خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
سلام
چندتا سوال داشتم ازتون
خودم یکم اطلاع دارم از p2p ولی خیلی کم خیلی.
اول اینکه این p2p چیه میشه یکم توضیح بدید و چجوری باید گرفت؟
دوم اینکه منی که منطقمون فیبر نوری و فقط باید از مخابرات خراب شده بگیرم می تونم ازین p2p استفاده کنم و هزینه ش چقدر و همون طرح های ADSL رو ارائه میدن.
ممنون میشم اگه کمک کنید:)

این p2p در واقع سرویس point to point هست
بالای پشت بام خانه شما یک آنتن نصب می شه و به صورت نقطه به نقطه با فرستنده ای که isp تون داره وصل می شوید
دیگه از شر نویز خط و فیبر نوری هم راحت می شوید
معایبش هم اینه که هزینه راه اندازی اولیه داره . مثلا هزینه آنتن و سیم کشی داخل ساختمونتون و هزینه خرید یک access point
از طرفی isp ها هم اکثرا سرویس های خوبی برای وایرلس ندارند. مثلا پیشگامان و آسیاتک سررویس های جدادارند و اصلا این سرویس های adsl فعلی رو به صورت p2p نمی دهند که اون سرویس ها گرون تره و حجم کمتری داره. شاتل هم فقط سرویس های 8 و 16 گیگ رو اون هم به صورت یکساله با این قیمت ارائه می ده ...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
ممنون از جوابتون
شبانه هم استفاده کردید ؟ سرعتش رو محدود نمیکنند ؟
پینگش برای گیم چطوره ؟
آخه پیشگامان و آسیاتک این سرویس هاشون رو p2p نمی دهند.... تعرفه هاشون فرق داره
خواهش میکنم رفیق
کلا خوبه:D من راضی ام
من قدیم با Art 5 ماهی ۴۰ گیگ دانلود میکردم سرعتم افتضاح میشد! میشد یه چی تو مایه های dial-up :))
ولی الان همه چی میگیرم اتفاقا سرویسم ماهیانس ۸ مگ
ماه پیش با کلی دانلود آخرش ۵۰ گیگ ام اضافه موند
تعرفه ها روی p2p هشت مگ داره شانزده + ۲ تا Art قوی تر که شمارشون و یادم نمیاد ولی اونا به ترتیب ماهی ۲۰۰ . ۴۰۰ حدودا
پینگ عالی نیست ولی از قبل بهتر شده تقریبا همه چی رو به جز بازی های فایتینگ راحت آنلاین میزنم

• Like
Reactions: mahdysh

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
سلام
چندتا سوال داشتم ازتون
خودم یکم اطلاع دارم از p2p ولی خیلی کم خیلی.
اول اینکه این p2p چیه میشه یکم توضیح بدید و چجوری باید گرفت؟
دوم اینکه منی که منطقمون فیبر نوری و فقط باید از مخابرات خراب شده بگیرم می تونم ازین p2p استفاده کنم و هزینه ش چقدر و همون طرح های ADSL رو ارائه میدن.
ممنون میشم اگه کمک کنید:)
دوستمون زحمت کشید توضیحات کامل رو داد
منم مثل شما مشکل فیبر نوری رو دارم
یه مدت وایمکس داشتم که افتضاح بود واقعا
این خوبه فقط اولش یه ۶۰۰ ۷۰۰ تایی آب خورد :D ۲ نوع دستگاه داره که گفتن یکیش قوی تره منم اون و گرفتم در آخر فهمیدم زیاد تفاوتی ندارن
ولی بعدش راحت میشید تقریبا
طرحاشم ماهی ۵۰ داره ۸۰ و ۲۰۰ و ۴۰۰ که برای من تا اینجا ۸ مگ ۵۰ تومنی خیلی خوب بوده

• Like
Reactions: mahdysh

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
دوستمون زحمت کشید توضیحات کامل رو داد
منم مثل شما مشکل فیبر نوری رو دارم
یه مدت وایمکس داشتم که افتضاح بود واقعا
این خوبه فقط اولش یه ۶۰۰ ۷۰۰ تایی آب خورد :D ۲ نوع دستگاه داره که گفتن یکیش قوی تره منم اون و گرفتم در آخر فهمیدم زیاد تفاوتی ندارن
ولی بعدش راحت میشید تقریبا
طرحاشم ماهی ۵۰ داره ۸۰ و ۲۰۰ و ۴۰۰ که برای من تا اینجا ۸ مگ ۵۰ تومنی خیلی خوب بوده
ممنون

• Like
Reactions: Destro

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
خواهش میکنم رفیق
کلا خوبه:D من راضی ام
من قدیم با Art 5 ماهی ۴۰ گیگ دانلود میکردم سرعتم افتضاح میشد! میشد یه چی تو مایه های dial-up :))
ولی الان همه چی میگیرم اتفاقا سرویسم ماهیانس ۸ مگ
ماه پیش با کلی دانلود آخرش ۵۰ گیگ ام اضافه موند
تعرفه ها روی p2p هشت مگ داره شانزده + ۲ تا Art قوی تر که شمارشون و یادم نمیاد ولی اونا به ترتیب ماهی ۲۰۰ . ۴۰۰ حدودا
پینگ عالی نیست ولی از قبل بهتر شده تقریبا همه چی رو به جز بازی های فایتینگ راحت آنلاین میزنم
می خواستم پی ام بدم که پی ام رو بستید و نتونستم پیام بدم

شبانه چطوره ؟ آیا سرعت 1 مگابایت رو از ساعت یک تا 8 بامداد بهتون میده یا کم می کنه سرعت رو ؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
می خواستم پی ام بدم که پی ام رو بستید و نتونستم پیام بدم

شبانه چطوره ؟ آیا سرعت 1 مگابایت رو از ساعت یک تا 8 بامداد بهتون میده یا کم می کنه سرعت رو ؟
حالا فیکس ۱ مگ نمیده :D ۸۰۰ -۹۰۰ کم و زیاد میشه ولی برای من خوبه
الان باز کردمش

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
بچها بعد از این طرحا نتم قطعی زیاد داره شرکت پارس آنلاین.کسی همچین مشکلی داره؟

منم مخابراتم تقریبا هر نیم ساعت قطع و وصل میشه
من که اصفهان زندگی میکنم هم همین مشکل رو دارم. البته دو سه روزه. رسما گند زدن به اینترنت، مخصوصا بازی های انلاین. Warframe رو هم فقط باید با قندشکن آپدیت کرد یا توی PUBG بعضی مواقع لگ دارم.

• Like
Reactions: porfesor

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,005
نام
Ali
سلام

9 شب به بعد به طرز عجيبي سرعت نتم افت ميكنه (از 1.2 مگابايت مياد روي 0.3 مگابايت )حدود 3-4 بار در هفته !

كشش خط من 8 مگ هست ولي سرويس 16 مگ گرفتم ، مشكلي داره؟

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
یک سوال دارم. ما تازه جا به جا شدیم. خونه جدید خطش نت وصل هست و وقتی مودم رو وصل میکنم لاین داره. ولی نمیدونم از کدوم شرکت هست. راهی هست که بشه فهمید؟ فرضا یه هر شرکتی باشه که بخوام تخلیه هم بکنم بالاخره باید بدونم کدوم شرکته که زنگ بزنم برای تخلیه. پس باید راهی باشه که متوجه شد از کدوم شرکت نت داره.
دسترسی به ساکن قبلی ندارم.

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
یک سوال دارم. ما تازه جا به جا شدیم. خونه جدید خطش نت وصل هست و وقتی مودم رو وصل میکنم لاین داره. ولی نمیدونم از کدوم شرکت هست. راهی هست که بشه فهمید؟ فرضا یه هر شرکتی باشه که بخوام تخلیه هم بکنم بالاخره باید بدونم کدوم شرکته که زنگ بزنم برای تخلیه. پس باید راهی باشه که متوجه شد از کدوم شرکت نت داره.
دسترسی به ساکن قبلی ندارم.
www.speedtest.net

بزن پایین اپراتورت رو هم میزنه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
www.speedtest.net

بزن پایین اپراتورت رو هم میزنه

فقط لاین دارم. یوزر و پسورد رو ندارم که نتم روی خط خونه وصل باشه. مودم بدون کانفیگ اگر به خط وصل باشه رانژه بودن خط معلوم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر