1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

LawBreakers

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط blechh, ‏Aug 6, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    حسین
    Developer: Boss Key Production
    Publisher: Nexon
    Platforms: PlayStation 4,PC
    Release Date: August 8, 2017
    price: 30$
    توضیحات:
    LawBreakers یک بازی شوتر اول شخص انلاین است که توسط کلیف بلزینسکی خالق سری Gears Of War که یکی از بهترین عناوین شوتر سوم شخص که تحولی عظیم در این سبک رو ایجاد کرد در حال ساخت است.
    کلیف بلزینسکی بعد از 20 سال فعالیت در سال 2012 از Epic Games جدا شد و حدود دو سال بعد به همراه Arjan Brusse اقدام به تاسیس استودیو باس کی پروداکشنز کرد اولین ساخته این استدیو عنوان LawBreakers هست که ابتدا قرار بود در سال 2016 تحت عنوانی رایگان و به صورت انحصاری برایه PC منتشر شود ولی در انتها بازی با یک تاخیر یک ساله و همچنین اعلام قیمت 30 دلاری و انتشار ان برای PS4 مواجه شد.
    یکی از دلایلی که باعث میشود این بازی مورد بحث و انتظار قرار بگیره ساخته شدن ان توسط کلیف بلزینسکی هست کسی که تحولی عظیم در ساخت بازی شوتر سوم شحص ایجاد کرد و حالا ما قراره با سبکی متفاوت ولی در عین حال شبیه از این شخص شاهد باشیم.
    این بازی مانند بازی اورواچ(که شباهت هایی به این سری دارد) دارای یک سری قهرمان است که در غالب تو تیم در مد های گوناگون به مبارزه به یکدیگر میپردازند.
    به هنگام انتشار اولین تریلرها از گیم پلی بازی بحث های زیادی به شباهت این بازی به عنوان محبوب OverWatch در رسانه های گیمینگ ایجاد شد اما در عین شباهت هایی که این بازی به عنوان اورواچ دارد دارای خصوصیت های منحصر به فردی نیز هست مانند نقش داشتن جاذبه در تمامی مدهای این بازی که باعث میشود مبارزه علاوه بر زمین در فضا نیز جریان داشته باشد که ویژگی بسیار جذابی بنظر میرسد.
    این بازی دارای 9 کلاس در 2 تیم مختلف به نام های Law و Breakers است که در هر کلاس یک کارکتر در هر دو تیم وجود دارد که در ادامه به معرفی ان ها میپردازیم, نکته جالب در این بازی این است که قدرت ها و ویژگی ها هر کارکتر در کلاس های مختلف در دو تیم با یکدیگر یکسان است و به عیر از تفاوت ظاهری هیچ فرقی در قدرت و برتری ندارند برای مثال قدرت های کارکتر کلاس Assassin در تیم Law با تیم Breakers یکسان است و فقط از لحاظ ویژگی ظاهری با هم تفاوت دارند.

Uplink: در این حالت یک ماهواره در وسط محیط بازی وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید ان را تصاحب کرده و به منظقه خود اورده تا ماهواره اطلاعات خاصی را به صورت 100% دانلود کرده تا تیم مذکور یک امتیاز دریافت کند با رسیدن امتیاز به 3, تیم مذکور برنده میشود.

Blitzball : در این حالت یه توپ در وسط زمین وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید ان را به سمت منطقه حریف در قسمت تعیین شد قرار دهند که در این صورت یک امتیاز به تیم تعلق میگرد با بدست اوردن 8 امتیاز تیم شما برنده میشود.

Turf War: این حالت که شبیه به مد Domination در بازی های دیگر هست بازیکنان تیم باید سه منطقه علامت گذاری شده را بدست بگیرند تا امتیاز هر منظقه نصیب ان ها شده هر تیم با بدست اوردن هر منطقه یک امتیاز رو تصاحب میکند با رسیدن امتیاز به 16 تیم مذکور برنده میشود.

Overcharge: این حالت که شبیه به حالت Uplink است بازیکنان تیم باید یک باتری را که در وسط زمین منطقه قرار دارد بدست اورند و در پایگاه خود قرار دهند تا بصورت 100% شارژ بشود در این صورت یک امتیاز به تیم تعلق میگیرد با بدست اوردن 3 امتیاز تیم برنده میشود.

Occupy: در این حالت بازیکنان تیم باید منطقه مشخص شده در نقشه را که هر 45 ثانیه جا به جا میشود تصاحب کنند با رسیدن امتیاز به 200, تیم مذکور برنده میشود.
    Grandview
    Trench
    Mammoth
    Reactor
    Station
    Vertigo
    Promenade
    Redfalls

Upcoming:
    Alvarado Plaza
    Boneyard
    Rushmore Station

Assassins
    Hellion / Kitsune

Battle Medic
    Tokki / Feng
    Enforcer
    Axel / Kintar
    Gunslinger

Abaddon / Faust

Harrier
    Sunshine / Baron

Juggernaut

Aegis / Nash

Titan
    Bomchelle / Cronos

Vanguar

Maverick / Toska

Wraith
    Deadlock / Helix
    نکته اخر که یکی از نکات جذاب و مهم بازی میباشد این است که سازندگان بازی قول داده اند که تمامی حالت ها , کلاس ها , کارکتر ها و نقشه ها که در اینده برای بازی منتشر میشود به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار میگیره و دلیل اینکار رو جلوگیری از تقسیم شدن بازیکنان به چند دسته اعلام کردند, البته اطلاعاتی در مورد نحوه عرضه این محتوا اعلام نکردن ولی این رو گفتن که تا جایی که میتونند بازی رو ساپورت میکنند.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Sep 7, 2017
    uriel, RohFa, THE BEST BOY و 17 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    امروز صبح بازی رو با دوستم شریکی خریدم یه دستی بازی کردم مود ماهواره خیلی خوب بود من حال کردم الان دوستان هماهنگی کنید با هم بازی کنیم تو کمتر ۱ دقیقه با نت اشغال من پیدا کرد باید بیشتر بازی کنم تا بیینم وضعیت سرورش چجوریه

3. کاربر سایت

نام:
    davood
    سمت ظهر درست شد صبح فکر کنم همه خوابند ولی در کل پلیر کم داره

4. کاربر سایت

نام:
    davood
  5. کاربر سایت

نام:
    davood
    کلا توی هر کلاس اسلحه ها مثل هم یه تغییر توش ندادن فقظ ظاهر کاراکتر متفاوت

6. کاربر سایت

نام:
    حسین
    :)):)):))
    دمت گرم داداش کلی خندیدیم:D
    من ساعت 5 صبح بازی میکنم لابی فول میشه از پلیر ساعت 7 صبح هم همینطور:D
    بازی اگه 100 تا پلیر هم داشته باشه طوری اینا رو با هم میندازه(به دلیل این که فقط QUICK MATCH داره) که تمامی لابی ها پر باشه
    مشکل از نت خودت بوده
    تو پست اول هم گفتم این جریان رو

7. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    الان با کارکتر Gunslinger خیلی خوب بازی میکنم، بازی بهم حال میده :D

کارکتر خیلی خوبیه ولی خب نسبتا کم پیک میشه چون مثل کلاس Assassins کار کردن باهاش سخته

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

99 درصد نقداش تو استیم مثبت بوده! ظاهرا بر و بچ های استیم خیلی با بازی حال کردن، تو استیم از بس تعریف شد از بازی منم تو یک حرکت جو گیرانه بازی رو گرفتم :d

porfesor, Annunaki ™, GHOST OF SPART و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    کسی اگه لینگ گروه تلگرامی(کانال نمیخوام) برای این بازی داره لطفا واسم بفرسته.
    راستی من دقت نکردم بازی ویس چت داره؟

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  10. Gold User

نام:
    مهدی
    بعد از 30 لول بازی کردن من ویسی نشنیدم پس فکر کنم فعلا نداره :D

Octienne این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    شما مشکلی نداری با پینگ ایران ؟ review های استیم که همه مثبتِ !
    شنیده بودم به خاطر پینگ ما حتی ی kill هم نمیشه گرفت ! این حقیقت داره ؟ منم جوگیر شدم بگیرمش و میگیرمش اونم نسخهDeadzo Deluxe Edition :D:D
    intensityOfDara:D:D

Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    نه بابا سرورهای بازی خیلی خوبه برا من با پینگ 110-160 وصل میشه به سرورها

Annunaki ™ و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

پینگم بین 180 تا 220 :D:| ولی خوب مشکل سرور و اینا نداره، در مورد گرفتن با این پینگ هم کیل میگیرم، ولی حواست باشه در مورد خرید، فعلا بازیکن کم داره تو پیدا کردن پلیر شاید به مشکل بخوری:D:fearscream:

14. Kill Em With Kindness , Go head now کاربر فعال

نام:
    رضـا
    من درگیر فاز سازنده های این مدل بازیهای شوتر اول شخص (تقریبا فانتزی) هستم که کلی وقت صرف طراحی ساخت تک تک کاراکترها میکنن با کلی جزئیات بعد تو بازی اصلا دیده نمیشن
    مثل این بازی و Overwatch
    شاید فقط برا من عجیب باشه

Annunaki ™ این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    davood
    بهتر یه اپدیت بدن برای افت فریم بازی تو شوتر اصلا افت فریم نباید باشه هیروی اصلی منم Deadlockبینظره هیف که تیر کم میاره

16. کاربر سایت

نام:
    حسین
    سرورهای بازی عالین در حقیقت مهم نیست پینگت حتما باید پایین باشه تا پینگ 250 هم تیرا راحت میخوره تنها چیز مهم تو این بازی نداشتن تایم اوت هست نگاه اگه داشته باشی بیخیال بازی شو این بازی برخلاف سرورهای اختصاصی خیلی به تایم اوت حساسه داشته باشی تجربه بازی رو برات زهرمار میکنه:D
    حالا من که رکورد تایم اوت رو رد کردم هر سه ثانیه تو بازی تایم اوت دارم:| ولی باز دارم ادامه میدم و نفر اول میشم:D

Annunaki ™ این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید