خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
تو طرحاش،یک و بالای یک مگ سرعت پایه و
up to 16 زده
ینی چی؟
من اگه سرویس یک مگ بگیرم تا هرجایی خطم بکشه بهم سرعت میدن؟
خطم تا 1 مگابایت رو دیدم بکشه،ینی سرویس یک مگابیت بگیرم سرعتم میشه 1 مگابایت؟
اره سرعترو باز گذاشتن الان من همین طرح قدیمی که دارم 1up16 ولی سرعت دانلودم همیشه بین 800 و 600 بیشتر وقت ها هم پایین تر میاد ولی بالاتر ازینی که نوشتم نمیره

• Like
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
مشخصه اشتباه نوشتاریه و تایپیه
قبلش زده نصف
پایینش تو تفکیک زده 10 بین الملل 20 داخلی
فقط همون 1 به 4 رو میبینید
سرعتو باز گذاشتن تا 16 ،عین قدیم
اره سرعترو باز گذاشتن الان من همین طرح قدیمی که دارم 1up16 ولی سرعت دانلودم همیشه بین 800 و 600 بیشتر وقت ها هم پایین تر میاد ولی بالاتر ازینی که نوشتم نمیره
اینجوری که خیلی خوبه...برا کسایی که مصرف انچنانی ندارند ولی سرعت خوب میخوان...
تو هرطرحی از هر شرکتی نگاه میکردی برا سرعت خوب باید هزینه میکردی با فلان قدر حجم که برا بعضیا عملا بی استفاده بود ولی الان اگه واقعا اینجوری باشه با ماهی 20 و خورده ای میشه سرعت خوبی گرفت...
خود سایت مخابرات که تو طرحاش از up to فلان قدر خبری نیست...
چطور اینا که فقط نماینده رسمیشونن،میتونن سرعتو باز بزارن؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان کسی مشترک دیده بان نت هست؟ خدمات دهیشون تو تهران چطوره؟ برای سرعت 8مگ بیشترین حجمو ارائه میده.بیشتر برای دانلود لازم دارم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
جریان این طرح جدید دیده بان نت چیه؟ واقعیه؟

به غیر از تمام این طرحایی که اعلام کردن یک طرح اضافی رو سایتش هست 8 مگابیت 1 ترا خالص بدون شبانه و داخلی 41 تومن :|
View attachment 83288
خب منم همین یک ساعت پیش این طرح برام وصل شد، دمشون گرم خیلی سریع وصل کردن کمتر از دو روز، و پشتیبانیشم خیلی خوب بود.
سرعتم فیکس 8 مگابیت هست، فقط نکته ای که وجود داره پینگ با داخل ایرانش زیاد جالب نیست ولی پینگ با سرورا خارجی اوکیه.
دوستان کسی مشترک دیده بان نت هست؟ خدمات دهیشون تو تهران چطوره؟ برای سرعت 8مگ بیشترین حجمو ارائه میده.بیشتر برای دانلود لازم دارم.
من مشهدم تهرانو نمیدونم اما 8 مگابیتش که دقیق همونقد سرعت میده اگه خطت مشکل نداشته باشه.
و اینکه بگم اون طرحی که زده 50 هزار تومن رو نگیر، همین طرحی که نقل قول کردم هم ارزون تره هم دوبرابر حجم داره، 41 هزار تومن.

تا اینجا بنظرم دوستانی که میخوان 8 مگابیت بگیرن با اختلاف همین دیده بان نت بهتر از بقیه هست، خیلی اختلاف شدید :D

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
543
نام
Ahmadreza
خب منم همین یک ساعت پیش این طرح برام وصل شد، دمشون گرم خیلی سریع وصل کردن کمتر از دو روز، و پشتیبانیشم خیلی خوب بود.
سرعتم فیکس 8 مگابیت هست، فقط نکته ای که وجود داره پینگ با داخل ایرانش زیاد جالب نیست ولی پینگ با سرورا خارجی اوکیه.
اخه مساله همون پینگه. الان من هم فن آوا رو کاملا راضی هستم حتی کوچیک ترین قطعی هم نداره ولی پینگ خیلی اذیت میکنه. یه بار توی گیم با پلیر های آسیای شرقی به خصوص کره و چین بازی کنید ببینید در چه حدیه. واسه من که افتضاح هست و آبروم رو جلوی دوستای آسیاییم برده. تصمیم دارم ماه دیگه برم سراغ پیشگامان یا همین دیده بان ولی این که الان شما میگی پس یعنی دیده بان هم همونه.

خدا مخابرات رو بیامرزه خدایی هر بدی داشت ولی پینگش عالی بود :D

والا از نظر پینگ با خارج که تقریبا مثل مخابراته داخلیش نمدونم چرا اینقد خرابه :D سرورایی که قبلا با مخابرات خیلی جالب نبود این یکمی بهتر میداد تقریبا (البته یک بازی بود این برا بقیه تست نکردم) ولی مثلا مخاب با اسپید تست با سرورای تهران و مشهد پینگ 14-25 اینا بود این 70-80 ـه :D البته داخل زیاد مهم نیست ولی عجیبه کلا :D پیشگامان هم اتفاقا یکی از رفیقام الان در انتظار رانژه شدن هست یادآوری کن خبرشم میدم که چجوریه وضعیت پینگه اون :D

در کل خیلی تعریفی پینگش نداره، مخابراتم برا من اینجا زیاد جالب نبود معمولی بود، شاید باز اونجا بهتر باشه.
با speedtest به سرور های کره و چین و ژاپن پینگ بگیر ببین چجوریه. پیشگامان رو هم اگه این دوستتون تست کرد یه اطلاع رسانی کنید با اون هم مقایسه کنیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اخه مساله همون پینگه. الان من هم فن آوا رو کاملا راضی هستم حتی کوچیک ترین قطعی هم نداره ولی پینگ خیلی اذیت میکنه. یه بار توی گیم با پلیر های آسیای شرقی به خصوص کره و چین بازی کنید ببینید در چه حدیه. واسه من که افتضاح هست و آبروم رو جلوی دوستای آسیاییم برده. تصمیم دارم ماه دیگه برم سراغ پیشگامان یا همین دیده بان ولی این که الان شما میگی پس یعنی دیده بان هم همونه.

خدا مخابرات رو بیامرزه خدایی هر بدی داشت ولی پینگش عالی بود :D
والا از نظر پینگ با خارج که تقریبا مثل مخابراته داخلیش نمدونم چرا اینقد خرابه :D سرورایی که قبلا با مخابرات خیلی جالب نبود این یکمی بهتر میداد تقریبا (البته یک بازی بود این برا بقیه تست نکردم) ولی مثلا مخاب با اسپید تست با سرورای تهران و مشهد پینگ 14-25 اینا بود این 70-80 ـه :D البته داخل زیاد مهم نیست ولی عجیبه کلا :D پیشگامان هم اتفاقا یکی از رفیقام الان در انتظار رانژه شدن هست یادآوری کن خبرشم میدم که چجوریه وضعیت پینگه اون :D

در کل خیلی تعریفی پینگش نداره، مخابراتم برا من اینجا زیاد جالب نبود معمولی بود، شاید باز اونجا بهتر باشه.
با speedtest به سرور های کره و چین و ژاپن پینگ بگیر ببین چجوریه. پیشگامان رو هم اگه این دوستتون تست کرد یه اطلاع رسانی کنید با اون هم مقایسه کنیم.
با چند تا سرور چینی و کره ای گرفتم 149-165 اینا بود، مخابراتم برا من بین 130-170 اینا بود.
فقط PV ـتو باز کن چند روز بعد بهت خبر میدم.

آخرین ویرایش:

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
543
نام
Ahmadreza
با چند تا سرور چینی و کره ای گرفتم 149-165 اینا بود، مخابراتم برا من بین 130-170 اینا بود.
فقط PV ـتو باز کن چند روز بعد بهت خبر میدم.

خب پس فن آوا بهتره 120ه :D

والا من تنها دلیل استفاده از سرویسم همین گیم هست وگرنه دانلود آنچنانی ندارم کل استفادم از ADSL در ماه کمتر از 40 گیگ هست چون تمام دانلود هامو با 4G+ ایرانسل(فداش بشم:D ) انجام میدم ولی نیاز به سرعت و پینگ خوب دارم برای آنلاین گیمینگم. اون طوری هم که میدونم شاتل و پارس آنلاین و حتی آسیاتک هم توی پینگ اونقدری که مخابرات برای من جواب میداد نمیتونن پاسخگو باشن.

پیشگامان رو هر موقع آمارشو داد بیزحمت یه اطلاع به من بده دستت درد نکنه.

• Like
Reactions: majidred2011

sajadpacc7

کاربر سایت
Dec 17, 2017
39
سلام. من مودمم tp link 8151nهستش و ۸ تا جای وارد کردن مک داره در تنظیمات.
مودم های جدیدتر تعداد جای مک‌شون بیشتره؟!
راهی هست که این ۸ تارو بیشتر کنم؟!

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
انحصار مخابرات رو خطوط کافو نوری رو برداشتن؟
برداشتن ولی برنداشتن :
یعنی عملا مصوبه به مخابرات اعلام شده که این انحصار لغو شده ولی شرایطی پیش پای isp ها میزارند که همشون فعلا اجرایی نکردند .

• Like
Reactions: Ps42014

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
الان زنگ زدم isp ام رو صبانت بود جمع آوری کنن یعنی دیگه رسما طرف مونده بود التماس یا تهدید کنه جمع آوری نکن !

میگفت حجمتو میبریم 120 گیگ با سرعت فلان جا اینکه بری اون شرکت جمع اوری نکن ! هی میگفتم نه تصمیمونو گرفتیم دوباره حرفشو تکرار میکرد ! ( میخواد عقل و شعور کسی ده ساله ازشون سرویس میگیره عین کف دست میشناسشونو با 120 گیگ بخره )

بعد میپرسید چرا میخواهید جمع اوری کنین و از کدوم شرکت سرویس بگیرین ... داشتم یه طومار ایرادات isp شونو اماده میکردم بگم هنوز ایراد اولیو تموم نکردم میپره وسط حرفم میگه اون شرکته هم مثل ماس ! :o واقعا مردمو چی فرض کردن اینا ... من گفتم شاتل یا پارس انلاین این میاد میگه مثل ماس همینجا بمون حجم بیشتری میدیم ! ... واقعا شاتل و پارس انلاین مثل صبانتن ؟؟؟؟؟!!!! :o

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
برداشتن ولی برنداشتن :
یعنی عملا مصوبه به مخابرات اعلام شده که این انحصار لغو شده ولی شرایطی پیش پای isp ها میزارند که همشون فعلا اجرایی نکردند .

تجربه به من ثابت کرده در هر زمینه ای که مصوبه ای به نفع مردم تصویب بشه (با احتمال زیر 1 درصد!) ، پیر آدم رو درمیارن تا به اجرا در بیاد ، آخرش هم همون طوری اجرا نمیشه یه قسمت هایی رو هم حذف می کنن یا تغییر میدن که نفعش برای مردم کمتر از طرح اولیه میشه! از این مثال ها زیاد هست بخوام بزنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

sajadpacc7

کاربر سایت
Dec 17, 2017
39
الان زنگ زدم isp ام رو صبانت بود جمع آوری کنن یعنی دیگه رسما طرف مونده بود التماس یا تهدید کنه جمع آوری نکن !

میگفت حجمتو میبریم 120 گیگ با سرعت فلان جا اینکه بری اون شرکت جمع اوری نکن ! هی میگفتم نه تصمیمونو گرفتیم دوباره حرفشو تکرار میکرد ! ( میخواد عقل و شعور کسی ده ساله ازشون سرویس میگیره عین کف دست میشناسشونو با 120 گیگ بخره )

بعد میپرسید چرا میخواهید جمع اوری کنین و از کدوم شرکت سرویس بگیرین ... داشتم یه طومار ایرادات isp شونو اماده میکردم بگم هنوز ایراد اولیو تموم نکردم میپره وسط حرفم میگه اون شرکته هم مثل ماس ! :o واقعا مردمو چی فرض کردن اینا ... من گفتم شاتل یا پارس انلاین این میاد میگه مثل ماس همینجا بمون حجم بیشتری میدیم ! ... واقعا شاتل و پارس انلاین مثل صبانتن ؟؟؟؟؟!!!! :o
حالا پارس آنلاین یک چیزی ولی شاتل به نظرم جالب نیست من طرح قدیم شاتل یکساله گرفتم که زودتر از موعد میرم قراردادمو لغو میکنم و احتمال قوی برم دیده‌بان‌نت. فن آوا هم شهر ما نیس وگرنه اونم خوبه فک کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر