خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

گفتگو در 'اینترنت' ایجاد شده توسط Fifa 10, ‏Jul 29, 2017.

?

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

1. بله

39.9%
  2. خیر!

60.1%
  1. Frobary

Frobary !D.VA 1, Bad Guys 0
    سردبیر تحریریه

نام:
    محمد
    من امروز متوجه شدم که اون ترافیک داخلی واقعا کاربرد زیادی داره lol میزان مصرف ماه گذشته من:

حالا اگر فقط ترافیک داخلی رو در نظر بگیریم :))

یکی دو تا شرکت هستن که واسه دانلود و این چیزها سایت مخصوص دارن ولی حداقل برای پارس آنلاین، ترافیک داخلی کوچکترین ارزشی نداره انگار :D

amir*, voldmort, Ƥ.s.Y.c.H.o و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. mahan.bs

کاربر سایت

من اتفاقا نصف مصرفم داخلی بوده!:Dهمش تو آپارات گیم پلی یا فیلم سینمایی میدیدم بازی و چیزام از شاتل لند دانلود میکردم:D

3. Meysam

کاربر سایت

سلام
    آپلود سنتر شاتلند کند شده یا برای من اینطوره؟

4. fani67

کاربر سایت

منم عین شما هستم و به 195 شکایت کردم از طریق سایتش و کل کلام این بود که من گفتم نمی خوام از مخابرات بگیرم و عین دیکتاتوری و طرح های شون واقعا مزخرف و جوابی که بهم دادن این بود که انحصار برداشته شده و سرویس دهنده ها باید بهتون طبق مصوبه فلان خدمات بدن و گفت چون اونا سرمایه گذاری نمی کنن بخاطر همین سرویس به فیبر نوری ها نمی دن و مجبوریم از مخابرات دزد بگیریم حالا حرف من به شما اینه که شما هم به 195 از طریق سایتش شکایت کنید لااقل حرفمون رو زده باشیم

5. sajadpacc7

کاربر سایت

یه زمانی قرار بود وزیر تمام سایت‌های داخلی رو ترافیک داخل اعلام کنه. ظاهرا به هیچ‌جا نرسید طرحش...

6. hamed00x

کاربر سایت

باشه دیگه مملکت گل و بلبل همینه
    من به احتمال زیاد کلا قطع کنم
    یه سوال این حجم های مونده تو یه ماه میسوزه یا میره تو ماه بعد؟

7. hamed_yazdani

کاربر سایت

همه شرکت ها حجمشون میسوزه. بجز اسیا تک فکر کنم که حجمش در سرویس های بلند مدت هم در ماه های قبل و بعد در دسترس هستن.

sajadpacc7 این نوشته را Like کرده است.
  8. Sir Daniel

کاربر سایت

امروز به دلیل قطع شدن سرویس قبلیم به ناچار رفتم مخابرات تغییر تعرفه دادم به 2 مگ 75 گیگ
    کلا دیدم صرفه نداره اینجارو خالی کنم هزینه رانژه یه جای دیگه رو بدم دوباره، توی حجم/سرعت پایین هم تقریبا همه شرکتا در یه سطحن

از طرفیم دانلودامو با نت همراه انجام میدم نیازی به حجم زیاد ADSL ندارم (با ماهی 14 تومن نت شبانه همراه اول میتونم معادل حجمی که بعضی شرکتی با ماهی 88 تومن میدن دانلود کنم)

هر کسیم اومده بود تغییر تعرفه بده شاکی بود که الان مثلا کجاش ارزون شده؟ چه مزیتی داره نسبت به قبل؟
    بله برای یه عده ای که +50 تومن ماهانه میخوان هزینه کنن خیلی خوب شده نسبت به قبل اما کسایی که به هر دلیلی دانلود زیاد ندارن و فقط یه نت پر سرعت برای کارای معمول میخوان کاملا گرون تر شده و اصن صرف نمیکنه

واقعا باید یه فکری به حال قیمت/حجم/سرعت تعرفه های پایین تر بشه

mahdi-xbox این نوشته را Like کرده است.
  9. mahan.bs

کاربر سایت

شاتل این فکرو کرده! حجم نامحدود داخلی در صورت استفاده از ترافیک داخلی و 4 گیگ بین الملل 16 مگ 10000 تومن!
    البته اگه درست گفته باشم:D

10. ʌhmadrәzʌ

کاربر سایت

نام:
    Ahmadreza
    سلام. دوستانی که از فن آوا سرویس گرفتن پینگشون چطوره؟

من دیروز سرویسم فعال شد ولی پینگم نسبت به قبل که واسه مخابرات بود بالاتره. قبلا به خود ایران نهایتا تا 19 میرسید الان به نزدیک ترین نقطه هم پینگ میگیرم 45 تا 80 هست!

یه شرکتی هست به اسم یوزنت که واسه فیبر نوری هم سرویس میده.

بله متاسفانه شرکتایی که اینجوری هستن محدودیت دارن. ولی چیزی که جالبه اینه واسه VDSL هم تعرفه های جداگانه داره میده و برای فیبر نوری هم واسه کاهش سرعت ها سرعت خاص تعیین کرده.

#2500 ʌhmadrәzʌ, ‏Jan 11, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jan 11, 2018
  11. amirarsenal

کاربر سایت

نام:
    امیر
    حوزه فعالیت یوزنت در استان سمنان و گلستان

12. hamed_yazdani

کاربر سایت

سرویس 8 مگ فن اوا:
    میانگین پینگ در بازی های مختلف نسبت به سرویس قبلی که از مخابرات داشتم حدودا 20 تا بیشتره.
    (میانگین بازی ها 150< 170)
    دانلود شبانه خوب بود. افتی ندیدم طی این چند شب. هرچند اونم محدود هست.
    ولی جدا از پینگ که حدود 20 تا زیاد شده بازی ها به شدت لگ دارن و اصلا اصلا اصلا قابل بازی نیستن. راه میری یهو میبینی به دیوار گیر کردی. نمیدونم این مشکل الان سراسری هست یا اینکه فقط فن اوا این مشکل رو داره.
    در ضمن پینگ با سرور های داخلی که همیشه با مخابرات برام حدود 20 تا 30 بود خیلی افزایش داشته.

#2502 hamed_yazdani, ‏Jan 11, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jan 11, 2018
    voldmort, ʌhmadrәzʌ و mahan.bs این نوشته را Like کرده اند.
  13. crash000

کاربر سایت

نام:
    امیر حسین
    منم فن آوا دارم از نظر سرعت خوبه ولی پینگ خیلی بالاست... نسبت به آسیاتک که 95 اینا بود این الان 170-180 هه که خوب نیست ماه بعد احتمال زیاد برم پیشگامان تا اونم یه تستی بکنیم...

14. veryhigh

کاربر سایت

نام:
    احمد
    دوستان آخرین لیست قیمتهای شرکتا رو دارید ببنم کدوم بهتره ؟! (مث اونی که همون اوایل زومیت درست کرده بود)

میخوام این نت داغون رو دیگه عوض کنم و از مخابرات برم خیلی رو مخه دیگه

15. ʌhmadrәzʌ

کاربر سایت

نام:
    Ahmadreza
    منم اول فک میکردم شاید خطم مشکل داره که پینگ بالاست ولی الان ظاهرا کلی هست. واسه لگ تو بازی ها اگه با PS4 بازی میکنی یه DNS بزار معمولا بهتر میشه. من تو Battlefield 1 خیلی لگ داشتم DNS گذاشتم که واسه ایرلند بود الان تقریبا لگ به صفر رسیده.

ولی به نظرم باید یه اطلاع رسانی کرد شاید مشکل پینگ رو رفع کنن چون از دیروز که سرویسم فعال شده هیچ مشکلی توی سرعت یا چیز دیگه نداشتم فقط پینگ روی اعصابه