خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
الان یعنی تا سقف 10 گیگ ترافیک خارجی سرعتمون 2 مگ میشه و بعد از 10 گیگ سرعتمون به 512 کاهش داده میشه ؟!
قیمت هاش که به نظر خوب میاد ! یعنی 20 تومن ماهانه میدم به این و برای دانلود بازی و غیره 15 تومن میدم نامحدود شبانه همراه اول از 2 تا 7 @ که شبی 35-40 گیگ میشه گرفت

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
این جدول که خوبه فقط نحوه اجرا مشکل ماست. چون اینجا همه چی رو کاغذ گل و بلبله به اجرا که می‌رسه ...
اگه ISP ها اجرا کنن بر اساس همین جدول واقعا برا ما که آنلاین بازی میکنیم عالی میشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این جدول که خوبه فقط نحوه اجرا مشکل ماست. چون اینجا همه چی رو کاغذ گل و بلبله به اجرا که می‌رسه ...
اگه ISP ها اجرا کنن بر اساس همین جدول واقعا برا ما که آنلاین بازی میکنیم عالی میشه.

منم همین رو گفتم اگه ! الان اینجا میگه سرعت 6 مگ 50000 تومن با 20 گیگ ترافیک ! برای من اگه سرعت این سرویس راست همین چیزی که الان دارم مصرف میکمم باشه باز من راضیم چه برسه به اینکه سرعتش واقعی (بخون و باور نکن) یا نیمچه واقعی باشه .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
الان یعنی تا سقف 10 گیگ ترافیک خارجی سرعتمون 2 مگ میشه و بعد از 10 گیگ سرعتمون به 512 کاهش داده میشه ؟!
قیمت هاش که به نظر خوب میاد ! یعنی 20 تومن ماهانه میدم به این و برای دانلود بازی و غیره 15 تومن میدم نامحدود شبانه همراه اول از 2 تا 7 @ که شبی 35-40 گیگ میشه گرفت
512 یک به هشت هست که میشه نهایت 64 کیلو. تازه ممکنه از این هم محدودتر بشه!
##############################
نمی فهمم تو این وضعیت کلمه "نامحدود" چیه گذاشتن کنار این طرح ها و انقدر روش تاکید می کنن؟ فاجعه س بنظرم وجود مخابرات بعنوان یه ارگان دولتی تو این رقابت گند زده به نت کشور و هیچ حق انتخابی نذاشته همه جا همینه!

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,329
نام
امیرعلی
من الان نت 8مگ بدون افت سرعت با شبانه رایگان و ترافیک ماهیانه 20گیگ میگیرم 60 تومن بعد باید 50تومن بدم 10گیگ ترافیک با کف 6 مگ (که احتمالا سرعت همیشه کفِ!)
تعجب میکنم بعضی از دوستان فکر میکنن بهتر شده!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی
زدن سرعت 6مگ تا 20 مگ 10 گیگ ترافیک بین الملل؟؟؟میدونید یعنی چی! یعنی حتی اگر دانلود نداشته باشید فقط بابت گیم و اینستا ظرف 5 روز تموم میشه! حالا دیگه ترافیک هم نزارن بخریم چی؟
ای خدا توی کل این کره خاکی منو چرا همچنین جای نفرین شده ای انداختی

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خدایی ۱۰گیگ کمه خیلی کمه من ماهانه ۱۷گیگ رو تو ۱۵تا ۲۱ روز تمام میکنم تازه دانلود هام بیشتر با ایرانسل هست

کم کم باید بالای ۲۰گیگ ترافیک بین الملل کمتریش باشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی
بچه ها برید صفحه اینستگرام واعظی.اونجا همه دارن اعتراض میکنن.شما هم تا میتونید اعتراض کنید ایشالا جواب بده.

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
بچه ها برید صفحه اینستگرام واعظی.اونجا همه دارن اعتراض میکنن.شما هم تا میتونید اعتراض کنید ایشالا جواب بده.

اینا زبون نفهم ترین از اونی هست که با این اعتراض و این حرفا تغییری تو کارشون بدن

درود بر اصلاحات xD

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی
اینا زبون نفهم ترین از اونی هست که با این اعتراض و این حرفا تغییری تو کارشون بدن

درود بر اصلاحات xD
اقا جان این احمق ها خواستن طرح ریجستری اجرا کنن کسی ایفون نخره اینقدر ملت اعتراض کردن هیچ غلطی نکردن.شاید اینورم جواب داد.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان یه توضیح در مورد سرعت دانلود سرویس ها میدید ؟ مثلا سرویس 2 مگ بدون محدود شدن سرعت دانلود 2 مگ میده یا اون 2 مگ تقسیم بر 8 میشه و اگه زیاد مصرف کنی دوباره تقسیم بر 8 میشه ؟

به نظر من که بسته های شبانه ایرانسل رو هم حذف میکنن اگه هم حذف نکنن همه هجوم میارن به این بسته ها و سرعتش کم میشه
من شیفته ی اون 1400 گیگ ترافیک داخلی شدم یه لحظه تصور کن ماهی 1400 گیگ زلال احکام بتونی دانلود کنی

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
شت یه چیزی فهمیدم. بعد از تموم شدن سقف نتتون قطع میشه و باید حجم بخرید. :|
در دنیا در روش اتصال محور، حد مصرفی به عنوان مصرف منصفانه پیش بینی می شود که دو حالت دارد: در حالت اول وقتی مصرف از مقدار مشخصی عبور کرد سرعت را کم می کنند و در حالت دوم، کاربران حجم اضافی خریداری می کنند؛ که با توجه به اینکه در ایران پیش از این خرید حجم اضافی مرسوم بود، حالت دوم را برای اجرا انتخاب کردیم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
شت یه چیزی فهمیدم. بعد از تموم شدن سقف نتتون قطع میشه و باید حجم بخرید. :|
در دنیا در روش اتصال محور، حد مصرفی به عنوان مصرف منصفانه پیش بینی می شود که دو حالت دارد: در حالت اول وقتی مصرف از مقدار مشخصی عبور کرد سرعت را کم می کنند و در حالت دوم، کاربران حجم اضافی خریداری می کنند؛ که با توجه به اینکه در ایران پیش از این خرید حجم اضافی مرسوم بود، حالت دوم را برای اجرا انتخاب کردیم.

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

واااااااااااااااااااااااااتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت !!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!!!
این دیگه چه جور اینترنت نامحدودیه ! جان خودشون نیان گند بزنن به همین اشتراک نامحدودی که فعلا داریم استفاده میکنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر