خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دزدی و کم فروشی یعنی اینکه از همراه اول بسته میخری ۴ گیگ روزانه+ ۴ گیگ شبانه
۴ گیگ روزانه که تموم شه شبانت هم میره و دود میشه در حالی که پولش رو دادی
خیالتون راحت این وزیر از قبلی بدتره.

• Like
Reactions: amooei and Sony+

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
از طرف من به وزیر بگید ، حداقل دکل های همراه اول رو فیبر کشی کنند که اگه adsl و vdsl و فیبر نوری رو نمیخوان توسعه بدن مردم از رو همون دکل همراه اول یه اینترنت با کیفیت و پینگ پایین بگیرند .. هی اینترنت عوض نکنند

ایرانسل هم که فاشیست و دزده . بجنورد و علی آباد کتول 4.5 g آورده شهر ما کرمان نیاورده

• Like
Reactions: EvisCeration

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
وزیر ارتباطات دو ساعت قبل دوباره پست گزاشته مذاکره کردن اینترنت حجمی برداشته میشه تو دو روز اینده هم اطلاعات کامل رو میدن .
دوباره چه خوابی دیدن معلوم نیست .

• Like
Reactions: Arima Kishou

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده سوالی خدمت دوستان داشتم
بنده چند ماه پیش مشکل پینگی که داشتم رو در تاپیک مطرح کردم ولی کسی کمکم نکرد .و مشکلم این بود که توی بازی بلک اپس 3 به علت پینگ 17 به جای زیر 10 نمیتونم همانند گذشته کیل به دست بیارم و متاسفانه دیروز بنده بازی wwII رو هم امتحان کردم و مشکل متاسفانه هنوز پابرجاست.
حال از دوستانی که توی زمینه سرعت و حجم و پینگ اطلاعاتی دارن سوالی داشتم
بنده هم اکنون سرعت 100 مگ نامحدود با پینگ 17 رو دارم وبنده به شرکتی که ازش ایننرنت میگیرم تماس گرفتم و انها به من گفتن که سرعت 150 و 300 و 1 گیگ و 5 گیگ و 10 گیگ دارند که قیمت 150 رو 20 دلار در ماه و 300 رو 30 و همچنین 1 گیگ رو به قیمت نجومی 50 دلار میدن و سرعت 5 و 10 گیگ هم خیلی گرون بود .
از دوستانی که اطلاعاتی یا تجربه ای تو این طمینه داشتم سوال داشتم که اگر بنده سرعت 300 یا 1 گیگ یا 5 رو خریداری کنم ایا باعث بهبود و درست شدن پینگ بنده میشه یا خیر؟

با تشکر

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده سوالی خدمت دوستان داشتم
بنده چند ماه پیش مشکل پینگی که داشتم رو در تاپیک مطرح کردم ولی کسی کمکم نکرد .و مشکلم این بود که توی بازی بلک اپس 3 به علت پینگ 17 به جای زیر 10 نمیتونم همانند گذشته کیل به دست بیارم و متاسفانه دیروز بنده بازی wwII رو هم امتحان کردم و مشکل متاسفانه هنوز پابرجاست.
حال از دوستانی که توی زمینه سرعت و حجم و پینگ اطلاعاتی دارن سوالی داشتم
بنده هم اکنون سرعت 100 مگ نامحدود با پینگ 17 رو دارم وبنده به شرکتی که ازش ایننرنت میگیرم تماس گرفتم و انها به من گفتن که سرعت 150 و 300 و 1 گیگ و 5 گیگ و 10 گیگ دارند که قیمت 150 رو 20 دلار در ماه و 300 رو 30 و همچنین 1 گیگ رو به قیمت نجومی 50 دلار میدن و سرعت 5 و 10 گیگ هم خیلی گرون بود .
از دوستانی که اطلاعاتی یا تجربه ای تو این طمینه داشتم سوال داشتم که اگر بنده سرعت 300 یا 1 گیگ یا 5 رو خریداری کنم ایا باعث بهبود و درست شدن پینگ بنده میشه یا خیر؟

با تشکر
اولا دوست عزیز سرعت هیچ ربطی به پینگ نداره. حداقل توی ایران اینطوریه. بعضی مواقع به جای استفاده از وای فای از کابل استفاده کنی پینگ ثبات بهتری داره.دوما جسارتا وضعیت شما یه کم مسخره است. دوست عزیز از پینگ ۱۰ به ۱۷ رسیدی و فکر میکنی دلیل کیل نداشتن ات اینه؟ ما داریم با پبنگ ۱۰۰ به بالا گیم انلاین میزنیم. اصلا قصد بی احترامی ندارم ولی صحبت های شما بیشتر به فخر فروختن شبیه تا یه مشکل واقعیه. بیا جاهامون رو عوض کنیم. من به همون ۱۷ هم راضی ام.

• Like
Reactions: arash20050

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر