارم.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
نه نیستم.لینک بدین عضو بشم

• Like

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225

BC Ultimate Team
کی گروه راه انداختین؟
چرا به ما نگفتین پس؟؟=((

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
عضو شدم
راستی دوستان کارت های Scream هم اومده
چرا این بازیکن ها انتخاب شدن؟
فرق این کارت با کارت های اینفورم و.. چیه؟
ممنون

رندومه كاملا و شكمي :دي
فرقش اينه كه يه بازه يك هفته اي اورالشون زياده و بعد اون ثابت ميشه مثه اينفورما و فروكش ميكنه :دي مثلا اوزيل تا ٩٢ اينا ميره و بعد اين بازه همون ٨٩ ميمونه

دوستان ١ ميل و ٢٠٠ كا از كوين هنوز موجوده كسي خواست پيام بده، قيمت هم خيلي مناسبه، خورده فروشي هم داريم :دي

• Like

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
رندومه كاملا و شكمي :دي
فرقش اينه كه يه بازه يك هفته اي اورالشون زياده و بعد اون ثابت ميشه مثه اينفورما و فروكش ميكنه :دي مثلا اوزيل تا ٩٢ اينا ميره و بعد اين بازه همون ٨٩ ميمونه

دوستان ١ ميل و ٢٠٠ كا از كوين هنوز موجوده كسي خواست پيام بده، قيمت هم خيلي مناسبه، خورده فروشي هم داريم :دي
ممنون
شما روی ps4 هستی دیگه؟ خرید و فروش کوین خطرناک نیست؟ البته خیلی ها خرید و فروش میکنن. سایت هاش هم زیاده واسه این کار
من روی pc هستم. پارسال از یه بنده خدایی کوین گرفتم بعد از یکی دو روز ea اخطار خفنی داد و گفت اکانت شما نشانه گزاری شده و فعالیت هاتون تحت نظره!:D
دیگه جرات خریدن کوین رو فعلن ندارم! تا اینده چی پیش بیاد :|

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
اصلا نميشه فوت زد.همش لگ.دوروزه اعصاب برام نمونده بازيكنا اصلا بازي نميكنن نميدونم جريان چيه!!جالبه سيزن اينجوري نيست اصلا و راحت ميشه بازي كرد

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
اصلا نميشه فوت زد.همش لگ.دوروزه اعصاب برام نمونده بازيكنا اصلا بازي نميكنن نميدونم جريان چيه!!جالبه سيزن اينجوري نيست اصلا و راحت ميشه بازي كرد
اینترنت ما
سروی های ea و...
بهترین کار اینه وقتی میبینی نمیشه بازی کرد بازی نکنی!
سیزن و اسکواد بتل رو پیش ببری خیلی بهرته تا فوتچمپ دیلی دار و لگ دار شدید رو بازی کرد

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
ممنون
شما روی ps4 هستی دیگه؟ خرید و فروش کوین خطرناک نیست؟ البته خیلی ها خرید و فروش میکنن. سایت هاش هم زیاده واسه این کار
من روی pc هستم. پارسال از یه بنده خدایی کوین گرفتم بعد از یکی دو روز ea اخطار خفنی داد و گفت اکانت شما نشانه گزاری شده و فعالیت هاتون تحت نظره!:D
دیگه جرات خریدن کوین رو فعلن ندارم! تا اینده چی پیش بیاد :|
داداش اگه ريزه كارياشو رعايت كني ٩٩/٩٩ درصد خطرش كم ميشه :دي اره رو ٤

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر