خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
134.255.217.17

این آیپی رو پینگ میکنید لطفا .
C:\Users\E_R_B>ping 134.255.217.17

Pinging 134.255.217.17 with 32 bytes of data:
Reply from 134.255.217.17: bytes=32 time=84ms TTL=115
Reply from 134.255.217.17: bytes=32 time=84ms TTL=115
Reply from 134.255.217.17: bytes=32 time=86ms TTL=115
Reply from 134.255.217.17: bytes=32 time=85ms TTL=115

Ping statistics for 134.255.217.17:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 84ms, Maximum = 86ms, Average = 84ms

• Like
Reactions: qozmyox

Nima84

کاربر سایت
Jan 27, 2018
19
یوزنت هم یکی از بهترین تعرفه ها رو ارائه داده ولی اینجا در موردش صحبت نمیشه. کسی در مورد کیفیت اینترنت یوزنت اطلاعاتی داره؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
واقعا هیچ کس نیست داتک داشته باشه؟
من الان دیده بان نت دارم سرعت دانلود و حجمی که میده حرف نداره ولی پینگش مالی نیست، یک خط اضافه دارم تو خونه روش مخابراته میخوام تخلیه کنم گفتم داتک که بیشترم حجم میده اگه پینگشم بهتر باشه که بیام روش :D اگه کسی داره ممنون میشم وضعیت پینگشو بگه.

پ ن: آها انگار واسه مشهد هنوز سرویس نمیده کنسله :D

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
سلام
دوستان اینجا کسی هستش که از شاتل داشته باشه و ناراضی باشه به هر دلیلی ؟؟
من اینترنتم مال مخابراته و دارم تخلیه میکنم
حجمای جدید رو دیدم یکم داتک وسوسه برانگیزه ... کسی هم نشنیدم از این شرکت سرویس گرفته باشه که ببینیم چطوره راضی هست نیست یا چه مشکلی داره
دانلودم خیلی بالاس - بازی آنلاین هم خیلی بازی میکنم
من تو خونه هم مخابرات دارم، هم شاتل دارم.
تو مغازه هم شاتل دارم، شاتل برای دانلود عالیه ولی برای بازی چنگی به دل نمیزنه، الان با 4.2.2.4 پینگ من، با شاتل رو 150 هست با مخابرات 80!
صبحی تو بتل وان با شاتل داشتم بازی میکردم رو 120 بود اکثر سرور ها ولی رفتم رو مخابرات رو 80 تا 90 شد
ولی برای دانلود عالیه، یه سرویس شاتل لند سنتر هم داره مختص مشترکین شاتله، بهت 150 گیگ فضای رایگان میده برای اپلود از سایت یا کامپیوتر توش، میتونی لینک هاتو از یک سایت دیگه بریزی تو این فضا بعد دانلود کنی که اگه ترافیک مخصوص شاتل لند ( 5 هزار گیگ 10 تومان ) بخری از اون کم میشه و اگر هم نخری عملا مثکه از سرور ایران داری دانلود میکنی و نیم بها میشه.

من اصولا برای شاتل هر وقت میخوام یه چیزی بگیرم یه ترافیک 20 گیگ یک روزه میخرم لینک هارو میریزم تو شاتل لند بعد از اون میگیرم 40 گیگ عملا میتونی بگیری :D

یک چیزی که هست، خواهر من شاتل داره 16 مگابیتشو داره 800 کیلوبایت دانلود میگیره و من 8 مگابیتش رو 900 کیلوبایت، یک کم بستگی به منطقه ات داره :-?

• Like
Reactions: soroush payne

soroush payne

کاربر سایت
Jan 21, 2014
76
نام
سروش
من تو خونه هم مخابرات دارم، هم شاتل دارم.
تو مغازه هم شاتل دارم، شاتل برای دانلود عالیه ولی برای بازی چنگی به دل نمیزنه، الان با 4.2.2.4 پینگ من، با شاتل رو 150 هست با مخابرات 80!
صبحی تو بتل وان با شاتل داشتم بازی میکردم رو 120 بود اکثر سرور ها ولی رفتم رو مخابرات رو 80 تا 90 شد
ولی برای دانلود عالیه، یه سرویس شاتل لند سنتر هم داره مختص مشترکین شاتله، بهت 150 گیگ فضای رایگان میده برای اپلود از سایت یا کامپیوتر توش، میتونی لینک هاتو از یک سایت دیگه بریزی تو این فضا بعد دانلود کنی که اگه ترافیک مخصوص شاتل لند ( 5 هزار گیگ 10 تومان ) بخری از اون کم میشه و اگر هم نخری عملا مثکه از سرور ایران داری دانلود میکنی و نیم بها میشه.

من اصولا برای شاتل هر وقت میخوام یه چیزی بگیرم یه ترافیک 20 گیگ یک روزه میخرم لینک هارو میریزم تو شاتل لند بعد از اون میگیرم 40 گیگ عملا میتونی بگیری :D

یک چیزی که هست، خواهر من شاتل داره 16 مگابیتشو داره 800 کیلوبایت دانلود میگیره و من 8 مگابیتش رو 900 کیلوبایت، یک کم بستگی به منطقه ات داره :-?
والا پینگمم رو مخابرات زیاد جالب نیست
مرکز مخابراتیمم کرمی تهران هستش

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام.
من اینترنت طرح قدیم داشتم 10 مگ بود سرعتم و داون استریمم هم حدود 10 هزار بود.
الان یه چند روزیه خود به خود رفته رو 17 هزار به بالا ، اینترنتم چند دیقه یه بار (مخصوصا بعداز ظهر به بعد) قطع میشه.
میخواستم ببینم ممکنه مشکل همین بالا رفتن سرعت باشه و خطم نمیکشه؟
مخابرات.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
واقعا هیچ کس نیست داتک داشته باشه؟
من الان دیده بان نت دارم سرعت دانلود و حجمی که میده حرف نداره ولی پینگش مالی نیست، یک خط اضافه دارم تو خونه روش مخابراته میخوام تخلیه کنم گفتم داتک که بیشترم حجم میده اگه پینگشم بهتر باشه که بیام روش :D اگه کسی داره ممنون میشم وضعیت پینگشو بگه.

پ ن: آها انگار واسه مشهد هنوز سرویس نمیده کنسله :D

من داتک دارم سرعت دانلودش مثل بقیه جاهاس. من واسه خانواده اینو گرفتم فعلا که راضی هستن. ولی برای گیم خیلی مناسب نیست. یادمه چند ماه پیش زنگ زدم پشتیبانی پرسیدم ببینم سرویس مخصوص گیم دارن یا نه که گفتن ندارن و فعلا هم قصد ندارن همچنین سرویسی رو راه بندازن واسه همینم من رو یه خط دیگه از مخابرات سرویس گرفتم که باهاش فقط بازی میکنم. چون خانواده از سرعت داتک راضی بودن اونو تخلیه نکردم الان هم سرویس 8 مگ با 1100 گیگ حجم رو ماهی 45 تومن میدم.

• Like
Reactions: Sam Drake

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
من داتک دارم سرعت دانلودش مثل بقیه جاهاس. من واسه خانواده اینو گرفتم فعلا که راضی هستن. ولی برای گیم خیلی مناسب نیست. یادمه چند ماه پیش زنگ زدم پشتیبانی پرسیدم ببینم سرویس مخصوص گیم دارن یا نه که گفتن ندارن و فعلا هم قصد ندارن همچنین سرویسی رو راه بندازن واسه همینم من رو یه خط دیگه از مخابرات سرویس گرفتم که باهاش فقط بازی میکنم. چون خانواده از سرعت داتک راضی بودن اونو تخلیه نکردم الان هم سرویس 8 مگ با 1100 گیگ حجم رو ماهی 45 تومن میدم.
45 تومن؟ 8 مگ که قیمتش رو 50 تومن زده که با مالیات میشه 55.
مدت دار خرید داشتین و با تخفیف 45 تومن در اومد؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
داتک سرویس ۸ مگش از بقیه ارزونتره و در عین حال حجم خیلی بیشتری میده

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan

نه اتفاقا یه ماهه گرفتم دوستمون هم تو پست قبلی اشاره کرد که داتک کلا سرویس 8 مگ رو ارزونتر از بقیه جاها میده
رهام داتک

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر