خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
اتفاقا همون 10 میلی ثانیه هم خیلی مهمه تا وقتی با پینگ کمتر کار نکنی متوجه نمیشی...
کاملا محسوسه تفاوت پینگ 20 با 80 (4برابر تاخیر بیشتر) یا مثلا 90 با 170 ....
شما الان در نظر بگیر با پینگ 160 که میگیم rtt هم باشه 190 + 200میلی ثانیه هم تاخیر عکس العمل شما باشه میشه نزدیک 400 میلی ثانیه (تازه اگر زمان واکنش شما بیشتر باشه ممکنه تا بالای 500 هم بره )...
حالا اگر پبنگمون 20 باشه کل تاخیر میشه تقریبا برابر با reaction time شما (گیریم که input lag هم نباشه) که تفاوتش واقعا محسوسه...
بازم میگیم تا با پینگ کمتر بازی نکرده باشی فرقشو متوجه نمیشی ...(مثل اینکه اولین باری که روی مانیتور 144 بازی کنی دبگه برگشتن به 60 سخت میشه)...
سلام دوست عزیز، شرمنده من الان دیدم پستتون رو...
درباره اینکه پینگ 80 چهار برابر 20ه حرفتون صحیحه ولی مثالتون کاملا اشتباهه. مثل اینکه بگیم 8 میکرون چهاربرابر 2 میکرونه. آیا میکرون اساسا برای ما مقیاس قابل لمسی هست که بخوایم نسبتش رو بگیریم؟ این جور مواقع لگاریتم نسبت این دو کمیت رو میگیرن!
من با هر پینگی که فکر کنید بازی کردم. لن با پینگ 2، انلاین یه مدت 15 یه مدت 60 اصولا روی 30. تفاوت اینها سه صدم ثانیست. شما یه کرنومتر بگیرید. به محض اینکه مثلا چهل صدم ثانیه رو دیدید، دکمه رو فشار بدید، اختلاف عدد میشه رفلکس شما. در ضمن طرف مقابل شما هم پینگش صفر نیست، اونم دیلی داره!

• Like
Reactions: FPS Douug

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
دوستان سلام . من فن آوام 2 3 روزه نه وی پی انا کار میکنن نه سایتی باز میشه به پشتیبانی هم زنگ می زنم یا میگن اختلال در منطقه است یا اشتباهی راهنمایی می کنن . کسی مشکل داره این روزا ؟ اگه اینجوری بمونه میخوام خطو عوض کنم کسی از دیده بان نت خط گرفته تاحالا ؟ پینگ و سرعت اوکی هست ؟ ممنون میشم دوستات راهنمایی کنن .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
دوستان سلام . من فن آوام 2 3 روزه نه وی پی انا کار میکنن نه سایتی باز میشه به پشتیبانی هم زنگ می زنم یا میگن اختلال در منطقه است یا اشتباهی راهنمایی می کنن . کسی مشکل داره این روزا ؟ اگه اینجوری بمونه میخوام خطو عوض کنم کسی از دیده بان نت خط گرفته تاحالا ؟ پینگ و سرعت اوکی هست ؟ ممنون میشم دوستات راهنمایی کنن .
DNS های مختلف روی مودم و کامپیوتر تست کن شاید کار کرد.
دیده بان نت سرعت و حجمش عالیه، اما پینگش معمولیه و زیاد گزینه خوبی واسه بازی انلاین نیست حداقل تو این منطقه ما اینطوری بود.

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
سلام
من فن آوا دارم
تبریز هستم
مشکل شما رو ندارم

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
خط منم وصل شد!16mb صبانت!!!
الا یه مشکلی که هست اینه وقتی twitch.tv رو نگاه می کنم بدون مشکل بعضا سرعتش خیلی پایین میاد 10 دقیقه ای خوب نشون میده می بینم با یه برنامه سرعت دانلود من بینه 400-500kb هست ولی بعضا یدفعه افت میکنه به 200 . زیر این.... بعد میرم سایت رفرش می کنم باز درست میشه و....
اینم کیفیت خط من انگار رو 14مگ بستن ولی مشکلی نیست!

بعده یه مشکل دیگه ای هم که هست وقتی با idm دانلود می کنم پینگ میره بالا 300 اینا موندم تو گیم اینا اذیت نکنه این تست نکردم!!

سوالم اینه که الا این مشکل twitch.tv و پینگ رو با تماس میشه حل کرد یا واسه ای همه هست!!؟؟بعد جا داره بگم خط رو 16مگ کنن یا همین 14 خوبه واسه قطع وصلی نداشتن!
بعد پروفایل گیم چی داره یا نه؟اگه با فعال کردن سرعتم بیاد رو 8مگ و پینگ نره بالا هنگام دانلود راضی ام من!!
فعلا تنها مشکل من الا این twitch.tv هست که اصلا نمیشه بالاتر از 480 نگاه کرد زنده!!بعضا واسه نیم ساعتی میشه 720p60 نگاه کرد یا بالاتر و بعضا یا بیشتر مواقع نه!!موندم مشکل از چیه دقیقا تو پارس انلاین 1080p60 می دیدم مشکلی نداشت مشکلی نداشت!

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
خط منم وصل شد!16mb صبانت!!!
الا یه مشکلی که هست اینه وقتی twitch.tv رو نگاه می کنم بدون مشکل بعضا سرعتش خیلی پایین میاد 10 دقیقه ای خوب نشون میده می بینم با یه برنامه سرعت دانلود من بینه 400-500kb هست ولی بعضا یدفعه افت میکنه به 200 . زیر این.... بعد میرم سایت رفرش می کنم باز درست میشه و....
اینم کیفیت خط من انگار رو 14مگ بستن ولی مشکلی نیست!

بعده یه مشکل دیگه ای هم که هست وقتی با idm دانلود می کنم پینگ میره بالا 300 اینا موندم تو گیم اینا اذیت نکنه این تست نکردم!!

سوالم اینه که الا این مشکل twitch.tv و پینگ رو با تماس میشه حل کرد یا واسه ای همه هست!!؟؟بعد جا داره بگم خط رو 16مگ کنن یا همین 14 خوبه واسه قطع وصلی نداشتن!
بعد پروفایل گیم چی داره یا نه؟اگه با فعال کردن سرعتم بیاد رو 8مگ و پینگ نره بالا هنگام دانلود راضی ام من!!
فعلا تنها مشکل من الا این twitch.tv هست که اصلا نمیشه بالاتر از 480 نگاه کرد زنده!!بعضا واسه نیم ساعتی میشه 720p60 نگاه کرد یا بالاتر و بعضا یا بیشتر مواقع نه!!موندم مشکل از چیه دقیقا تو پارس انلاین 1080p60 می دیدم مشکلی نداشت مشکلی نداشت!
دوست عزیز استریم داستانش فرق می کنه
استریم بدلیل کیفیت پایین اینترنت ایران مشکل داره
ببینید شاید صبانت تو منطقه شما اورسل کرده باشه
یعنی بیشتر از پهنای باندش فروخته باشه
که این به خودی خود باعث این موضوع میشه
و برام جالبه پارس آنلاین رو ول کردید رفتی رو صبانت؟!

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
دوست عزیز استریم داستانش فرق می کنه
استریم بدلیل کیفیت پایین اینترنت ایران مشکل داره
ببینید شاید صبانت تو منطقه شما اورسل کرده باشه
یعنی بیشتر از پهنای باندش فروخته باشه
که این به خودی خود باعث این موضوع میشه
و برام جالبه پارس آنلاین رو ول کردید رفتی رو صبانت؟!
پارس آنلاین خوب بود انصافا می تونستم راحت 2تا استریم با کیفیت 720p60 ببینم بدون بالا رفتن پینگ اینا ولی تو این 1-2 ماه وضع اش خراب شده بود میشد باز استریم دید ولی قطع وصلی زیاد داشت!!رسما روزی 3 بار!پینگ خوب بود ولی اونم....
از یه طرف هم تعرفه هاش خوب نیست رسما داره با مخابرات سره بدترین تعرفه مسابقه میدن!!
2 روز پیش کلی زنگ زدم به صبانت یکی میگه مشکلی نیست یکی میگه برو speedtest بگیر ملاک اونه یکی می گفت نه برو از اسان دانلود دانلود کن ببین چقدر دانلود میده ملاک اونه!!!
خلاصه نتم من خیلی خراب شده بود رسما بعضی دانلود هام 1.2مگ سرعت داشت بعضی ها 200کیلوبایت چندباری هم تست سرعت گرفتم دیدم بزور 100کیلوبایت رد می کرد حتی تو قسمت سنجش سرعت هم وضع خراب بود داخلی پینگ 263،سرعت دانلود 75کیلوبایت!!خودشون هم می دونستن مشکل از اوناست نه من!!تا این که دیروز بعده ظهر نت قطع شد به مدت 2 ساعت بعدش که وصل شد همه مشکلاتی که قبلا داشتم حل شد الا راحت دارم با تویچ 720p60 نگاه می کنم قبلا که سرعت دانلود من 1 مگ بود تو سایت speed test الا اومده 12مگ و.....

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
پارس آنلاین خوب بود انصافا می تونستم راحت 2تا استریم با کیفیت 720p60 ببینم بدون بالا رفتن پینگ اینا ولی تو این 1-2 ماه وضع اش خراب شده بود میشد باز استریم دید ولی قطع وصلی زیاد داشت!!رسما روزی 3 بار!پینگ خوب بود ولی اونم....
از یه طرف هم تعرفه هاش خوب نیست رسما داره با مخابرات سره بدترین تعرفه مسابقه میدن!!
2 روز پیش کلی زنگ زدم به صبانت یکی میگه مشکلی نیست یکی میگه برو speedtest بگیر ملاک اونه یکی می گفت نه برو از اسان دانلود دانلود کن ببین چقدر دانلود میده ملاک اونه!!!
خلاصه نتم من خیلی خراب شده بود رسما بعضی دانلود هام 1.2مگ سرعت داشت بعضی ها 200کیلوبایت چندباری هم تست سرعت گرفتم دیدم بزور 100کیلوبایت رد می کرد حتی تو قسمت سنجش سرعت هم وضع خراب بود داخلی پینگ 263،سرعت دانلود 75کیلوبایت!!خودشون هم می دونستن مشکل از اوناست نه من!!تا این که دیروز بعده ظهر نت قطع شد به مدت 2 ساعت بعدش که وصل شد همه مشکلاتی که قبلا داشتم حل شد الا راحت دارم با تویچ 720p60 نگاه می کنم قبلا که سرعت دانلود من 1 مگ بود تو سایت speed test الا اومده 12مگ و.....
دیروز که تقریبا همه سرویس دهنده ها مشکل داشتن
مشکل همه جایی بود

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
دیروز که تقریبا همه سرویس دهنده ها مشکل داشتن
مشکل همه جایی بود
نه کلا مال من از 2 روز پیش وضع اش اینطوری بود!!speet test سرعت 0.80 نشون میداد بعد تو قسمت دانلود idm سرعتم تا 1.3مگ بالا می اومد!!بعضی سایتا سرعت 200kb بود!بعضی ها هم سرعت از 1.4مگ شروع میشد و 400-500kb پایین می اومد!!حتی تو خوده تست سرعت سایت صبانت هم وضع اش خراب بود رسما به زور 70کیلو بایت نشون میداد:D:D
خلاصه بعده کلی زنگ زدن ها و... درست شد الا بدون مشکل هم تو گیم و هم تویج کار میکنه!!دیروز هم یه چندساعتی اونم شب ساعت 9 شروع شد تا شب ساعت 12:30 که سراسری بود درست شد!!
اینم یه تست پینگ

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
سلام دوستان ...
کسی ازدوستان هست که از مشهد باشه و اینترنت از مخابرات خراب شده داشته باشه و مشکل منم داشته باشه.
مشکل من اینه که از تاریخ 16 آذر که مخابرات انتقال سرور داده اینترنت به مشکل خورده و اونم اینکه چیزی به عنوان داخلی دیگه ندارم همش بین الملل زنگ میزنم بهشون میگن سراسری و در دست اقدام واسه رفع مشکل خواستم بدون واسه بقیه هم همین جوری یا شعر می گه مخابرات .
ممنون.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
سلام دوستان ...
کسی ازدوستان هست که از مشهد باشه و اینترنت از مخابرات خراب شده داشته باشه و مشکل منم داشته باشه.
مشکل من اینه که از تاریخ 16 آذر که مخابرات انتقال سرور داده اینترنت به مشکل خورده و اونم اینکه چیزی به عنوان داخلی دیگه ندارم همش بین الملل زنگ میزنم بهشون میگن سراسری و در دست اقدام واسه رفع مشکل خواستم بدون واسه بقیه هم همین جوری یا شعر می گه مخابرات .
ممنون.
برا رفیق منم همینجوری شده! البته تهران! برا منم یهو ترافیکه 50 گیگ بین المللو هاپولی کردن رف! رفتم یه 90 گیگ بین الملل یا همون 360 گیگ داخلی گرفتم ولی مشکلی ندارم! البته دانلود حجم بالا نداشتم! ولی رفیقم میگه روزی 10 گیگ داره ازش کم میکنه داخلی! ضریب مخابرات یک به چهاره اینجا! خودش میگه روزی نیم ساعت بیشتر اینستاگرام چک نمیکنه! داداشمم کاربر نتش هست ولی تو خونمون من فقط هستم و آقامم نت بلد نی!:D منم زنگ زدم گفتم ترافیکو چرا هاپولی کردین که پیچوندن دیگه و گفتن تا الان مخابرات اعمال نمیکرده دانلود بین المللو ولی از الان شروع میشه!:| سره همین ترافیکو هاپولی کردن! مخابرات منظقه ی ما مشتی دزد میباشند که نمیزارنم از شرکت نت بگیرم وگرنه تا الان ده دفه عوض کرده بودم!

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
برا رفیق منم همینجوری شده! البته تهران! برا منم یهو ترافیکه 50 گیگ بین المللو هاپولی کردن رف! رفتم یه 90 گیگ بین الملل یا همون 360 گیگ داخلی گرفتم ولی مشکلی ندارم! البته دانلود حجم بالا نداشتم! ولی رفیقم میگه روزی 10 گیگ داره ازش کم میکنه داخلی! ضریب مخابرات یک به چهاره اینجا! خودش میگه روزی نیم ساعت بیشتر اینستاگرام چک نمیکنه! داداشمم کاربر نتش هست ولی تو خونمون من فقط هستم و آقامم نت بلد نی!:D منم زنگ زدم گفتم ترافیکو چرا هاپولی کردین که پیچوندن دیگه و گفتن تا الان مخابرات اعمال نمیکرده دانلود بین المللو ولی از الان شروع میشه!:| سره همین ترافیکو هاپولی کردن! مخابرات منظقه ی ما مشتی دزد میباشند که نمیزارنم از شرکت نت بگیرم وگرنه تا الان ده دفه عوض کرده بودم!
اتفاقا امروز که تماس گرفتم گفتم بهشون گفتم نکنه می خوان داخلی رو بردارن دارن یواش یواش اینکارو می کنن تا کسی صداش در نیاد زن گفت من نمی دونم هنوز هیچی بهمون ابلاغ نشده ، ولی یک چیزی که هست اونم اینکه من وقتی که از سایت های داخلی شون دانلود می کنم و ازم بین الملل حساب می کنه وقتی که بهشون می گم چند روز بعد ماوالتفاوتی که ازم کم کرده رو بهم بر می گردونه ولی الان زمانش خیلی بیشتر شده چیزی نزدیکه به 60،70 گیگی ازشون طلب دارم ولی هنوز بهم برنگردونن گفتن در دست اقدام بعد بازم گفت نه تنها شما خیلی های دیگه همین مشکل رو دارن بخاطر همین طول کشیده در کل فکر کنم می خوان اینترنت داخلی رو حذف کنه مخابرات ولی یواش یواش اینکارو می کنه ،اینترنت من یک 26،27 روز دیگه تموم میشه فعلا تمدید نمی کنم تا اگه مشکل هست برطرف بشه اینترنت نداشتن بهتر از داشتن و عذاب کشی و بدبختی،منم مثل شما اگه انحصار نبود تا حالا صد باره تخلیه کرده بودمو رفته بودم اینام چون انحصار رو برنمی دارن چون می دونن اگه بردارن اون وقت مخابرات باید کاسه گدایی بگیره دستش

• Like
Reactions: J. Constantine

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
سلام دوستان ...
ممنون.
من که اهواز هستم و از همون اول این مشکل رو با سایت شاتل لند داشتم
شکایت و پیگیری هم کردم .ته تهش گفتن مشکل ساده ای نیست و نمیتونیم درستش کنیم و پیگیر نباش:))
این حجم داخی هم من یکی که یک مگ هم مصرف ندارم.فقط یه سایت شاتل لند بدردم میخورد که اونم از همون اول دانلود ازش رو بین الملل حساب میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر