خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
این عیدی پارس آنلاین چیه؟ من میزنم رو صفحه ش میزنه دسترسی به این صفحه برای شما امکان پذیر نیست :|
یه سری طرح داره مثل 3 گیگ مجانی یا 10 گیگ آخر هفته. ولی دو تا طرحش از بقیه بهتره، یکی 50 گیگ دانلود 1 روزه و یکی دیگه هم 10 روز افزایش مدت زمان قرارداد :D من که آخر ماه چند گیگ اضافه میارم و الکی میزنم دانلود اون 10 روز رو زدم :D

• Like
Reactions: lich-king

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
یه سری طرح داره مثل 3 گیگ مجانی یا 10 گیگ آخر هفته. ولی دو تا طرحش از بقیه بهتره، یکی 50 گیگ دانلود 1 روزه و یکی دیگه هم 10 روز افزایش مدت زمان قرارداد :D من که آخر ماه چند گیگ اضافه میارم و الکی میزنم دانلود اون 10 روز رو زدم :D
برا من اوکی شد ، این دو ماه شبانه نامحدودش خیلی خوب بود اونو گرفتم من :D

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
  • Like
Reactions: mohsen2012

pinklotus

کاربر سایت
Nov 30, 2017
5
سلام دوستان ببخشین میپرسم. ترافیک بین الملل از قبل از این طرح من توی شاتل دیگه داره تموم میشه شکر خدا
فقط یه سوال داشتم: این بسته های اینترنتی که شاتل به اسم بسته های ترافیک اینترنت بین الملل داره میفروشه منظورش دقیقا چه نوع ترافیکیه؟ همهش بین الملله یا تقسیم میشه؟ الان من 5 گیگ بخرم 10تومن کل 5 گیگم بین الملله؟
اگه تقسیم شدنی هاست که من دیگه تمامم برم اسیاتک راحت کنم خودمو از دست این شاتل مزخرف
اگر سرویسی بهتر از اسیاتک هست رو هم بهم معرفی کنین ممنون میشم. واقعا گیجم با این همه پست...
ممنون

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
سلام دوستان ببخشین میپرسم. ترافیک بین الملل از قبل از این طرح من توی شاتل دیگه داره تموم میشه شکر خدا
فقط یه سوال داشتم: این بسته های اینترنتی که شاتل به اسم بسته های ترافیک اینترنت بین الملل داره میفروشه منظورش دقیقا چه نوع ترافیکیه؟ همهش بین الملله یا تقسیم میشه؟ الان من 5 گیگ بخرم 10تومن کل 5 گیگم بین الملله؟
اگه تقسیم شدنی هاست که من دیگه تمامم برم اسیاتک راحت کنم خودمو از دست این شاتل مزخرف
اگر سرویسی بهتر از اسیاتک هست رو هم بهم معرفی کنین ممنون میشم. واقعا گیجم با این همه پست...
ممنون
گیگی 2 تومن بین الملل هست
حالا جشنواره ممکنه ارزونتر بفروشن
5 گیگ 10 تومن یعنی همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر