امتیازات LawBreakers

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
Screen-Shot-2017-05-22-at-11.10.07-AM.png

Developer: Boss Key Production
Publisher: Nexon
Platforms: PlayStation 4,PC
Release Date: August 8, 2017
-----------------------------------
GamesRadar+ : 90
God is a Geek : 90
COGconnected : 90
IGN Italia : 85
Destructoid : 85
PC Gamer : 84
TheSixthAxis : 80
Game Revolution : 80
GameSpot (PC) : 80
GameSpot (PS4) : 70
Hardcore Gamer : 80
Metro GameCentral : 80
PlayStation LifeStyle : 80
Push Square : 80
TrustedReviews : 80
Cheat Code Central : 80
App Trigger : 80
IGN : 79
Multiplayer.it : 78
Game Informer : 78
Attack of the Fanboy : 70
EGM : 70
Atomix : 70
Twinfinite : 70
PC Games : 68
Playstation Universe : 50

6kre9.png

y0ec1.png

s1m82.png

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازی اولاشه تبلیغات زیادیم نداشته پلیر کم مورد نداره.الان هم متاش خوب شده هم اون تعدادی که گرفتن و راضین خودش تبلیغ میشه با توجه به قیمت و محتوای خوب جسابی رشد میکنه!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
خب ign هم نقد خودشو نه به صورت نهایی منتشر کرده
به طور خلاصه از بازی خوشش اومده ولی گفته مدهای بازی کمه برا همین زیاد جذبشون نشده
بعدم نقدشو انگار زمانی که بازی باگ داشته نوشته(مشکل پیدا کردن مچ و لگ و افت فریم) که دیروز میشه گفت با اپدیت حل شد این جریانات
اخرم گفته با این وضعیت می خواد 7.7 بده ولی نهایی نیست به طور حتم بالاتر میره(بر اساس سابقش:D) گفته می خواد بعد رفع این مشکلات بیشتر با هیروها بازی کنه و خصوصیات هر هیرو رو بیشتر بشناسه
خودم حقیقتا انتظار داشتم ign نمره 8.5 رو بده ولی انگار باید دست به دعا شیم به 8 راضی شه:|:D

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
من فقط کشته مرده نقد گیم اسپاتم:|
به نسخه pc داده 8 به نسخه ps4 داده 7:|
2my9l.png

s17r3.png

یعنی دلیل کم کردن یه نمرش کمرمو شکست:|
ولی دور از کار مسخرش میشه گفت نمره خوبی داده اون قسمت نبود وجود مد دث مچ هم وقعا قبول دارم اینطوری بازی خیلی جذاب تر میشد
خلاصه نمره 8 گرفتن از گیم اسپات نشونه اینه که با یه بازی واقعا با کیفیت مواجه هستیم:D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
خلاصه نمره 8 گرفتن از گیم اسپات نشونه اینه که با یه بازی واقعا با کیفیت مواجه هستیم:D
بازی آنلاین هر چقدر هم که با کیفیت باشه اگه پلیراش کم باشه محکوم به شکسته! دقیقا مشکل این بازی هم همینه،‌ پلیرای پلی‌استیشن 4 رو نمیدونم آمارشو ولی همون هفته‌‌ی اول انتشارش روی پی‌سی پلیراش زیر ۱۰۰۰ تا اومده!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
بازی آنلاین هر چقدر هم که با کیفیت باشه اگه پلیراش کم باشه محکوم به شکسته! دقیقا مشکل این بازی هم همینه،‌ پلیرای پلی‌استیشن 4 رو نمیدونم آمارشو ولی همون هفته‌‌ی اول انتشارش روی پی‌سی پلیراش زیر ۱۰۰۰ تا اومده!
سعی داری چیو ثابت کنی؟ من دارم میگم بازی با کیفیته چیکار دارم که شکست بخوره یا نه:| مگه این بازی ارث پدر منه که نگران شکست خوردنش باشم:|
بازی کیفتش بالاست پس تا زمانی هم که پلیر داشته باشه ما میشینیم حالشو میبیریم پلیرم نداشته باشه بدرک مگه بازی کمه؟ میریم سراغ یه بازی دیگه:|

• Like
Reactions: ps34 and RohFa

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
سعی داری چیو ثابت کنی؟ من دارم میگم بازی با کیفیته چیکار دارم که شکست بخوره یا نه:| مگه این بازی ارث پدر منه که نگران شکست خوردنش باشم:|
بازی کیفتش بالاست پس تا زمانی هم که پلیر داشته باشه ما میشینیم حالشو میبیریم پلیرم نداشته باشه بدرک مگه بازی کمه؟ میریم سراغ یه بازی دیگه:|
من گفتم چیزیو میخام ثابت کنم؟ :|:| چرا سریع فاز تهاجمی برمیدارین؟ :|:| عزیزم من فقط می‌خاستم بگم این بازی ماکسیموم یک ماه دووم میاره و بعدش DEAD میشه!‌ حالا شما برات مهم نیست ۳۰ دلار براش دادی شاید یکی دیگه براش مهم باشه. با همین ۳۰ دلار انتخاب‌های بهتری هم میشه کرد چون بدیهیه که Lawbreakers بزودی F2P میشه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
من گفتم چیزیو میخام ثابت کنم؟ :|:| چرا سریع فاز تهاجمی برمیدارین؟ :|:| عزیزم من فقط می‌خاستم بگم این بازی ماکسیموم یک ماه دووم میاره و بعدش DEAD میشه!‌ حالا شما برات مهم نیست ۳۰ دلار براش دادی شاید یکی دیگه براش مهم باشه. با همین ۳۰ دلار انتخاب‌های بهتری هم میشه کرد چون بدیهیه که Lawbreakers بزودی F2P میشه.
روندی که بازی برایه ساپورت کردنش برداشته کاملا شبیه به اورواچه پس یه حالت بیشتر وجود نداره جز این که اعلام کنند بازی براشون یه شکست بوده و تمام نه بازیو رایگان میکنند و نه چیز دیگه ای که اینطور هم بنظر نمیاد چون کلیف از واکنش یوزراش تو انجمش خیلی خوشحاله و همین الان برنامه برا دهمین هیرو و دو مپ جدید دارن پس انگار این بازی براشون خیلی هزینه ای نداشته که بخوان یک شکست بدوننش
سر جریان تایتان فال هم همین حرفو میزدن که بازی بعد یک سال تعطیل میشه ولی داریم میبینیم که بازی همینطور داره ساپورت میشه و وقتی هم که میریم داخل بازی بعد 20 ثانیه پلیر پیدا میکنه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
God is a Geek : 90
COGconnected : 90
TheSixthAxis : 80
متا هم رو نسخه ps4 رفت رو 78
من به دلیل این که بعضی نقدها مختص به نسخه pc هست تو پست اول هر دو متا رو عکسشون رو میذارم
opencritic با احتصاب نفدهای pc و ps4 متاش رو 80 هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر