خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
اولا دوست عزیز سرعت هیچ ربطی به پینگ نداره. حداقل توی ایران اینطوریه. بعضی مواقع به جای استفاده از وای فای از کابل استفاده کنی پینگ ثبات بهتری داره.دوما جسارتا وضعیت شما یه کم مسخره است. دوست عزیز از پینگ ۱۰ به ۱۷ رسیدی و فکر میکنی دلیل کیل نداشتن ات اینه؟ ما داریم با پبنگ ۱۰۰ به بالا گیم انلاین میزنیم. اصلا قصد بی احترامی ندارم ولی صحبت های شما بیشتر به فخر فروختن شبیه تا یه مشکل واقعیه. بیا جاهامون رو عوض کنیم. من به همون ۱۷ هم راضی ام.

دوست عزیز با تشکر از پاسختان
بنده 3 ماهی است که با این مشکل رو برو شده ام و چه در فروم های خارجی و چه در اینجا موضوع رو مطرح کردم کسی بنده رو کمک نکرده و اینجا هم تا سوالی میپرسم بنده رو به فخر فروشی متهم میکنند .دوست عزیز شما جای بنده بودید چیکار میکردید ایا بازی کردن رو به دلیل این مشکل میزاشنید کنار و هیچکاری برای حل مشکلم انحام نمدادید یا دنبال یافتن راه حلی برای حل مشکل میگشتید ؟
بنده 3 ماه پیش یک سوال در مورد این مشکل پرسیدم و هر روز عده ای متاسفته در پیام خصوصی به بنده فحاشی میکردن تا دو هفته پیش که انگار خسته شدن توی تاپیک هم هیشکی جواب بنده رو نمیده و همه میگن فرخ فروشی میکنی . :-<
در گذشنه فضای بازیسنتر اینگونه نبود ولی الان متاسفانه اینطوری شده متاسفانه بنده جای بهتری از بازیسنتر بعد از گذشت این همه سال هنوز پیدا نکردم باور کنید اگر بود مثل عده کسیری از کاربرهای فعال که توی این چندسال از بازیسنتر رفتند من هم میرفتم

آخرین ویرایش:

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
بنده 3 ماهی است که با این مشکل رو برو شده ام و چه در فروم های خارجی و چه در اینجا موضوع رو مطرح کردم کسی بنده رو کمک نکرده و اینجا هم تا سوالی میپرسم بنده رو به فخر فروشی متهم میکنند .دوست عزیز شما جای بنده بودید چیکار میکردید ایا بازی کردن رو به دلیل این مشکل میزاشنید کنار و هیچکاری برای حل مشکلم انحام نمدادید یا دنبال یافتن راه حلی برای حل مشکل میگشتید ؟
بنده 3 ماه پیش یک سوال در مورد این مشکل پرسیدم و هر روز عده ای متاسفته در پیام خصوصی به بنده فحاشی میکردن تا دو هفته پیش که انگار خسته شدن توی تاپیک هم هیشکی جواب بنده رو نمیده و همه میگن فرخ فروشی میکنی . :-<
خب دوست عزیز اگه اون شرکت سرویس دهنده نتونست مشکل شما رو حل کنه کاری از دست کاربران اینجا هم برنمیاد
پینگ زیر 50 و سرعت 100 مگ اینجا یک رویاست و البته همون خارجی ها هم پینگ 17 براشون خوب حساب میشه و مطمئنا به علت پینگ 17 بازی کردن رو کنار نمیزارن

• Like
Reactions: arash20050

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
در گذشنه فضای بازیسنتر اینگونه نبود ولی الان متاسفانه اینطوری شده متاسفانه بنده جای بهتری از بازیسنتر بعد از گذشت این همه سال هنوز پیدا نکردم باور کنید اگر بود مثل عده کسیری از کاربرهای فعال که توی این چندسال از بازیسنتر رفتند من هم میرفتم
عزیز به دلیل اینکه سوالت جالب نیست جوابی نمیدن .
کسانی که گیم میزنن تو ایران پینگ حداقلش زیر 90 ندارن و حتی از خارجیا هم بهتر هستن و هستیم ! اینکه از 10 واست اومده رو 17تغییرش جوری نیستش که کلا نشه بازی کرد شما تلاشتو بکن کیلم میگیری :)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده سوالی خدمت دوستان داشتم
بنده چند ماه پیش مشکل پینگی که داشتم رو در تاپیک مطرح کردم ولی کسی کمکم نکرد .و مشکلم این بود که توی بازی بلک اپس 3 به علت پینگ 17 به جای زیر 10 نمیتونم همانند گذشته کیل به دست بیارم و متاسفانه دیروز بنده بازی wwII رو هم امتحان کردم و مشکل متاسفانه هنوز پابرجاست.
حال از دوستانی که توی زمینه سرعت و حجم و پینگ اطلاعاتی دارن سوالی داشتم
بنده هم اکنون سرعت 100 مگ نامحدود با پینگ 17 رو دارم وبنده به شرکتی که ازش ایننرنت میگیرم تماس گرفتم و انها به من گفتن که سرعت 150 و 300 و 1 گیگ و 5 گیگ و 10 گیگ دارند که قیمت 150 رو 20 دلار در ماه و 300 رو 30 و همچنین 1 گیگ رو به قیمت نجومی 50 دلار میدن و سرعت 5 و 10 گیگ هم خیلی گرون بود .
از دوستانی که اطلاعاتی یا تجربه ای تو این طمینه داشتم سوال داشتم که اگر بنده سرعت 300 یا 1 گیگ یا 5 رو خریداری کنم ایا باعث بهبود و درست شدن پینگ بنده میشه یا خیر؟

با تشکر
سرعت اینترنت ربطی به پینگ نداره .. اول چک کن ببین پینگ تو با شرکت چجوری هست، شاید اختلالی بوجود اومده باشه ( اگر وای فای هستی ) اگر خط هستی که درون مودمت ببین SNR خطتت چجوری هست
این اختلاف پینگ اینقدر پایین هست که ناچیز حساب میشه .. در صورتی که مشکل از اینترنت نباشه شاید از FPS درون بازی یا Frame rate مانیتورت ـه که پایین باشه و تا تصویر به تو برسه اون دشمن درون بازی زودتر تو را ببینه و بکشتت .

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
واقعا نمیدونم از دوستان گرامی چگونه تشکر کنم . از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ بنده رو دادید کمال تشکر رو از شما دوستان دارم
یک دنیا تشکر
بنده هم اکنون مشغول امتحان کردن راه حلهایی که به بنده پیشنهاد دادید هستم با سپاس

• Like
Reactions: -Poormaz-

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بنده هم اکنون سرعت 100 مگ نامحدود با پینگ 17 رو دارم وبنده به شرکتی که ازش ایننرنت میگیرم تماس گرفتم و انها به من گفتن که سرعت 150 و 300 و 1 گیگ و 5 گیگ و 10 گیگ دارند که قیمت 150 رو 20 دلار در ماه و 300 رو 30 و همچنین 1 گیگ رو به قیمت نجومی 50 دلار میدن و سرعت 5 و 10 گیگ هم خیلی گرون بود.
من کاری به این بحث رسیدن پینگ از 10 به 17 کار ندارم، قدرت بینایی و مغز یک انسان عادی توانایی ادراک این تفاوت 7 میلی ثانیه‌ای رو نداره که بخواد تغییر معناداری در توانمندیش ایجاد کنه.
حرفم با این قسمت قرمز و واژۀ نجومیه، اینجا با همین قیمت سرعت 10 مگابیت (1.25 مگابایت) میدن با محدودیت ترافیک 200 گیگ و پینگ (خوشبینانه) 200-150. حالا تو ایران این قیمت واقعاً نجومیه چون معادل یک چهارم حداقل حقوق ماهیانه‌ست.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من فکر می کنم همه راضین که شرایط اینترنت همینجوری بمونه دستش نزنن
چون تجربه نشون داده هر تغییری که توی اینترنت می دن فقط نتیجش گند زدن بیشتر به اینترنت می شه

این اینترنت نامحدود هم که عالیه، اگه همون فرمون واعظی رو بره جلو دیگه می ترکونه
4 مگ سرعت، 5 گیگ حجم، N هزار تومن در ماه، نامحدود هم هست ها!!!!! (منظور از نامحدود تعداد فحش هایی هست که می تونید بار مسئولین بکنید)

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
من بازم میگم که اگه واقعا پینگ ات ۱۷ باشه با خیال راحت بازیت رو بکن. مشکل از نت شما نیست. شما ببین فریم بازیت چنده؟ سیستم ات چیه؟ جواب این سوالا رو هم برام پ.خ کن چون ربطی به این تاپیک نداره. ممنون.

• Like
Reactions: arash20050

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
بابا من شهراد (البته وقتی شهراد بود عالی بود از وقتی اسمش عوض شده گند شده) نامحدود با حجم بین المللی خریدم دو روزه تموم شد زنگ زدم داداش من از سایتهای ایرانی و ir دانلود کردم چرا تموم شده.گفت اسمشو بد گذاشتن و از این خبرها نیست.چهارتا سایت نا محدود بقیه نیم بها هستن کلا مسخره بازیهدقیقا یعنی اینترنت شما 2 گیگ میشه با قیمت خدا تومنی و همون سرعت (چون نهایتا زیرساختها ایران سرعت بالاتر از 8 و 9 نمیده.)

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقای وزیر لطف نمودن تعرفه جدید "نامحدود" رو اعلام کردن و طبق معمول نامحدوده با مصرف منصفانه :|
16 مگ نامحدود منصفانه 80 هزار تومن .

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
مصرف منصفانه رو دقیق مشخص نکرده یعنی چقدر چند گیگ مصرف کنیم محدود میشیم اینجور که بوش میاد اینو سپرده دست اپراتورها
یعنی شما سرعت 16 مگ که بگیری 30 گیگ دانلود کنی سقوط میکنی رو 128 kb :D و به غلط کردن میوفتی مثل شاتل و اینا در کل دستش درد نکنه کلی فکر کردن که چطور اینترنت خراب تر کنن

• Like
Reactions: ..Preacher..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر