خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
واعظی: تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت به نفع کاربران بود

نمی دونم باید چی بگم، یعنی نه تنها زبونم بلکه فکر و ذهنمم قاصر از حرف ایشون!
مطمنم اصلا از حجم مصرفی کاربرها توی انواع زمینه های فیلم و بازی و اینستا خبر نداره هرچند دیگه مهم نیست چون سه شنبه آخرین روز کاریشه البته اگر تا قبلش گندی نزنه

• Like
Reactions: voldmort

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ایشون ناراحته اومده میگه اونجای که زندگی میکنه حداقل حقوق ساعتی11دلاره یعنی به پول ایران میشه ماهی8.9تومن
حداقل حقوق تو ایران900تومنه
یعنی ایشون با حقوق9تومن ماهی150تومن میده 100مگ نامحدود
مابا حقوق900تومن ماهی300تومن میدیم برا 50مگ محدود

چه ظلمی بهشون میشه واقعا
صحبت های ایشون میدونی من رو یاد حرف های چه کسایی انداخت ؟؟؟!!

اینایی که میومدن میگفتن اقتصاد دنیا نابود و خرابه و اصلا زندگی تو خارج ( کشور های پیشرفته رو میگم و کم هم نیستن ) خوب نیست و ایران بهشته و نیاین خارج و این جا فرقی با ایران نداره و آسمون همه جا یه رنگه و از این صحبت های کلیشه ای که هزاران بار من و خیلی از شما ها شنیدیم ! یه چیزی هستش به نام سنجش اقتصادی مثلا ایتالیا که مشکل اقتصادی داره سنجشش با کشور های پیشرفته هم رده خودشه و نه مثلا با کشوری مثل ایران !!! ( البته این چیزا از درک بسیاری خارجه :)):| ) مثلا سنجش اقتصادی ایران را میشود با افغانستان ! لبنان ! یمن ! عراق ! ترکمنستان ! ازبکستان ! سوریه ! و از این قبیل کشور ها سنجش کرد ! جانم فدای اینترنت بالیستیک قدرتمند فرا تصور اتمی ابر اینترنت ایران دقیقا مثل صنعت ابر شاهکار خودرو سازی و بقیه صنعت هاش !! به هر حال قدرت اول جهانیم !!!! =D>:))

یکی داشت همین حرفا رو به من میزد و میگفت وضعیت اون جا خوب نیست و از این صحبت ها و منم بهش گفتم خب بیا ایران زندگی کن دیگه !!!! بعد در جوابم گفت من اون جا خب کار اینا دارم و نمیتونم بیام و شک نکن سریع میومدم ایران !!! الان 12 ساله از این صحبت های من با اون شخص گرامی گذشته و هنوز برنگشته !!!:)) آخی هنوز یکم سرش شلوغه :)) و البته زندگی صد سال اولش یکم سخته !! بعدش درست میشه خب :))

اندوه آمریکای شمالی کشت ما را !!!!! :))

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
چطور میگید وضعیت اینترنت خوب شده؟
افزایش سرعت داشتیم تا حدودی ولی تعرفه ها در بعضی موارد دو برابرم بیشتر شده
6 سال پیش اینترنت 2 مگ نامحدود مخابرات84هزار تومن بود الان 1 مگ رو میدن این قیمت یعنی دو برابر
کلا تعرفه قیمتها در ایران با ذات این تکنولوژی در تضاده، همه جا پیشرفت اینترنت یعنی همزمان که سرعت بالا میره قیمت ها پایین میان
-------------
اینترنت 8 مگ نامحدود مخابرات(ارزونترین تعرفه) 510000 تومن این قیمت در دنیای تکنولوژی جنایت حساب میشه
سال 90 پارس انلاین گرفتم اونموقع بهترین طرحش این بود که 30 گیگ 50 تومان اونم رو 4 مگ بسته بودن بعد از 30 گیگ دیگه سرعت میومد پایین
سال بعد شد 20
بعد شد 16:))
بعد من قطع کردم در اومدم الان احتمالا رسیده به 6 گیگ در ماه 50 هزار:))

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
صحبت های ایشون میدونی من رو یاد حرف های چه کسایی انداخت ؟؟؟!!

اینایی که میومدن میگفتن اقتصاد دنیا نابود و خرابه و اصلا زندگی تو خارج ( کشور های پیشرفته رو میگم و کم هم نیستن ) خوب نیست و ایران بهشته و نیاین خارج و این جا فرقی با ایران نداره و آسمون همه جا یه رنگه و از این صحبت های کلیشه ای که هزاران بار من و خیلی از شما ها شنیدیم ! یه چیزی هستش به نام سنجش اقتصادی مثلا ایتالیا که مشکل اقتصادی داره سنجشش با کشور های پیشرفته هم رده خودشه و نه مثلا با کشوری مثل ایران !!! ( البته این چیزا از درک بسیاری خارجه :)):| ) مثلا سنجش اقتصادی ایران را میشود با افغانستان ! لبنان ! یمن ! عراق ! ترکمنستان ! ازبکستان ! سوریه ! و از این قبیل کشور ها سنجش کرد ! جانم فدای اینترنت بالیستیک قدرتمند فرا تصور اتمی ابر اینترنت ایران دقیقا مثل صنعت ابر شاهکار خودرو سازی و بقیه صنعت هاش !! به هر حال قدرت اول جهانیم !!!! =D>:))

یکی داشت همین حرفا رو به من میزد و میگفت وضعیت اون جا خوب نیست و از این صحبت ها و منم بهش گفتم خب بیا ایران زندگی کن دیگه !!!! بعد در جوابم گفت من اون جا خب کار اینا دارم و نمیتونم بیام و شک نکن سریع میومدم ایران !!! الان 12 ساله از این صحبت های من با اون شخص گرامی گذشته و هنوز برنگشته !!!:)) آخی هنوز یکم سرش شلوغه :)) و البته زندگی صد سال اولش یکم سخته !! بعدش درست میشه خب :))

اندوه آمریکای شمالی کشت ما را !!!!! :))
دوست عزیز شما و دوستان دیگر منظور بنده را اشتباه متوجه شدید . دوستی از بنده پرسید مینیم حقوق ساعتی چقدر است و من هم پاسخ دادم ولی نگفتم که بنده با مینیمم ویج زندگی می کنم در نیویورک زندگی با مینیمم ویج تقریبا غیر ممکن است و چه برسد خرید اینتدنت . همچنین دوست عزیز همیشه سرعت بیشتر بهتر نمیباشد و بنده خدمتتان عرض کردم که بنده از سرعت 50 به 100 ارتقاع دادم و پینگ بنده از زیر 10 به حدود 15 در بازی کالاف رسیده و به همین دلیل پس از اتمام تعطیلات و بازگشت به نیویورک از افزایش اینترنت خود به پورت 1 گیگ منصرف شده ام.

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
واعظی: تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت به نفع کاربران بود

نمی دونم باید چی بگم، یعنی نه تنها زبونم بلکه فکر و ذهنمم قاصر از حرف ایشون!
جالبیش اینه وقتی بهش میگن آقا محاسبه کردیم و کمتر که نشده هیچ بیشتر هم شده، میگه "نه خیر، جوسازی بوده فقط" یعنی انقدر ملت رو احمق فرض کرده. همین که نگفته جوسازی‌ها توطئۀ خارجی بوده باید خوشحال باشیم.
مملکت قشنگ هنوز مدل دورۀ قاجار مدیریت میشه.
وزیر بعدی هم با توجه به خواستگاهش اگه تلفن ثابت رو هم حذف نکنه باید خدا رو شکر کنیم:D البته یه سری مصاحبه قدیمی قبل از اعلام اسمش به عنوان گزینۀ وزارت ازش پخش شد تو نت که اگه با دقت نبینی چی داره میگه فکر می‌کنی داره حرفهای خوب می‌زنه.

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
دوست عزیز شما و دوستان دیگر منظور بنده را اشتباه متوجه شدید . دوستی از بنده پرسید مینیم حقوق ساعتی چقدر است و من هم پاسخ دادم ولی نگفتم که بنده با مینیمم ویج زندگی می کنم در نیویورک زندگی با مینیمم ویج تقریبا غیر ممکن است و چه برسد خرید اینتدنت . همچنین دوست عزیز همیشه سرعت بیشتر بهتر نمیباشد و بنده خدمتتان عرض کردم که بنده از سرعت 50 به 100 ارتقاع دادم و پینگ بنده از زیر 10 به حدود 15 در بازی کالاف رسیده و به همین دلیل پس از اتمام تعطیلات و بازگشت به نیویورک از افزایش اینترنت خود به پورت 1 گیگ منصرف شده ام.
دوست عزیز ! نمیدونم فازت چیه این حرف هارو میزنی ! قطعا دنبال اینی که بگی تو نیویورک زندگی میکنی !
میدونستی فرق 10 و 15 چه قدره ؟ 5 میلی ثانیه ! مطمینم یا همین پینگ 200 هم جلوت بازی کنم بازم ازم میخوری ! آقا ناراحتی پینگش 15 میلی ثانیست :)) ای خدا

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
من از صبانت سرویس دارم، از امروز صبح بخش حجم داخلی و حجم خارجی اضافه شده به پنل و همچنین قسمت خرید حجم، البته فعلا استفاده نمیشه اما نشون میده که دارن چراغ خاموش میبرن جلو این طرح رو

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برگزاری از ارایه حق انتخاب اپراتور توسط مشترکان ADSL و VDSL خبر داد و مدعی است بیت استریم این آزادی عمل را به مشترکان می‌دهد که در هر زمان که بخواهند به صورت آنلاین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اپراتور ارایه‌دهنده خدمات ثابت خود را تغییر دهند.

علی‌اصغر عمیدیان دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تصویب و ابلاغ مقررات حاکم بر ارایه خدمات عمده فروشی بیت استریم به اپراتورها خبر داد و گفت: این مقررات به منظور رقابتی کردن هرچه بیشتر بازار و تسهیل در ارایه خدمات در حوزه ارتباطات ثابت سیمی و کابلی تصویب شده است. وی در تشریح بیت استریم با اشاره به اینکه با تصویب مقررات بیت استریم آزادی عمل و حق انتخاب مشترکان در تغییر اپراتورشان بیشتر می‌شود، افزود: بیت استریم این آزادی عمل را به مشترکان می‌دهد که در هر زمان که بخواهند به صورت آنلاین و در کوتاهترین زمان ممکن، اپراتور ارایه‌دهنده خدمات ثابت ADSL و VDSL خود را تغییر دهند.

معاون وزیر ارتباطات اظهار کرد: با تدوین مقررات خدمات عمده‌فروشی بیت استریم فرصت جدیدی برای استفاده حداکثری از منابع و امکاناتی که در اختیار هر یک از دارندگان پروانه شبکه حوزه ارتباطات ثابت مبتنی بر سیم مسی یا کابل نوری وجود دارد، فراهم می‌شود و بر همین اساس از طریق اشتراک بخشهایی در شبکه دسترسی؛ از هرز رفت منابع جلوگیری و امکان توزیع و گسترش شبکه با سرعت بیشتر در تمامی نقاط کشور ایجاد می‌شود.

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات روشها و شرایط ارایه خدمات بیت استریم و تعرفه‌های آن به تفکیک کلان شهرها، مراکز استان و شهرها پیش‌بینی شده است. وی با اشاره به اینکه خدمات بیت استریم بصورت مستقل از فناوری ارایه می‌شود، افزود: در مصوبه ۲۶۰ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مدلی پیش‌بینی شده که امکان سرمایه‌گذاری مشترک اپراتورها را برای توسعه VDSL فراهم می‌کند.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: s.j-rez

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
vdsl به درد نمیخوره از احاظ پینگ یه کم فقط از Adsl بهتره .. من خودم تهران دیدم کجاها Vdsl زدن چون خط تلفن ثابت زیاد میخوان باید pcm بزنن رو اونا adsl درست جواب نمیده سرویس vdsl رو رت انندازی کردن .. وگرنه تا آدم فیبر نداشته باشه تو عرصه بین الملل فقط خودشو مسخره کرده

• Like
Reactions: pbgame

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اولویت وزیر؛ اصلاح تعرفه های اینترنتی: آذری جهرمی در اولین مصاحبه پس از کسب رای اعتماد: اولویت من اصلاح تعرفه سرویس‌های اینترنتی و بازنگری در مقررات حمایت از کسب و کارهای نوپا و اینترنتی است.
برای من که دیگه فرقی نمیکنه، به لطف همین دوستان بعد 6 سال که از مخابرات دارم سرویس میگیرم الان حدودا 15 روزه که نت یه ماهه با سرعت دانلود حدودی 64 کیلو و بدون دانلود شبانه و گیگی 3 تومن (+ آبونمان حدودا 3.500) دارم استفاده میکنم! اینو واسه دوستایی گذاشتم که سرویسشون رو تمدید کردن و امیدوار بودن به آینده.
پ.ن: اینا هدفشون از اول مشخص بود، محدود کردن هر چه بیشتر کاربرها! پیگیر باشید روزی نیست که اینا از محدود کردن دسترسی به نت صحبت نکنن! با این وضعیت موفق هم دارن میشن، یکی مثل من از وقتی تعرفه های جدید اومده استفادم خیلی کمتر شده، دانلود که کلا ندارم و خیلی سایت ها رو هم باز نمیکنم و ...

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بچه ها وزیر جدید در مورد نا رضایتی از وضعیت اینترنت برای بازی آنلاین پست گذاشته و گفته بگید مشکل چیه.

• Like
Reactions: aminda

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
بچه ها وزیر جدید در مورد نا رضایتی از وضعیت اینترنت برای بازی آنلاین پست گذاشته و گفته بگید مشکل چیه.

چه فایده ای داره؟
ایشون اصلا هیچ مدرک تحصیلی یا تخصصی در زمینه ارتباطات نداره و فقط به صورت میراثی جایگزین یکی دیگه شده.
الان بگیم پینگ 150 افتضاح داریم، میگن بیا یه بسته فلان چی بخر ماهی چهارصد تومن بده پینگت بیاد 30
:|
مطمئن باشید هیچ وقت اینا کاری ب نفع مردم نمیکنن.نمونشو توی اینترنت نامحدود محدود!!!!! دیدیم :|
خانه از پای بست ویران است :|

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225

شاید زیاد امیدی نباشه ولی خب بنظرم همانطور که خودشون گفتن توی 195 بریم و ثبت کنیم شکایت ها رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر