FIFA 18 Ultimate Team

سلام به دوستان عزیز مخصوصاً علاقه مندان به بخش آلتیمیت تیم فیفا همونطور که میدونید EA از بخش « Ultimate Team » در FIFA 18 رونمایی کرد.

از مدت‌ها پیش می‌دانستید کارت بازیکنان اسطوره‌ای یا به اصطلاح‌ « Icons » امسال از انحصار ایکس باکس خارج شده و به PS4 نیز می‌آیند. ولی این همه ماجرا نبوده زیرا EA خصوصیات تازه‌ای به این بخش اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها که « ICONS Stories » نام دارد، به این صورت است که هر بازیکن اسطوره‌ای، سه کارت مختلف خواهد داشت که هر کارت، مربوط به دوره ای از زندگی حرفه‌ای او می‌باشد. مثلا رونالدینیو را در نظر بگیرید که کارت اول او برای سال ۲۰۰۲ و مربوط به دوران بازیگراش در PSG میشود. دومین کارت او برای سال ۲۰۰۴ است؛ زمانی که برای بارسلونا بازی میکرد و تقریبا همه‌ی لالیگا را در اختیار داشت و در نهایت آخرین کارت او برای دوره‌ی قهرمانی لیگ با میلان در سال ۲۰۱۰ است.

Ronaldinho-FIFA-18-1-681x383.jpg

فقط رونالدینیو سال ۲۰۰۴ !

وجود بازیکنانی مثل پله، یاشین، هانری، مارادونا و رونالدو از قبل برای این قسمت تایید شده بود و حالا EA اضافه شدن بازیکنان دیگری مثل رونالدینیو، پیتر اشمایکل، پاتریک ویرا، ریو فردیناند، مایکل اوون، روبرتو کارلوس، آلساندرو دل‌پیرو و بسیاری از بازیکنان ارسطوره‌‌ای دیگر را تایید کرد.

ویژگی دیگر اضافه شده به این بخش؛ خوشحالی های جذاب‌تر هنگام بازکردن بسته های مختلف است که برای بعضی از بازیکنان مثل کریستین رونالدو، گریزمان و دله الی خوشحالی های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.

از ویژگی‌های جدید سری بازی‌های فیفا است. این ویژگی یک سری مسابقات هفتگی است که در آن‌ها باید در برابر تیم‌هایی قرار بگیرید که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده‌اند، اما توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

EA اعلام کرده Squad Battle‌ها بهترین جوایز را در بین حالت‌های تک‌نفره بخش آلتیمیت تیم بازی خواهند داشت و با برنده شدن در این مسابقات، قادر خواهید بود جوایز با‌ ارزشی به دست بیاورید. این ویژگی در اختیار کاربران PC ،PS4 و Xbox One خواهد بود.

همچنین اعلام شده است که بازیکنان جدیدی مانند Ruud Gullit از تیم ملی هلند، Roberto Carlos از تیم باشگاهی رئال مادرید و Jay Jay Okocha از Premiere League انگلستان و بسیاری از بازیکنان دیگر به بخش Ultimate Team عنوان FIFA 18 اضافه خواهند شد.

از این پس اگر پکی را باز کنید و بازیکن بزرگی مثل کریستیانو رونالدو یا دله علی در آن موجود باشد، شاهد یک سری انیمیشن‌ها و افکت‌های خاص خواهید بود. درست است که این مساله تاثیری روی گیم‌پلی بازی ندارد، اما به هر حال از لحاظ بصری تنوع خوبی به بازی خواهد بخشید.

تغییر دیگر در بخش آلتیمیت تیم، جایگزینی Manager Task‌ها با Objective‌ها است.

EA ادعا کرده که این تغییر باعث خواهد شد تا بازیکنان اشتیاق بیش‌تری به تجربه بازی داشته باشند. Objective‌ها مواردی خواهند بود که می‌توانید با انجام آن‌ها، جوایز خاصی دریافت کنید؛ مواردی مثل ثبت پنج کلین شیت یا انجام ۲۰ بازی که به نظر می‌رسد انجام دادن آن‌ها هم کار خیلی سختی نباشد.

یکی از ویژگی‌های خوب بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۷، چالش‌های ساخت ترکیب (Squad Building Challenges) بود که در آن‌ها باید ترکیب خاصی را بر اساس چالشی که انتخاب کرده بودید می‌ساختید تا جوایز با‌ارزشی به دست بیاورید.

این بخش از بازی در فیفا ۱۸ هم وجود خواهد داشت و تغییراتی هم در آن اعمال شده است که یکی از آن‌ها، کارت‌های Brick هستند که قادر خواهید بود تیم‌تان را با محوریت آن‌ها بسازید و در نتیجه کار راحت‌تری در رسیدن به شیمی موردنظر چالش داشته باشید. EA همچنین اعلام کرده که اضافه شدن این کارت‌ها باعث خواهد شد تا تنوع بیش‌تری را در چالش‌ها شاهد باشیم.

یکی دیگر از نوآوری‌های بازی فیفا ۱۷، بازیکنان Ones to Watch بودند؛ بازیکنان بااستعدادی که یک نسخه از کارت آن‌ها با توجه به عملکرد‌شان در دنیای واقعی، دچار تغییر می‌شد. البته این بازیکنان کارت‌های معمولی خودشان را هم در بازی داشتند.

حال EA پیرو ارائه اطلاعات جدید از بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۸، اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch بازی را هم معرفی کرده است که از بین بازیکنانی انتخاب شده‌اند که اخیرا در فصل نقل و انتقالات به تیم جدیدی منتقل شده‌اند. اسامی این پنج بازیکن به شرح زیر است:

• الکساندر لاکازت
  • روملو لوکاکو
  • خامس رودریگز
  • لئوناردو بونوچی
  • داگلاس کاستا

البته این پنج بازیکن اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch هستند و بازیکنان بیش‌تری را هم در بازی شاهد خواهید بود. آخرین بخشی هم که EA اخیرا اطلاعاتی در مورد آن ارائه کرد، قسمت Champions Channel است که در آن می‌توانید هایلایت‌ها و همچنین مسابقاتی را که در Weekend League برگزار شده‌اند، تماشا کنید.

بازی فیفا ۱۸ در تاریخ ۷ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

mehraaan

کاربر سایت
Feb 16, 2015
16
دوستان نظرتون درباره تیمم چیه .؟
اون میختاریان را از دقیقه 20 به بعد میارم . چون وقتی وسط بازی بیاری تاثیری تو کاهش چمیستری نداره .
نقطه ضعف اصلیم اتامندیه ؟ به نظرتون کیو بیارم جاش؟ بیلی اینهمه پول میارزه ؟ بازیکن ارزونتری نیست در پست دفاع ؟کوسینلی خوب نیست ؟
ضعف های دیگه ایم چی هستند ؟

راستی من هیچی درباره چمیستری استایل نمیدونم. میخوام ویلیان و مارتیال هانتر بزارم . بقیه پستا چی ؟ لطفا راهنمایی کنید
850a_photo_2017-10-18_19-47-04.jpg
تیمت خوبه همه چیش به جز همون اوتامندی
بیلی یکی از بهترین دفاعاس حتما ارزش داره پول جمع کنی بگیریش
اگه سیستمو 433 کنی مارسیال ویلیان به دروازه نزدیکتر باشن کاراییشون بیشتر میشه
بازیکنای گوشه رو میتونی catalyst بزاری. نوک رو hunter وسط رو powerhouse و دفاع هات هم shadow و anchor

• Like
Reactions: aminda and danielo

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
اون میختاریان را از دقیقه 20 به بعد میارم . چون وقتی وسط بازی بیاری تاثیری تو کاهش چمیستری نداره .
نقطه ضعف اصلیم اتامندیه ؟ به نظرتون کیو بیارم جاش؟ بیلی اینهمه پول میارزه ؟ بازیکن ارزونتری نیست در پست دفاع ؟کوسینلی خوب نیست ؟

راستی من هیچی درباره چمیستری استایل نمیدونم. میخوام ویلیان و مارتیال هانتر بزارم . بقیه پستا چی ؟ لطفا راهنمایی کنید
تیمت اوکیه تقریبا و یه پله از تیم من که انگلیس بستم تقریبا بهتره
دفا چپت که عالیه دفاع راستت والنسیا و واکر بگیری عالیه
دفاع وسط هم جای اوتامندی کوشیلنی backborne بنداز روش شاخ میشه همون که phy و defense رو 3 تا میبره بالا البته روخو هم فوق العادست همینطور حاج اسمال عزیز گزینه دیگه هم verthongen هست اما از همشون بهتر همون بیلی هست
هافبک وسطات هم خوبن مهاجم نوک هم اگه راضی که خوبه و دیگه از این بالاتر گرون حساب میشن
(من که بدلیل تعصبات تیمی از لیورپول هیچ بازیکنی نمیخرم چون حتی آرم تیمش هم جز بازیکنام نمیخوام بیاد:D:D:D) مانه هم فک کنم خوبه تر و فرزتره البته مارسیال از نظر من بهتره در کل
دروازه بان لوریس بتونی بخری محشره و کورتوا

• Like
Reactions: danielo and aminda

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
داداش یه سوال یعنی اگه از اول ترکیب میختاریان رو بزارم cam تا اخر بازی کمیستری کمه ولی اگه اول rm باشه بعد تغیرش بدم کمیستریش همون 10 میمونه؟
و اینکه مثلا اگه ولکات رو بزارم وسط کمیستریش میشه حدود 5 اگه تو بازی تغیرش بدم تو پست اصیش، کمیستریش همون میمونه و 10 نمیشه؟
ممنون

سوال اولت جواب بله
سوال دومت هم بله

بايلي، ازپلي، يا داويد لوييز اگه ميخواي واقعا دفاتو اپگريد كني جاي اوتامندي
كين، روخو، يا اسمالدينگ اگه صرفا ميخواي نقطه ضعف اوتا رو بگيري
دفاع راست والنسيا يا واكر يا bellerin اگه ميخواي واقعا ارتقا بدي
وگرنه همين خوبه
دفاع چپاي انگليس يكي از يكي اشغال تره، خيلي درگيرش نشو، كلا دفاعي در حد الابا يا البا يا ساندرو تو انگليس نداريم
بقيه تركيب هم خيلي خوبه

AminMoradiXL

کاربر سایت
Sep 27, 2017
41
آنلاین اونجوری که فک میکردم نبود. خیلی لگ و باگ الکی. ارزش اعصاب خوردیو نداره.
مخصوصا که واسه بدنم ضرر داره استرس. حدود ۱.۳ میلیون کوین دارم تو آلتیمیت. میفروشم یکجا ۵۰۰ تومن.
هر کی خواست تلگرام پیام بده. یا تو گروه بازیسنتر آلتیمیت تیم
@AminMoradiXL

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
FIFA 18 PL - Squad | FUTBIN
دوستان این تیم منه.شما اگر جای من بودین با 200k چه بازیکنایی میخریدین.واقعا سردرگمم:|لطفا هر کسی تو انجمن هست نظرشو بگه.ممنون:)
روديگر جا الدرويرلد، اشمايكل راضي اي كه هيچي نيستي مينيوله يا گرونتر كورتوا.
جا اوزيل دمبله تاتنهامو بزار. انتونيو هم واسه من اشغال بود. مارسيال رو lf بكني بزاري يا تعويضي بياري اول بازي به نظر من بهتره. بستگي داره اينا چي جوري بازي كنن واس ادم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: aminda and ALI77

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
روديگر جا الدرويرلد، اشمايكل راضي اي كه هيچي نيستي مينيوله يا گرونتر كورتوا.
جا اوزيل دمبله تاتنهامو بزار. انتونيو هم واسه من اشغال بود. مارسيال رو lf بكني بزاري يا تعويضي بياري اول بازي به نظر من بهتره. بستگي داره اينا چي جوري بازي كنن واس ادم.

از ALDEWEIRELD و کلا دفاع وسطام راضیم.SCHMEICHEL بدک نیست.
OZIL خیلی راضیم.ANTONIO برا من اشغال نیست فقط بعضی جاها موقعیت میسوزونه.
MANE از MARTIAL بهتره؟LLORIS بخوبی COURTOIS هست؟نظرتون راجب IBRAHIMOVIC چیه؟
راستی قیمتا بازم میره بالا یا همینطوری میمونه؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
از ALDEWEIRELD و کلا دفاع وسطام راضیم.SCHMEICHEL بدک نیست.
OZIL خیلی راضیم.ANTONIO برا من اشغال نیست فقط بعضی جاها موقعیت میسوزونه.
MANE از MARTIAL بهتره؟LLORIS بخوبی COURTOIS هست؟نظرتون راجب IBRAHIMOVIC چیه؟
راستی قیمتا بازم میره بالا یا همینطوری میمونه؟
فعلا اومده پايين قيمتا... ماركتو نميشه پيش بيني كرد دقيق يه سري ارزونتر شدن يه سري گرونتر. هايپ پريمر ليگ كلا بالاس بقيه ليگا بهتره قيمتاشون.
من براساس wl بهت گفتم:دي
الدرويرلد شايد تو ويكند اذيت كنه. بازم تستش كن اونجا. كورتوا عاليه. مانه ٨٧ كه من دارم خيلي بهتر از مارسياله ٨٤ رو تست نكردم. زلاتان هم cam بايد خوب باشه كاملا.

• Like
Reactions: ALI77

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر