خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
عجب!!!
بخدا گناه دارم من همینطوری دارم دو ماه یه بار 200 میدم واسه سرعتِ محدودِ نامحدودشون :| ازین مدلا که مصرف میکنی تموم که شد هرچی مصرف کردی میاد رو قبض ( Imagine that)
الان من باز نفهمیدم ، محدود که بشه سرعتم در چه حد میاد پایین؟ 30kb؟ :|
درست متوجه نشدی. کلا قطع میشه باید حجم بخری

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
خب دوستان مثه اینکه اعتراضا جواب داده و حدود 1 ساعت پیش معاون وزیر ارتباطات تو اینستاگرام خبر از توقف فروش اینترنت به ظاهر نامحدود داده!
بدترش نکنن صلواتی ختم کن !

Mohammad Javad Azari Jahromi (@azarijahromi) • Instagram photos and videos
نگفته توقف، گفته من گفتم به وزیر امیدوارم قبول کنه:) بعد هم به نظرم این مقدار حجم اصلا موضوع مهمی نیست، تفکیک کردن داخل و خارجه که بعدا تبدیل میشه به اتفاقات بزرگتر

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
نگفته توقف، گفته من گفتم به وزیر امیدوارم قبول کنه:) بعد هم به نظرم این مقدار حجم اصلا موضوع مهمی نیست، تفکیک کردن داخل و خارجه که بعدا تبدیل میشه به اتفاقات بزرگتر
ایشون وزیر پیشنهادی کابینه جدیده (اولین وزیر دهه 60ی مملکت) و البته تا حدی میشه حدس زد این بازی ها اواخر کار وزیر قبلی پیش اومده که وزیر جدید بیاد جلوش رو بگیره و قهرمان شه 8->

• Like
Reactions: pbgame

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین

شاید برای شما که کارت بانکیتون پره و تنها زحمتی که بعد از تموم شدن حجمتون میکشید این باشه که مشخصات کارتتون رو وارد میکنید و ترافیک اضافه میخرید موضوع مهمی نباشه اما امثال بنده سر گنج ننشستیم که هی بخوایم کیلویی اینترنت بخریم. هرجای دنیا بگی ما اینجا برای هر گیگ سه هزار تومن میدیم خون گریه میکنن. با بالا رفتن حجم دیتای وبسایت ها حداقل 20 گیگ فقط برای وبگردی لارمه اونم در صورت صرفه جویی و هیچ کاری نکردن. دیگه دانلود فایل و تماشای ویدئو و بازی آنلاین بماند.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
شاید برای شما که کارت بانکیتون پره و تنها زحمتی که بعد از تموم شدن حجمتون میکشید این باشه که مشخصات کارتتون رو وارد میکنید و ترافیک اضافه میخرید موضوع مهمی نباشه اما امثال بنده سر گنج ننشستیم که هی بخوایم کیلویی اینترنت بخریم. هرجای دنیا بگی ما اینجا برای هر گیگ سه هزار تومن میدیم خون گریه میکنن. با بالا رفتن حجم دیتای وبسایت ها حداقل 20 گیگ فقط برای وبگردی لارمه اونم در صورت صرفه جویی و هیچ کاری نکردن. دیگه دانلود فایل و تماشای ویدئو و بازی آنلاین بماند.

منظورم این بود که قضیه تفکیک کردن نت خیلی موضوع حساس تری هست به نسبت حجم، شاید الان اعتراض ها سر حجم باعث بشه که حجم ها رو تغییر بدن و مثلا بکننش ۱۰۰ گیگ حتی مثلا ولی اگه بعد از مدتی دسترسی به نت بین الملل رو قطع کردن باید چیکار کرد؟ کل طرح مشکل داره نه فقط بخش حجمش

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خب این الان چه فرقی با حجمی کرد:-??
فرقی نمیکنه سپهر جان فقط با گرون کردن اینترنت دسترسی خیلی ها رو بهش محدود میکنن همونجور که با پرت کردن دیش ها از سقف خونه ها یا پارازیت انداختن در کلان شهرها دسترسی مردم رو به ماهواره محدود کردن دلیلشم اینه مردم بیشتر بخوابن آخه ملت بیدار مثل آتیش زیرخاکستر میمونه و ما نباید از چپاول و ظلم هایی که بهمون میشه آگاه باشیم یه وقت پایه های جایی رو سست کنیم

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
۲ تا ۶ مگابیت بر ثانیه ۱۰ گیگابایت خارجی ۲۰ گیگابایت داخلی ۳۵ هزار تومان

من الان تغریبا شرایط بالارو دارم از نظر سرعت و حجم و قراردادم برا چند ماه پیش اما دارم پول بیشتری نسبت به شرایط بالا میدم بناراین برای یکی مثل من شاید بهتر باشه اما
مسئله اینه که من کم مصرف هستم اما اونی که میخواد بیشتر استفاده کنه براش گرون تر تموم میشه و با محدودیت حجمی روبرو میشه چون تا یه سقفی حتی میتونه حجم اضافه بگیره
درسته؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
همین الان با 2020 تماس گرفتم در رابطه با اشکال سایت و وارد نشدن به پنل کاربری بخش adsl ، گفت بله مشکل وجود داره و در حال به روز رسانی هست کمی صبر کنید .

بعد هم ازش پرسیدم من الان قرارداد یه سالم تمام بشه میتونم همین سرویس رو دوباره تمدید کنم با وجود این تعرفه های جدید و گفت بله !

امیدوارم دروغ نگفته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر