Titanfall 2 آن‌گونه که می‌توانست، نفروخت

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
آقای Vince Zampella رئیس استدیو بازی‌سازی Respawn اعتقاد دارد؛ اگرچه Titanfall 2 عنوانی موفق بوده است ولی آن جوری که باید، فروش نکرد.

Zampella در این‌باره به گیم اسپات گفت :

titanfall_2_e3_shot_1-600x338.jpg

« بازی موفقیت آمیز بود و فروش خوبی کرد؛ اما خب جوری که می‌توانست به پتانسیل خودش نرسید. شاید شلوغی زیاد و یا قیمت گذاری بیش از حد دلیل این اتفاق شد – ولی در کل می‌شه گفت پنجره‌ سختی برای عرضه بازی‌ ما بود. »

منظور آقای Zampella در این مصاحبه از قیمت‌گذاری « بیش از حد » دقیقا مشخص نیست. اما شاید اعتقاد دارند، اگر قیمت بازی آنها مثلا کمتر از 60 دلار بود؛ فروش بیشتری میکرد ؟

البته زمان عرضه بازی به فروش آن هیچ کمکی نکرد؛ زیرا Titanfall 2 یک هفته بعد از Battlefield 1 و یک هفته قبل از Call of Duty Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered عرضه شد و وعده محتوا های رایگان بعد از عرضه بازی هم در فروش آن هیچ تاثیری نداشت.

رئیس استدیو Respawn در ادامه صحبت های خود گفت؛ سری Titanfall حتما ادامه خواهد یافت اما توضیح دقیقی در این‌باره نداد.

« Titanfall های بیشتری را انجام خواهیم داد و این حرفی است که من اجازه گفتنش را دارم. ما مدیر نوآوری خودمان را داریم که وظیفه محافظت از این عنوان در قالب های مختلف و همچنین اطمینان از ادامه رشد بازی را دارد.

چیزهای دیگر هم هستن که ما در حال انجامشان هستیم ولی در حال حاضر آن ها را اعلام نخواهیم کرد. اما می توانم بگویم ما به طرز عمیقی به دنیای Titanfall متعهد هستیم. »

گفتنی است تا الان هیچ دنباله‌ای برای برای Titanfall 2 تایید نشده است. اما می‌دانیم که استدیو Respawn در حال کار بر روی یک بازی جنگ ستارگان است و شاید زمان زیاد برود تا در مورد Titanfall بعدی بشنویم.

Read the whole post here.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
تنها دلیل فروش کمش عرضه در زمان فوق العاده بد بود و همین وگرنه تایتان فال بازی زیبایی هست
قطعا نسخه بعدی هم خواهد بود اصلا میدونستم ولی امیدوارم دیگ زمان درست عرضه بشه

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
نکته جالب اینکه خیلی از طرفداران پلی استیشن نمیدونستند که این بازی مولتی پلتفرم هست!
پس تا حدودی کم کاری تبلیغاتی از سوی EA هم دخیل بوده.

• Like
Reactions: king of north

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من تازه دارم تایتنفال رو بازی میکنم. خیلی بازی خوبیه. شخصا بتل 1 رو که اصلا دوست نداشتم (فقط سینگل رو بازی کردم). و در مقایسه با IW گیم پلیش حداقل خیلی بهتره. فقط هایپ و فن بیس این دوتارو نداره در باقی موارد بازی بهتریه به نظر من.

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
این EA انقد عقده گرفتن cod تو دلش مونده بود که از هیچ چیز از جمله فدا کردن خودی و غیرخودی ابایی نداشت. عقلتو بدی دست یه مشت کاسبکار و بازاری همین میشه.

• Like
Reactions: raya2

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تو تاپیک اونطرف هم گفتم به نظرم مشکل اصلی بازی هیچی نبود جز اینکه هایپ و تبلیغات خاصی نداشت. یعنی تو همون بازه با یک تبلیغات فضایی منتشر میشد میتونست خیلی خوب بفروشه و مشخصا EA تا وقتی BF و Starwars با اون فن بیس رو داره نمیاد روی همچین ای پی سرمایه گذاری سنگینی انجام بده.

اگر بازی انحصاری باقی میموند و مایکروسافت یک بودجه هنگفت برای تبلیغات عظیم+توسعه بازی کنار میذاشت Titanfall 2 تبدیل به عنوانی میشد که روی دوتا پلتفرم فروش خیلی عالی داشت به جای اینکه روی سه تا پلتفرم مختلف صرفا در حد خوب فروش کرده باشه.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
من تایتان فال دوست داشتم ولی فکر میکنم با استانداردهای این نسل یه مقدار فاصله داره!

چه توی سینگل پلیر و چه توی مولتی پلیر رقیب های سرسختی داره(منظورم سبک اکشن اول شخصه)

در مورد گرافیک که حرفی برای گفتن نداره
داستان خیلی قوی هم که نداره
سینگل پلیر فوق العاده ای هم که نداشت
مولتی به نظر من بهترین قسمت بازی بود ولی خب با این حجم بازی های مولتی پلیر خوب باید بهتر از اینا کار میکرد!

در کل به نظرم سبک اول شخص شوتر خیلی سبک شلوغی هست از نظر عناوین و امیدوارم بازی بعدیشون سبک دیگه ای داشته باشه!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
بازی فوق العاده بود ولی زمان بد عرضه و البته یکی دو مورد دیگه به فروشش ضربه زد ولی با این حال بازم فک کنم بد نفروخته باشه چون پلیرای نسبتا خوبی داره انلاینش

سینگل پلیر بازی عالی بود. حالا درسته در حد مثلا سینگل پلیر هف لایف ی ابایوشاک نبود ولی یکی از بهترین سینگل پلیرای شوتر دو سه سال اخیر بود
مولتیشم عالیه و یه مولتی کاملا بالانس و میزون و متنوع هستش(مخصوصا با هورد مدی که تازیگها براش عرضه شده و فوق العادس).........فقط به نظرم حضور تایتن ها در اکثر مد های انلاین خیلی به مذاق پلیرها خوش نیومد

در کل بازی عالی بود و اگر اشتباهات شماره 2 رو در 3 تکرار نکنن یه چیز خوفی میشه

.

• Like
Reactions: agent 360

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
وقتی انتشارش با سالاری مانند ندای وظیفه و هیولای گرافیکی به نام بتلفیلد باشه معلومه فروش نمی کنه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این EA انقد عقده گرفتن cod تو دلش مونده بود که از هیچ چیز از جمله فدا کردن خودی و غیرخودی ابایی نداشت. عقلتو بدی دست یه مشت کاسبکار و بازاری همین میشه.
هیچوقت هم نمی تونه بگیره . 2016 هم شکست خورد توی فروش

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من تایتان فال دوست داشتم ولی فکر میکنم با استانداردهای این نسل یه مقدار فاصله داره!

چه توی سینگل پلیر و چه توی مولتی پلیر رقیب های سرسختی داره(منظورم سبک اکشن اول شخصه)

در مورد گرافیک که حرفی برای گفتن نداره
داستان خیلی قوی هم که نداره
سینگل پلیر فوق العاده ای هم که نداشت
مولتی به نظر من بهترین قسمت بازی بود ولی خب با این حجم بازی های مولتی پلیر خوب باید بهتر از اینا کار میکرد!

در کل به نظرم سبک اول شخص شوتر خیلی سبک شلوغی هست از نظر عناوین و امیدوارم بازی بعدیشون سبک دیگه ای داشته باشه!

تایتان اصلش آنلاینش هست . کلا یک حالت داستانی به زور داخلش جا دادن تا متفاوت تر از نسخه یک باشه وگرنه اصلش آنلاین هست مثل شماره یک

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
وقتی انتشارش با سالاری مانند ندای وظیفه و هیولای گرافیکی به نام بتلفیلد باشه معلومه فروش نمی کنه

تایتان اصلش آنلاینش هست . کلا یک حالت داستانی به زور داخلش جا دادن تا متفاوت تر از نسخه یک باشه وگرنه اصلش آنلاین هست مثل شماره یک
حرف دیگه ای نداری استاد؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بتل 1 توی فروش شکست خورده؟:-?
اگه منظورت از کال اف باشه احتمالا یکم بالا پایین فروخته باشه ولی اینا بخاطر فن بیس بزرگ کال اف هس وگرنه اگکال اف با نسخه قبلش مقایسه کنی میبینی شکست بدی خورده:D
بی شک اگ این نسخه هم توی فضا و مثل نسخه قبل بود و بتل دوباره نسخه جدید میداد موضوع برعکس میشد ک نشد:D
اخرین امار بتل 1 گویا 21 میلیون پلیر بوده
امار کال اف چقدره؟

کال اف امروز 700 نفر حدودا روی پی سی انلاین داشته
بتل حدود 11 هزار
البته شاید من اشتباه میکنم ولی سرچ کردم اینطور شد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر