امتیازات LawBreakers

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
Screen-Shot-2017-05-22-at-11.10.07-AM.png

Developer: Boss Key Production
Publisher: Nexon
Platforms: PlayStation 4,PC
Release Date: August 8, 2017
-----------------------------------
GamesRadar+ : 90
God is a Geek : 90
COGconnected : 90
IGN Italia : 85
Destructoid : 85
PC Gamer : 84
TheSixthAxis : 80
Game Revolution : 80
GameSpot (PC) : 80
GameSpot (PS4) : 70
Hardcore Gamer : 80
Metro GameCentral : 80
PlayStation LifeStyle : 80
Push Square : 80
TrustedReviews : 80
Cheat Code Central : 80
App Trigger : 80
IGN : 79
Multiplayer.it : 78
Game Informer : 78
Attack of the Fanboy : 70
EGM : 70
Atomix : 70
Twinfinite : 70
PC Games : 68
Playstation Universe : 50

6kre9.png

y0ec1.png

s1m82.png

آخرین ویرایش:

Sahandmh

کاربر سایت
Aug 8, 2017
12
سلام به نظرتون بازيش ارزش خريد داره؟
سروراش ميگن خلوته ؟
من خودم از گيم پلى بازى خيلى خيلى خوشم اومد اما شنيدم كه قرار free to play بشه و وقتى هم يه بازى سروراش خلوت باشه ارزش خريد نداره به نظرتون چيكار كنم؟
به نظرتون چند روز ديگه وايسم تا ببينم وضعيت بارى چجورى ميشه؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام به نظرتون بازيش ارزش خريد داره؟
سروراش ميگن خلوته ؟
من خودم از گيم پلى بازى خيلى خيلى خوشم اومد اما شنيدم كه قرار free to play بشه و وقتى هم يه بازى سروراش خلوت باشه ارزش خريد نداره به نظرتون چيكار كنم؟
به نظرتون چند روز ديگه وايسم تا ببينم وضعيت بارى چجورى ميشه؟

والا من دارم برا ps4بازیش میکنم‌‌ تو کمتر ۱۰ثانیه پیدا میکنه سروراش خلوت نیست هر موقع بری یکی هست

حداقل الان F2Pنمیشه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
لطفا كسايى كه خريدن راهنمايى كنن من بخرم يا نخرم ؟
ارزش خريدن داره؟
امتياز متاكريتيك هم شد 75 برا ps4

ارزش که ۱۰۰درصد داره تمام خصوصیات بازی مثل مود های بازی و هیرو خیلی خوب هستن بازی سرگرم کننده هست

کلا برا بازی انلاین محور به متا توجه ای نکنید

درضمن قیمت بازی خیلی منصفانه هست ۳۰دلار

Sahandmh

کاربر سایت
Aug 8, 2017
12
ارزش که ۱۰۰درصد داره تمام خصوصیات بازی مثل مود های بازی و هیرو خیلی خوب هستن بازی سرگرم کننده هست

کلا برا بازی انلاین محور به متا توجه ای نکنید

درضمن قیمت بازی خیلی منصفانه هست ۳۰دلار
والا خيليا هم هستن تعريف بد ميدن مثلا بازى پلير كم داره و شكست خورده اس بازى بعد يه مدت تكرارى ميشه و از اينجور داستانا

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
والا خيليا هم هستن تعريف بد ميدن مثلا بازى پلير كم داره و شكست خورده اس بازى بعد يه مدت تكرارى ميشه و از اينجور داستانا
بازی سلیقه ایه باید ویدیو ببینین که خوشتون میاد یا نه!پلیراش رو استیم کم بودن رو کنسولا هنوز مشخص نیست ولی تو تاپیکش میگن سریع پیدا میکنه.شکست خوردگیشم الان معلوم نیست از کجا همچین حرفی میزنی شما؟!

• Like
Reactions: ps34

Sahandmh

کاربر سایت
Aug 8, 2017
12
بازی سلیقه ایه باید ویدیو ببینین که خوشتون میاد یا نه!پلیراش رو استیم کم بودن رو کنسولا هنوز مشخص نیست ولی تو تاپیکش میگن سریع پیدا میکنه.شکست خوردگیشم الان معلوم نیست از کجا همچین حرفی میزنی شما؟!
تعداد پليراش رو كنسول كى مشخص ميشه ؟
ويدئو صدتا ازش ديدم خوشم اومده اما نميدونم بگيرم يا نگيرم اخه تايتان هم دارم دستني جديدم بياد ميگرم نميدونم چيكار كنم به نظرتون بگيرم يا وايسم فقط دستنى بگيرم اين سى دلار رو بدم يه چيز ديگه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ويدئو صدتا ازش ديدم خوشم اومده اما نميدونم بگيرم يا نگيرم اخه تايتان هم دارم دستني جديدم بياد ميگرم نميدونم چيكار كنم به نظرتون بگيرم يا وايسم فقط دستنى بگيرم اين سى دلار رو بدم يه چيز ديگه؟
روی کنسول هم احتمال زیاد تعداد پلیراش مشابه هست مشخص هم نمیشه چون سونی مثل استیم این امکان رو نمیده مگر اینکه خود سازنده بیاد بگه
تعداد پلیر هم ملاک نیست وقتی مچ میکینگش هرکی گیر بیاره میندازه تو یه گروه بازی 500تا پلیر هم داشته باشه بازم سریع مچ پیدا میکنه
من بتاشو رو پی سی بازی کردم افتضاح بود اصلا بالانس نبود
مچ میکینگش که انقدر بد بود هر بار یا تیمی که توش بودم یا تیم مقابل یدونه امتیازم نمیتونست تو کل بازی بگیره
هیرو ها هم بالانس نبودن یا اصلا نمیشد کیل گرفت یا کل مپ رو راش میکردم هرکی میدیدم رو میزدم
تو خیلی موارد دیگه هم ضعف داشت
بالانسش مثل اینکه توی نسخه کامل بهتر شده ولی درکل نمیشه گفت شما خوشتون میاد یا نه کلا بازیایی پلیر زیادی ندارن همه پسند نیستن مثل killing floor 2 که شاید خیلیا خوششون نیاد ولی من دوستش دارم
نظر من اینه نگیرید
بازم برمیگرده به اینکه چه سبکی دوست دارید اگه شوتر مولتی رو به همه چیز ترجیح میدید بگیرید
درغیر اینصورت موارد بهتری برای خرج کردن اون 30 دلار وجود داره

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
رو کنسول من اطلاعی ندارم ولی تو تاپیکش دوستان که هرروز دارن بازی میکنن میگن سریع پیدا میکنه.مشکلی از این بابت پیش نمیاد الان خیلی بازیا تعداد پلیراشون از LB هم کمتره باز راحت مچمیکینگ میشه!
دستینیم سبکش فرق داره MMO ماننده و شامل PVE و PVP هست ولی LB فقط PVPیه!LB رو اکثر کسایی که گرفتن راضی بودن بهتره تو تاپیکش مطرح کنین که اونایی که بازی کردن دقیقتر راهنمایی کنن ولی دستینیم از لحاظ محتوا ارزشش قطعا بالاس تصمیم با خودتونه

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
رو کنسول من اطلاعی ندارم ولی تو تاپیکش دوستان که هرروز دارن بازی میکنن میگن سریع پیدا میکنه.مشکلی از این بابت پیش نمیاد الان خیلی بازیا تعداد پلیراشون از LB هم کمتره باز راحت مچمیکینگ میشه!
دستینیم سبکش فرق داره MMO ماننده و شامل PVE و PVP هست ولی LB فقط PVPیه!تصمیم با خودتونه الان این بازیو هرکی گرفته راضی بوده خودم بتاشو بازی کردم خوشم اومد اگه پول داشتم میگرفتم.دستینیم اگه طرفدارش باشین محتوایی که داره قطعا ارزششو داره چیزیم به عرضش نمونده
ای قربون آدم چیز فهم و غیر متعصب:x

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
تعداد پلیر ها که مشخص نیست روی کنسول چقدر هست ولی خدایی کمتر از ۳۰ثانیه پیدا میکنه بیشتریش که طول کشید برا من ‌زیر ۱دقیقه بود
قیمت بازی ها زیاد نیست من دوستم ‌شریکی خریدیم برامون‌‌ نفری ۱۵دلار شد

هرکی بازی میکنه از بازی خوشش اومده

Sahandmh

کاربر سایت
Aug 8, 2017
12
خب با اين سى دلار چه بازى شوتر مولتى آنلاين باحال بگيرم ؟
روی کنسول هم احتمال زیاد تعداد پلیراش مشابه هست مشخص هم نمیشه چون سونی مثل استیم این امکان رو نمیده مگر اینکه خود سازنده بیاد بگه
تعداد پلیر هم ملاک نیست وقتی مچ میکینگش هرکی گیر بیاره میندازه تو یه گروه بازی 500تا پلیر هم داشته باشه بازم سریع مچ پیدا میکنه
من بتاشو رو پی سی بازی کردم افتضاح بود اصلا بالانس نبود
مچ میکینگش که انقدر بد بود هر بار یا تیمی که توش بودم یا تیم مقابل یدونه امتیازم نمیتونست تو کل بازی بگیره
هیرو ها هم بالانس نبودن یا اصلا نمیشد کیل گرفت یا کل مپ رو راش میکردم هرکی میدیدم رو میزدم
تو خیلی موارد دیگه هم ضعف داشت
بالانسش مثل اینکه توی نسخه کامل بهتر شده ولی درکل نمیشه گفت شما خوشتون میاد یا نه کلا بازیایی پلیر زیادی ندارن همه پسند نیستن مثل killing floor 2 که شاید خیلیا خوششون نیاد ولی من دوستش دارم
نظر من اینه نگیرید
بازم برمیگرده به اینکه چه سبکی دوست دارید اگه شوتر مولتی رو به همه چیز ترجیح میدید بگیرید
درغیر اینصورت موارد بهتری برای خرج کردن اون 30 دلار وجود داره[/QUOTE

Sahandmh

کاربر سایت
Aug 8, 2017
12
دستینیم سبکش فرق داره MMO ماننده و شامل PVE و PVP هست ولی LB فقط PVPیه!LB رو اکثر کسایی که گرفتن راضی بودن بهتره تو تاپیکش مطرح کنین که اونایی که بازی کردن دقیقتر راهنمایی کنن ولی دستینیم از لحاظ محتوا ارزشش قطعا بالاس تصمیم با خودتونه
در كدوم تاپيك مطرح كنم تا جواب بهترى بگيرم؟ ميشه لينكشو بديد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر