خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان اگر همتون هم صدا برید اینستا واعظی اعتراض کنید جواب میده.پیش خودتون نگید نظر من یه نفر چه اهمیتی داره.قطره قطره سیل میشیم رو سرشون.این ها کمر به نابودی ما بستن.
تا دیر نشده میتونیم این طرح رو تا قبل از شهریور که اجرا میخواد شه لغو و کنسل کنیم.فقط خواهش میکنم کسی نره اونجا فحش بده.با ادبیات مناسب دهنشون رو سرویس کنید.
امروز اینو تصویب کردن و اگر ما صدامون درنیاد فردا هم با دلایل کانلا توجیه کننده تصویب میکنن کلا اینترنت رو باید داخلی کنیم که یه وقت حملات تروریستی نداشته باشیم یا اینکه شیطان بزرگ زیرساخت هسته ای رو هک نکنه

• Like
Reactions: Milad_HW

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
شت یه چیزی فهمیدم. بعد از تموم شدن سقف نتتون قطع میشه و باید حجم بخرید. :|
در دنیا در روش اتصال محور، حد مصرفی به عنوان مصرف منصفانه پیش بینی می شود که دو حالت دارد: در حالت اول وقتی مصرف از مقدار مشخصی عبور کرد سرعت را کم می کنند و در حالت دوم، کاربران حجم اضافی خریداری می کنند؛ که با توجه به اینکه در ایران پیش از این خرید حجم اضافی مرسوم بود، حالت دوم را برای اجرا انتخاب کردیم.
کجا این خبر رو نوشته که بعد از تموم شدن سقف قطع میشه ؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
نمردیم فرق نامحدود و محدود فهمدیدم هر غلطی میخوان بکنن برام مهم نیست فقط پینگ تایم ها بهم نریزه خدا کنه

بعدشم یه درصد فکر کن isp های دزد بیان به این قیمتا به ما سرویس بدن اکه هم بدن بین 100 نفر شیر میکنن

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
من تو دیجیاتو دیدم. تو متن گفته بعد از سقف دو راه داریم یا سرعت کم میشه یا حجم میفروشیم که ما راه دوم انتخاب کردیم.
الان دیدمش :|
نابود شدیم !
اخه عوضی ها این چه نامحدودی هست که بعد از اتمام حجم قطع میشه ؟!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تمام این دست و پا زدن های احمقانه وزارت ارتباطات برای فروش اینترنت داخلی یا همون اینترانت ملیه اگر دقت کنید تعرفه اش رو نصف کردن که بیشتر کاربران رو تشویق به استفاده کنن این کار باعث میشه وب سایت ها هم از فضای اینترانت ملی استفاده کنن چون ارزونتره و برای مخاطبشون ارزون درمیاد وگرنه اینترنت بین المللی رو اینا هرگز نمیان با قیمت ارزون و به صورت نامحدود به من و شما بفروشن! این مدلیه که چین داره پیاده میکنه درحال حاضر اینترانت داخلی + اینترنت بین المللی محدود شده عرضه میکنه برای تمام سایت های معتبر و پر بازدید مثل گوگل فیس بوک و یوتیوب هم نسخه چینی درست کرده و گذاشته تو دسترس مردم

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
من دقیقا متوحه نمیشم وقتی میگن "نامحدود" پس دیگه این سقف استفاده چیه؟!
بعد اگه این سقف تموم شه چی میشه؟ سرویس ـت قطع میشه یا سرعتت کم میشه؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
من دقیقا متوحه نمیشم وقتی میگن "نامحدود" پس دیگه این سقف استفاده چیه؟!
بعد اگه این سقف تموم شه چی میشه؟ سرویس ـت قطع میشه یا سرعتت کم میشه؟
طبق معمول هیچی معلوم نیست. اجرا میشه انشالله همه سر در میاریم.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
طبق معمول هیچی معلوم نیست. اجرا میشه انشالله همه سر در میاریم.
انشالله اجرا نمیشه.اگر بحث زور هست که قطعا اجرا میشه.اما اگر بحث راحتی مردم هست که برید اینستا واعظی هزار نفر ریخته داخلش و وقتی ببینن همون مردم راضی نیستن لغو میشه

• Like
Reactions: Milad_HW

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
کامنت یکی رو خوندم پیست میکنم همینجا:

سیستم این نامحدود مثلا سرویس اول اینجوریه که اول اون 20 گیگ رو با سرعت 2 مگابیت استفاده می کنی که اگه به بایت تبدیل بشه میشه چیزی نزدیک به 512 چون برای این 20 گیگ اول سرعت کمی بالاتره و وقتی که سقف دیتا تموم شد می تونیم از سرعت 512 کیلو بیت رو اگه به بایت تبدیل کنی تقسیم بر 8 میشه و سرعت میشه 64 کیلو بایت برای استفاده نامحدود . یعنی سرعت دانلود تو تا بعداز این که 20 گیگ رو تموم کردی 64 کیلوبایته برای استفاده نامحدود که خیلی پایینه .
به نظر من بهتره که از بسته ی 35 تومنی یا 50 تومنی استفاده کنیم چون سرعت اینترنت نامحدود که بعد از اتمام اون 20 گیگ ، 35 تومنیه 2 مگابیت که میشه 512 کیلوبایت و 5 تومنیه 6 مگابیت که میشه نزدیک به 1 مگ برای دانلود نامحدود.

جدول با توضیح کامل

512 کیلوبیت (نامحدود و رایگان بعد از اتمام سقف دیتا) تا 2 مگابیت (سرعت استفاده از 20 گیگ و قبل از تمام شدن دیتا)

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
کامنت یکی رو خوندم پیست میکنم همینجا:

سیستم این نامحدود مثلا سرویس اول اینجوریه که اول اون 20 گیگ رو با سرعت 2 مگابیت استفاده می کنی که اگه به بایت تبدیل بشه میشه چیزی نزدیک به 512 چون برای این 20 گیگ اول سرعت کمی بالاتره و وقتی که سقف دیتا تموم شد می تونیم از سرعت 512 کیلو بیت رو اگه به بایت تبدیل کنی تقسیم بر 8 میشه و سرعت میشه 64 کیلو بایت برای استفاده نامحدود . یعنی سرعت دانلود تو تا بعداز این که 20 گیگ رو تموم کردی 64 کیلوبایته برای استفاده نامحدود که خیلی پایینه .
به نظر من بهتره که از بسته ی 35 تومنی یا 50 تومنی استفاده کنیم چون سرعت اینترنت نامحدود که بعد از اتمام اون 20 گیگ ، 35 تومنیه 2 مگابیت که میشه 512 کیلوبایت و 5 تومنیه 6 مگابیت که میشه نزدیک به 1 مگ برای دانلود نامحدود.

جدول با توضیح کامل

512 کیلوبیت (نامحدود و رایگان بعد از اتمام سقف دیتا) تا 2 مگابیت (سرعت استفاده از 20 گیگ و قبل از تمام شدن دیتا)
منطقی و درستش و بر اساس اون حرفایی که قبلاً زدن اینجوری باید اجرا شه که خوبم هست اما احتمالش کمه ISP ها زیر بار برن. صد تا تبصره و بامبول میزنن تنگش یک به هشتی چیزی میزنن.
فکر کن اینترنت ۶ مگ نا محدود بدن ماهی ۵۰

• Like
Reactions: pbgame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر