1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

LawBreakers

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط blechh, ‏Aug 6, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    حسین
    Developer: Boss Key Production
    Publisher: Nexon
    Platforms: PlayStation 4,PC
    Release Date: August 8, 2017
    price: 30$
    توضیحات:
    LawBreakers یک بازی شوتر اول شخص انلاین است که توسط کلیف بلزینسکی خالق سری Gears Of War که یکی از بهترین عناوین شوتر سوم شخص که تحولی عظیم در این سبک رو ایجاد کرد در حال ساخت است.
    کلیف بلزینسکی بعد از 20 سال فعالیت در سال 2012 از Epic Games جدا شد و حدود دو سال بعد به همراه Arjan Brusse اقدام به تاسیس استودیو باس کی پروداکشنز کرد اولین ساخته این استدیو عنوان LawBreakers هست که ابتدا قرار بود در سال 2016 تحت عنوانی رایگان و به صورت انحصاری برایه PC منتشر شود ولی در انتها بازی با یک تاخیر یک ساله و همچنین اعلام قیمت 30 دلاری و انتشار ان برای PS4 مواجه شد.
    یکی از دلایلی که باعث میشود این بازی مورد بحث و انتظار قرار بگیره ساخته شدن ان توسط کلیف بلزینسکی هست کسی که تحولی عظیم در ساخت بازی شوتر سوم شحص ایجاد کرد و حالا ما قراره با سبکی متفاوت ولی در عین حال شبیه از این شخص شاهد باشیم.
    این بازی مانند بازی اورواچ(که شباهت هایی به این سری دارد) دارای یک سری قهرمان است که در غالب تو تیم در مد های گوناگون به مبارزه به یکدیگر میپردازند.
    به هنگام انتشار اولین تریلرها از گیم پلی بازی بحث های زیادی به شباهت این بازی به عنوان محبوب OverWatch در رسانه های گیمینگ ایجاد شد اما در عین شباهت هایی که این بازی به عنوان اورواچ دارد دارای خصوصیت های منحصر به فردی نیز هست مانند نقش داشتن جاذبه در تمامی مدهای این بازی که باعث میشود مبارزه علاوه بر زمین در فضا نیز جریان داشته باشد که ویژگی بسیار جذابی بنظر میرسد.
    این بازی دارای 9 کلاس در 2 تیم مختلف به نام های Law و Breakers است که در هر کلاس یک کارکتر در هر دو تیم وجود دارد که در ادامه به معرفی ان ها میپردازیم, نکته جالب در این بازی این است که قدرت ها و ویژگی ها هر کارکتر در کلاس های مختلف در دو تیم با یکدیگر یکسان است و به عیر از تفاوت ظاهری هیچ فرقی در قدرت و برتری ندارند برای مثال قدرت های کارکتر کلاس Assassin در تیم Law با تیم Breakers یکسان است و فقط از لحاظ ویژگی ظاهری با هم تفاوت دارند.

Uplink: در این حالت یک ماهواره در وسط محیط بازی وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید ان را تصاحب کرده و به منظقه خود اورده تا ماهواره اطلاعات خاصی را به صورت 100% دانلود کرده تا تیم مذکور یک امتیاز دریافت کند با رسیدن امتیاز به 3, تیم مذکور برنده میشود.

Blitzball : در این حالت یه توپ در وسط زمین وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید ان را به سمت منطقه حریف در قسمت تعیین شد قرار دهند که در این صورت یک امتیاز به تیم تعلق میگرد با بدست اوردن 8 امتیاز تیم شما برنده میشود.

Turf War: این حالت که شبیه به مد Domination در بازی های دیگر هست بازیکنان تیم باید سه منطقه علامت گذاری شده را بدست بگیرند تا امتیاز هر منظقه نصیب ان ها شده هر تیم با بدست اوردن هر منطقه یک امتیاز رو تصاحب میکند با رسیدن امتیاز به 16 تیم مذکور برنده میشود.

Overcharge: این حالت که شبیه به حالت Uplink است بازیکنان تیم باید یک باتری را که در وسط زمین منطقه قرار دارد بدست اورند و در پایگاه خود قرار دهند تا بصورت 100% شارژ بشود در این صورت یک امتیاز به تیم تعلق میگیرد با بدست اوردن 3 امتیاز تیم برنده میشود.

Occupy: در این حالت بازیکنان تیم باید منطقه مشخص شده در نقشه را که هر 45 ثانیه جا به جا میشود تصاحب کنند با رسیدن امتیاز به 200, تیم مذکور برنده میشود.
    Grandview
    Trench
    Mammoth
    Reactor
    Station
    Vertigo
    Promenade
    Redfalls

Upcoming:
    Alvarado Plaza
    Boneyard
    Rushmore Station

Assassins
    Hellion / Kitsune

Battle Medic
    Tokki / Feng
    Enforcer
    Axel / Kintar
    Gunslinger

Abaddon / Faust

Harrier
    Sunshine / Baron

Juggernaut

Aegis / Nash

Titan
    Bomchelle / Cronos

Vanguar

Maverick / Toska

Wraith
    Deadlock / Helix
    نکته اخر که یکی از نکات جذاب و مهم بازی میباشد این است که سازندگان بازی قول داده اند که تمامی حالت ها , کلاس ها , کارکتر ها و نقشه ها که در اینده برای بازی منتشر میشود به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار میگیره و دلیل اینکار رو جلوگیری از تقسیم شدن بازیکنان به چند دسته اعلام کردند, البته اطلاعاتی در مورد نحوه عرضه این محتوا اعلام نکردن ولی این رو گفتن که تا جایی که میتونند بازی رو ساپورت میکنند.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Sep 7, 2017
    uriel, RohFa, THE BEST BOY و 17 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    طبق صحبتهای این دوستمون شخصیت Harrier ضعیف شده

حالا میگم اسلحهشو ضعیف کردن یا اینکه اون Ultimateshـو؟

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  3. うちは一族 عضو تحریریه

نام:
    امیر مسعود
    Ultimateـشو

ps34 و aliahmadi2 این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    چیزی که من حس کردم حتی دمیج اسلحه اشم کم کردن.

5. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    الان که رسیدم لول 20 ، میشه گفت بازی خوب و سرگردم کننده ایه به شرطی که یاد بگیری با همه هیروهای بازی خوب بازی کنی :D

بسته به مپ یا مد بازی ، باید یه هیرو خاص گرفته تا بشه بازیو برد

امیدوارم هیرهای جدید بهش اضافه بشه

یه چیزی که بعد آپدیت تغییر کرده، زمانی که باتری یا توپ روی زمین میافته بعد از 1 2 ثانیه میشه برش داشت در صورتی که قبلا اینطوری نبود قشنگ باید 8 7 ثانیه هی روش تکون میخوردی ببینیم کی برش میداره

6. کاربر سایت

سلام به نظرتون بازيش ارزش خريد داره؟
    سروراش ميگن خلوته ؟
    من خودم از گيم پلى بازى خيلى خيلى خوشم اومد اما شنيدم كه قرار free to play بشه و وقتى هم يه بازى سروراش خلوت باشه ارزش خريد نداره به نظرتون چيكار كنم؟
    به نظرتون چند روز ديگه وايسم تا ببينم وضعيت بارى چجورى ميشه؟
    من تايتان فال و دستنى ٢ رو هم خريدم به نظرتون ارزش داره اينم بگيرم؟خودم كه از بازى خيلى خوشم اومده اما ميگن باگ زياد داره و يجورايى بازى شكست خورده به نظرتون چيكار كنم؟

7. کاربر سایت

بچه ها گروه بازی LawBreakers هم زدم بیاید با هم گپ بزنید درباره ی بازی.
    اولین و تنها گروه چت بازی lawbreakers در ایران

lawbreakers

کانال : @LawBreakers9486

8. Gold User

نام:
    مهدی
    خبر خوب دارم :D
    از 3 تا 6 شهریور بازی دوبل XP میده به همه.بشتابید.منتظر حضور گرمتان هستیم :D
    الان لولم 32 هست.خودم تصمیم دارم توی این 3 روز برسونمش به 50 که تروفی گلد هم بگیریم \m/

.......................................
    آپدیت 1.6 به حجم 357 مگ منتشر شد

آخرین ویرایش: ‏Aug 25, 2017
    sorrowful, HTC M8, mamad2010 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. Gold User

نام:
    مهدی
    میدونم توی این سایت خیلی افراد کمی این بازی رو انجام میدن ولی دیشب یه اپدیت 380 مگی داد و امروز عصرم یه اپدیت 250 مگی.بسیار match بازی رو عالی کرده جوری که محاله پلیر و لابی های زیادی پیدا نکنه.خوشحال شدم تعداد افرادی که بازی رو خریدن زیاده

Anonymous M3, sorrowful, blechh و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    محمد
    من تو یویتیوب یکی رو subscribe کردم اسمش Brekk1e هست اونم این بازی رو بازی میکنه خیلی هم حرفه ای
    اگه دوست داشتین برین استریم هاشو ببینین خالی از لطف نیس

11. Gold User

نام:
    مهدی
    من از روزی که lawbreakers لانچ شده مرتب هر روز بازیش میکنم و بالاخره لول رو هم رسوندم به 50 و تروفیش رو گرفتم با اینکه واقعا زمان زیادی برد.از نظر من بسیار عنوان اعتیاد اوری هست و مهمترین دلیلشم هیجان بالاشه.شما فرض کن حریف باتری رو تا 100 در 100 شارژ میکنه بعد شما در ثانیه اخر میدزدیش و امتیازش ماله خودت میشه.یا توپ توی دستته باید بزنیش توی گل لحظه اخر که 1 میلیمتر به گل داری هدشات میشی و اعصابت به شدت میریزه بهم.یا باید 16 بار پرچم ها رو کپچر کنی میبنی 15 به 13 جلو هستید و فقط 1 بار مونده که ببری ولی دشمن جوری نقشه میکشه که 3 پرچم اخر رو ماله خودش مکینه و در صورتی که فقط چندثانیه به پیروزی فاصله داشتی 16 به 15 میبازی و دسته رو میکوبی به دیوار.مثال هایی از این دست زیاد داره این بازی که در یک پست نمیگنجه.
    شاید یه مقدار هیروها شبیه به اورواچ باشن ولی به هیچ عنوان سبک بازی شبیه بهش نیستن و بازیش کاملا منحصر به فرد هست بدون تقلید.سرورهای بازی هم در حد اختصاصی هستن بدون اغراق.
    خیلی به بازی کم لطفی شده.شاید تبلیغات زیاد نبوده و یا اینکه اکثر مردم همش دنبال بازی هایی با سرمایه ساخت چند صد میلیون دلاری و با 300 برنامه نویس حرفه ای هستن.حالا مثلا اکتیویژن با اینهمه ثروت کثیر و بازی ساز خبره و سه استادیو عظیمی که در اختیار داره مثلا چه گلی با کال اف دیوتی توی این چند سال اخیر به سر ما زده؟؟؟من به همتون LAWBREAKERS رو پیشنهادش میدم و مطمن باشید پشیمون نمیشید.در اینده هم مپ ها و هیروهای بیشتری به بازی اضافه میشه.دیر یا زود هم بازی تخفیف میخوره و اگر فکر میکنید 30 دلار براش کمی گرونه تا اون موقع صبر کنید.
    دراخر هم از حسین جان @blechh تشکر میکنم که این بازی رو با تاپیک بسیار زیبا و حرفه ای خودش به من معرفی کرد چون کاملا بازی برام غریب بود و نمیدونستم قراره یکی از بهترین عناوینی باشه که من در نسل 8 بازیش خواهم کرد.

Mr Robot, robb stark, Kratos93 و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    هادی
    الان بازی که بخوای با دوستات بازی کنی حال بده titanfall2 بهتره یا این ؟ البته titan رو ps4 دارم الان برا pc میخوایم یه چی بگیریم .

13. کاربر سایت

تایتان رو رو کنسول داری خوب رو همون اون رو بازی کن، دیگه چه نیازی به خرید دوبارش رو PC هست؟! این بازی رو هم تجربه خیلی شیرینی هست به شرطی که با گیم پلی این سری بازی ها کنار بیایی، در غیر این صورت همون تایتان رو کنسول بازی کن :-)

14. کاربر سایت

نام:
    هادی
    خوب برا اینکه دوستام تو PC هستن . تصمیم رو Titanfall که بگیریم . خواستم بدونم ارزش داره اینو بگیریم ؟

15. کاربر سایت

خودم هر دو این بازی ها رو دارم، بنظرم خرید تایتان 2 عقلانی تره، خودم روزی 3-2 ساعت حداقل تایتان فال 2 بازی میکنم، نظر من اینه تایتان فال نتنها خیلی بهتر از این بازی هست بلکه جز یکی بهترین شوتر های زندگی ام هم هست، هم مولتی و هم سگینل، منتها مشکل این دو تا بازی اینه که پلیر کم دارند ولی بحق تایتان فال 2 کمی بهتره و اوضاع LawBreakers خیلی فاجعه امیز هست فکر کنم نزدیک 500 تا پلیر روزانه داره:| اینم در نظر بگیرید سبک این دو بازی هر کدوم خیلی با هم فرق داره و اصلا قابل مقایسه با هم نیستند، هز دو بازی گیم پلی زیبا و خیلی خوبی دارند و عقل حکم میکنه تایتان 2 رو بخرید. :-)

idahadi21 این نوشته را Like کرده است.
  16. Gold User

نام:
    مهدی
    این بازی هم قشنگه هم ارزشش رو داره.اگر تایتان رو داری به نظرم نیازی نیست که بخوای مجدد بخریش و هزینه کنی برای عنوانی که قبلا هم پول رو دادی هم تجربش کردی !
    اول برو چندتا تریلر گیم پلی از بازیش ببین اگر خوشت اومد بخرش چون باید از سبکش خوشت بیاد حتما

HTC M8 و sorrowful این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید